Юноши старша възраст (род.1999-00):
Варна - Зонална група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Актуални мачове:

22 ноември 2017, сряда, 14:00 ч / XI кръг:
Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)                         - 
Черноморец (Балчик) - Светкавица Търговище (Търговище)     - 
Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)                 - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Добруджа 1919 (Добрич)              8    7   0   1   27:3    21
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Черноморец (Балчик)                 8    5   2   1   24:8    17
 3. Волов (Шумен)                       7    4   2   1   24:4    14
 4. Хитрино (Хитрино)                   9    4   1   4   26:24   13
 5. Светкавица Търговище (Търговище)    8    3   2   3   18:18   11
 6. Калиакра (Каварна)                  9    2   1   6   12:24    7
 7. Велики Преслав (Велики Преслав)     9    0   0   9    1:51    0
 -. Черноломец 2017 (Попово)            0    0   0   0    0:0     -

Бележки
  - Първоначално участие в групата заявяват 12 отбора, но в последствие Дунав 2010 (Русе) и Спортист 2011 (Генерал Тошев) се отказват от участие. Изготвена е нова програма за 10 отбора. В последствие преди началото на сезона се отказва и Черноломец 2017 (Попово).
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Велики Преслав (Велики Преслав) - във Велики Преслав;
    - Волов (Шумен) - ст."Панайот Волов", Шумен
    - Добруджа 1919 (Добрич) - ст."Дружба", Добрич;
    - Калиакра (Каварна) - Градски стадион, Каварна;
    - Светкавица Търговище (Търговище) - ст."Димитър Бурков", Търговище;
    - Хитрино (Хитрино) - в Хитрино;
    - Черноморец (Балчик) - Градски стадион, Балчик.

                           I кръг

13 септември 2017, сряда, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Черноломец 2017 (Попово)      анулиран 
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра (Каварна)               3:1 
Хитрино (Хитрино) - Велики Преслав (Велики Преслав)       9:1 (4:0) 
Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен)                       отложен 
29 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен)                        - 

                           II кръг

20 септември 2017, сряда, 16:00 ч:
Черноломец 2017 (Попово) - Волов (Шумен)                  анулиран 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)     0:7 
Калиакра (Каварна) - Хитрино (Хитрино)                    2:1 
Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич)        1:0 

                           III кръг

27 септември 2017, сряда, 16:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноломец 2017 (Попово)         анулиран 
Хитрино (Хитрино) - Светкавица Търговище (Търговище)      3:2 
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)                  3:2 
Волов (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав)           4:0 

                           IV кръг

4 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Черноломец 2017 (Попово) - Велики Преслав (В.Преслав)     анулиран 
Калиакра (Каварна) - Волов (Шумен)                        0:6 
Светкавица Търговище (Търговище) - Черноморец (Балчик)    0:1 
5 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Хитрино (Хитрино)                7:0 

                           V кръг

11 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Черноломец 2017 (Попово)              анулиран 
Волов (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)          2:2 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Калиакра (Каварна)      0:4 
12 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич)              1:4 

                           VI кръг

18 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Черноломец 2017 (Попово) - Калиакра (Каварна)             анулиран 
Светкавица Търговище (Тщ) - Велики Преслав (В.Преслав)    5:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Волов (Шумен)                    1:0 
Хитрино (Хитрино) - Черноморец (Балчик)                   2:2 

                           VII кръг

25 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Черноломец 2017 (Попово)            анулиран 
Велики Преслав (В.Преслав) - Добруджа 1919 (Добрич)       0:3 
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)     3:3 
26 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Волов (Шумен) - Хитрино (Хитрино)                         5:1 

                           VIII кръг

1 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)               0:2 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Хитрино (Хитрино)       0:7 
Волов (Шумен) - Черноморец (Балчик)                       0:0 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           IX кръг

8 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Велики Преслав (Велики Преслав)     5:0 
Хитрино (Хитрино) - Калиакра (Каварна)                    1:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)        7:0 
Волов (Шумен)                                             почива

                           X кръг

15 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино)      5:2 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Волов (Шумен)           0:7 
16 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)                  0:5 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XI кръг

22 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)                         - 
Черноморец (Балчик) - Светкавица Търговище (Търговище)     - 
Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)                 - 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           I кръг - отложен мач

29 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен)                        - 

                           XII кръг

пролет 2018:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)               - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Волов (Шумен)           - 
Калиакра (Каварна) - Велики Преслав (Велики Преслав)       - 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           XIII кръг

Велики Преслав (В.Преслав) - Светкавица Търговище (Тщ)     - 
Волов (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)                     - 
Черноморец (Балчик) - Хитрино (Хитрино)                    - 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XIV кръг

Хитрино (Хитрино) - Волов (Шумен)                          - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Велики Преслав (В.Преслав)        - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)      - 
Черноморец (Балчик)                                       почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Добруджа 1919 (Добрич) XXX -:- 1:0 7:0 7:0 3:1 -:- --- 2. Черноморец (Балчик) 1:4 XXX -:- -:- -:- 3:2 5:0 --- 3. Волов (Шумен) -:- 0:0 XXX 5:1 2:2 -:- 4:0 --- 4. Хитрино (Хитрино) -:- 2:2 -:- XXX 3:2 1:0 9:1 --- 5. Светкавица Търговище (Търговище) 1:0 0:1 -:- 5:2 XXX -:- 5:0 --- 6. Калиакра (Каварна) 0:2 0:5 0:6 2:1 3:3 XXX -:- --- 7. Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3 0:7 0:7 0:7 -:- 0:4 XXX --- 8. Черноломец 2017 (Попово) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре