Деца подготвителна група (род.2004) - Футбол 11:
Търговище - Областна група 2016/17


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист (Ковачевец)                6    5   1   0   21:9    16
-------------------------------------------------------------------
 2. Любляна (Люблен)                    6    2   3   1    9:8     9
 3. Урожай (Гърчиново)                  6    1   2   3   11:15    5
 4. Хан Кардам (Кардам)                 6    0   2   4    8:17    2

Бележки
  - Мачовете се играят в отделни турнирии (от по 4 мача всеки) на неутрален терен.

8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Любляна (Люблен) - Спортист (Ковачевец)                   2:2 
8 октомври 2016, събота, 11:10 ч:
Урожай (Гърчиново) - Хан Кардам (Кардам)                  3:1 
8 октомври 2016, събота, 12:20 ч:
Хан Кардам (Кардам) - Любляна (Люблен)                    1:1 
8 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Спортист (Ковачевец) - Урожай (Гърчиново)                 4:2 

22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Любляна (Люблен) - Урожай (Гърчиново)                     1:0 
22 октомври 2016, събота, 11:10 ч:
Хан Кардам (Кардам) - Спортист (Ковачевец)                0:3 
22 октомври 2016, събота, 12:20 ч:
Спортист (Ковачевец) - Любляна (Люблен)                   3:1 
22 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Хан Кардам (Кардам) - Урожай (Гърчиново)                  3:3 

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Любляна (Люблен) - Хан Кардам (Кардам)                    2:0 
29 октомври 2016, събота, 11:10 ч:
Урожай (Гърчиново) - Спортист (Ковачевец)                 1:4 
29 октомври 2016, събота, 12:20 ч:
Урожай (Гърчиново) - Любляна (Люблен)                     2:2 
29 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Спортист (Ковачевец) - Хан Кардам (Кардам)                5:3 

пролет 2017:
Любляна (Люблен) - Спортист (Ковачевец)                    - 
Урожай (Гърчиново) - Хан Кардам (Кардам)                   - 
Хан Кардам (Кардам) - Любляна (Люблен)                     - 
Спортист (Ковачевец) - Урожай (Гърчиново)                  - 

Любляна (Люблен) - Урожай (Гърчиново)                      - 
Хан Кардам (Кардам) - Спортист (Ковачевец)                 - 
Спортист (Ковачевец) - Любляна (Люблен)                    - 
Хан Кардам (Кардам) - Урожай (Гърчиново)                   - 

Любляна (Люблен) - Хан Кардам (Кардам)                     - 
Урожай (Гърчиново) - Спортист (Ковачевец)                  - 
Урожай (Гърчиново) - Любляна (Люблен)                      - 
Спортист (Ковачевец) - Хан Кардам (Кардам)                 - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Спортист (Ковачевец) XXX 3:1 4:2 5:3 XXX -:- -:- -:- 2. Любляна (Люблен) 2:2 XXX 1:0 2:0 -:- XXX -:- -:- 3. Урожай (Гърчиново) 1:4 2:2 XXX 3:1 -:- -:- XXX -:- 4. Хан Кардам (Кардам) 0:3 1:1 3:3 XXX -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (Омуртаг)                    6    5   0   1   18:5    15
-------------------------------------------------------------------
 2. Тузлушка слава (Антоново)           6    3   2   1   15:12   11
 3. Светлина (Черковна)                 6    1   2   3   10:17    5
 4. Орел (Разделци)                     6    0   2   4    5:14    2

Бележки
  - Мачовете се играят в отделни турнирии (от по 4 мача всеки) на неутрален терен.

8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Светлина (Черковна) - Левски (Омуртаг)                    1:3 
8 октомври 2016, събота, 11:10 ч:
Орел (Разделци) - Тузлушка слава (Антоново)               2:2 
8 октомври 2016, събота, 12:20 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Светлина (Черковна)           4:2 
8 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Левски (Омуртаг) - Орел (Разделци)                        3:0 

22 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Светлина (Черковна) - Орел (Разделци)                     2:1 
22 октомври 2016, събота, 11:10 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Левски (Омуртаг)              3:2 
22 октомври 2016, събота, 12:20 ч:
Левски (Омуртаг) - Светлина (Черковна)                    5:1 
22 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Орел (Разделци)               3:1 

29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Светлина (Черковна) - Тузлушка слава (Антоново)           3:3 
29 октомври 2016, събота, 11:10 ч:
Орел (Разделци) - Левски (Омуртаг)                        0:3 
29 октомври 2016, събота, 12:20 ч:
Орел (Разделци) - Светлина (Черковна)                     1:1 
29 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Левски (Омуртаг) - Тузлушка слава (Антоново)              2:0 

пролет 2017:
Светлина (Черковна) - Левски (Омуртаг)                     - 
Орел (Разделци) - Тузлушка слава (Антоново)                - 
Тузлушка слава (Антоново) - Светлина (Черковна)            - 
Левски (Омуртаг) - Орел (Разделци)                         - 

Светлина (Черковна) - Орел (Разделци)                      - 
Тузлушка слава (Антоново) - Левски (Омуртаг)               - 
Левски (Омуртаг) - Светлина (Черковна)                     - 
Тузлушка слава (Антоново) - Орел (Разделци)                - 

Светлина (Черковна) - Тузлушка слава (Антоново)            - 
Орел (Разделци) - Левски (Омуртаг)                         - 
Орел (Разделци) - Светлина (Черковна)                      - 
Левски (Омуртаг) - Тузлушка слава (Антоново)               - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Левски (Омуртаг) XXX 2:0 5:1 3:0 XXX -:- -:- -:- 2. Тузлушка слава (Антоново) 3:2 XXX 4:2 3:1 -:- XXX -:- -:- 3. Светлина (Черковна) 1:3 3:3 XXX 2:1 -:- -:- XXX -:- 4. Орел (Разделци) 0:3 2:2 1:1 XXX -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------- нагоре