Юноши старша възраст (род.1998-99):
Елитна група (U-19) 2016/17

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

20 май 2017, събота, 17:00 ч / XXVII кръг:
Ботев (Враца) - Левски (София)                            1:1 
Септември (София) - ЦСКА (София)                          2:2 (1:1) 
Дунав 2010 (Русе) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       2:1 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч / XXVII кръг:
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                2:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                0:2 
Верея (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 2:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:4 
Пирин (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен)                6:1 
25 май 2017, четвъртък, 17:00 ч / XXVIII кръг:
Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                 - 
Сливен 2000 (Сливен) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)               - 
ЦСКА (София) - Верея (Стара Загора)                        - 
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              - 
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)                            - 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦСКА (София)                       27   20   6   1   65:18   66               [2 0 0  6:2  6]
-------------------------------------------------------------------
 2. Славия 1913 (София)                27   21   3   3   71:21   66               [0 0 2  2:6  0]
 3. Ботев (Пловдив)                    27   18   1   8   76:31   55               [1 1 0  4:3  4]
 4. Лудогорец 1945 (Разград)           27   17   4   6   77:25   55               [0 1 1  3:4  1]
 5. Левски (София)                     27   16   3   8   70:31   51              
 6. Септември (София)                  27   15   5   7   41:31   50              
 7. Дунав 2010 (Русе)                  27   11   5  11   38:49   38              
 8. Пирин (Благоевград)                27   12   1  14   38:65   37               [1 0 0  2:1  3]
 9. Берое (Стара Загора)               27   10   7  10   47:36   37               [0 0 1  1:2  0]
10. Локомотив 1926 (Пловдив)           27   10   5  12   44:28   35    [*]       
11. Черно море (Варна)                 27   10   4  13   52:58   34              
12. Монтана 1921 (Монтана)             27    8   2  17   39:69   26               [2 0 0  5:0  6]
13. Ботев (Враца)                      27    8   2  17   31:54   26 [+]           [0 0 2  0:5  0]
14. Верея (Стара Загора)               27    7   3  17   20:58   24              
-------------------------------------------------------------------
15. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    27    5   4  18   20:50   19              
16. Сливен 2000 (Сливен)               27    0   1  26   17:122   1 [+]    Изпада

Бележки
  - Отборите са заявили следните терени за домакинските си мачове:
    - Берое (Стара Загора) - ст."Локомотив" /комплекс "Берое"/ и ст."Берое" - изкуствен терен,
    - Ботев (Враца) - ст."Христо Ботев",
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912" в кв.Коматево, Пловдив,
    - Верея (Стара Загора) - ст."Трейс Арена" в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора,
    - Дунав 2010 (Русе) - ст."Дунав",
    - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов" - помощен терен,
    - Локомотив 1926 (Пловдив) - комплекс "Векта",
    - Лудогорец 1945 (Разград) - комплекс "Гнездо на орли" и ст."Балканфарма",
    - Монтана 1921 (Монтана) - ст."Огоста",
    - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургаса) - Градски стадион в Българово,
    - ОФК Пирин (Благоевград) - в Рилци,
    - Септември (София) - ст."Герман" в Герман и ст."57-мо училище" в София,
    - Славия 1913 (София) - ст."Славия" - помощен терен,
    - Сливен 2000 (Сливен) - ст."Хаджи Димитър",
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село",
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна.

Допълнителна информация
Повече информация за мачовете в групата може да намерите на viasport.bg.

                           I кръг

13 август 2016, събота, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    4:1 
Черно море (Варна) - Левски (София)                       3:5 
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        4:1 
в Разград, ст."Балканфарма":
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца)                  2:1 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Локомотив 1926 (Пловдив)    1:3 
Сливен 2000 (Сливен) - Верея (Стара Загора)               0:2 (0:1) 
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                   3:1 
Дунав 2010 (Русе) - Монтана 1921 (Монтана)                1:2 

                           II кръг

20 август 2016, събота, 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)             4:0 
Верея (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                1:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)           8:0 
Ботев (Враца) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)           1:0 
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:0 
Левски (София) - ЦСКА (София)                             0:2 (0:1) 
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      5:2 
21 август 2016, неделя, 17:00 ч:
Септември (София) - Дунав 2010 (Русе)                     2:1 

                           III кръг

25 август 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                 5:1 (2:0) 
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                            1:3 (0:2) 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                 2:1 (2:1) 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Славия 1913 (София)     0:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Враца)                      0:4 (0:2) 
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)            1:0 (0:0) 
Дунав 2010 (Русе) - Верея (Стара Загора)                  3:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)                1:2 (0:0) 

                           IV кръг

3 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  1:1 
Верея (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)             1:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)              6:0 
Ботев (Враца) - Пирин (Благоевград)                       2:0 
Славия 1913 (София) - Сливен 2000 (Сливен)                7:1 
Левски (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)          отложен 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                отложен 
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         отложен 
14 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Левски (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)          4:0 
28 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         1:1 
8 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                1:0 

                           V кръг

9 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             1:0 
10 септември 2016, събота, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                       3:1 
10 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                 1:4 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Враца)                         2:0 
11 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)         0:3 
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (София)                     0:5 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:4 
Септември (София) - Верея (Стара Загора)                  3:1 

                           IV кръг - отложен мач

14 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Левски (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)          4:0 

                           VI кръг

17 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               3:0 
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                   3:1 
18 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)              1:0 
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    0:1 
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                      7:0 
Ботев (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)                   12:0 
Черно море (Варна) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)      2:1 
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   1:0 (1:0) 

                           VII кръг

24 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           2:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Черно море (Варна)                 0:2 
Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                     2:1 
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                        2:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)              0:8 
Септември (София) - Ботев (Враца)                         3:0 
Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           2:0 
25 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - ЦСКА (София)            0:3 

                           IV кръг - отложен мач

28 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         1:1 

                           VIII кръг

1 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           2:2 
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   2:1 
Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград)                  6:0 
ЦСКА (София) - Сливен 2000 (Сливен)                       5:0 
2 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                   4:1 
2 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Ботев (Враца) - Верея (Стара Загора)                      2:1 
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                       4:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)    2:0 

                           IX кръг

5 октомври 2016, сряда, 15:30 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)    0:2 (0:0) 
Сливен 2000 (Сливен) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:5 (0:2) 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    0:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив)                  0:1 (0:0) 
Септември (София) - Левски (София)                        1:0 (0:0) 
Верея (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                0:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)                  1:1 (0:0) 
5 октомври 2016, сряда, 16:30 ч:
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                        0:2 

                           X кръг

15 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Левски (София) - Верея (Стара Загора)                     8:0 
15 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)                      2:1 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            3:0 
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                       1:2 
Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)               3:0 
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                          4:1 
15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград)            6:0 
16 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)    1:0 

                           XI кръг

22 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               0:4 
Септември (София) - Черно море (Варна)                    1:0 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    0:1 
23 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)     4:1 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:6 
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)                     1:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                 1:0 
Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)                       2:3 

                           XII кръг

2 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                0:1 (0:1) 
Левски (София) - Ботев (Враца)                            5:1 (4:0) 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                1:0 (1:0) 
Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора)                 2:0 (0:0) 
ЦСКА (София) - Септември (София)                          2:0 (0:0) 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Дунав 2010 (Русе)       1:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Пирин (Благоевград)                1:3 (1:0) 
4 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)         6:0 

                           IV кръг - отложен мач

8 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                1:0 

                           XIII кръг

13 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      отложен 
14 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)                2:1 
Дунав 2010 (Русе) - Сливен 2000 (Сливен)                  5:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)      5:2 
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)              3:1 
Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       отложен 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)             5:1 
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)                           0:2 
22 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       1:6 (0:3) 
23 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      2:0 (2:0) 

                           XIV кръг

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     0:1 
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   1:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Верея (Стара Загора)           1:1 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Септември (София)       0:2 
Пирин (Благоевград) - Дунав 2010 (Русе)                   4:3 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     1:2 
Черно море (Варна) - Ботев (Враца)                        5:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Монтана 1921 (Монтана)             3:6 

                           XV кръг

10 декември 2016, събота, 13:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                  0:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград)              5:0 
Септември (София) - Сливен 2000 (Сливен)                  2:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:1 
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)                              1:4 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          3:4 
11 декември 2016, неделя, 13:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    2:1 
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                  1:1 

                           XVI кръг

4 март 2017, събота, 14:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    2:3 
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        1:2 
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград)                  0:1 
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   2:0 
4 март 2017, събота, 15:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               2:1 
5 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Левски (София) - Черно море (Варна)                       5:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)    0:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 2010 (Русе)                1:2 

                           XVII кръг

11 март 2017, събота, 14:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора)             0:0 
Пирин (Благоевград) - Верея (Стара Загора)                1:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив)           1:1 
ЦСКА (София) - Левски (София)                             2:0 (1:0) 
12 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Септември (София)                     0:0 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Ботев (Враца)           1:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)            0:2 
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      4:3 

                           XVIII кръг

18 март 2017, събота, 14:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 5:1 
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 отложен 
19 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            отложен 
Славия 1913 (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)     2:2 
Ботев (Враца) - Сливен 2000 (Сливен)                      3:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)            1:0 
Верея (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                  2:1 
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)                2:1 
4 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            0:1 (0:1) 
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 3:1 (0:0) 

                           XIX кръг

23 март 2017, четвъртък, 14:30 ч:
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         3:2 (1:1) 
24 март 2017, петък, 14:30 ч:
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                  2:2 (0:1) 
Монтана 1921 (Монтана) - Верея (Стара Загора)             3:0 
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)              1:0 (0:0) 
Пирин (Благоевград) - Ботев (Враца)                       3:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София)                отложен 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Левски (София)          0:3 (0:2) 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                отложен 
18 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София)                0:2 (0:1) 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                3:3 (2:0) 

                           XX кръг

1 април 2017, събота, 15:30 ч:
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       1:1 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:6 
2 април 2017, неделя, 15:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)         1:2 
Левски (София) - Сливен 2000 (Сливен)                     2:0 
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                 3:0 
Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе)                         0:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)         6:2 
Верея (Стара Загора) - Септември (София)                  0:2 

                           XXI кръг

7 април 2017, петък, 15:30 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Черно море (Варна)      0:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                   1:1 
8 април 2017, събота, 15:30 ч:
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)              0:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    4:0 
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                   1:0 
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                      1:2 
9 април 2017, неделя, 15:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               0:2 
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Пловдив)                    1:4 

                           XXII кръг

22 април 2017, събота, 15:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           4:0 
ЦСКА (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)            3:0 
Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград)                     6:2 
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                        1:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)           2:0 
23 април 2017, неделя, 15:30 ч:
Черно море (Варна) - Сливен 2000 (Сливен)                 4:0 
Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)              3:1 
Ботев (Враца) - Септември (София)                         0:1 

                           XXIII кръг

26 април 2017, сряда, 15:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           0:1 (0:0) 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Враца)                      0:1 
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   1:4 (0:4) 
Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София)                   2:3 (1:1) 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                       1:0 (1:0) 
Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)                  2:0 (1:0) 
Сливен 2000 (Сливен) - ЦСКА (София)                       0:4 (0:2) 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Лудогорец 1945 (Разград)    0:1 

                           XXIV кръг

29 април 2017, събота, 15:30 ч:
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                        3:0 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    1:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Сливен 2000 (Сливен)          15:2 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    2:5 
Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)                  6:0 
Левски (София) - Септември (София)                        3:2 
Славия 1913 (София) - Верея (Стара Загора)                5:0 
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  3:1 

                           XVIII кръг - отложени мачове

4 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            0:1 (0:1) 
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 3:1 (0:0) 

                           XXV кръг

6 май 2017, събота, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)                      3:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            0:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна)               3:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    0:4 
7 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Левски (София)                     1:1 
Септември (София) - Ботев (Пловдив)                       2:0 
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                          1:1 
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:4 

                           XXVI кръг

13 май 2017, събота, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана)                     2:0 
14 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               4:1 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Пирин (Благоевград)     0:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              6:2 
Черно море (Варна) - Септември (София)                    4:1 
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                    4:0 
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 2:2 
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                       5:1 

                           XIX кръг - отложени мачове

18 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София)                0:2 (0:1) 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                3:3 (2:0) 

                           XXVII кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Левски (София)                            1:1 
Септември (София) - ЦСКА (София)                          2:2 (1:1) 
Дунав 2010 (Русе) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       2:1 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                2:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                0:2 
Верея (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 2:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:4 
Пирин (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен)                6:1 

                           XXVIII кръг

25 май 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                 - 
Сливен 2000 (Сливен) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)               - 
ЦСКА (София) - Верея (Стара Загора)                        - 
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              - 
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)                            - 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       - 

                           XXIX кръг

1 юни 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                      - 
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                      - 
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)                         - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                    - 
Верея (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Септември (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)        - 
Монтана 1921 (Монтана) - Сливен 2000 (Сливен)              - 
Дунав 2010 (Русе) - Пирин (Благоевград)                    - 

                           XXX кръг

4 юни 2017, неделя, 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)               - 
Сливен 2000 (Сливен) - Септември (София)                   - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Верея (Стара Загора)     - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)                               - 
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                   - 
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                           - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX 4:1 1:3 1:0 2:0 2:0 4:1 3:0 3:1 1:0 3:2 2:0 -:- -:- 3:0 5:0 2. Славия 1913 (София) 1:2 XXX -:- 0:0 2:0 2:1 3:1 3:0 2:1 3:0 1:1 3:1 5:1 5:0 2:2 7:1 3. Ботев (Пловдив) 0:1 1:2 XXX 1:0 -:- 1:2 4:0 6:2 4:1 1:0 5:2 6:0 -:- 4:0 1:2 12:0 4. Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 0:2 3:3 XXX 2:1 -:- 6:2 6:0 2:0 -:- 1:0 6:0 2:1 1:1 2:0 15:2 5. Левски (София) 0:2 -:- 3:4 3:1 XXX 3:2 1:0 7:0 -:- 2:2 5:0 4:1 5:1 8:0 4:0 2:0 6. Септември (София) 2:2 1:4 2:0 3:1 1:0 XXX 2:1 2:0 2:2 0:0 1:0 2:1 3:0 3:1 -:- 2:1 7. Дунав 2010 (Русе) 1:1 1:0 1:0 0:6 2:1 0:0 XXX -:- 0:0 1:0 0:0 1:2 2:0 3:0 2:1 5:2 8. Пирин (Благоевград) 0:2 1:4 2:1 0:4 1:2 3:1 4:3 XXX 2:1 1:0 2:0 -:- 3:1 1:1 4:1 6:1 9. Берое (Стара Загора) 1:1 0:1 2:3 4:0 0:1 1:1 -:- -:- XXX 2:2 5:1 4:0 2:1 3:0 1:1 4:1 10. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- 0:1 0:2 0:1 1:0 1:0 6:0 1:0 0:1 XXX 5:1 6:2 1:1 2:0 0:1 8:0 11. Черно море (Варна) 1:1 -:- 4:3 0:6 3:5 4:1 2:5 6:0 5:1 -:- XXX 3:0 5:2 2:0 2:1 4:0 12. Монтана 1921 (Монтана) 1:1 0:8 0:1 0:4 2:3 1:2 1:2 5:0 0:0 0:4 3:1 XXX 4:0 3:0 5:2 -:- 13. Ботев (Враца) 1:4 2:3 0:2 0:1 1:1 0:1 0:2 2:0 3:2 3:1 -:- 0:1 XXX 2:1 1:0 3:2 14. Верея (Стара Загора) 1:6 0:2 0:1 -:- 1:1 0:2 2:1 1:2 0:2 2:0 2:1 1:0 0:1 XXX 2:1 2:1 15. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 0:3 0:2 0:3 0:1 0:3 0:2 1:1 0:1 0:2 1:3 0:0 -:- 1:0 -:- XXX 1:0 16. Сливен 2000 (Сливен) 0:4 0:2 1:4 0:5 0:5 -:- -:- 1:3 0:4 1:1 0:2 3:6 0:4 0:2 0:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре