Деца (род.2004-05):
« Благоевград - Областна група 2018/19 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Беласица (Петрич)                  24   20   1   3   80:9    61
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Неврокоп (Гоце Делчев)             24   16   5   3   61:19   53
 3. Малеш (Микрево)                    24   17   1   6  114:37   52
 4. Вихрен 1925 (Сандански)            24   15   6   3   92:20   51
 5. Мечетата (Петрич)                  24   15   3   6   79:25   48
 6. Пирин (Благоевград)                24   14   3   7   78:34   45
 7. Пирин 1912 (Гоце Делчев)           24    9   6   9   46:51   33
 8. Пирин 1941 (Разлог)                24    9   3  12   48:47   30
 9. Банско (Банско)                    24    7   6  11   52:55   27
10. Пирин 2001 (Благоевград)           24    7   5  12   45:54   26
11. Септември (Симитли)                24    4   1  19   24:136  13
12. Перун 1978 (Кресна)                24    2   0  22   38:147   6
13. Места (Хаджидимово)                24    1   0  23   16:139   3

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Малеш (Микрево)                  3:2 
Места (Хаджидимово) - Пирин 1941 (Разлог)                 0:9 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)            6:0 
Перун 1978 (Кресна) - Банско (Банско)                     3:5 
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)               2:0 
9 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Мечетата (Петрич) - Пирин 2001 (Благоевград)              1:0 
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           II кръг

15 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Банско (Банско) - Мечетата (Петрич)                       1:4 
Септември (Симитли) - Перун 1978 (Кресна)                 4:5 
Пирин 1941 (Разлог) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)            1:2 
Малеш (Микрево) - Места (Хаджидимово)                    11:0 
Пирин (Благоевград) - Неврокоп (Гоце Делчев)              0:0 
16 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)        2:2 
Беласица (Петрич)                                         почива

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Пирин (Благоевград)                 0:11 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Малеш (Микрево)                1:1 
Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1941 (Разлог)                 0:2 
Мечетата (Петрич) - Септември (Симитли)                  12:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско)                 5:0 
23 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин 2001 (Благоевград)              3:0 
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива

                           IV кръг

29 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Банско (Банско) - Беласица (Петрич)                       1:3 
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:9 
Пирин 1941 (Разлог) - Мечетата (Петрич)                   1:6 
Малеш (Микрево) - Перун 1978 (Кресна)                     7:2 
Пирин (Благоевград) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)            1:1 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Места (Хаджидимово)              5:1 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Неврокоп (Гоце Делчев)         0:2 
Перун 1978 (Кресна) - Пирин (Благоевград)                 3:8 
Мечетата (Петрич) - Малеш (Микрево)                       1:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог)             3:1 
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                  11:0 
7 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Банско (Банско)                0:0 
Места (Хаджидимово)                                       почива

                           VI кръг

13 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Беласица (Петрич)                   1:4 
Малеш (Микрево) - Вихрен 1925 (Сандански)                 3:0 
Пирин (Благоевград) - Мечетата (Петрич)                   3:1 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Перун 1978 (Кресна)              4:1 
Места (Хаджидимово) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)            2:5 
14 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Септември (Симитли) - Пирин 2001 (Благоевград)            1:3 
Банско (Банско)                                           почива

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Места (Хаджидимово)                 3:2 
Мечетата (Петрич) - Неврокоп (Гоце Делчев)                1:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Благоевград)             3:1 
Беласица (Петрич) - Малеш (Микрево)                       1:0 
Банско (Банско) - Септември (Симитли)                     8:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин 1941 (Разлог)            отложен 
25 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин 1941 (Разлог)            0:0 
Пирин 1912 (Гоце Делчев)                                  почива

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Банско (Банско)                     3:1 
Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич)                   1:0 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)          1:1 
Места (Хаджидимово) - Мечетата (Петрич)                   0:8 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Перун 1978 (Кресна)            9:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Малеш (Микрево) - Пирин 2001 (Благоевград)                4:2 
Септември (Симитли)                                       почива

                           IX кръг

3 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Мечетата (Петрич) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)              2:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Места (Хаджидимово)             3:0 
Беласица (Петрич) - Неврокоп (Гоце Делчев)                1:0 
Банско (Банско) - Малеш (Микрево)                         3:4 
Септември (Симитли) - Пирин 1941 (Разлог)                 0:4 
4 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Благоевград)            1:2 
Перун 1978 (Кресна)                                       почива

                           X кръг

10 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Малеш (Микрево) - Септември (Симитли)                    11:0 
Пирин (Благоевград) - Банско (Банско)                     3:4 
Места (Хаджидимово) - Беласица (Петрич)                   1:8 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)        0:6 
Перун 1978 (Кресна) - Мечетата (Петрич)                   0:7 
11 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин 2001 (Благоевград)         4:0 
Пирин 1941 (Разлог)                                       почива

                           XI кръг

17 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Перун 1978 (Кресна)            17:3 
Беласица (Петрич) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)              1:0 
Банско (Банско) - Неврокоп (Гоце Делчев)                  1:4 
Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград)                 0:4 
Пирин 1941 (Разлог) - Малеш (Микрево)                     1:2 
18 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Места (Хаджидимово)            9:2 
Мечетата (Петрич)                                         почива

                           XII кръг

24 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Пирин 1941 (Разлог)                 2:3 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)              4:0 
Места (Хаджидимово) - Банско (Банско)                     0:10 
Перун 1978 (Кресна) - Беласица (Петрич)                   0:5 
Мечетата (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)               1:1 
25 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин 2001 (Благоевград)       1:1 
Малеш (Микрево)                                           почива

                           XIII кръг

1 декември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Беласица (Петрич) - Мечетата (Петрич)                     2:1 
Банско (Банско) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)                0:0 
Септември (Симитли) - Места (Хаджидимово)                 отложен 
Пирин 1941 (Разлог) - Неврокоп (Гоце Делчев)              1:1 
Малеш (Микрево) - Пирин (Благоевград)                     1:2 
2 декември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Перун 1978 (Кресна)            5:0 
25 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Септември (Симитли) - Места (Хаджидимово)                 6:0 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           XIV кръг

9 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Малеш (Микрево) - Неврокоп (Гоце Делчев)                  3:1 
Пирин 1941 (Разлог) - Места (Хаджидимово)                 7:0 
Септември (Симитли) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)            0:2 
Банско (Банско) - Перун 1978 (Кресна)                     5:1 
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)               0:0 
10 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Мечетата (Петрич)              1:0 
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           XV кръг

16 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Мечетата (Петрич) - Банско (Банско)                       6:0 
Перун 1978 (Кресна) - Септември (Симитли)                 2:4 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)            2:1 
Места (Хаджидимово) - Малеш (Микрево)                     0:10 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин (Благоевград)              1:0 
17 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 2001 (Благоевград)        4:0 
Беласица (Петрич)                                         почива

                           XVI кръг

23 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Места (Хаджидимово)                 3:0 
Малеш (Микрево) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)               12:1 
Пирин 1941 (Разлог) - Перун 1978 (Кресна)                 7:2 
Септември (Симитли) - Мечетата (Петрич)                   2:4 
Банско (Банско) - Вихрен 1925 (Сандански)                 0:3 
24 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Беласица (Петрич)              0:3 
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива

                           XVII кръг

30 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                       3:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли)            12:0 
Мечетата (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                   0:1 
Перун 1978 (Кресна) - Малеш (Микрево)                     3:8 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин (Благоевград)            1:3 
Места (Хаджидимово) - Неврокоп (Гоце Делчев)              1:4 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           XVIII кръг

6 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)         2:0 
Пирин (Благоевград) - Перун 1978 (Кресна)                13:0 
Малеш (Микрево) - Мечетата (Петрич)                       1:4 
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:5 
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                   0:12 
7 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Банско (Банско) - Пирин 2001 (Благоевград)                2:0 
Места (Хаджидимово)                                       почива

                           XIX кръг

13 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                   4:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Малеш (Микрево)                 5:1 
Мечетата (Петрич) - Пирин (Благоевград)                   2:0 
Перун 1978 (Кресна) - Неврокоп (Гоце Делчев)              1:6 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Места (Хаджидимово)            4:1 
14 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (Симитли)           10:0 
Банско (Банско)                                           почива

                           XX кръг

20 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Перун 1978 (Кресна)                 3:2 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Мечетата (Петрич)                5:1 
Пирин (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански)             2:1 
Малеш (Микрево) - Беласица (Петрич)                       0:3 
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                     1:1 
21 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Пирин 2001 (Благоевград)            3:1 
Пирин 1912 (Гоце Делчев)                                  почива

                           XXI кръг

27 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Банско (Банско) - Пирин 1941 (Разлог)                     0:0 
Пирин 2001 (Благоевград) - Малеш (Микрево)                1:9 
Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград)                   1:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Неврокоп (Гоце Делчев)          1:2 
Мечетата (Петрич) - Места (Хаджидимово)                   3:0 
Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)            1:5 
Септември (Симитли)                                       почива

                           XXII кръг

4 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Мечетата (Петрич)              1:6 
Места (Хаджидимово) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:3 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                отложен 
Малеш (Микрево) - Банско (Банско)                         4:0 
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)                 1:3 
5 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)            6:0 
25 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                1:2 
Перун 1978 (Кресна)                                       почива

                           XXIII кръг

11 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Септември (Симитли) - Малеш (Микрево)                     0:5 
Банско (Банско) - Пирин (Благоевград)                     2:2 
Беласица (Петрич) - Места (Хаджидимово)                   3:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)        0:0 
Мечетата (Петрич) - Перун 1978 (Кресна)                   6:2 
12 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Неврокоп (Гоце Делчев)         0:0 
Пирин 1941 (Разлог)                                       почива

                           XXIV кръг

18 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Вихрен 1925 (Сандански)             2:5 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)              0:4 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                  4:1 
Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли)                 7:0 
Малеш (Микрево) - Пирин 1941 (Разлог)                     4:1 
19 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Пирин 2001 (Благоевград)            3:4 
Мечетата (Петрич)                                         почива

                           XXV кръг

22 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Пирин (Благоевград)                 0:2 
Септември (Симитли) - Неврокоп (Гоце Делчев)              0:3 
Банско (Банско) - Места (Хаджидимово)                     5:0 
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)       1:3 
Беласица (Петрич) - Перун 1978 (Кресна)                   6:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Мечетата (Петрич)               1:1 
Малеш (Микрево)                                           почива

                           VII кръг - отложен мач

25 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин 1941 (Разлог)            0:0 

                           XIII кръг - отложен мач

25 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Септември (Симитли) - Места (Хаджидимово)                 6:0 

                           XXII кръг - отложен мач

25 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Неврокоп (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                1:2 

                           XXVI кръг

1 юни 2019 г., събота, 11:00 ч:
Мечетата (Петрич) - Беласица (Петрич)                     1:0 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                2:2 
Места (Хаджидимово) - Септември (Симитли)                 0:3 
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)              3:0 
Пирин (Благоевград) - Малеш (Микрево)                     2:9 
2 юни 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Пирин 2001 (Благоевград)            1:4 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Беласица (Петрич) XXX 1:0 1:0 0:0 2:1 1:0 1:0 4:0 3:0 3:0 11:0 6:0 3:0 2. Неврокоп (Гоце Делчев) 1:2 XXX 3:2 1:1 5:1 1:0 2:0 3:0 4:1 4:0 4:0 4:1 5:1 3. Малеш (Микрево) 0:3 3:1 XXX 3:0 1:4 1:2 12:1 4:1 4:0 4:2 11:0 7:2 11:0 4. Вихрен 1925 (Сандански) 2:0 1:2 5:1 XXX 1:1 3:1 0:0 3:1 5:0 4:0 12:0 17:3 3:0 5. Мечетата (Петрич) 1:0 1:1 1:2 1:1 XXX 2:0 2:0 0:1 6:0 1:0 12:0 6:2 3:0 6. Пирин (Благоевград) 1:0 0:0 2:9 2:1 3:1 XXX 1:1 2:3 3:4 6:0 7:0 13:0 3:0 7. Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:4 0:2 1:1 0:6 1:6 1:3 XXX 2:1 2:2 1:1 6:0 9:1 4:1 8. Пирин 1941 (Разлог) 1:4 1:1 1:2 0:5 1:6 0:2 1:2 XXX 3:1 3:1 1:3 7:2 7:0 9. Банско (Банско) 1:3 1:4 3:4 0:3 1:4 2:2 0:0 0:0 XXX 2:0 8:0 5:1 5:0 10. Пирин 2001 (Благоевград) 0:3 0:0 1:9 2:2 1:0 1:2 1:3 0:0 0:0 XXX 10:0 5:0 9:2 11. Септември (Симитли) 0:12 0:3 0:5 0:9 2:4 0:4 0:2 0:4 1:1 1:3 XXX 4:5 6:0 12. Перун 1978 (Кресна) 0:5 1:6 3:8 2:5 0:7 3:8 1:5 0:2 3:5 1:4 2:4 XXX 3:2 13. Места (Хаджидимово) 1:8 1:4 0:10 0:3 0:8 0:11 2:5 0:9 0:10 3:4 0:3 3:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре