Деца (род.2004-05):
« Кърджали - Междуобластна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Арда 1924 (Кърджали)               14   13   1   0   79:8    40            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Родопи 1935 (Момчилград)           14    9   3   2   47:14   30            
 3. Левски 2005 (Крумовград)           14    9   2   3   52:24   29             [1 1 0  4:1  4]
 4. Граничар (Кирково)                 14    9   2   3   52:17   29             [0 1 1  1:4  1]
 5. Мадан (Мадан)                      14    4   0  10   17:39   12            
 6. Върбица 2006 (Бенковски)           14    2   2  10   18:74    8            
 7. Златоград (Златоград)              14    2   1  11   15:71    7            
 8. Джебел 1928 (Джебел)               14    2   1  11   16:49    7 [*] Изваден

Бележки
  - На полусезона Джебел 1928 (Джебел) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

22 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Граничар (Кирково)                 5:2 
Мадан (Мадан) - Златоград (Златоград)                     3:0 
Върбица 2006 (Бенковски) - Родопи 1935 (Момчилград)       0:7 
Джебел 1928 (Джебел) - Левски 2005 (Крумовград)           5:6 

                           II кръг

29 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Граничар (Кирково) - Левски 2005 (Крумовград)             1:1 
Родопи 1935 (Момчилград) - Джебел 1928 (Джебел)           5:0 
Златоград (Златоград) - Върбица 2006 (Бенковски)          2:2 
Арда 1924 (Кърджали) - Мадан (Мадан)                      5:0 

                           III кръг

6 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Мадан (Мадан) - Граничар (Кирково)                        0:5 
Джебел 1928 (Джебел) - Златоград (Златоград)              4:3 
Левски 2005 (Крумовград) - Родопи 1935 (Момчилград)       2:3 
7 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Върбица 2006 (Бенковски) - Арда 1924 (Кърджали)           0:13 

                           IV кръг

13 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Граничар (Кирково) - Родопи 1935 (Момчилград)             1:1 
Златоград (Златоград) - Левски 2005 (Крумовград)          0:2 
Арда 1924 (Кърджали) - Джебел 1928 (Джебел)               8:0 
Мадан (Мадан) - Върбица 2006 (Бенковски)                  3:0 

                           V кръг

20 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Върбица 2006 (Бенковски) - Граничар (Кирково)             0:6 
Джебел 1928 (Джебел) - Мадан (Мадан)                      3:0 
Левски 2005 (Крумовград) - Арда 1924 (Кърджали)           2:4 
Родопи 1935 (Момчилград) - Златоград (Златоград)          9:0 

                           VI кръг

27 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Граничар (Кирково) - Златоград (Златоград)                8:1 
Арда 1924 (Кърджали) - Родопи 1935 (Момчилград)           1:1 
Мадан (Мадан) - Левски 2005 (Крумовград)                  0:5 
Върбица 2006 (Бенковски) - Джебел 1928 (Джебел)           3:3 

                           VII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Джебел 1928 (Джебел) - Граничар (Кирково)                 1:3 
Левски 2005 (Крумовград) - Върбица 2006 (Бенковски)      10:2 
Родопи 1935 (Момчилград) - Мадан (Мадан)                  3:0 
Златоград (Златоград) - Арда 1924 (Кърджали)              0:11 

                           VIII кръг

17 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Граничар (Кирково) - Арда 1924 (Кърджали)                 0:3 
Златоград (Златоград) - Мадан (Мадан)                     3:0 сл. * 
* - първоначално 0:4, в последствие на Мадан е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Родопи 1935 (Момчилград) - Върбица 2006 (Бенковски)       4:0 
Левски 2005 (Крумовград) - Джебел 1928 (Джебел)           3:0 сл. 

                           IX кръг

23 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Граничар (Кирково)             3:0 
Джебел 1928 (Джебел) - Родопи 1935 (Момчилград)           0:3 сл. 
Върбица 2006 (Бенковски) - Златоград (Златоград)          5:2 
Мадан (Мадан) - Арда 1924 (Кърджали)                      0:2 

                           X кръг

30 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Граничар (Кирково) - Мадан (Мадан)                        4:0 
Арда 1924 (Кърджали) - Върбица 2006 (Бенковски)          11:0 
Златоград (Златоград) - Джебел 1928 (Джебел)              3:0 сл. 
Родопи 1935 (Момчилград) - Левски 2005 (Крумовград)       1:1 

                           XI кръг

12 април 2019 г., петък, 11:00 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Златоград (Златоград)          6:0 
13 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Джебел 1928 (Джебел) - Арда 1924 (Кърджали)               0:3 сл. 
16 април 2019 г., вторник, 17:30 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Граничар (Кирково)             0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
17 април 2019 г., сряда, 17:30 ч:
Върбица 2006 (Бенковски) - Мадан (Мадан)                  отложен 
11 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Върбица 2006 (Бенковски) - Мадан (Мадан)                  1:5 

                           XII кръг

20 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Граничар (Кирково) - Върбица 2006 (Бенковски)             5:2 
Мадан (Мадан) - Джебел 1928 (Джебел)                      3:0 сл. 
Арда 1924 (Кърджали) - Левски 2005 (Крумовград)           6:3 
Златоград (Златоград) - Родопи 1935 (Момчилград)          1:7 

                           XIII кръг

27 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Златоград (Златоград) - Граничар (Кирково)                отложен 
Левски 2005 (Крумовград) - Мадан (Мадан)                  5:2 
Джебел 1928 (Джебел) - Върбица 2006 (Бенковски)           0:3 сл. 
1 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Арда 1924 (Кърджали)           0:4 
11 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Златоград (Златоград) - Граничар (Кирково)                0:11 

                           XIV кръг

4 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Граничар (Кирково) - Джебел 1928 (Джебел)                 3:0 сл. 
Върбица 2006 (Бенковски) - Левски 2005 (Крумовград)       0:3 сл. 
Мадан (Мадан) - Родопи 1935 (Момчилград)                  1:3 
Арда 1924 (Кърджали) - Златоград (Златоград)              3:0 сл. 

                           XI кръг - отложен мач

11 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Върбица 2006 (Бенковски) - Мадан (Мадан)                  1:5 

                           XIII кръг - отложен мач

11 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Златоград (Златоград) - Граничар (Кирково)                0:11 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Арда 1924 (Кърджали) XXX 1:1 6:3 5:2 5:0 11:0 3:0* 8:0 2. Родопи 1935 (Момчилград) 0:4 XXX 1:1 0:3* 3:0 4:0 9:0 5:0 3. Левски 2005 (Крумовград) 2:4 2:3 XXX 3:0 5:2 10:2 6:0 3:0* 4. Граничар (Кирково) 0:3 1:1 1:1 XXX 4:0 5:2 8:1 3:0* 5. Мадан (Мадан) 0:2 1:3 0:5 0:5 XXX 3:0 3:0 3:0* 6. Върбица 2006 (Бенковски) 0:13 0:7 0:3* 0:6 1:5 XXX 5:2 3:3 7. Златоград (Златоград) 0:11 1:7 0:2 0:11 3:0* 2:2 XXX 3:0* 8. Джебел 1928 (Джебел) 0:3* 0:3* 5:6 1:3 3:0 0:3* 4:3 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре