Деца (род.2004-05):
« Перник - Междуобластна група 2018/19 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кюстендил (Кюстендил)              15   13   1   1   62:13   40
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Миньор 2014 (Бобов дол)            15   10   1   4   40:15   31
 3. Легия (Рударци)                    15    9   1   5   37:18   28
 4. Велбъжд (Кюстендил)                15    4   2   9   24:71   14
 5. Марек 1919 (Дупница)               15    2   4   9   28:53   10
 6. Германея (Сапарева баня)           15    2   1  12   22:43    7

                           I кръг

22 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор 2014 (Бобов дол)             0:8 
23 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Легия (Рударци) - Марек 1919 (Дупница)                    7:0 
Германея (Сапарева баня) - Кюстендил (Кюстендил)          0:3 

                           II кръг

29 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Легия (Рударци)                     0:1 
30 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Кюстендил (Кюстендил)           1:0 
Марек 1919 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)           3:1 

                           III кръг

7 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Легия (Рударци) - Миньор 2014 (Бобов дол)                 3:0 
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)            8:0 
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1919 (Дупница)              3:0 

                           IV кръг

13 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Кюстендил (Кюстендил)               0:12 
14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Марек 1919 (Дупница)            3:1 
Легия (Рударци) - Германея (Сапарева баня)                5:0 

                           V кръг

20 октомври 2018 г., събота, 09:30 ч:
Марек 1919 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                8:3 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Легия (Рударци)                   3:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Германея (Сапарева баня) - Миньор 2014 (Бобов дол)        0:2 

                           VI кръг

28 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Велбъжд (Кюстендил)            10:0 
Марек 1919 (Дупница) - Легия (Рударци)                    1:3 
Кюстендил (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)          6:1 

                           VII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Легия (Рударци) - Велбъжд (Кюстендил)                     2:2 
4 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор 2014 (Бобов дол)           3:2 
Германея (Сапарева баня) - Марек 1919 (Дупница)           1:1 

                           VIII кръг

11 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            5:3 
11 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Легия (Рударци)                 3:0 
Марек 1919 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил)              0:7 

                           IX кръг

7 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Марек 1919 (Дупница) - Миньор 2014 (Бобов дол)            1:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил)               6:1 
Германея (Сапарева баня) - Легия (Рударци)                0:3 

                           X кръг

14 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Германея (Сапарева баня)        3:1 
Легия (Рударци) - Кюстендил (Кюстендил)                   0:2 
Велбъжд (Кюстендил) - Марек 1919 (Дупница)                5:1 

                           XI кръг

21 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Марек 1919 (Дупница)            3:1 
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)            1:2 
Кюстендил (Кюстендил) - Легия (Рударци)                   4:1 

                           XII кръг

5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Марек 1919 (Дупница) - Легия (Рударци)                    1:5 
Велбъжд (Кюстендил) - Кюстендил (Кюстендил)               0:4 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Германея (Сапарева баня)        1:0 

                           XIII кръг

12 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Германея (Сапарева баня) - Марек 1919 (Дупница)           4:3 
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор 2014 (Бобов дол)           3:1 
Легия (Рударци) - Велбъжд (Кюстендил)                     3:0 

                           XIV кръг

19 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Марек 1919 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                4:4 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Легия (Рударци)                 2:0 
Германея (Сапарева баня) - Кюстендил (Кюстендил)          2:3 

                           XV кръг

24 май 2019 г., петък, 10:30 ч:
Легия (Рударци) - Германея (Сапарева баня)                3:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор 2014 (Бобов дол)             2:0 
24 май 2019 г., петък, 12:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1919 (Дупница)              3:3 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Кюстендил (Кюстендил) XXX 3:2 3:1 6:1 3:0 6:1 XXX 3:1 4:1 --- 3:3 --- 2. Миньор 2014 (Бобов дол) 1:0 XXX 3:0 10:0 3:1 3:1 --- XXX 2:0 --- 3:1 1:0 3. Легия (Рударци) 0:2 3:0 XXX 2:2 7:0 5:0 --- --- XXX 3:0 --- 3:0 4. Велбъжд (Кюстендил) 0:12 0:8 0:1 XXX 5:1 5:3 0:4 2:0 --- XXX --- --- 5. Марек 1919 (Дупница) 0:7 1:1 1:3 8:3 XXX 3:1 --- --- 1:5 4:4 XXX --- 6. Германея (Сапарева баня) 0:3 0:2 0:3 8:0 1:1 XXX 2:3 --- --- 1:2 4:3 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре