Деца (род.2004-05):
Пловдив - Зонална група 2018/19 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак 1947 (Пловдив)             22   16   5   1   55:17   53
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Ботев (Пловдив)                    22   17   1   4   62:15   52
 3. Пълдин (Пловдив)                   22   12   7   3   53:25   43
 4. Сокол (Марково)                    22   12   3   7   51:33   39
 5. Марица 1921 (Пловдив)              22   11   5   6   39:26   38
 6. Берое (Стара Загора)               22   11   2   9   46:33   35
 7. Нефтохимик 1962 (Бургас)           22   10   2  10   42:40   32
 8. Асеновец 2005 (Асеновград)         22    7   3  12   33:35   24
 9. Локомотив 1926 (Пловдив)           22    6   3  13   30:35   21
10. Хебър 1918 (Пазарджик)             22    4   4  14   15:56   16
11. Чавдар (Пловдив)                   22    4   1  17   27:64   13
12. Орлета (Пазарджик)                 22    4   0  18   17:91   12

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Асеновец 2005 (Асеновград) - ст."Шипка", Асеновград;
    - Берое (Стара Загора) - ст."Берое" - изкуствен терен, Стара Загора;
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив;
    - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив", Пловдив;
    - Марица 1921 (Пловдив) - ст."Марица", Пловдив;
    - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Градски стадион, Българово;
    - Орлета (Пазарджик) - в Главиница;
    - Пълдин (Пловдив) - в Труд;
    - Сокол (Марково) - в Марково;
    - Спартак 1947 (Пловдив) - ст."Тодор Диев", Пловдив през есента и Работнически комплекс, Пловдив през пролетта;
    - Хебър 1918 (Пазарджик) - ст."Георги Бенковски", Пазарджик;
    - Чавдар (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив през есента; в Оризари прес пролетта.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                  1:0 
15 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Сокол (Марково)                        отложен 
Орлета (Пазарджик) - Асеновец 2005 (Асеновград)           0:7 
15 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Чавдар (Пловдив)                   6:2 
15 септември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       0:2 
16 септември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)            3:1 
1 декември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Сокол (Марково)                        2:3 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив)                 1:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)              1:2 
Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив)                4:3 
22 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)             4:1 
22 септември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Орлета (Пазарджик)            11:1 
27 септември 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                  отложен 
1 ноември 2018 г., четвъртък, 13:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                  1:1 

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)         0:1 
29 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          1:1 
Орлета (Пазарджик) - Сокол (Марково)                      0:5 
29 септември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Чавдар (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                 0:1 
29 септември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                5:1 
30 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 5:1 

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Чавдар (Пловдив)             1:3 
Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив)                         3:1 
Пълдин (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)               3:2 
6 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)           3:2 
6 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                4:0 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив)           0:2 

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Берое (Стара Загора) - Сокол (Марково)                    0:3 
13 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)         1:0 
Орлета (Пазарджик) - Пълдин (Пловдив)                     0:4 
13 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:1 
14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       1:1 
14 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Чавдар (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               0:1 

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Чавдар (Пловдив)                        отложен 
Пълдин (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                        отложен 
20 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)             2:0 
20 октомври 2018 г., събота, 13:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)              1:2 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Асеновец 2005 (Асеновград)       2:1 
22 октомври 2018 г., понеделник, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак 1947 (Пловдив)         отложен 
8 ноември 2018 г., четвъртък, 13:00 ч:
Сокол (Марково) - Чавдар (Пловдив)                        8:1 
27 ноември 2018 г., вторник, 14:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                        1:2 
1 декември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак 1947 (Пловдив)         2:3 

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                1:0 
Берое (Стара Загора) - Пълдин (Пловдив)                   1:4 
Чавдар (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                  0:6 
27 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Хебър 1918 (Пазарджик)               1:4 
28 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Сокол (Марково)                  4:0 
28 октомври 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     0:0 

                           II кръг - отложен мач

1 ноември 2018 г., четвъртък, 13:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                  1:1 

                           VIII кръг

1 ноември 2018 г., четвъртък, 11:30 ч:
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)              1:2 
3 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                       5:0 
Орлета (Пазарджик) - Ботев (Пловдив)                      1:6 
3 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           1:3 
3 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)            1:2 
4 ноември 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)         0:3 

                           VI кръг - отложен мач

8 ноември 2018 г., четвъртък, 13:00 ч:
Сокол (Марково) - Чавдар (Пловдив)                        8:1 

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        0:1 
10 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
в Оризари:
Чавдар (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)               1:4 
10 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Орлета (Пазарджик)                 8:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 09:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сокол (Марково)                1:2 
11 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  6:0 
Спартак 1947 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                 3:3 

                           X кръг

17 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Сокол (Марково)                  0:0 
17 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             2:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)         0:2 
Орлета (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив)                     1:7 
17 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    1:1 
17 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          3:0 

                           XI кръг

24 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)     2:1 
24 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
в Оризари:
Чавдар (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                        0:5 
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:0 
24 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик)             1:1 
24 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пълдин (Пловдив)               отложен 
25 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)               7:0 
8 декември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пълдин (Пловдив)               1:3 

                           VI кръг - отложен мач

27 ноември 2018 г., вторник, 14:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                        1:2 

                           I кръг - отложен мач

1 декември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Сокол (Марково)                        2:3 

                           VI кръг - отложен мач

1 декември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак 1947 (Пловдив)         2:3 

                           XI кръг - отложен мач

8 декември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пълдин (Пловдив)               1:3 

                           XII кръг

16 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Пълдин (Пловдив)                        отложен 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Орлета (Пазарджик)           4:1 
в Пловдив, Работнически комплекс /"Векта"/:
Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  2:0 
Чавдар (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                   1:2 
16 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
в кв.Долно Езерово, Бургас:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)       3:2 
17 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив)            2:2 
22 май 2019 г., сряда, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Пълдин (Пловдив)                        2:4 * 
* - датата е приблизителна.

                           XIII кръг

20 март 2019 г., сряда, 16:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              5:0 
22 март 2019 г., петък, 18:00 ч:
Чавдар (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 1:2 
23 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сокол (Марково)                0:3 
23 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив)             отложен 
23 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             0:2 
24 март 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                  1:0 
10 април 2019 г., сряда, 16:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив)             1:2 

                           XIV кръг

30 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          3:2 
30 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Орлета (Пазарджик)                      3:2 
30 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Берое (Стара Загора)         1:3 
30 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                отложен 
31 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пълдин (Пловдив)                 1:1 
1 април 2019 г., понеделник, 11:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                 3:1 
10 април 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                2:1 

                           XV кръг

5 април 2019 г., петък, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив)                1:0 
6 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Сокол (Марково)                         2:0 
6 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Чавдар (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             3:1 
6 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)               0:0 
6 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           3:1 
7 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)           4:0 

                           XIII кръг - отложен мач

10 април 2019 г., сряда, 16:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив)             1:2 

                           XIV кръг - отложен мач

10 април 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                2:1 

                           XVI кръг

13 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                     2:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив)       отложен 
13 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Сокол (Марково) - Берое (Стара Загора)                    0:3 
14 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:3 
14 април 2019 г., неделя, 13:00 ч:
в кв.Изгрев, Бургас:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Чавдар (Пловдив)               1:0 
14 април 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   0:5 
1 май 2019 г., сряда, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив)       0:1 

                           XVII кръг

18 април 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Чавдар (Пловдив) - Сокол (Марково)                        1:2 
19 април 2019 г., петък, 13:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                        2:1 
20 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик)       отложен 
Орлета (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив)             1:0 
20 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив)              1:2 
21 април 2019 г., неделя, 13:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)         2:0 
22 май 2019 г., сряда, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик)       2:0 * 
* - датата е приблизителна.

                           XVIII кръг

25 април 2019 г., четвъртък, 16:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                   4:1 
26 април 2019 г., петък, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                  1:2 
27 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Орлета (Пазарджик)               0:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                1:3 
Сокол (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив)                  отложен 
27 април 2019 г., събота, 14:30 ч:
в кв.Изгрев, Бургас:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)     1:6 
29 май 2019 г., сряда, 18:30 ч:
Сокол (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив)                  1:3 

                           XVI кръг - отложен мач

1 май 2019 г., сряда, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив)       0:1 

                           XIX кръг

4 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)              0:0 
Чавдар (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                       1:1 
Ботев (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                      отложен 
4 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           1:0 
5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)            2:2 
5 май 2019 г., неделя, 13:30 ч:
в кв.Изгрев, Бургас:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик)         4:0 
31 май 2019 г., петък, 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                      5:0 

                           XX кръг

10 май 2019 г., петък, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив)                  0:5 
11 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)               3:0 
11 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Берое (Стара Загора)                 отложен 
11 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)        1:0 (0:0) 
Сокол (Марково) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                3:1 
12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                 1:1 
29 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Берое (Стара Загора)                 0:2 

                           XXI кръг

17 май 2019 г., петък, 17:00 ч:
Сокол (Марково) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  6:0 
18 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Пълдин (Пловдив)             2:4 
Чавдар (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                     3:6 
18 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
в кв.Изгрев, Бургас:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)          1:3 
18 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    отложен 
19 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         1:1 
4 юни 2019 г., вторник, 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    0:1 

                           XII кръг - отложен мач

22 май 2019 г., сряда, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Пълдин (Пловдив)                        2:4 * 
* - датата е приблизителна.

                           XVII кръг - отложен мач

22 май 2019 г., сряда, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хебър 1918 (Пазарджик)       2:0 * 
* - датата е приблизителна.

                           XXII кръг

25 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                        3:0 сл. 
Марица 1921 (Пловдив) - Сокол (Марково)                   3:2 
25 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив)               1:5 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)     3:1 
25 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
в Строево:
Пълдин (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               1:1 
26 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Берое (Стара Загора)             0:4 

                           XX кръг - отложен мач

29 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Берое (Стара Загора)                 0:2 

                           XVIII кръг - отложен мач

29 май 2019 г., сряда, 18:30 ч:
Сокол (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив)                  1:3 

                           XIX кръг - отложен мач

31 май 2019 г., петък, 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                      5:0 

                           XXI кръг - отложен мач

4 юни 2019 г., вторник, 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    0:1 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 1947 (Пловдив) XXX 2:0 3:3 4:0 2:2 4:1 2:0 1:1 1:1 4:0 3:1 7:0 2. Ботев (Пловдив) 1:0 XXX 2:1 2:0 0:1 1:1 5:1 5:0 1:0 6:0 3:0* 5:0 3. Пълдин (Пловдив) 1:1 1:2 XXX 2:3 1:0 4:1 1:1 2:0 3:2 5:1 5:0 2:0 4. Сокол (Марково) 1:3 3:1 2:4 XXX 0:0 0:3 3:1 1:2 4:3 6:0 8:1 3:2 5. Марица 1921 (Пловдив) 1:2 0:5 1:1 3:2 XXX 1:2 3:0 1:0 3:2 3:1 1:2 4:0 6. Берое (Стара Загора) 1:2 0:1 1:4 0:3 1:2 XXX 3:1 0:1 1:0 1:1 6:2 8:0 7. Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:3 2:1 1:3 1:2 1:3 3:2 XXX 1:6 3:2 4:0 1:0 11:1 8. Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1 1:2 2:4 0:0 0:1 1:3 0:0 XXX 2:1 2:0 1:3 4:1 9. Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 1:3 0:0 0:3 1:1 1:3 0:2 3:1 XXX 1:0 3:0 2:0 10. Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2 0:5 1:1 0:0 2:2 0:4 0:3 2:1 0:3 XXX 1:0 0:1 11. Чавдар (Пловдив) 0:1 0:5 1:1 1:2 0:6 1:2 0:1 3:1 1:4 1:2 XXX 3:6 12. Орлета (Пазарджик) 1:5 1:6 0:4 0:5 1:0 0:2 0:2 0:7 1:0 1:4 1:7 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре