Деца (род.2004-05):
« Пловдив - Междуобластна група 2018/19 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Родопа Смолян (Смолян)             22   16   2   4   82:27   50            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Пловдив (Пловдив)                  22   13   6   3   79:16   45             [0 2 0  2:2  2, 1 гол на чужд терен, +63 обща ГР]
 3. Асти АБ (Хасково)                  22   13   6   3   61:16   45             [0 2 0  2:2  2, 1 гол на чужд терен, +45 обща ГР]
 4. Ботев (Пловдив)                    22   14   1   7   52:26   43            
 5. Марица 1921 (Пловдив)              22   12   5   5   68:22   41            
 6. Спартак 1947 (Пловдив)             22   12   4   6   57:22   40             [1 1 0  4:0  4]
 7. Векта (Пловдив)                    22   12   4   6   49:25   40             [0 1 1  0:4  1]
 8. Палас (Рудозем)                    22    8   4  10   60:62   28            
 9. Ботев 2002 (Пловдив)               22    8   1  13   37:47   25            
10. Асеновец 2005 (Асеновград)         22    4   1  17   27:103  13            
11. Хасково 1957 (Хасково)             22    2   1  19   11:97    7            
12. Девин (Девин)                      22    0   1  21    7:127   1 [*] Изваден

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Асеновец 2005 (Асеновград) - ст."Шипка", Асеновград;
    - Асти АБ (Хасково) - ст."Младост", Хасково;
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив;
    - Ботев 2002 (Пловдив) - в Катуница;
    - Векта (Пловдив) - комплекс "Векта" /"Работнически"/, Пловдив през есента, в Ягодово през пролетта;
    - Девин (Девин) - в Девин;
    - Марица 1921 (Пловдив) - ст."Марица", Пловдив;
    - Палас (Рудозем) - в Рудозем;
    - Пловдив (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив;
    - Родопа Смолян (Смолян) - ст."Септември", Смолян;
    - Спартак 1947 (Пловдив) - ст."Тодор Диев", Пловдив през есента и Работнически комплекс, Пловдив през пролетта;
    - Хасково 1957 (Хасково) - ст."Младост", Хасково.
  - На 28 март 2019 г. Девин (Девин) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                    7:1 
15 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян)       1:5 
Хасково 1957 (Хасково) - Пловдив (Пловдив)                0:15 
15 септември 2018 г., събота, 12:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Марица 1921 (Пловдив) - Девин (Девин)                     8:3 
Ботев (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                       1:0 
18 септември 2018 г., вторник, 13:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Палас (Рудозем)                  6:1 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)             5:0 
Асти АБ (Хасково) - Векта (Пловдив)                       5:0 сл. 
22 септември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Девин (Девин) - Пловдив (Пловдив)                         0:8 
Родопа Смолян (Смолян) - Ботев (Пловдив)                  6:1 
Палас (Рудозем) - Асеновец 2005 (Асеновград)             10:1 
22 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)            2:0 

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                  отложен 
29 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Асти АБ (Хасково)                0:5 
29 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Векта (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                  0:3 
29 септември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        0:6 
30 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Девин (Девин)                   11:1 
30 септември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Палас (Рудозем)                         7:1 
1 декември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                  5:0 

                           IV кръг

5 октомври 2018 г., петък, 15:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   0:1 
6 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Пловдив (Пловдив)                     1:1 
6 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Девин (Девин) - Ботев 2002 (Пловдив)                      1:7 
Палас (Рудозем) - Векта (Пловдив)                         3:3 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       3:2 
7 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Хасково 1957 (Хасково)          11:0 

                           V кръг

12 октомври 2018 г., петък, 16:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                  1:0 
13 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   1:0 
13 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                1:3 
Ботев 2002 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                  0:3 
13 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Палас (Рудозем)                  1:5 
14 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Девин (Девин)                1:1 

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 09:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)              2:6 
20 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)            4:0 
20 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Ботев 2002 (Пловдив)             3:1 
в Чепинци:
Палас (Рудозем) - Пловдив (Пловдив)                       1:4 
20 октомври 2018 г., събота, 13:00 ч:
Девин (Девин) - Асти АБ (Хасково)                         0:9 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                  4:0 

                           VII кръг

26 октомври 2018 г., петък, 13:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                 2:2 
26 октомври 2018 г., петък, 14:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Спартак 1947 (Пловдив)           0:5 
27 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Векта (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:0 
27 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Родопа Смолян (Смолян)                2:0 
27 октомври 2018 г., събота, 13:00 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Палас (Рудозем)                    3:0 сл. * 
* - първоначално 4:5, в последствие на Палас е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
28 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Девин (Девин)                           8:0 

                           VIII кръг

2 ноември 2018 г., петък, 13:00 ч:
Девин (Девин) - Родопа Смолян (Смолян)                    1:8 
2 ноември 2018 г., петък, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хасково 1957 (Хасково)       2:1 
3 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)              2:0 
3 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Векта (Пловдив)                         2:1 
3 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Палас (Рудозем) - Асти АБ (Хасково)                       2:2 
4 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив (Пловдив)                0:0 

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)             0:0 
Родопа Смолян (Смолян) - Палас (Рудозем)                  3:1 
10 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Ботев (Пловдив)                  0:4 
10 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Векта (Пловдив) - Девин (Девин)                           9:0 
10 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)                 1:1 
11 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Пловдив (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)            5:0 

                           X кръг

16 ноември 2018 г., петък, 14:30 ч:
Векта (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)                  4:1 
17 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев 2002 (Пловдив)         3:9 
17 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Девин (Девин) - Палас (Рудозем)                           0:7 
17 ноември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Пловдив (Пловдив)                       1:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                0:2 
18 ноември 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)            5:1 

                           XI кръг

24 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                    2:1 
24 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)            6:2 
24 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Спартак 1947 (Пловдив)           6:2 
24 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Девин (Девин)                    3:0 сл. 
Палас (Рудозем) - Марица 1921 (Пловдив)                   2:2 
25 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Пловдив (Пловдив) - Векта (Пловдив)                       2:1 

                           III кръг - отложен мач

1 декември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                  5:0 

                           XII кръг

16 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                    0:1 
16 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)      10:1 
Асти АБ (Хасково) - Ботев (Пловдив)                       2:1 
16 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Девин (Девин) - Марица 1921 (Пловдив)                     0:9 
17 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
в Чепинци:
Палас (Рудозем) - Спартак 1947 (Пловдив)                  3:0 сл. * 
* - първоначално 2:3, в последствие на Спартак 1947 е присъдена служебна
    загуба заради нердовен играч.
17 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)                отложен 
3 април 2019 г., сряда, 12:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)                7:0 

                           XIII кръг

22 март 2019 г., петък, 15:00 ч:
в Пловдив, ст."Тодор Диев":
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)            6:0 
23 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Девин (Девин)                        12:0 
в Ягодово:
Векта (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                       4:2 
23 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
в Горски извор:
Хасково 1957 (Хасково) - Ботев 2002 (Пловдив)             0:2 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Палас (Рудозем)              1:4 
24 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                  3:2 

                           XIV кръг

28 март 2019 г., четвъртък, 10:30 ч:
Асти АБ (Хасково) - Хасково 1957 (Хасково)                0:0 
30 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Девин (Девин) - Спартак 1947 (Пловдив)                    0:3 сл. 
Ботев 2002 (Пловдив) - Пловдив (Пловдив)                  0:4 
30 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Векта (Пловдив)                  0:0 
31 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)        8:0 
31 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Палас (Рудозем) - Ботев (Пловдив)                         отложен 
19 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Палас (Рудозем) - Ботев (Пловдив)                         0:2 

                           XII кръг - отложен мач

3 април 2019 г., сряда, 12:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)                7:0 

                           XV кръг

5 април 2019 г., петък, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив)       0:8 
6 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Девин (Девин)                      3:0 сл. 
Хасково 1957 (Хасково) - Родопа Смолян (Смолян)           отложен 
6 април 2019 г., събота, 13:00 ч:
Векта (Пловдив) - Палас (Рудозем)                         7:0 
7 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                     1:1 
7 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   отложен 
18 април 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:4 
4 май 2019 г., събота, 15:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Родопа Смолян (Смолян)           0:4 

                           XVI кръг

12 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  отложен 
13 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Марица 1921 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                   0:0 
13 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Ботев 2002 (Пловдив)                  3:0 
13 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Девин (Девин) - Асеновец 2005 (Асеновград)                0:3 сл. 
Родопа Смолян (Смолян) - Пловдив (Пловдив)                2:1 
14 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Палас (Рудозем) - Хасково 1957 (Хасково)                  6:1 
3 юни 2019 г., понеделник, 18:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  1:0 

                           XV кръг - отложен мач

18 април 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:4 

                           XVII кръг

20 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                  0:0 
20 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)            0:4 
20 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Девин (Девин)                         3:0 сл. 
Ботев 2002 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)             0:5 
20 април 2019 г., събота, 13:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Палас (Рудозем)                       3:2 
21 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:0 

                           XVIII кръг

25 април 2019 г., четвъртък, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Векта (Пловдив)              0:2 
Родопа Смолян (Смолян) - Асти АБ (Хасково)                1:0 
26 април 2019 г., петък, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Пловдив (Пловдив)                 0:1 
26 април 2019 г., петък, 17:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)           2:0 
27 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Палас (Рудозем) - Ботев 2002 (Пловдив)                    3:0 сл. 
29 април 2019 г., понеделник, 12:00 ч:
Девин (Девин) - Ботев (Пловдив)                           0:3 сл. 

                           XV кръг - отложен мач

4 май 2019 г., събота, 15:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Родопа Смолян (Смолян)           0:4 

                           XIX кръг

4 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Девин (Девин)                    3:0 сл. 
Хасково 1957 (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)       отложен 
4 май 2019 г., събота, 14:00 ч:
Векта (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                         1:2 
5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)              0:1 
6 май 2019 г., понеделник, 13:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Палас (Рудозем)                       3:2 
8 май 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Пловдив (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                1:1 
22 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)       1:4 * 
* - датата е приблизителна.

                           XX кръг

10 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)             1:0 
11 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Пловдив (Пловдив)            0:3 
11 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)                  6:0 
11 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Девин (Девин) - Векта (Пловдив)                           0:3 сл. 
11 май 2019 г., събота, 15:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                 0:0 
11 май 2019 г., събота, 15:30 ч:
Палас (Рудозем) - Родопа Смолян (Смолян)                  3:3 

                           XXI кръг

17 май 2019 г., петък, 11:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)            3:0 
17 май 2019 г., петък, 16:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Спартак 1947 (Пловдив)                3:0 
18 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)         3:4 
18 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Векта (Пловдив)                  0:2 
19 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Палас (Рудозем) - Девин (Девин)                           3:0 сл. 
21 май 2019 г., вторник, 10:30 ч:
Пловдив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                       2:0 

                           XIV кръг - отложен мач

19 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Палас (Рудозем) - Ботев (Пловдив)                         0:2 

                           XIX кръг - отложен мач

22 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)       1:4 * 
* - датата е приблизителна.

                           XXII кръг

24 май 2019 г., петък, 16:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)           4:0 
25 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Пловдив (Пловдив)                       1:0 
25 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Асти АБ (Хасково)            0:8 
25 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Девин (Девин) - Хасково 1957 (Хасково)                    0:3 сл. 
Ботев (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                    0:1 
26 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Палас (Рудозем)                  10:1 

                           XVI кръг - отложен мач

3 юни 2019 г., понеделник, 18:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  1:0 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Родопа Смолян (Смолян) XXX 2:1 1:0 6:1 3:0 6:2 0:0 3:1 3:1 10:1 11:0 3:0* 2. Пловдив (Пловдив) 1:3 XXX 1:1 2:0 2:2 1:1 2:1 3:2 5:0 5:0 7:0 12:0 3. Асти АБ (Хасково) 2:0 1:1 XXX 2:1 1:1 3:0 5:0* 3:2 3:0 6:2 0:0 3:0* 4. Ботев (Пловдив) 3:2 1:1 1:0 XXX 0:4 1:0 2:1 7:1 0:1 2:0 6:0 8:0 5. Марица 1921 (Пловдив) 5:1 0:1 0:0 0:1 XXX 2:0 0:0 10:1 2:0 8:0 4:0 8:3 6. Спартак 1947 (Пловдив) 4:0 0:0 0:2 1:0 6:0 XXX 4:0 6:1 1:0 3:2 2:0 11:1 7. Векта (Пловдив) 0:3 1:0 4:2 1:2 1:0 0:0 XXX 7:0 7:1 2:0 4:1 9:0 8. Палас (Рудозем) 3:3 1:4 2:2 0:2 2:2 3:0* 3:3 XXX 3:0*10:1 6:1 3:0* 9. Ботев 2002 (Пловдив) 0:5 0:4 0:3 2:1 0:1 0:0 0:1 3:0* XXX 3:4 5:0 3:0* 10. Асеновец 2005 (Асеновград) 1:5 0:3 0:8 2:6 0:6 0:8 0:2 1:4 3:9 XXX 2:1 1:1 11. Хасково 1957 (Хасково) 0:4 0:15 0:5 0:4 0:4 0:5 0:2 1:5 0:2 1:4 XXX 3:0* 12. Девин (Девин) 1:8 0:8 0:9 0:3* 0:9 0:3* 0:3* 0:7 1:7 0:3* 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре