Деца (род.2004-05):
София (столица) - Зонална група 2018/19 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Витоша 13 (София)                  32   27   2   3  136:19   83
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Пирин (Благоевград)                32   26   3   3   99:16   81
 3. Локомотив 1929 (София)             32   20   4   8   87:46   64
 4. Миньор (Перник)                    32   19   5   8  107:57   62
 5. Царско село 2015 (София)           32   18   3  11   96:34   57 [1 1 0  4:1  4]
 6. Хебър 1918 (Пазарджик)             32   18   3  11  103:67   57 [0 1 1  1:4  1]
 7. Пирин 2001 (Благоевград)           32   16   3  13   88:50   51
 8. Левски Раковски (София)            32   14   5  13   68:67   47
 9. Чавдар (Етрополе)                  32   12   9  11   46:46   45 [1 1 0  3:2  4]
10. ЦСКА 1948 (София)                  32   14   3  15   91:56   45 [0 1 1  2:3  1]
11. Ботев 57 СОУ (София)               32   12   8  12   87:58   44
12. Марек 1915 (Дупница)               32   10   4  18   63:95   34 [1 0 1  7:5  3]
13. Кюстендил (Кюстендил)              32    9   7  16   63:83   34 [1 0 1  5:7  3]
14. Национал (София)                   32   10   3  19   62:85   33
15. Септември (София)                  32    7   2  23   48:109  23
16. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   32    6   3  23   41:101  21
17. Струмска слава 1927 (Радомир)      32    0   1  31   15:311   1

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Ботев 57 СОУ (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - Витоша (Бистрица) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - Витоша 13 (София) - ст.ВТУ "Тодор Каблешков", София;
    - Кюстендил (Кюстендил) - ст."Странджата", Кюстендил;
    - Левски Раковски (София) - ст."Раковски", София;
    - Локомотив 1929 (София) - ст."Локомотив", София;
    - Марек 1915 (Дупница) - в Бобошево;
    - Миньор (Перник) - ст."Звезда", кв.Димова махала, Перник;
    - Национал (София) - ст."НСА", София;
    - Пирин (Благоевград) - в Рилци;
    - Пирин 2001 (Благоевград) - в Покровник;
    - Септември (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - Струмска слава 1927 (Радомир) - Градски стадион, Радомир;
    - Хебър 1918 (Пазарджхик) - ст."Георги Бенковски", Пазарджик;
    - Царско село 2015 (София) - комплекс "Царско село", София;
    - ЦСКА 1948 (София) - ст.ВТУ "Тодор Каблешков", София;
    - Чавдар (Етрополе) - ст."Чавдар", Етрополе.

                           I кръг

1 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Кюстендил (Кюстендил)              1:1 
Царско село 2015 (София) - Струмска слава 1927 (Рад)      3:1 
Марек 1915 (Дупница) - Национал (София)                   0:4 
Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша (Бистрица)             10:0 
Миньор (Перник) - Левски Раковски (София)                 3:3 
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     2:0 
в Паталеница:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша 13 (София)                0:4 
5 септември 2018 г., сряда, 11:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)              3:1 
ЦСКА 1948 (София)                                         почива

                           II кръг

8 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                4:3 
Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)               3:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник)        0:3 
Национал (София) - Пирин 2001 (Благоевград)               0:5 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница)      3:3 
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         3:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)               0:1 
ЦСКА 1948 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  5:2 
Витоша 13 (София)                                         почива

                           III кръг

12 септември 2018 г., сряда, 11:30 ч:
Пирин (Благоевград) - ЦСКА 1948 (София)                   4:2 
Царско село 2015 (София) - Кюстендил (Кюстендил)          6:1 
Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1929 (София)             4:2 
Пирин 2001 (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Рад)      5:0 
Миньор (Перник) - Национал (София)                        3:0 
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      3:0 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски Раковски (София)          1:3 
Витоша 13 (София) - Септември (София)                     6:2 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           IV кръг

15 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София)               0:2 
Витоша (Бистрица) - Хебър 1918 (Пазарджик)                1:4 
Национал (София) - Чавдар (Етрополе)                      2:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник)           0:17 
Локомотив 1929 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)         2:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)              4:3 
ЦСКА 1948 (София) - Царско село 2015 (София)              2:1 
Ботев 57 СОУ (София) - Пирин (Благоевград)                2:3 
Септември (София)                                         почива

                           V кръг

19 септември 2018 г., сряда, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)           0:2 
Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА 1948 (София)                  4:3 
Пирин 2001 (Благоевград) - Кюстендил (Кюстендил)          5:1 
Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                  1:2 
Чавдар (Етрополе) - Струмска слава 1927 (Радомир)         5:2 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Национал (София)                 4:1 
Витоша 13 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      6:0 
Септември (София) - Левски Раковски (София)               2:2 
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           VI кръг

21 септември 2018 г., петък, 14:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Марек 1915 (Дупница)               2:2 
22 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Национал (София) - Витоша 13 (София)                      3:3 
22 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)      1:3 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик)    1:6 
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                3:1 
ЦСКА 1948 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              0:4 
Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София)            1:0 
22 септември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник)                   2:2 
Левски Раковски (София)                                   почива

                           VII кръг

29 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград)                0:6 
Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София)           2:2 
Миньор (Перник) - ЦСКА 1948 (София)                       6:0 
Чавдар (Етрополе) - Кюстендил (Кюстендил)                 3:1 
в Паталеница:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1929 (София)           5:1 
Витоша 13 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)        13:0 
Септември (София) - Национал (София)                      0:2 
29 септември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               7:1 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           VIII кръг

2 октомври 2018 г., вторник, 16:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница)           2:1 
3 октомври 2018 г., сряда, 11:30 ч:
Национал (София) - Левски Раковски (София)                3:2 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)         отложен 
Локомотив 1929 (София) - Витоша 13 (София)                2:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Хебър 1918 (Пазарджик)            3:2 
ЦСКА 1948 (София) - Чавдар (Етрополе)                     2:3 
Ботев 57 СОУ (София) - Миньор (Перник)                    4:5 
Пирин (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)            1:0 
10 октомври 2018 г., сряда, 15:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)         0:3 сл. 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           IX кръг

6 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Царско село 2015 (София)       0:2 
Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград)                     0:2 
Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София)                  0:0 
Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА 1948 (София)                4:2 
Витоша 13 (София) - Кюстендил (Кюстендил)                 2:0 
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                1:4 
Левски Раковски (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)   7:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Национал (София)       3:6 
Марек 1915 (Дупница)                                      почива

                           VIII кръг - отложен мач

10 октомври 2018 г., сряда, 15:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)         0:3 сл. 

                           X кръг

12 октомври 2018 г., петък, 16:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)                3:0 
13 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица)         0:4 
Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)          0:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Септември (София)                 2:2 
ЦСКА 1948 (София) - Витоша 13 (София)                     1:3 
Ботев 57 СОУ (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)             4:1 
Марек 1915 (Дупница) - Пирин 2001 (Благоевград)           1:0 
13 октомври 2018 г., събота, 13:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)                   2:0 
Национал (София)                                          почива

                           XI кръг

17 октомври 2018 г., сряда, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              1:0 
в Паталеница:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград)              2:1 
Витоша 13 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  3:0 
Септември (София) - ЦСКА 1948 (София)                     2:1 
Левски Раковски (София) - Кюстендил (Кюстендил)           отложен 
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                0:5 
Национал (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)         11:0 
17 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                    7:3 
6 ноември 2018 г., вторник, 14:00 ч:
Левски Раковски (София) - Кюстендил (Кюстендил)           5:1 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           XII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Национал (София)                 0:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Витоша (Бистрица)                 4:2 
ЦСКА 1948 (София) - Левски Раковски (София)               0:1 
Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София)                  3:0 
Пирин (Благоевград) - Витоша 13 (София)                   2:0 
Царско село 2015 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)         3:0 
Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе)                  3:1 
Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор (Перник)                2:2 
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           XIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Пирин 2001 (Благоевград)              2:1 
в Паталеница:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марек 1915 (Дупница)             3:1 
Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София)              2:0 
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   0:3 
Левски Раковски (София) - Ботев 57 СОУ (София)            2:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА 1948 (София)      0:9 
Национал (София) - Кюстендил (Кюстендил)                  1:2 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив 1929 (София)    0:10 
Миньор (Перник)                                           почива

                           XIV кръг

2 ноември 2018 г., петък, 15:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Септември (София)              9:0 
3 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)    11:0 
ЦСКА 1948 (София) - Национал (София)                      2:0 
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   5:1 
Пирин (Благоевград) - Левски Раковски (София)             0:1 
в Дупница, ст."Бончук":
Марек 1915 (Дупница) - Витоша 13 (София)                  1:5 
Пирин 2001 (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)         1:4 
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                       2:2 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XI кръг - отложен мач

6 ноември 2018 г., вторник, 14:00 ч:
Левски Раковски (София) - Кюстендил (Кюстендил)           5:1 

                           XV кръг

9 ноември 2018 г., петък, 11:30 ч:
Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София)        2:3 (2:0) 
10 ноември 2018 г., събота, 09:15 ч:
Национал (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   2:3 
10 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                  5:1 
Витоша 13 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              2:1 
Септември (София) - Марек 1915 (Дупница)                  3:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Благоевград)    0:3 
Локомотив 1929 (София) - Кюстендил (Кюстендил)            2:2 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - ЦСКА 1948 (София)         0:13 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XVI кръг

16 ноември 2018 г., петък, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              3:0 
17 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1929 (София)                3:3 
Ботев 57 СОУ (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)     14:0 
Пирин (Благоевград) - Национал (София)                    5:1 
Марек 1915 (Дупница) - Левски Раковски (София)            2:1 
Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (София)              7:0 
Миньор (Перник) - Витоша 13 (София)                       0:4 
18 ноември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик)                0:0 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           XVII кръг

23 ноември 2018 г., петък, 18:30 ч:
Национал (София) - Царско село 2015 (София)               1:2 
24 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Витоша 13 (София) - Чавдар (Етрополе)                     5:0 
Септември (София) - Миньор (Перник)                       1:3 
Левски Раковски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)        3:2 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Марек 1915 (Дупница)   3:1 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Благоевград)       0:9 
Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)             4:3 
Кюстендил (Кюстендил) - ЦСКА 1948 (София)                 2:0 
Хебър 1918 (Пазарджик)                                    почива

                           XVIII кръг

22 февруари 2019 г., петък, 11:30 ч:
Струмска слава 1927 (Рад) - Царско село 2015 (София)      0:19 
2 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Витоша 13 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                4:2 
2 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София)              0:1 
Локомотив 1929 (София) - Пирин (Благоевград)              1:1 
Витоша (Бистрица) - Пирин 2001 (Благоевград)              1:0 
2 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
Левски Раковски (София) - Миньор (Перник)                 1:7 
2 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     0:2 
2 март 2019 г., събота, 16:30 ч:
Национал (София) - Марек 1915 (Дупница)                   0:4 
ЦСКА 1948 (София)                                         почива

                           XIX кръг

8 март 2019 г., петък, 10:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)         1:2 
8 март 2019 г., петък, 11:30 ч:
в Паталеница:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)                7:1 
9 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София)               0:0 
9 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        2:0 
Пирин 2001 (Благоевград) - Национал (София)               6:1 
Марек 1915 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир)     11:0 
Пирин (Благоевград) - Кюстендил (Кюстендил)               3:0 
Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА 1948 (София)                  0:1 
Витоша 13 (София)                                         почива

                           XX кръг

13 март 2019 г., сряда, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чавдар (Етрополе)      1:2 
13 март 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Рад) - Пирин 2001 (Благоевград)      1:6 
13 март 2019 г., сряда, 15:30 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград)                   1:2 
Кюстендил (Кюстендил) - Царско село 2015 (София)          1:1 
Локомотив 1929 (София) - Марек 1915 (Дупница)             7:1 
Национал (София) - Миньор (Перник)                        1:2 
Левски Раковски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)          1:3 
Септември (София) - Витоша 13 (София)                     0:4 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           XXI кръг

16 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София)              11:0 
в Паталеница:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)                3:2 
Чавдар (Етрополе) - Национал (София)                      3:0 
Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)          10:2 
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)         3:2 
в Падеш:
Пирин (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София)                2:1 
18 март 2019 г., понеделник, 14:30 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА 1948 (София)              1:3 
20 март 2019 г., сряда, 15:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил)              4:1 
Септември (София)                                         почива

                           XXII кръг

23 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)           0:0 
ЦСКА 1948 (София) - Марек 1915 (Дупница)                  5:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 2001 (Благоевград)          1:2 
Локомотив 1929 (София) - Миньор (Перник)                  2:2 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чавдар (Етрополе)         0:9 
Национал (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 4:2 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Витоша 13 (София)      0:4 
Левски Раковски (София) - Септември (София)               4:0 
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           XXIII кръг

29 март 2019 г., петък, 11:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Пирин (Благоевград)            0:1 
29 март 2019 г., петък, 11:30 ч:
в Паталеница:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)   14:0 
30 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
в Герман:
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      2:0 
30 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Витоша 13 (София) - Национал (София)                      5:0 
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                1:2 
Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил)                   3:1 
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА 1948 (София)              0:1 
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 57 СОУ (София)               2:2 
Левски Раковски (София)                                   почива

                           XXIV кръг

3 април 2019 г., сряда, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София)               1:1 
3 април 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)                4:0 
Ботев 57 СОУ (София) - Пирин 2001 (Благоевград)           2:4 
ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник)                       1:3 
Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                 0:0 
Локомотив 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)           4:1 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша 13 (София)         0:16 
Национал (София) - Септември (София)                      5:1 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           XXV кръг

5 април 2019 г., петък, 11:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Царско село 2015 (София)           0:8 
6 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Витоша 13 (София) - Локомотив 1929 (София)                3:0 
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА 1948 (София)                     0:0 
Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)                    3:1 
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Благоевград)            0:3 
6 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
в Герман:
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)        13:0 
9 април 2019 г., вторник, 11:00 ч:
Левски Раковски (София) - Национал (София)                отложен 
10 април 2019 г., сряда, 14:00 ч:
в Паталеница:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Кюстендил (Кюстендил)            3:2 
1 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Левски Раковски (София) - Национал (София)                4:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           XXVI кръг

12 април 2019 г., петък, 12:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)       6:1 
13 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски Раковски (София)   0:7 
13 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
в Падеш:
Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник)                     2:1 
Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе)                  1:1 
ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                2:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Витоша 13 (София)                 1:8 
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                3:1 
13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Национал (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       2:2 
Марек 1915 (Дупница)                                      почива

                           XXVII кръг

17 април 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир)         8:0 
Левски Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          0:5 
Септември (София) - Кюстендил (Кюстендил)                 4:6 
Витоша 13 (София) - ЦСКА 1948 (София)                     2:0 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 57 СОУ (София)             6:3 
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Благоевград)                   0:0 
Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София)                3:1 
Пирин 2001 (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)           4:2 
Национал (София)                                          почива

                           XXVIII кръг

19 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
в Дупница, ст."Бончук":
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник)                    0:1 
20 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)              отложен 
Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)              отложен 
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша 13 (София)                  0:1 
ЦСКА 1948 (София) - Септември (София)                     7:0 
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                3:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Национал (София)          2:6 
21 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Левски Раковски (София)           3:1 
1 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)              3:0 сл. 
1 май 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)              0:2 
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           XXIX кръг

24 април 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                 1:3 
Левски Раковски (София) - ЦСКА 1948 (София)               0:0 
Витоша 13 (София) - Пирин (Благоевград)                   1:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София)         отложен 
Миньор (Перник) - Пирин 2001 (Благоевград)                2:3 
25 април 2019 г., четвъртък, 13:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Кюстендил (Кюстендил)                 5:1 
25 април 2019 г., четвъртък, 14:00 ч:
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  1:3 
Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница)                  0:0 
8 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София)         1:1 
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           XXV кръг - отложен мач

1 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Левски Раковски (София) - Национал (София)                4:0 

                           XXVIII кръг - отложени мачове

1 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)              3:0 сл. 
1 май 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)              0:2 

                           XXX кръг

4 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)              5:0 
Марек 1915 (Дупница) - Хебър 1918 (Пазарджик)             3:6 
Ботев 57 СОУ (София) - Левски Раковски (София)            3:2 
ЦСКА 1948 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      2:3 
Локомотив 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)    4:0 
4 май 2019 г., събота, 16:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София)              0:1 
5 май 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                   6:0 
8 май 2019 г., сряда, 11:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Национал (София)                  2:2 
Миньор (Перник)                                           почива

                           XXIX кръг - отложен мач

8 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София)         1:1 

                           XXXI кръг

11 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил)     2:6 
Левски Раковски (София) - Пирин (Благоевград)             0:3 
Септември (София) - Царско село 2015 (София)              1:4 
Витоша 13 (София) - Марек 1915 (Дупница)                  7:0 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин 2001 (Благоевград)         1:1 
11 май 2019 г., събота, 12:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                       1:3 
11 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 57 СОУ (София)   2:2 
11 май 2019 г., събота, 14:00 ч:
Национал (София) - ЦСКА 1948 (София)                      0:2 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XXXII кръг

14 май 2019 г., вторник, 17:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  4:0 
15 май 2019 г., сряда, 11:30 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)        15:0 
15 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  6:3 
Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша 13 (София)              0:2 
Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София)        7:1 
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    1:0 
Ботев 57 СОУ (София) - Национал (София)                   5:0 
Кюстендил (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)            0:1 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XXXIII кръг

18 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА 1948 (София)                3:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 57 СОУ (София)      1:13 
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)              0:2 
Левски Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница)            1:0 
Витоша 13 (София) - Миньор (Перник)                       5:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе)                4:2 
19 май 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Септември (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              1:3 
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Национал (София) - Пирин (Благоевград)                    0:4 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           XXXIV кръг

22 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   2:0 
23 май 2019 г., четвъртък, 09:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Национал (София)               4:2 
24 май 2019 г., петък, 11:30 ч:
Миньор (Перник) - Септември (София)                       3:0 
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски Раковски (София)        4:2 
Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)      20:0 
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София)             3:1 
ЦСКА 1948 (София) - Кюстендил (Кюстендил)                 6:1 
24 май 2019 г., петък, 13:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Витоша 13 (София)                     2:1 
Хебър 1918 (Пазарджик)                                    почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Витоша 13 (София) XXX 1:1 3:0 5:1 2:0 4:2 2:1 11:0 5:0 2:0 3:0 7:0 2:0 5:0 6:2 6:0 13:0 2. Пирин (Благоевград) 2:0 XXX 3:1 2:1 1:0 0:2 1:0 0:1 2:0 4:2 2:1 4:0 3:0 5:1 6:0 1:0 20:0 3. Локомотив 1929 (София) 2:1 1:1 XXX 2:2 3:1 4:1 2:1 0:1 3:1 3:0 4:3 7:1 2:2 0:1 3:1 3:0 4:0 4. Миньор (Перник) 0:4 0:2 1:2 XXX 3:1 6:3 2:3 3:3 2:2 6:0 3:1 7:3 3:1 3:0 3:0 2:0 10:2 5. Царско село 2015 (София) 0:1 0:1 1:2 3:0 XXX 3:0 6:1 7:1 3:0* 1:3 0:2 2:1 6:1 4:2 9:0 3:0 3:1 6. Хебър 1918 (Пазарджик) 0:4 2:1 5:1 5:1 1:1 XXX 1:1 1:3 4:2 4:2 6:3 3:1 3:2 4:1 7:1 3:2 14:0 7. Пирин 2001 (Благоевград) 0:2 0:3 3:2 2:2 0:2 1:4 XXX 4:2 5:0 0:1 2:2 4:2 5:1 6:1 7:0 10:0 5:0 8. Левски Раковски (София) 0:2 0:3 0:5 1:7 2:3 1:3 3:2 XXX 3:0 0:0 2:0 1:0 5:1 4:0 4:0 7:1 7:0 9. Чавдар (Етрополе) 2:1 0:0 1:2 1:3 1:0 0:0 2:1 0:0 XXX 0:0 0:0 0:0 3:1 3:0 2:0 3:0 5:2 10. ЦСКА 1948 (София) 1:3 1:2 3:3 1:3 2:1 2:1 0:4 0:1 2:3 XXX 5:2 5:1 6:1 2:0 7:0 2:3 15:0 11. Ботев 57 СОУ (София) 0:1 2:3 3:1 4:5 0:0 4:1 2:4 3:2 1:1 0:1 XXX 2:2 1:1 5:0 3:0 5:1 14:0 12. Марек 1915 (Дупница) 1:5 0:6 4:2 0:1 0:8 3:6 1:0 2:1 3:1 4:3 2:2 XXX 4:1 0:4 4:0 2:0 11:0 13. Кюстендил (Кюстендил) 1:8 0:1 0:1 2:2 1:1 3:2 1:2 3:1 0:0 2:0 0:1 4:3 XXX 2:2 2:2 4:2 11:0 14. Национал (София) 3:3 0:4 1:3 1:2 1:2 4:2 0:5 3:2 2:0 0:2 2:3 0:4 1:2 XXX 5:1 2:2 11:0 15. Септември (София) 0:4 0:3 1:4 1:3 1:4 4:3 1:3 2:2 0:2 2:1 1:3 3:0 4:6 0:2 XXX 2:0 13:0 16. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4 0:3 0:5 0:3 0:2 1:4 1:0 1:1 1:2 0:9 2:2 3:1 5:1 3:6 1:3 XXX 8:0 17. Струмска слава 1927 (Радомир) 0:16 0:9 0:10 0:17 0:19 1:6 1:6 0:7 0:9 0:13 1:13 3:3 2:6 2:6 0:3* 0:4 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре