Деца (род.2004-05):
« Варна - Зонална група 2018/19 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1945 (Разград)           24   22   1   1   97:7    67
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Дунав 2010 (Русе)                  24   16   3   5   61:25   51
 3. Черно море (Варна)                 24   15   4   5   55:27   49 [1 1 0  2:1  4]
 4. Спартак 1918 (Варна)               24   14   7   3   62:13   49 [0 1 1  1:2  1]
 5. Доростол Силистра (Силистра)       24   15   3   6   47:23   48
 6. Светкавица Търговище (Търговище)   24   13   2   9   51:41   41
 7. Волов (Шумен)                      24    9   2  13   45:51   29
 8. Дунав 2010 II (Русе)               24    7   5  12   32:38   26
 9. Шумен 2007 (Шумен)                 24    7   4  13   42:56   25
10. Лудогорец 1945 II (Разград)        24    6   4  14   33:77   22
11. Добруджа 1919 (Добрич)             24    5   5  14   23:56   20
12. Олимпик (Варна)                    24    4   2  18   21:92   14
13. Одесос 2014 (Варна)                24    2   0  22   15:78    6

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Волов (Шумен) - ст."Панайот Волов", Шумен;
    - Добруджа 1919 (Добрич) - ст."Дружба", Добрич;
    - Доростол Силистра (Силистра) - ст."Луи Айер", Силистра;
    - Дунав 2010 (Русе) и Дунав 2010 II (Русе) - ст."Дунав", Русе;
    - Лудогорец 1945 (Разград) и Лудогорец 1945 II (Разград) - комплекс "Гнездо на орли", Разград;
    - Одесос 2014 (Варна) - ст."Локомотив", Варна;
    - Олимпик (Варна) - НСБ "Спортпалас", кк Чайка;
    - Светкавица Търговище (Търговище) - ст."Димитър Бурков", Търговище;
    - Спартак 1918 (Варна) - ст."Локомотив", Варна;
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна;
    - Шумен 2007 (Шумен) - ст."Панайот Волов", Шумен.

                           I кръг

9 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Олимпик (Варна)                    6:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Лудогорец 1945 II (Разград)          5:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Волов (Шумен)                  6:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Одесос 2014 (Варна)              2:1 
9 септември 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Черно море (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)         0:1 
12 септември 2018 г., сряда, 10:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Дунав 2010 II (Русе)                  0:3 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           II кръг

16 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Олимпик (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                     3:1 
Волов (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)          2:4 
Дунав 2010 II (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:4 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Дунав 2010 (Русе)           0:6 
Доростол Силистра (Силистра) - Шумен 2007 (Шумен)         1:1 
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 0:0 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           III кръг

19 септември 2018 г., сряда, 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Олимпик (Варна)                      2:1 
Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                 0:4 
Дунав 2010 (Русе) - Доростол Силистра (Силистра)          0:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Лудогорец 1945 II (Разград)   12:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 II (Русе)   3:2 
Добруджа 1919 (Добрич) - Волов (Шумен)                    0:0 
Одесос 2014 (Варна)                                       почива

                           IV кръг

23 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Одесос 2014 (Варна)                       6:0 
Дунав 2010 II (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)             1:0 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)   3:2 
Доростол Силистра (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)   1:3 
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                  2:2 
23 септември 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Черно море (Варна)                   5:5 * 
* - по първоначална програма във Варна, по взаимна договорка
    домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Олимпик (Варна)                                           почива

                           V кръг

30 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Олимпик (Варна)                      4:1 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    2:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           1:0 
Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол Силистра (Сс)        2:2 
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 II (Разград)      4:0 
Одесос 2014 (Варна) - Дунав 2010 II (Русе)                1:3 
Волов (Шумен)                                             почива

                           VI кръг

7 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Олимпик (Варна) - Волов (Шумен)                           2:0 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Одесос 2014 (Варна)         2:3 
Доростол Силистра (Силистра) - Добруджа 1919 (Добрич)     5:1 
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)   2:2 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             отложен 
Шумен 2007 (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                    4:4 
28 ноември 2018 г., сряда, 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             отложен 
2 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             2:0 
Дунав 2010 II (Русе)                                      почива

                           VII кръг

12 октомври 2018 г., петък, 15:30 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Черно море (Варна)     1:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Олимпик (Варна)                       6:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Шумен 2007 (Шумен)             5:1 
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)             1:1 
Одесос 2014 (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)        отложен 
Волов (Шумен) - Дунав 2010 II (Русе)                      1:0 
1 ноември 2018 г., четвъртък, 11:30 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)        0:2 
Лудогорец 1945 II (Разград)                               почива

                           VIII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               0:0 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:2 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Олимпик (Варна) - Дунав 2010 II (Русе)                    0:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Волов (Шумен)               0:2 
Спартак 1918 (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                3:0 сл. 
Шумен 2007 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)     3:1 
Доростол Силистра (Силистра)                              почива

                           IX кръг

28 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Олимпик (Варна)                9:1 
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)      1:3 
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)               1:3 
Одесос 2014 (Варна) - Черно море (Варна)                  0:1 
Волов (Шумен) - Доростол Силистра (Силистра)              1:3 
Дунав 2010 II (Русе) - Лудогорец 1945 II (Разград)        0:0 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           VII кръг - отложен мач

1 ноември 2018 г., четвъртък, 11:30 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)        0:2 

                           X кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Доростол Силистра (Силистра) - Дунав 2010 II (Русе)       4:0 
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      2:1 
Шумен 2007 (Шумен) - Одесос 2014 (Варна)                  2:1 
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                4:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)      2:0 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Олимпик (Варна) - Лудогорец 1945 II (Разград)             4:3 
Черно море (Варна)                                        почива

                           XI кръг

11 ноември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Олимпик (Варна)        5:2 
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:6 
Волов (Шумен) - Черно море (Варна)                        2:3 
Дунав 2010 II (Русе) - Спартак 1918 (Варна)               0:1 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Доростол Силистра (Сс)      5:1 
11 ноември 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                   0:3 
Шумен 2007 (Шумен)                                        почива

                           XII кръг

17 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 II (Русе)                 3:0 
18 ноември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Олимпик (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)            0:4 
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 II (Разград)        8:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Волов (Шумен)                        4:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Одесос 2014 (Варна)            3:0 
Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич)        7:0 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XIII кръг

25 ноември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Олимпик (Варна)                  1:1 
Одесос 2014 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)    0:3 
Волов (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                         0:2 
Дунав 2010 II (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                 6:2 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Черно море (Варна)          2:5 
Доростол Силистра (Силистра) - Спартак 1918 (Варна)       2:0 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           VI кръг - отложени мачове

28 ноември 2018 г., сряда, 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             отложен 
2 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             2:0 

                           XIV кръг

9 март 2019 г., събота, 12:30 ч:
Дунав 2010 II (Русе) - Дунав 2010 (Русе)                  0:1 
10 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                    0:4 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Шумен 2007 (Шумен)          1:1 
Волов (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)                  1:6 
Одесос 2014 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)              2:4 
10 март 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Доростол Силистра (Силистра) - Черно море (Варна)         1:0 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XX кръг - изтеглен мач

13 март 2019 г., сряда, 11:30 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:4 

                           XV кръг

17 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Олимпик (Варна)                     0:2 
Светкавица Търговище (Търговище) - Волов (Шумен)          3:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 II (Русе)           2:0 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 II (Разград)           2:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Доростол Силистра (Силистра)         0:1 
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 2:1 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XVI кръг

24 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Олимпик (Варна) - Черно море (Варна)                      0:8 
Спартак 1918 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                 1:0 
Доростол Силистра (Силистра) - Дунав 2010 (Русе)          0:2 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Лудогорец 1945 (Разград)    отложен 
Дунав 2010 II (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)   2:5 
Волов (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)                    4:0 
14 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Лудогорец 1945 (Разград)    0:3 
Одесос 2014 (Варна)                                       почива

                           XVII кръг

30 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Черно море (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                   1:0 * 
* - по първоначална програма в Шумен, по взаимна договорка домакинствата в
    мачовете между двата отбора са разменени.
31 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Волов (Шумен)                       1:2 
Светкавица Търговище (Тщ) - Лудогорец 1945 II (Разград)   2:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол Силистра (Силистра)   отложен 
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                  1:1 
31 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 II (Русе)             1:1 
11 април 2019 г., четвъртък, 12:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол Силистра (Силистра)   2:0 
Олимпик (Варна)                                           почива

                           XVIII кръг

3 април 2019 г., сряда, 11:30 ч:
Олимпик (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                      0:1 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    отложен 
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           отложен 
Доростол Силистра (Сс) - Светкавица Търговище (Тщ)        4:0 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)      3:1 
Дунав 2010 II (Русе) - Одесос 2014 (Варна)                8:0 
16 май 2019 г., четвъртък, 13:30 ч:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    3:1 
23 май 2019 г., четвъртък, 12:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:0 
Волов (Шумен)                                             почива

                           XIX кръг

7 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Олимпик (Варна)                           9:1 
Одесос 2014 (Варна) - Лудогорец 1945 II (Разград)         0:3 
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол Силистра (Силистра)     0:2 
Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)   0:5 сл. * 
* - прекратен в 59' при 2:2 по вина на домкаините.
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             отложен 
Дунав 2010 (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                    3:1 
17 април 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             7:1 
Дунав 2010 II (Русе)                                      почива

                           XVII кръг - отложен мач

11 април 2019 г., четвъртък, 12:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол Силистра (Силистра)   2:0 

                           XX кръг

13 март 2019 г., сряда, 11:30 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:4 
14 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)             изтеглен 
Черно море (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)     отложен 
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             4:0 
Дунав 2010 II (Русе) - Волов (Шумен)                      0:3 
14 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Олимпик (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                       0:5 
Доростол Силистра (Силистра) - Одесос 2014 (Варна)        2:1 
22 май 2019 г., сряда, 12:30 ч:
Черно море (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)     2:0 
Лудогорец 1945 II (Разград)                               почива

                           XVI кръг - отложен мач

14 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Лудогорец 1945 (Разград)    0:3 

                           XIX кръг - отложен мач

17 април 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             7:1 

                           XXI кръг

21 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Волов (Шумен) - Лудогорец 1945 II (Разград)               1:2 
Одесос 2014 (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                0:6 
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)               0:1 
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 2007 (Шумен)     3:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              4:0 
21 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Дунав 2010 II (Русе) - Олимпик (Варна)                    2:0 
Доростол Силистра (Силистра)                              почива

                           XXII кръг

25 април 2019 г., четвъртък, 11:30 ч:
Олимпик (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)                0:6 
1 май 2019 г., сряда, 11:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)      3:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:3 
Черно море (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                  отложен 
Доростол Силистра (Силистра) - Волов (Шумен)              0:2 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Дунав 2010 II (Русе)        1:1 
31 май 2019 г., петък, 17:30 ч:
Черно море (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                  3:0 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XXIII кръг

5 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Олимпик (Варна)             5:2 
Дунав 2010 II (Русе) - Доростол Силистра (Силистра)       1:2 
Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                      1:1 
Одесос 2014 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                  3:2 
6 май 2019 г., понеделник, 11:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                1:3 
7 май 2019 г., вторник, 12:30 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Лудогорец 1945 (Разград)      0:1 
Черно море (Варна)                                        почива

                           XXIV кръг

10 май 2019 г., петък, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         3:0 
10 май 2019 г., петък, 12:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Одесос 2014 (Варна)                   5:0 
12 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Олимпик (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)        0:3 
Черно море (Варна) - Волов (Шумен)                        6:1 
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 II (Русе)               3:0 
Доростол Силистра (Сс) - Лудогорец 1945 II (Разград)      1:1 
Шумен 2007 (Шумен)                                        почива

                           XVIII кръг - отложен мач

16 май 2019 г., четвъртък, 13:30 ч:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    3:1 

                           XXV кръг

19 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Доростол Силистра (Силистра) - Олимпик (Варна)            6:0 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак 1918 (Варна)        0:6 
Волов (Шумен) - Шумен 2007 (Шумен)                        4:2 
Одесос 2014 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:6 
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)        1:2 
19 май 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Дунав 2010 II (Русе) - Черно море (Варна)                 1:1 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XX кръг - отложен мач

22 май 2019 г., сряда, 12:30 ч:
Черно море (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)     2:0 

                           XVIII кръг - отложен мач

23 май 2019 г., четвъртък, 12:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:0 

                           XXII кръг - отложен мач

31 май 2019 г., петък, 17:30 ч:
Черно море (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                  3:0 

                           XXVI кръг

23 май 2019 г., четвъртък, 14:00 ч:
Олимпик (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                  1:2 
24 май 2019 г., петък, 12:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Дунав 2010 II (Русе)                 0:1 
2 юни 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Волов (Шумен)                         3:0 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 II (Разград)          5:1 
Спартак 1918 (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)       1:0 
2 юни 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Одесос 2014 (Варна)    2:1 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX 4:0 7:1 1:0 2:0 2:0 6:0 2:0 5:1 12:0 3:0 9:1 3:0 2. Дунав 2010 (Русе) 0:2 XXX 2:1 1:1 0:2 3:0 3:0 0:3 3:1 2:0 4:0 6:0 5:0 3. Черно море (Варна) 2:0 3:1 XXX 2:1 0:1 2:0 6:1 3:0 1:0 5:1 0:0 2:1 3:0 4. Спартак 1918 (Варна) 0:0 2:2 0:0 XXX 1:0 2:2 2:1 3:0 1:0 8:0 4:0 6:0 3:0* 5. Доростол Силистра (Силистра) 1:3 0:2 1:0 2:0 XXX 4:0 0:2 4:0 1:1 1:1 5:1 6:0 2:1 6. Светкавица Търговище (Търговище) 0:1 1:3 1:0 0:5* 2:2 XXX 3:1 3:2 3:0 2:0 7:0 5:2 2:1 7. Волов (Шумен) 1:6 0:2 2:3 1:1 1:3 2:4 XXX 1:0 4:2 1:2 4:0 9:1 6:0 8. Дунав 2010 II (Русе) 0:4 0:1 1:1 0:1 1:2 2:5 0:3 XXX 6:2 0:0 1:0 2:0 8:0 9. Шумен 2007 (Шумен) 0:4 4:4 5:5 0:4 0:1 3:1 4:1 0:1 XXX 5:1 1:3 4:1 2:1 10. Лудогорец 1945 II (Разград) 0:3 0:6 2:5 0:6 5:1 3:2 0:2 1:1 1:1 XXX 3:1 5:2 2:3 11. Добруджа 1919 (Добрич) 0:6 1:3 0:1 1:1 0:2 1:2 0:0 1:1 1:3 4:0 XXX 1:1 2:1 12. Олимпик (Варна) 0:6 0:5 0:8 0:4 0:4 0:3 2:0 0:0 0:1 4:3 1:2 XXX 3:1 13. Одесос 2014 (Варна) 0:6 0:3 0:1 0:6 0:2 0:3 1:2 1:3 3:2 0:3 2:4 0:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре