Деца (род.2004-05):
« Враца - Областна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ОФК Локомотив (Мездра)             16   13   2   1  114:19   41
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Първа атомна (Козлодуй)            16   12   2   2   72:28   38 [1 1 0  5:3  4]
 3. Дунав 2016 (Селановци)             16   12   2   2   76:15   38 [0 1 1  3:5  1]
 4. Ком (Берковица)                    16    8   4   4   55:32   28
 5. Торпедо 2004 (Борован)             16    8   0   8   64:63   24
 6. Околчица (Моравица)                16    5   0  11   40:68   15
 7. Любимец (Търнава)                  16    3   2  11   33:74   11
 8. Скала 2015 (Оселна)                16    1   4  11   17:89    7
 9. Искър 1923 (Роман)                 16    1   2  13   23:106   5

                           I кръг

22 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Торпедо 2004 (Борован)          10:2 
Скала 2015 (Оселна) - Околчица (Моравица)                 3:1 
Искър 1923 (Роман) - Любимец (Търнава)                    3:1 
22 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Ком (Берковица) - Първа атомна (Козлодуй)                 2:3 
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           II кръг

29 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Любимец (Търнава)               7:0 
Околчица (Моравица) - Искър 1923 (Роман)                  4:1 
Торпедо 2004 (Борован) - Скала 2015 (Оселна)              7:0 
Дунав 2016 (Селановци) - ОФК Локомотив (Мездра)           0:1 
Ком (Берковица)                                           почива

                           III кръг

6 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Ком (Берковица)                  3:2 
Скала 2015 (Оселна) - Дунав 2016 (Селановци)              2:11 
Искър 1923 (Роман) - Торпедо 2004 (Борован)               4:6 
Любимец (Търнава) - Околчица (Моравица)                   0:5 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           IV кръг

13 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Околчица (Моравица)             5:1 
Торпедо 2004 (Борован) - Любимец (Търнава)                5:2 
Дунав 2016 (Селановци) - Искър 1923 (Роман)               9:0 
Ком (Берковица) - Скала 2015 (Оселна)                     7:0 
ОФК Локомотив (Мездра)                                    почива

                           V кръг

20 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй)          3:2 
20 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Искър 1923 (Роман) - Ком (Берковица)                      1:13 
Любимец (Търнава) - Дунав 2016 (Селановци)                1:7 
20 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Околчица (Моравица) - Торпедо 2004 (Борован)              4:5 
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           VI кръг

27 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован)          3:1 
Дунав 2016 (Селановци) - Околчица (Моравица)              5:1 
Ком (Берковица) - Любимец (Търнава)                       5:5 
ОФК Локомотив (Мездра) - Скала 2015 (Оселна)             13:0 
Искър 1923 (Роман)                                        почива

                           VII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Скала 2015 (Оселна) - Първа атомна (Козлодуй)             0:6 
Искър 1923 (Роман) - ОФК Локомотив (Мездра)               0:14 
Околчица (Моравица) - Ком (Берковица)                     2:4 
Торпедо 2004 (Борован) - Дунав 2016 (Селановци)           1:3 
Любимец (Търнава)                                         почива

                           VIII кръг

10 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          4:2 
Ком (Берковица) - Торпедо 2004 (Борован)                  4:2 
ОФК Локомотив (Мездра) - Любимец (Търнава)               14:0 
Скала 2015 (Оселна) - Искър 1923 (Роман)                  3:3 
Околчица (Моравица)                                       почива

                           IX кръг

17 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Искър 1923 (Роман) - Първа атомна (Козлодуй)              0:3 
Любимец (Търнава) - Скала 2015 (Оселна)                   5:1 
Околчица (Моравица) - ОФК Локомотив (Мездра)              0:11 
Дунав 2016 (Селановци) - Ком (Берковица)                  1:1 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           X кръг

16 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Ком (Берковица)                 2:2 
Торпедо 2004 (Борован) - ОФК Локомотив (Мездра)           3:7 
Околчица (Моравица) - Скала 2015 (Оселна)                 6:0 
Любимец (Търнава) - Искър 1923 (Роман)                    5:3 
Дунав 2016 (Селановци)                                    почива

                           XI кръг

23 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Любимец (Търнава) - Първа атомна (Козлодуй)               отложен 
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                  отложен 
Скала 2015 (Оселна) - Торпедо 2004 (Борован)              0:5 
ОФК Локомотив (Мездра) - Дунав 2016 (Селановци)           0:5 
27 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Любимец (Търнава) - Първа атомна (Козлодуй)               1:3 
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                  3:4 
Ком (Берковица)                                           почива

                           XII кръг

30 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Ком (Берковица) - ОФК Локомотив (Мездра)                  2:2 
Дунав 2016 (Селановци) - Скала 2015 (Оселна)              отложен 
Торпедо 2004 (Борован) - Искър 1923 (Роман)               8:1 
Околчица (Моравица) - Любимец (Търнава)                   3:2 
27 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Скала 2015 (Оселна)              7:2 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XIII кръг

6 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Околчица (Моравица) - Първа атомна (Козлодуй)             3:5 
Любимец (Търнава) - Торпедо 2004 (Борован)                6:3 
Искър 1923 (Роман) - Дунав 2016 (Селановци)               0:6 
Скала 2015 (Оселна) - Ком (Берковица)                     0:1 
ОФК Локомотив (Мездра)                                    почива

                           XIV кръг

12 април 2019 г., петък, 10:30 ч:
Ком (Берковица) - Искър 1923 (Роман)                      3:0 
13 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - ОФК Локомотив (Мездра)          0:3 
Дунав 2016 (Селановци) - Любимец (Търнава)                4:0 
Торпедо 2004 (Борован) - Околчица (Моравица)              отложен 
1 юни 2019 г., събота, 10:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Околчица (Моравица)              6:3 
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           XV кръг

20 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Първа атомна (Козлодуй)          5:6 
Околчица (Моравица) - Дунав 2016 (Селановци)              1:4 
Любимец (Търнава) - Ком (Берковица)                       отложен 
Скала 2015 (Оселна) - ОФК Локомотив (Мездра)              1:1 
1 май 2019 г., сряда, 10:30 ч:
Любимец (Търнава) - Ком (Берковица)                       3:4 
Искър 1923 (Роман)                                        почива

                           XI кръг - отложени мачове

27 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Любимец (Търнава) - Първа атомна (Козлодуй)               1:3 
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                  3:4 

                           XII кръг - отложен мач

27 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Скала 2015 (Оселна)              7:2 

                           XV кръг - отложен мач

1 май 2019 г., сряда, 10:30 ч:
Любимец (Търнава) - Ком (Берковица)                       3:4 

                           XVI кръг

4 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Скала 2015 (Оселна)            13:2 
ОФК Локомотив (Мездра) - Искър 1923 (Роман)              17:1 
Ком (Берковица) - Околчица (Моравица)                     4:1 
Дунав 2016 (Селановци) - Торпедо 2004 (Борован)           9:0 
Любимец (Търнава)                                         почива

                           XVII кръг

11 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Първа атомна (Козлодуй)          1:1 
Торпедо 2004 (Борован) - Ком (Берковица)                  5:1 
Любимец (Търнава) - ОФК Локомотив (Мездра)                0:5 
Искър 1923 (Роман) - Скала 2015 (Оселна)                  1:1 
Околчица (Моравица)                                       почива

                           XVIII кръг

18 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Искър 1923 (Роман)              9:2 
Скала 2015 (Оселна) - Любимец (Търнава)                   2:2 
ОФК Локомотив (Мездра) - Околчица (Моравица)             10:1 
25 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Ком (Берковица) - Дунав 2016 (Селановци)                  0:2 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XIV кръг - отложен мач

1 юни 2019 г., събота, 10:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Околчица (Моравица)              6:3 

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. ОФК Локомотив (Мездра) XXX 3:2 0:5 3:2 10:2 10:1 14:0 13:0 17:1 2. Първа атомна (Козлодуй) 0:3 XXX 4:2 2:2 3:1 5:1 7:0 13:2 9:2 3. Дунав 2016 (Селановци) 0:1 1:1 XXX 1:1 9:0 5:1 4:0 7:2 9:0 4. Ком (Берковица) 2:2 2:3 0:2 XXX 4:2 4:1 5:5 7:0 3:0 5. Торпедо 2004 (Борован) 3:7 5:6 1:3 5:1 XXX 6:3 5:2 7:0 8:1 6. Околчица (Моравица) 0:11 3:5 1:4 2:4 4:5 XXX 3:2 6:0 4:1 7. Любимец (Търнава) 0:5 1:3 1:7 3:4 6:3 0:5 XXX 5:1 5:3 8. Скала 2015 (Оселна) 1:1 0:6 2:11 0:1 0:5 3:1 2:2 XXX 3:3 9. Искър 1923 (Роман) 0:14 0:3 0:6 1:13 4:6 3:4 3:1 1:1 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре