Деца подготвителна група (род.2007) - Футбол 9:
Плевен - Междуобластна група 2018/19

              Крайно класиране:

                    М  П  Р  З  ГР   Т

1. Литекс (Ловеч) 16 14 1 1 68:15 43 2. Фортуна (Плевен) 16 14 0 2 74:15 42 3. Спартак (Плевен) 16 9 1 6 39:31 28 4. Гигант (Белене) 16 7 4 5 40:31 25 5. Чавдар (Троян) 16 8 1 7 45:33 25 6. Единство (Долни Дъбник) 16 8 0 8 50:40 24 7. Мизия 2005 (Кнежа) 16 3 2 11 22:64 11 8. Бенковски (Троян) 16 2 1 13 22:63 7 9. Вихър (Гулянци) 16 2 0 14 19:87 6
нагоре