Деца подготвителна група (род.2006) - Футбол 11:
« Хасково - Областна група 2018/19 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Хеброс 1921 (Харманли)             10    8   0   2   26:9    24
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Свиленград (Свиленград)            10    6   2   2   32:14   20
 3. Раковски (Ивайловград)             10    5   2   3   21:14   17
 4. Свиленград 1921 (Свиленград)       10    4   2   4   21:16   14
 5. Любимец 2000 (Любимец)             10    3   2   5   22:19   11
 6. Евророма (Свиленград)              10    0   0  10    1:51    0

                           I кръг

19 септември 2018 г., сряда, 11:00 ч:
Любимец 2000 (Любимец) - Хеброс 1921 (Харманли)           0:2 
Раковски (Ивайловград) - Свиленград 1921 (Свиленград)     0:3 
19 септември 2018 г., сряда, 16:30 ч:
Свиленград (Свиленград) - Евророма (Свиленград)           8:1 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Евророма (Свиленград) - Свиленград 1921 (Свиленград)      0:3 
22 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Свиленград (Свиленград) - Любимец 2000 (Любимец)          5:3 
23 септември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Раковски (Ивайловград)           4:1 

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли)     6:2 
29 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Свиленград (Свиленград)          0:2 
30 септември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Любимец 2000 (Любимец) - Евророма (Свиленград)           10:0 

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Любимец 2000 (Любимец) - Раковски (Ивайловград)           0:0 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Евророма (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли)            0:5 
7 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Свиленград (Свиленград) - Свиленград 1921 (Свиленград)    2:0 

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец 2000 (Любимец)     1:1 
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград (Свиленград)          2:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Евророма (Свиленград)            5:0 

                           VI кръг

30 март 2019 г., събота, 11:45 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец 2000 (Любимец)           3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски (Ивайловград)     отложен 
30 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Евророма (Свиленград) - Свиленград (Свиленград)           0:7 
11 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски (Ивайловград)     2:4 

                           VII кръг

6 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Любимец 2000 (Любимец) - Свиленград (Свиленград)          отложен 
6 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Раковски (Ивайловград) - Хеброс 1921 (Харманли)           отложен 
6 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Евророма (Свиленград)      отложен 
1 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Хеброс 1921 (Харманли)           2:1 
Любимец 2000 (Любимец) - Свиленград (Свиленград)          1:4 
1 май 2019 г., сряда, 11:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Евророма (Свиленград)      3:0 

                           VIII кръг

13 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Евророма (Свиленград) - Любимец 2000 (Любимец)            0:3 
13 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Свиленград (Свиленград) - Раковски (Ивайловград)          2:2 
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 (Свиленград)     отложен 
27 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 (Свиленград)     1:0 

                           IX кръг

20 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Свиленград (Свиленград)    2:2 
20 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Раковски (Ивайловград) - Любимец 2000 (Любимец)           3:0 
20 април 2019 г., събота, 11:45 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Евророма (Свиленград)            3:0 

                           VIII кръг - отложен мач

27 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 (Свиленград)     1:0 

                           VII кръг - отложени мачове

1 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Хеброс 1921 (Харманли)           2:1 
Любимец 2000 (Любимец) - Свиленград (Свиленград)          1:4 
1 май 2019 г., сряда, 11:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Евророма (Свиленград)      3:0 

                           X кръг

4 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Любимец 2000 (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)     4:1 
Свиленград (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли)          0:3 
4 май 2019 г., събота, 11:45 ч:
Евророма (Свиленград) - Раковски (Ивайловград)            0:4 

                           VI кръг - отложен мач

11 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски (Ивайловград)     2:4 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Хеброс 1921 (Харманли) XXX 2:0 4:1 1:0 3:0* 3:0 2. Свиленград (Свиленград) 0:3 XXX 2:2 2:0 5:3 8:1 3. Раковски (Ивайловград) 2:1 0:2 XXX 0:3 3:0 5:0 4. Свиленград 1921 (Свиленград) 6:2 2:2 2:4 XXX 1:1 3:0 5. Любимец 2000 (Любимец) 0:2 1:4 0:0 4:1 XXX 10:0 6. Евророма (Свиленград) 0:5 0:7 0:4 0:3 0:3 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре