Деца подготвителна група (род.2006) - Футбол 11:
« Търговище - Областна група 2018/19


Група "A"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
         | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноломец 1919 (Попово)           12   10   2   0   44:14   32
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Любляна (Люблен)                   12    6   3   3   30:20   21
 3. Хан Кардам (Кардам)                12    2   3   7   20:37    9
 4. Искра (Голямо градище)             12    1   2   9   16:39    5

                           I кръг

12 октомври 2018 г., петък, 10:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Искра (Голямо градище)         4:0 
12 октомври 2018 г., петък, 11:10 ч:
Любляна (Люблен) - Хан Кардам (Кардам)                    3:1 

                           II кръг

12 октомври 2018 г., петък, 12:20 ч:
Искра (Голямо градище) - Хан Кардам (Кардам)              2:2 
12 октомври 2018 г., петък, 13:30 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Любляна (Люблен)               3:2 

                           III кръг

19 октомври 2018 г., петък, 10:00 ч:
Хан Кардам (Кардам) - Черноломец 1919 (Попово)            2:4 
19 октомври 2018 г., петък, 11:10 ч:
Любляна (Люблен) - Искра (Голямо градище)                 3:0 

                           IV кръг

19 октомври 2018 г., петък, 12:20 ч:
Искра (Голямо градище) - Черноломец 1919 (Попово)         0:2 
19 октомври 2018 г., петък, 13:30 ч:
Хан Кардам (Кардам) - Любляна (Люблен)                    1:1 

                           V кръг

2 ноември 2018 г., петък, 10:00 ч:
Хан Кардам (Кардам) - Искра (Голямо градище)              2:1 
2 ноември 2018 г., петък, 11:10 ч:
Любляна (Люблен) - Черноломец 1919 (Попово)               2:2 

                           VI кръг

2 ноември 2018 г., петък, 12:20 ч:
Искра (Голямо градище) - Любляна (Люблен)                 1:3 
2 ноември 2018 г., петък, 13:30 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Хан Кардам (Кардам)            4:1 

                           VII кръг

5 април 2019 г., петък, 10:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Черноломец 1919 (Попово)         2:4 
5 април 2019 г., петък, 11:10 ч:
Хан Кардам (Кардам) - Любляна (Люблен)                    2:1 

                           VIII кръг

5 април 2019 г., петък, 12:20 ч:
Хан Кардам (Кардам) - Искра (Голямо градище)              3:3 
5 април 2019 г., петък, 13:30 ч:
Любляна (Люблен) - Черноломец 1919 (Попово)               2:2 

                           IX кръг

12 април 2019 г., петък, 10:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Любляна (Люблен)                 1:3 
12 април 2019 г., петък, 11:10 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Хан Кардам (Кардам)            4:0 

                           X кръг

12 април 2019 г., петък, 12:20 ч:
Любляна (Люблен) - Хан Кардам (Кардам)                    5:2 
12 април 2019 г., петък, 13:30 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Искра (Голямо градище)         6:1 

                           XI кръг

26 април 2019 г., петък, 10:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Хан Кардам (Кардам)              3:2 
26 април 2019 г., петък, 11:10 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Любляна (Люблен)               3:0 

                           XII кръг

26 април 2019 г., петък, 12:20 ч:
Любляна (Люблен) - Искра (Голямо градище)                 5:2 
26 април 2019 г., петък, 13:30 ч:
Хан Кардам (Кардам) - Черноломец 1919 (Попово)            2:6 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Черноломец 1919 (Попово) XXX 3:2 4:1 4:0 XXX 3:0 4:0 6:1 2. Любляна (Люблен) 2:2 XXX 3:1 3:0 2:2 XXX 5:2 5:2 3. Хан Кардам (Кардам) 2:4 1:1 XXX 2:1 2:6 2:1 XXX 3:3 4. Искра (Голямо градище) 0:2 1:3 2:2 XXX 2:4 1:3 3:2 XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Група "B"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
         | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Боровец 2002 (Търговище)           12   10   2   0   49:17   32
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Здравец (Здравец)                  12    5   4   3   30:23   19
 3. Балкан (Разбойна)                  12    2   5   5   19:31   11
 4. Единство (Търговище)               12    0   3   9   14:41    3

                           I кръг

13 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Боровец 2002 (Търговище) - Балкан (Разбойна)              4:1 
13 октомври 2018 г., събота, 11:10 ч:
Здравец (Здравец) - Единство (Търговище)                  3:0 

                           II кръг

13 октомври 2018 г., събота, 12:20 ч:
Балкан (Разбойна) - Единство (Търговище)                  2:1 
13 октомври 2018 г., събота, 13:30 ч:
Боровец 2002 (Търговище) - Здравец (Здравец)              4:2 

                           III кръг

20 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Здравец (Здравец) - Балкан (Разбойна)                     3:1 
20 октомври 2018 г., събота, 11:10 ч:
Единство (Търговище) - Боровец 2002 (Търговище)           0:4 

                           IV кръг

20 октомври 2018 г., събота, 12:20 ч:
Балкан (Разбойна) - Боровец 2002 (Търговище)              1:5 
20 октомври 2018 г., събота, 13:30 ч:
Единство (Търговище) - Здравец (Здравец)                  2:3 

                           V кръг

3 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Единство (Търговище) - Балкан (Разбойна)                  3:3 
3 ноември 2018 г., събота, 11:10 ч:
Здравец (Здравец) - Боровец 2002 (Търговище)              2:2 

                           VI кръг

3 ноември 2018 г., събота, 12:20 ч:
Балкан (Разбойна) - Здравец (Здравец)                     1:1 
3 ноември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Боровец 2002 (Търговище) - Единство (Търговище)           6:2 

                           VII кръг

6 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Балкан (Разбойна) - Боровец 2002 (Търговище)              3:3 
6 април 2019 г., събота, 11:10 ч:
Единство (Търговище) - Здравец (Здравец)                  2:2 

                           VIII кръг

6 април 2019 г., събота, 12:20 ч:
Единство (Търговище) - Балкан (Разбойна)                  1:3 
6 април 2019 г., събота, 13:30 ч:
Здравец (Здравец) - Боровец 2002 (Търговище)              2:4 

                           IX кръг

13 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Боровец 2002 (Търговище) - Единство (Търговище)           5:1 
13 април 2019 г., събота, 11:10 ч:
Балкан (Разбойна) - Здравец (Здравец)                     1:1 

                           X кръг

13 април 2019 г., събота, 12:20 ч:
Здравец (Здравец) - Единство (Търговище)                  4:0 
13 април 2019 г., събота, 13:30 ч:
Боровец 2002 (Търговище) - Балкан (Разбойна)              3:0 

                           XI кръг

27 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Боровец 2002 (Търговище) - Здравец (Здравец)              5:3 
27 април 2019 г., събота, 11:10 ч:
Балкан (Разбойна) - Единство (Търговище)                  2:2 

                           XII кръг

27 април 2019 г., събота, 12:20 ч:
Здравец (Здравец) - Балкан (Разбойна)                     4:1 
27 април 2019 г., събота, 13:30 ч:
Единство (Търговище) - Боровец 2002 (Търговище)           0:4 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Боровец 2002 (Търговище) XXX 4:2 4:1 6:2 XXX 5:3 3:0 5:1 2. Здравец (Здравец) 2:2 XXX 3:1 3:0 2:4 XXX 4:1 4:0 3. Балкан (Разбойна) 1:5 1:1 XXX 2:1 3:3 1:1 XXX 2:2 4. Единство (Търговище) 0:4 2:3 3:3 XXX 0:4 2:2 1:3 XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Група "C"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
         | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Светкавица (Кралево)               12    8   4   0   37:17   28
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Бенковски (Подгорица)              12    6   5   1   32:23   23
 3. Биоелит (Момино)                   12    1   5   6   17:28    8
 4. Светлина (Черковна)                12    1   2   9   18:36    5

                           I кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Светкавица (Кралево) - Бенковски (Подгорица)              2:2 
14 октомври 2018 г., неделя, 11:10 ч:
Светлина (Черковна) - Биоелит (Момино)                    3:3 

                           II кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 12:20 ч:
Бенковски (Подгорица) - Биоелит (Момино)                  3:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Светкавица (Кралево) - Светлина (Черковна)                4:1 

                           III кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Светлина (Черковна) - Бенковски (Подгорица)               2:3 
21 октомври 2018 г., неделя, 11:10 ч:
Биоелит (Момино) - Светкавица (Кралево)                   1:1 

                           IV кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 12:20 ч:
Бенковски (Подгорица) - Светкавица (Кралево)              3:3 
21 октомври 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Биоелит (Момино) - Светлина (Черковна)                    3:1 

                           V кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Биоелит (Момино) - Бенковски (Подгорица)                  2:2 
4 ноември 2018 г., неделя, 11:10 ч:
Светлина (Черковна) - Светкавица (Кралево)                0:2 

                           VI кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 12:20 ч:
Светкавица (Кралево) - Биоелит (Момино)                   4:2 
4 ноември 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Бенковски (Подгорица) - Светлина (Черковна)               3:1 

                           VII кръг

7 април 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Биоелит (Момино) - Светлина (Черковна)                    2:2 
7 април 2019 г., неделя, 11:10 ч:
Бенковски (Подгорица) - Светкавица (Кралево)              2:3 

                           VIII кръг

7 април 2019 г., неделя, 12:20 ч:
Светлина (Черковна) - Светкавица (Кралево)                1:4 
7 април 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Биоелит (Момино) - Бенковски (Подгорица)                  1:1 

                           IX кръг

14 април 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Светкавица (Кралево) - Биоелит (Момино)                   3:0 
14 април 2019 г., неделя, 11:10 ч:
Бенковски (Подгорица) - Светлина (Черковна)               4:2 

                           X кръг

14 април 2019 г., неделя, 12:20 ч:
Светлина (Черковна) - Биоелит (Момино)                    2:0 
14 април 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Светкавица (Кралево) - Бенковски (Подгорица)              3:3 

                           XI кръг

28 април 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Светкавица (Кралево) - Светлина (Черковна)                6:2 
28 април 2019 г., неделя, 11:10 ч:
Бенковски (Подгорица) - Биоелит (Момино)                  4:3 

                           XII кръг

28 април 2019 г., неделя, 12:20 ч:
Светлина (Черковна) - Бенковски (Подгорица)               1:2 
28 април 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Биоелит (Момино) - Светкавица (Кралево)                   0:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Светкавица (Кралево) XXX 2:2 4:2 4:1 XXX 3:3 3:0 6:2 2. Бенковски (Подгорица) 3:3 XXX 3:0 3:1 2:3 XXX 4:3 4:2 3. Биоелит (Момино) 1:1 2:2 XXX 3:1 0:2 1:1 XXX 2:2 4. Светлина (Черковна) 0:2 2:3 3:3 XXX 1:4 1:2 2:0 XXX ---------------------------------------------------------- нагоре