Деца (род.2004-05):
« Варна - Зонална група 2018/19 »


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черно море (Варна)                 22   21   1   0  100:4    64            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Лудогорец 1945 (Разград)           22   19   1   2  120:18   58            
 3. Дунав 2010 (Русе)                  22   14   2   6   57:30   44            
 4. Доростол Силистра (Силистра)       22   14   1   7   51:27   43            
 5. Аристон (Русе)                     22   11   1  10   39:49   34            
 6. Спартак 1918 (Варна)               22   11   0  11   48:48   33            
 7. Олимпик (Варна)                    22    9   0  13   30:59   27             [2 0 0  5:2  6]
 8. Добруджа 1919 (Добрич)             22    9   0  13   52:72   27             [0 0 2  2:5  0]
 9. Шумен 2007 (Шумен)                 22    8   2  12   49:67   26            
10. Черно море II (Варна)              22    7   2  13   31:64   23            
11. МФК Тича (Варна)                   22    2   2  18   10:75    8            
12. Добруджа 1919 II (Добрич)          22    1   0  21    5:79    3 [*] Изваден

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Аристон (Русе) - ст."Локомотив", Русе;
    - Добруджа 1919 (Добрич) и Добруджа 1919 II (Добрич) - ст."Дружба", Добрич;
    - Доростол Силистра (Силистра) - ст."Луи Айер", Силистра;
    - Дунав 2010 (Русе) - ст."Дунав", Русе;
    - Лудогорец 1945 (Разград) - комплекс "Гнездо на орли", Разград;
    - МФК Тича (Варна) - в Старо Оряхово;
    - Олимпик (Варна) - НСБ "Спортпалас", кк Чайка;
    - Спартак 1918 (Варна) - ст."Локомотив", Варна;
    - Черно море (Варна) и Черно море II (Варна)- ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна;
    - Шумен 2007 (Шумен) - ст."Панайот Волов", Шумен.
  - На полусезона Добруджа 1919 II (Добрич) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Черно море (Варна)                   1:6 
Аристон (Русе) - Дунав 2010 (Русе)                        1:3 
Олимпик (Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич)               2:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)         1:6 
Спартак 1918 (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)       2:1 
Черно море II (Варна) - МФК Тича (Варна)                  2:0 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Доростол Силистра (Силистра) - Черно море II (Варна)      4:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           3:0 
Добруджа 1919 II (Добрич) - Добруджа 1919 (Добрич)        0:7 
Дунав 2010 (Русе) - Олимпик (Варна)                       3:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Аристон (Русе)                       0:4 
22 септември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Черно море (Варна) - МФК Тича (Варна)                     1:0 

                           V кръг - изтеглен мач

24 октомври 2018 г., сряда, 17:00 ч:
Олимпик (Варна) - Черно море (Варна)                      0:8 

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Олимпик (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                      0:5 
Черно море II (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)          1:4 
29 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Аристон (Русе) - Черно море (Варна)                       0:2 
29 септември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                2:1 
30 септември 2018 г., неделя, 09:00 ч:
МФК Тича (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)           0:3 
30 септември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич)          4:0 

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - МФК Тича (Варна)               7:0 
6 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)         2:0 
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                  3:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)               5:2 
Аристон (Русе) - Олимпик (Варна)                          3:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Добруджа 1919 II (Добрич) - Черно море II (Варна)         1:7 

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Олимпик (Варна) - Черно море (Варна)                      изтеглен 
Спартак 1918 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                 4:3 
Черно море II (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                 0:3 
13 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Доростол Силистра (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)   2:0 
13 октомври 2018 г., събота, 13:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Аристон (Русе)                   5:0 
13 октомври 2018 г., събота, 14:00 ч:
МФК Тича (Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич)              0:1 
24 октомври 2018 г., сряда, 17:00 ч:
Олимпик (Варна) - Черно море (Варна)                      0:8 

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Добруджа 1919 II (Добрич) - Доростол Силистра (Сс)        0:3 
Дунав 2010 (Русе) - МФК Тича (Варна)                     11:1 
Шумен 2007 (Шумен) - Черно море II (Варна)                1:1 
Аристон (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                     5:1 
Олимпик (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                  4:2 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             3:0 

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)               1:4 
Спартак 1918 (Варна) - Олимпик (Варна)                    4:1 
Черно море II (Варна) - Аристон (Русе)                    1:1 
Доростол Силистра (Силистра) - Дунав 2010 (Русе)          2:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 II (Добрич)      7:0 
27 октомври 2018 г., събота, 13:00 ч:
МФК Тича (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                     0:6 

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              1:4 
Шумен 2007 (Шумен) - Доростол Силистра (Силистра)         5:1 
Аристон (Русе) - МФК Тича (Варна)                         3:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)             0:5 
3 ноември 2018 г., събота, 15:30 ч:
Олимпик (Варна) - Черно море II (Варна)                   3:1 
4 ноември 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич)            4:0 

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 0:4 
Доростол Силистра (Силистра) - Аристон (Русе)             отложен 
Лудогорец 1945 (Разград) - Шумен 2007 (Шумен)             6:1 
10 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Добруджа 1919 II (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)             1:3 
10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
МФК Тича (Варна) - Олимпик (Варна)                        0:2 
11 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Черно море II (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)            6:2 
2 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Доростол Силистра (Силистра) - Аристон (Русе)             3:2 

                           X кръг

17 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Добруджа 1919 II (Добрич)            7:1 
Аристон (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)                 1:4 
Добруджа 1919 (Добрич) - МФК Тича (Варна)                10:1 
Спартак 1918 (Варна) - Черно море II (Варна)              1:2 
17 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    3:0 
17 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Олимпик (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)            0:3 

                           XI кръг

24 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Черно море II (Варна) - Черно море (Варна)                0:3 
МФК Тича (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                   1:4 
Доростол Силистра (Силистра) - Добруджа 1919 (Добрич)     3:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Олимпик (Варна)               10:1 
Добруджа 1919 II (Добрич) - Аристон (Русе)                1:2 
25 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                    3:0 

                           IX кръг - отложен мач

2 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Доростол Силистра (Силистра) - Аристон (Русе)             3:2 

                           XII кръг

9 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                   8:0 
Дунав 2010 (Русе) - Аристон (Русе)                        1:3 
Добруджа 1919 II (Добрич) - Олимпик (Варна)               0:3 сл. 
Доростол Силистра (Силистра) - Спартак 1918 (Варна)       0:3 
МФК Тича (Варна) - Черно море II (Варна)                  1:2 
13 март 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         8:0 

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           2:5 
Добруджа 1919 (Добрич) - Добруджа 1919 II (Добрич)        3:0 сл. 
Аристон (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                       0:1 
16 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Олимпик (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                       0:2 
16 март 2019 г., събота, 14:30 ч:
МФК Тича (Варна) - Черно море (Варна)                     0:5 
17 март 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Черно море II (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)      0:3 

                           XIV кръг

23 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Олимпик (Варна)                      0:2 
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                7:1 
Добруджа 1919 II (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)          0:3 сл. 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море II (Варна)         12:0 
Доростол Силистра (Силистра) - МФК Тича (Варна)           3:0 
23 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Черно море (Варна) - Аристон (Русе)                       8:0 

                           XV кръг

30 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Доростол Силистра (Силистра) - Черно море (Варна)         0:3 
Олимпик (Варна) - Аристон (Русе)                          1:2 
30 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                  0:1 
30 март 2019 г., събота, 14:30 ч:
МФК Тича (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)               0:6 
31 март 2019 г., неделя, 09:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)               4:3 
31 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Черно море II (Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич)         3:0 сл. 

                           XVI кръг

5 април 2019 г., петък, 11:00 ч:
Аристон (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                   0:1 
6 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Олимпик (Варна)                      6:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                 3:1 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море II (Варна)                 5:0 
Добруджа 1919 II (Добрич) - МФК Тича (Варна)              0:3 сл. 
6 април 2019 г., събота, 13:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол Силистра (Силистра)   3:2 

                           XVII кръг

11 април 2019 г., четвъртък, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Олимпик (Варна)                  0:1 
13 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             1:1 
Доростол Силистра (Сс) - Добруджа 1919 II (Добрич)        3:0 сл. 
Черно море II (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                4:2 
Спартак 1918 (Варна) - Аристон (Русе)                     3:5 
13 април 2019 г., събота, 12:30 ч:
МФК Тича (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                      0:0 

                           XVIII кръг

20 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                    4:1 
Аристон (Русе) - Черно море II (Варна)                    2:1 
Шумен 2007 (Шумен) - МФК Тича (Варна)                     1:1 
Дунав 2010 (Русе) - Доростол Силистра (Силистра)          1:0 
Добруджа 1919 II (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)      0:3 сл. 
21 април 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)              13:1 

                           XIX кръг

1 май 2019 г., сряда, 11:30 ч:
МФК Тича (Варна) - Аристон (Русе)                         0:2 
4 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Добруджа 1919 II (Добрич) - Черно море (Варна)            0:3 сл. 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              7:1 
Доростол Силистра (Силистра) - Шумен 2007 (Шумен)         6:1 
Черно море II (Варна) - Олимпик (Варна)                   0:4 
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             2:0 

                           XX кръг

11 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Олимпик (Варна) - МФК Тича (Варна)                        0:1 
Шумен 2007 (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:10 
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 II (Добрич)             3:0 сл. 
11 май 2019 г., събота, 14:00 ч:
Аристон (Русе) - Доростол Силистра (Силистра)             0:3 
11 май 2019 г., събота, 14:30 ч:
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 6:0 
12 май 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море II (Варна)            5:0 

                           XXI кръг

18 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Добруджа 1919 II (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)            0:3 сл. 
Лудогорец 1945 (Разград) - Аристон (Русе)                 9:0 
Доростол Силистра (Силистра) - Олимпик (Варна)            3:0 
Черно море II (Варна) - Спартак 1918 (Варна)              0:4 
18 май 2019 г., събота, 14:30 ч:
МФК Тича (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                 0:2 
19 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    0:4 

                           XXII кръг

24 май 2019 г., петък, 10:30 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                    1:3 
24 май 2019 г., петък, 15:00 ч:
Черно море (Варна) - Черно море II (Варна)                3:0 сл. 
Спартак 1918 (Варна) - МФК Тича (Варна)                   4:1 
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол Силистра (Силистра)     1:3 
Олимпик (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)                1:5 
Аристон (Русе) - Добруджа 1919 II (Добрич)                3:0 сл. 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черно море (Варна) XXX 3:0 3:0 2:0 8:0 6:0 6:0 13:1 8:0 3:0* 1:0 4:0 2. Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 XXX 7:1 3:2 9:0 3:0 10:1 8:0 6:1 12:0 7:0 7:0 3. Дунав 2010 (Русе) 0:4 1:4 XXX 1:0 1:3 3:0 3:0 7:1 3:0 5:0 11:1 3:0* 4. Доростол Силистра (Силистра) 0:3 2:0 2:2 XXX 3:2 0:3 3:0 3:2 6:1 4:0 3:0 3:0* 5. Аристон (Русе) 0:2 1:4 1:3 0:3 XXX 5:1 3:1 0:1 0:1 2:1 3:0 3:0* 6. Спартак 1918 (Варна) 0:4 2:5 0:1 2:1 3:5 XXX 4:1 2:0 4:3 1:2 4:1 4:0 7. Олимпик (Варна) 0:8 1:5 0:2 0:3 1:2 4:1 XXX 4:2 0:5 3:1 0:1 2:0 8. Добруджа 1919 (Добрич) 1:4 1:6 2:1 1:3 5:0 0:5 0:1 XXX 4:3 5:0 10:1 3:0* 9. Шумен 2007 (Шумен) 1:6 0:10 1:3 5:1 0:4 3:1 0:2 5:2 XXX 1:1 1:1 7:1 10. Черно море II (Варна) 0:3 1:4 0:3 0:3 1:1 0:4 0:4 6:2 4:2 XXX 2:0 3:0* 11. МФК Тича (Варна) 0:5 0:6 0:0 0:3 0:2 1:4 0:2 0:2 0:6 1:2 XXX 0:1 12. Добруджа 1919 II (Добрич) 0:3* 0:3* 1:3 0:3 1:2 0:3* 0:3* 0:7 0:3* 1:7 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Атлетик (кв.Макак, Шумен)          14   13   0   1   51:11   39            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Черноморец (Балчик)                14    9   1   4   41:26   28            
 3. ФК Тича (Варна)                    14    7   2   5   24:19   23            
 4. Камчиец 1945 (Дългопол)            14    7   1   6   42:26   22             [1 1 0  4:2  4]
 5. Тополи 2010 (Тополи)               14    7   1   6   28:23   22             [0 1 1  2:4  1]
 6. Суворово 1 (Суворово)              14    6   3   5   40:25   21            
 7. Вихър 2016 (Вълчи дол)             14    3   0  11   16:63    9            
 8. ОФК Варна (Варна)                  14    0   0  14    6:55    0 [*] Изваден

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Ученически стадион, Шумен;
    - Вихър 2016 (Вълчи дол) - във Вълчи дол;
    - Камчиец 1945 (Дългопол) - в Дългопол;
    - ОФК Варна (Варна) - НСБ "Спортпалас", кк Чайка;
    - Суворово 1 (Суворово) - в Суворово;
    - Тополи 2010 (Тополи) - в Тополи;
    - ФК Тича (Варна) - НСБ "Спортпалас", кк Чайка;
    - Черноморец (Балчик) - в Оброчище.
  - На полусезона ОФК Варна (Варна) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

16 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Тополи 2010 (Тополи)          3:1 
Черноморец (Балчик) - Камчиец 1945 (Дългопол)             1:9 
Суворово 1 (Суворово) - ФК Тича (Варна)                   1:1 
16 септември 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - ОФК Варна (Варна)                2:1 

                           II кръг

23 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - ОФК Варна (Варна)                  5:2 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Суворово 1 (Суворово)           1:2 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Черноморец (Балчик)           0:1 
23 септември 2018 г., неделя, 16:30 ч:
ФК Тича (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                  2:0 

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 12:30 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Камчиец 1945 (Дългопол)          1:4 
29 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Тополи 2010 (Тополи)                1:2 
30 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)         1:2 
ОФК Варна (Варна) - ФК Тича (Варна)                       1:3 

                           IV кръг

5 октомври 2018 г., петък, 15:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Суворово 1 (Суворово)               4:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Камчиец 1945 (Дългопол) - ОФК Варна (Варна)               6:1 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Вихър 2016 (Вълчи дол)       11:0 
7 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - ФК Тича (Варна)                    1:2 

                           V кръг

12 октомври 2018 г., петък, 15:00 ч:
ОФК Варна (Варна) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)             0:3 
14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи)              3:0 
ФК Тича (Варна) - Камчиец 1945 (Дългопол)                 3:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Черноморец (Балчик)              2:7 

                           VI кръг

17 октомври 2018 г., сряда, 15:30 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Вихър 2016 (Вълчи дол)           11:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - ФК Тича (Варна)               1:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Камчиец 1945 (Дългопол)            2:2 
Черноморец (Балчик) - ОФК Варна (Варна)                   8:1 

                           VII кръг

28 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Суворово 1 (Суворово) - ОФК Варна (Варна)                 отложен 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)       1:4 
28 октомври 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Тополи 2010 (Тополи)             1:4 
Черноморец (Балчик) - ФК Тича (Варна)                     3:1 * 
* - по първоначална програма в кк Чайка, по взаимна договорка
    домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
10 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - ОФК Варна (Варна)                 7:0 * 
* - по първоначална програма в кк Чайка, по взаимна договорка
    домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.

                           VIII кръг

17 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)          1:3 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Черноморец (Балчик)             1:2 
ФК Тича (Варна) - Суворово 1 (Суворово)                   1:1 
ОФК Варна (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                0:3 сл. 

                           IX кръг

24 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
ОФК Варна (Варна) - Тополи 2010 (Тополи)                  0:3 сл. 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - ФК Тича (Варна)                  отложен 
Суворово 1 (Суворово) - Камчиец 1945 (Дългопол)           1:4 
Черноморец (Балчик) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)           2:6 
12 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - ФК Тича (Варна)                  3:2 

                           X кръг

31 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Черноморец (Балчик)                1:0 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Вихър 2016 (Вълчи дол)          5:0 
ФК Тича (Варна) - ОФК Варна (Варна)                       3:0 сл. 
31 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Суворово 1 (Суворово)         5:0 

                           XI кръг

6 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)        1:3 
7 април 2019 г., неделя, 10:00 ч:
ФК Тича (Варна) - Тополи 2010 (Тополи)                    3:2 
Суворово 1 (Суворово) - Черноморец (Балчик)               2:2 
7 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
ОФК Варна (Варна) - Камчиец 1945 (Дългопол)               0:3 сл. 

                           XII кръг

13 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Вихър 2016 (Вълчи дол)              3:0 
14 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Суворово 1 (Суворово)              3:0 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - ОФК Варна (Варна)             3:0 сл. 
Камчиец 1945 (Дългопол) - ФК Тича (Варна)                 1:3 

                           XIII кръг

21 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Камчиец 1945 (Дългопол) - Тополи 2010 (Тополи)            2:0 
ФК Тича (Варна) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)               0:1 
ОФК Варна (Варна) - Черноморец (Балчик)                   0:3 сл. 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Суворово 1 (Суворово)            1:7 

                           XIV кръг

1 май 2019 г., сряда, 10:30 ч:
ОФК Варна (Варна) - Суворово 1 (Суворово)                 0:3 сл. * 
* - по първоначална програма в Суворово, по взаимна договорка
    домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Камчиец 1945 (Дългопол)       6:3 
4 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
ФК Тича (Варна) - Черноморец (Балчик)                     0:4 * 
* - по първоначална програма в Балчик, по взаимна договорка домакинствата
    в мачовете между двата отбора са разменени.
5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Вихър 2016 (Вълчи дол)             3:1 

                           IX кръг - отложен мач

12 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - ФК Тича (Варна)                  3:2 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Атлетик (кв.Макак, Шумен) XXX 0:1 1:0 6:3 3:1 5:0 11:0 3:0* 2. Черноморец (Балчик) 2:6 XXX 3:1 1:9 1:2 4:1 3:0 8:1 3. ФК Тича (Варна) 0:1 0:4 XXX 3:0 3:2 1:1 2:0 3:0* 4. Камчиец 1945 (Дългопол) 1:4 1:2 1:3 XXX 2:0 1:2 5:0 6:1 5. Тополи 2010 (Тополи) 1:3 1:0 1:2 2:2 XXX 3:0 3:1 5:2 6. Суворово 1 (Суворово) 1:2 2:2 1:1 1:4 3:0 XXX 11:1 7:0 7. Вихър 2016 (Вълчи дол) 1:3 2:7 3:2 1:4 1:4 1:7 XXX 2:1 8. ОФК Варна (Варна) 0:3 0:3* 1:3 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре