Деца подготвителна група (род.2006) - Футбол 11:
« Велико Търново - Зонална група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Литекс (Ловеч)                     12   11   0   1   44:7    33
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Ботев (Враца)                      12   10   0   2   39:9    30
 3. Локомотив (Горна Оряховица)        12    4   4   4   17:19   16 [0 2 0  0:0  2, -2 обща ГР, 17 отбелязани гола]
 4. Спартак 1919 (Плевен)              12    4   4   4   15:17   16 [0 2 0  0:0  2, -2 обща ГР, 15 отбелязани гола]
 5. Бдин 1923 (Видин)                  12    3   2   7   12:28   11
 6. Монтана 1921 (Монтана)             12    3   1   8   15:36   10
 7. Пегас спорт (Видин)                12    0   3   9    5:31    3

Бележки
  - Пегас спорт (Видин) играе домакинските си мачове в Дреновец.

                           I кръг

13 септември 2018 г., четвъртък, 14:30 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Враца)                     2:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин 1923 (Видин)           3:3 
Литекс (Ловеч)                                            почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Пегас спорт (Видин)                                       почива

                           II кръг

20 септември 2018 г., четвъртък, 14:30 ч:
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    6:0 
Литекс (Ловеч) - Спартак 1919 (Плевен)                    5:0 
Пегас спорт (Видин)                                       почива
Бдин 1923 (Видин)                                         почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           III кръг

27 септември 2018 г., четвъртък, 14:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                   1:5 
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца)               0:2 
Пегас спорт (Видин) - Бдин 1923 (Видин)                   1:2 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива

                           IV кръг

4 октомври 2018 г., четвъртък, 13:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)              3:0 
Спартак 1919 (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)            4:0 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива
Пегас спорт (Видин)                                       почива
Ботев (Враца)                                             почива

                           V кръг

11 октомври 2018 г., четвъртък, 13:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1919 (Плевен)       0:0 
Пегас спорт (Видин) - Ботев (Враца)                       1:7 
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           VI кръг

18 октомври 2018 г., четвъртък, 13:30 ч:
Ботев (Враца) - Бдин 1923 (Видин)                         6:0 
Литекс (Ловеч) - Пегас спорт (Видин)                      6:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)      2:4 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива

                           VII кръг

25 октомври 2018 г., четвъртък, 13:30 ч:
Пегас спорт (Видин) - Спартак 1919 (Плевен)               1:1 
Бдин 1923 (Видин) - Литекс (Ловеч)                        0:2 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Ботев (Враца)                                             почива

                           VIII кръг

1 ноември 2018 г., четвъртък, 13:30 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                 1:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Пегас спорт (Видин)              0:0 
Ботев (Враца)                                             почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           IX кръг

8 ноември 2018 г., четвъртък, 13:30 ч:
Пегас спорт (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)         1:1 
Бдин 1923 (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)                3:0 
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            2:1 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива

                           X кръг

21 март 2019 г., четвъртък, 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Спартак 1919 (Плевен)                     1:0 
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)           1:2 
Литекс (Ловеч)                                            почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Пегас спорт (Видин)                                       почива

                           XI кръг

28 март 2019 г., четвъртък, 14:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    0:4 
Спартак 1919 (Плевен) - Литекс (Ловеч)                    1:4 
Пегас спорт (Видин)                                       почива
Бдин 1923 (Видин)                                         почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XII кръг

4 април 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                   5:1 
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)               3:1 
Бдин 1923 (Видин) - Пегас спорт (Видин)                   отложен 
12 май 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Пегас спорт (Видин)                   1:0 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива

                           XIII кръг

11 април 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)              0:4 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак 1919 (Плевен)            4:2 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива
Пегас спорт (Видин)                                       почива
Ботев (Враца)                                             почива

                           XIV кръг

18 април 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)       0:0 
Ботев (Враца) - Пегас спорт (Видин)                       3:0 
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           XV кръг

23 април 2019 г., вторник, 14:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Враца)                         1:3 
25 април 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Пегас спорт (Видин) - Литекс (Ловеч)                      0:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)      3:0 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива

                           XVI кръг

2 май 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Пегас спорт (Видин)               3:0 
Литекс (Ловеч) - Бдин 1923 (Видин)                        5:0 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива
Ботев (Враца)                                             почива

                           XVII кръг

9 май 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Спартак 1919 (Плевен)                 0:1 
Пегас спорт (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)              0:3 
Ботев (Враца)                                             почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XII кръг - отложен мач

12 май 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Пегас спорт (Видин)                   1:0 

                           XVIII кръг

16 май 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Пегас спорт (Видин)         3:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Бдин 1923 (Видин)                4:0 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                            3:1 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Литекс (Ловеч) XXX 3:1 3:0 5:0 5:0 5:1 6:1 2. Ботев (Враца) 2:1 XXX 3:1 1:0 6:0 6:0 3:0 3. Локомотив (Горна Оряховица) 0:4 0:2 XXX 0:0 3:3 3:0 3:0 4. Спартак 1919 (Плевен) 1:4 2:1 0:0 XXX 1:1 4:0 3:0 5. Бдин 1923 (Видин) 0:2 1:3 1:2 0:1 XXX 3:0 1:0 6. Монтана 1921 (Монтана) 1:5 0:4 2:4 4:2 4:0 XXX 0:0 7. Пегас спорт (Видин) 0:1 1:7 1:1 1:1 1:2 0:3 XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре