Юноши младша възраст (род.2002-03):
« Пловдив - Междуобластна група 2018/19 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Пловдив)                    26   24   1   1  132:6    73            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Марица 1921 (Пловдив)              26   21   1   4   95:15   64            
 3. Левски (Карлово)                   26   21   0   5   88:26   63            
 4. Локомотив 1926 (Пловдив)           26   19   3   4  103:18   60            
 5. Асеновец 2005 (Асеновград)         26   17   2   7   60:31   53            
 6. Спартак 1947 (Пловдив)             26   16   2   8   82:25   50            
 7. Арда 1924 (Кърджали)               26   14   4   8   60:33   46            
 8. Брестник 1948 (Пловдив)            26   11   0  15   63:63   33            
 9. Брестник 1948 II (Пловдив)         26   10   1  15   40:60   31            
10. Сокол (Марково)                    26    7   3  16   38:79   24            
11. Садово (Садово)                    26    6   0  20   35:86   18            
12. Гигант (Съединение)                26    3   1  22   28:135  10            
13. Атлетик (Куклен)                   26    2   0  24    7:143   6            
14. Юнайтед (Пловдив)                  26    2   0  24   19:130   6 [*] Изваден

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Арда 1924 (Кърджали) - в Черноочене;
    - Асеновец 2005 (Асеновград) - ст."Шипка", Асеновград;
    - Атлетик (Куклен) - в Куклен;
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив;
    - Брестник 1948 (Пловдив) и Брестник 1948 II (Пловдив) - ст."Юрий Гагарин", Пловдив;
    - Гигант (Съединение) - в Съединение;
    - Левски (Карлово) - в Карлово;
    - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив", Пловдив;
    - Марица 1921 (Пловдив) - ст."Марица", Пловдив;
    - Садово (Садово) - в Садово;
    - Сокол (Марково) - в Марково;
    - Спартак 1947 (Пловдив) - ст."Тодор Диев", Пловдив през есента и Работнически комплекс, Пловдив през пролетта;
    - Юнайтед (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив.
  - На полусезона Юнайтед (Пловдив) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

7 септември 2018 г., петък, 10:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                0:10 
7 септември 2018 г., петък, 17:00 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)   1:3 
8 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                  3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Левски (Карлово) - Сокол (Марково)                        7:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)        5:0 
8 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                    9:0 
9 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Садово (Садово) - Гигант (Съединение)                    13:1 

                           II кръг

14 септември 2018 г., петък, 16:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Брестник 1948 II (Пловдив)       3:0 
14 септември 2018 г., петък, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Садово (Садово)              6:0 
15 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив)           1:2 
16 септември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив)                         0:7 
Марица 1921 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)                18:0 
16 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Брестник 1948 (Пловдив)                0:3 сл. 
16 септември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                    2:8 

                           III кръг

19 септември 2018 г., сряда, 17:00 ч:
Садово (Садово) - Спартак 1947 (Пловдив)                  0:8 
21 септември 2018 г., петък, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)            1:6 
22 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             7:1 
Ботев (Пловдив) - Гигант (Съединение)                     3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сокол (Марково)                3:0 
23 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                      8:0 
Брестник 1948 II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)        0:3 

                           IV кръг

28 септември 2018 г., петък, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)              2:3 
Спартак 1947 (Пловдив) - Левски (Карлово)                 отложен 
29 септември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Арда 1924 (Кърджали)                   0:3 сл. 
30 септември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Садово (Садово)                   3:0 сл. 
Юнайтед (Пловдив) - Брестник 1948 II (Пловдив)            отложен 
30 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Брестник 1948 (Пловдив)                 1:5 
30 септември 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Гигант (Съединение) - Локомотив 1926 (Пловдив)            0:11 
4 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
в Пловдив, ст."Юрий Гагарин":
Юнайтед (Пловдив) - Брестник 1948 II (Пловдив)            1:4 
1 ноември 2018 г., четвъртък, 11:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Левски (Карлово)                 2:0 

                           V кръг

4 октомври 2018 г., четвъртък, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                  3:1 
5 октомври 2018 г., петък, 16:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Гигант (Съединение)            11:0 
6 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)     4:0 
6 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Садово (Садово) - Юнайтед (Пловдив)                       4:3 
Левски (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив)                  2:1 
6 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Сокол (Марково)                    8:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Атлетик (Куклен)             3:0 сл. 

                           VI кръг

12 октомври 2018 г., петък, 16:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         отложен 
13 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                        0:7 
13 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Гигант (Съединение) - Арда 1924 (Кърджали)                0:4 
13 октомври 2018 г., събота, 12:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   0:4 
14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Левски (Карлово)                      2:4 
Брестник 1948 II (Пловдив) - Садово (Садово)              3:0 сл. 
17 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив)      6:0 
6 ноември 2018 г., вторник, 11:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         1:3 

                           VII кръг

19 октомври 2018 г., петък, 16:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)          0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
20 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          2:2 
20 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
в Милево:
Садово (Садово) - Атлетик (Куклен)                        4:0 
във Ведраре:
Левски (Карлово) - Брестник 1948 II (Пловдив)             1:0 
Ботев (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)                      13:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
в Момчилград:
Арда 1924 (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)         1:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Сокол (Марково) - Гигант (Съединение)                     3:2 

                           VIII кръг

26 октомври 2018 г., петък, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)              1:0 
27 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                    1:0 
27 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)             0:1 
27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)              1:9 
28 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)           5:1 
Брестник 1948 II (Пловдив) - Ботев (Пловдив)              0:4 
Садово (Садово) - Левски (Карлово)                        0:8 

                           IV кръг - отложен мач

1 ноември 2018 г., четвъртък, 11:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Левски (Карлово)                 2:0 

                           IX кръг

2 ноември 2018 г., петък, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)              10:1 
3 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
във Ведраре:
Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен)                      10:0 
3 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)          0:3 
3 ноември 2018 г., събота, 12:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Садово (Садово)                         3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
3 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив)              0:1 
4 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 II (Пловдив)     6:0 
Сокол (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив)                  0:5 

                           VI кръг - отложен мач

6 ноември 2018 г., вторник, 11:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         1:3 

                           X кръг

9 ноември 2018 г., петък, 13:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Марица 1921 (Пловдив) - Сокол (Марково)                   6:0 
9 ноември 2018 г., петък, 15:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Гигант (Съединение)              8:1 
10 ноември 2018 г., събота, 09:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)             0:4 
10 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Садово (Садово) - Локомотив 1926 (Пловдив)                0:5 
Левски (Карлово) - Ботев (Пловдив)                        1:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)      3:0 
12 ноември 2018 г., понеделник, 13:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                  отложен 
6 декември 2018 г., четвъртък, 10:30 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                  0:11 

                           XI кръг

16 ноември 2018 г., петък, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Садово (Садово)                 6:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив)       1:0 
17 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Сокол (Марково) - Юнайтед (Пловдив)                       4:1 
17 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Марица 1921 (Пловдив)               0:9 
17 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Брестник 1948 II (Пловдив)         3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
17 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (Карлово)               отложен 
17 ноември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                       15:0 
28 ноември 2018 г., сряда, 15:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (Карлово)               отложен 
2 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (Карлово)               1:2 

                           XII кръг

24 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                отложен 
24 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
в Брестник:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Сокол (Марково)              3:1 
25 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Спартак 1947 (Пловдив)                 0:8 
Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)        1:2 
Левски (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив)                6:0 
25 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Садово (Садово) - Арда 1924 (Кърджали)                    0:3 
26 ноември 2018 г., понеделник, 15:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Гигант (Съединение)                   2:1 
6 декември 2018 г., четвъртък, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                3:1 

                           XI кръг - отложен мач

28 ноември 2018 г., сряда, 15:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (Карлово)               отложен 

                           XIII кръг

29 ноември 2018 г., четвъртък, 14:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Левски (Карлово)                   отложен 
1 декември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)              10:0 
1 декември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Юнайтед (Пловдив)            3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
2 декември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Брестник 1948 II (Пловдив)          1:3 
2 декември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 0:6 
5 декември 2018 г., сряда, 13:00 ч:
Сокол (Марково) - Садово (Садово)                         3:0 сл. 
5 декември 2018 г., сряда, 13:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)            1:2 
8 декември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Левски (Карлово)                   0:2 

                           X кръг - отложен мач

6 декември 2018 г., четвъртък, 10:30 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                  0:11 

                           XII кръг - отложен мач

6 декември 2018 г., четвъртък, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                3:1 

                           XIII кръг - отложен мач

8 декември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Левски (Карлово)                   0:2 

                           XI кръг - отложен мач

2 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (Карлово)               1:2 

                           XIV кръг

8 март 2019 г., петък, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)        2:3 
9 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)                3:0 сл. 
9 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив)                    отложен 
10 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Марица 1921 (Пловдив)                  0:6 
Гигант (Съединение) - Садово (Садово)                     3:2 
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                        0:1 
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 II (Пловдив)   1:0 
9 май 2019 г., четвъртък, 10:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив)                    1:1 

                           XV кръг

14 март 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
в Пловдив, ст."Тодор Диев":
Брестник 1948 II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)       1:3 
15 март 2019 г., петък, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                4:0 
16 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)           4:1 
Юнайтед (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                 0:3 сл. 
16 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
във Ведраре:
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                    отложен 
17 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Садово (Садово) - Асеновец 2005 (Асеновград)              0:6 
17 март 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Сокол (Марково)                        12:0 
15 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                    7:0 

                           XVI кръг

22 март 2019 г., петък, 15:00 ч:
в Пловдив, Работнически комплекс:
Спартак 1947 (Пловдив) - Садово (Садово)                  3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)             3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Гигант (Съединение) - Ботев (Пловдив)                     0:8 
23 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Юнайтед (Пловдив)                      3:0 сл. 
Арда 1924 (Кърджали) - Брестник 1948 (Пловдив)            2:1 
24 март 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Брестник 1948 II (Пловдив)        5:0 
24 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив)                1:1 

                           XVII кръг

29 март 2019 г., петък, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Гигант (Съединение)            7:0 
29 март 2019 г., петък, 16:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Сокол (Марково)                 3:0 
30 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Левски (Карлово) - Спартак 1947 (Пловдив)                 отложен 
Брестник 1948 II (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)            3:0 сл. 
30 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Атлетик (Куклен)                   3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              8:0 
31 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Садово (Садово) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:3 сл. 
24 май 2019 г., петък, 10:30 ч:
Левски (Карлово) - Спартак 1947 (Пловдив)                 2:1 * 
* - датата е приблизителна.

                           XVIII кръг

3 април 2019 г., сряда, 10:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Брестник 1948 II (Пловдив)             0:6 
Марица 1921 (Пловдив) - Левски (Карлово)                  3:1 
3 април 2019 г., сряда, 10:30 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Садово (Садово)                       0:3 сл. 
Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  отложен 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)     0:3 
Сокол (Марково) - Арда 1924 (Кърджали)                    0:0 
3 април 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Гигант (Съединение) - Брестник 1948 (Пловдив)             3:4 
2 юни 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  0:5 

                           XIX кръг

5 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      0:1 
6 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)         1:1 
6 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен)                        3:0 
Левски (Карлово) - Юнайтед (Пловдив)                      3:0 сл. 
6 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Гигант (Съединение)                3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
7 април 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   1:0 
7 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Садово (Садово) - Брестник 1948 II (Пловдив)              0:4 

                           XX кръг

12 април 2019 г., петък, 17:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)          3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда 1924 (Кърджали)         отложен 
13 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Садово (Садово)                        0:5 
Юнайтед (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                       0:3 сл. 
14 април 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          1:0 
14 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Левски (Карлово)             отложен 
Гигант (Съединение) - Сокол (Марково)                     1:7 
15 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда 1924 (Кърджали)         0:0 
3 юни 2019 г., понеделник, 16:30 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Левски (Карлово)             0:3 сл. 

                           XXI кръг

19 април 2019 г., петък, 17:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)           1:2 
20 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                    7:3 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)              3:0 сл. 
Левски (Карлово) - Садово (Садово)                        3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
20 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив)             1:3 
21 април 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Брестник 1948 II (Пловдив)             10:0 
21 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)              отложен 
31 май 2019 г., петък, 17:00 ч:
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)              0:3 сл. 

                           XXII кръг

25 април 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Сокол (Марково)                  1:1 
26 април 2019 г., петък, 10:30 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)     0:3 
27 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово)                       0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Садово (Садово) - Ботев (Пловдив)                         0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Юнайтед (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)               0:3 сл. 
27 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)              4:0 
29 април 2019 г., понеделник, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)          5:1 

                           XXIII кръг

3 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен)             5:0 
Брестник 1948 (Пловдив) - Брестник 1948 II (Пловдив)      3:0 сл. 
4 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Спартак 1947 (Пловдив)              0:1 
Арда 1924 (Кърджали) - Юнайтед (Пловдив)                  3:0 сл. 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Садово (Садово)                3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)                   отложен 
Ботев (Пловдив) - Левски (Карлово)                        отложен 
14 май 2019 г., вторник, 10:00 ч:
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:3 
29 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски (Карлово)                        3:0 

                           XIV кръг - отложен мач

9 май 2019 г., четвъртък, 10:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив)                    1:1 

                           XXIV кръг

10 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       1:0 
11 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Ботев (Пловдив)                        0:2 
във Ведраре:
Левски (Карлово) - Локомотив 1926 (Пловдив)               1:4 
Юнайтед (Пловдив) - Сокол (Марково)                       0:3 сл. 
11 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)         1:2 
12 май 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Гигант (Съединение)               7:0 
12 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Садово (Садово) - Брестник 1948 (Пловдив)                 1:2 

                           XXIII кръг - отложен мач

14 май 2019 г., вторник, 10:00 ч:
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:3 

                           XV кръг - отложен мач

15 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                    7:0 

                           XX кръг - отложен мач

15 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда 1924 (Кърджали)         0:0 

                           XXV кръг

17 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                12:0 
18 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Сокол (Марково) - Брестник 1948 II (Пловдив)              2:3 
18 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Юнайтед (Пловдив)                   3:0 сл. 
18 май 2019 г., събота, 14:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Садово (Садово)                    3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
19 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                3:4 
22 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        0:1 
22 май 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                0:1 

                           XVII кръг - отложен мач

24 май 2019 г., петък, 10:30 ч:
Левски (Карлово) - Спартак 1947 (Пловдив)                 2:1 * 
* - датата е приблизителна.

                           XXVI кръг

25 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)            0:3 сл. 
25 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Гигант (Съединение)          2:2 
25 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Левски (Карлово) - Арда 1924 (Кърджали)                   2:0 
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)            3:0 
26 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Локомотив 1926 (Пловдив)               0:9 
Ботев (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                 2:0 
Садово (Садово) - Сокол (Марково)                         3:1 

                           XXIII кръг - отложен мач

29 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски (Карлово)                        3:0 

                           XXI кръг - отложен мач

31 май 2019 г., петък, 17:00 ч:
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)              0:3 сл. 

                           XVIII кръг - отложен мач

2 юни 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  0:5 

                           XX кръг - отложен мач

3 юни 2019 г., понеделник, 16:30 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Левски (Карлово)             0:3 сл. 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Ботев (Пловдив) XXX 1:0 3:0 3:1 8:0 3:1 9:0 2:0 10:0 12:0 3:0* 3:0*15:0 13:0 2. Марица 1921 (Пловдив) 0:4 XXX 3:1 1:0 1:2 3:0 4:0 5:1 5:0 6:0 3:0* 7:0 3:0*18:0 3. Левски (Карлово) 1:0 2:1 XXX 1:4 7:1 2:1 2:0 6:0 1:0 7:0 3:0* 7:0 10:0 3:0* 4. Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 2:2 1:2 XXX 4:0 1:1 4:1 5:0 6:0 3:0 3:0* 7:0 10:0 3:0* 5. Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3 0:1 3:0* 0:3 XXX 1:0 0:0 6:0 1:0 1:0 6:0 5:1 5:0 3:0* 6. Спартак 1947 (Пловдив) 0:5 1:2 2:0 1:3 1:0 XXX 0:1 3:0* 3:0 1:1 3:0* 8:1 12:0 3:0* 7. Арда 1924 (Кърджали) 1:1 0:1 0:2 1:2 1:1 1:3 XXX 2:1 3:0* 8:1 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 8. Брестник 1948 (Пловдив) 0:6 1:2 3:4 2:3 0:1 0:3* 1:6 XXX 3:0* 3:0 6:0 11:0 4:0 10:1 9. Брестник 1948 II (Пловдив) 0:4 0:3 0:3* 0:3 1:3 1:3 1:2 3:0 XXX 3:1 3:0* 2:2 3:0* 3:0* 10. Сокол (Марково) 0:7 0:3 0:1 1:1 0:3* 0:5 0:0 1:5 2:3 XXX 3:0* 3:2 3:0 4:1 11. Садово (Садово) 0:3* 0:3* 0:8 0:5 0:6 0:8 0:3 1:2 0:4 3:1 XXX 13:1 4:0 4:3 12. Гигант (Съединение) 0:8 0:9 2:8 0:11 0:3 0:1 0:4 3:4 1:3 1:7 3:2 XXX 7:3 3:0* 13. Атлетик (Куклен) 0:2 0:6 0:3* 0:9 0:4 0:8 0:3* 0:3* 0:6 0:7 0:5 1:0 XXX 3:0* 14. Юнайтед (Пловдив) 0:3* 0:3* 2:4 1:9 0:3* 0:10 0:11 0:3* 1:4 0:3* 0:3* 2:1 8:0 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре