Юноши младша възраст (род.2002-03):
« София (столица) - Зонална група 2018/19 »


Зона I

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     20   19   0   1   96:14   57
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Национал (София)                   20   16   0   4   86:33   48
 3. ЦСКА 1948 (София)                  20   13   2   5   48:17   41
 4. Миньор (Перник)                    20   10   4   6   48:21   34
 5. Локомотив 1929 (София)             20   10   3   7   61:47   33
 6. Царско село 2015 (София)           20   10   1   9   62:32   31
 7. Ботев 57 СОУ (София)               20    8   3   9   41:34   27
 8. Пирин (Благоевград)                20    7   2  11   41:40   23
 9. Беласица (Петрич)                  20    5   3  12   28:49   18
10. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   20    3   0  17   18:86    9
11. Велбъжд (Кюстендил)                20    0   0  20    3:159   0

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Беласица (Петрич) - в Кърналово;
    - Ботев 57 СОУ (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Велбъжд (Кюстендил) - ст."Осогово", Кюстендил;
    - Витоша (Бистрица) - стар ст."Академик" /4-ти километър/, София;
    - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов", София;
    - Локомотив 1929 (София) - ст."Локомотив", София;
    - Миньор (Перник) - ст."Звезда", кв.Димова махала, Перник;
    - Национал (София) - ст."НСА", София;
    - Пирин (Благоевград) - в Рилци;
    - Царско село 2015 (София) - комплекс "Царско село", София;
    - ЦСКА 1948 (София) - ст.ВТУ "Тодор Каблешков", София през есента, в кв.Требич, София през пролетта.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 4:1 
9 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Велбъжд (Кюстендил)    7:1 
Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)             3:2 
в кв.Требич, София:
ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник)                       2:0 
9 септември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Национал (София) - Пирин (Благоевград)                    4:2 
Беласица (Петрич)                                         почива

                           II кръг

16 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Пирин (Благоевград) - ЦСКА 1948 (София)                   2:2 
Царско село 2015 (София) - Национал (София)               0:1 
Ботев 57 СОУ (София) - Левски (София)                     0:2 
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)              0:7 
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      4:1 
Миньор (Перник)                                           почива

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Левски (София) - Велбъжд (Кюстендил)                     11:0 
23 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Беласица (Петрич)                5:0 
в кв.Требич, София:
ЦСКА 1948 (София) - Царско село 2015 (София)              3:1 
Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград)                     3:1 
23 септември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Национал (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   4:5 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           IV кръг

30 септември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                1:6 
30 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)                1:0 
Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА 1948 (София)                  0:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Национал (София)                    1:13 
30 септември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Левски (София)                        0:5 
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         8:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
в кв.Требич, София:
ЦСКА 1948 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                  11:0 
Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)                    0:2 
Пирин (Благоевград) - Царско село 2015 (София)            2:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Национал (София) - Беласица (Петрич)                      8:2 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           VI кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Пирин (Благоевград)                5:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Перник)                     0:12 
Беласица (Петрич) - ЦСКА 1948 (София)                     0:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Национал (София)       0:2 
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   отложен 
15 ноември 2018 г., четвъртък, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   2:7 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
в кв.Требич, София:
ЦСКА 1948 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      4:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                 отложен 
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                       3:1 
Пирин (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)                 7:0 
Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)           4:0 
7 ноември 2018 г., сряда, 14:00 ч:
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                 6:1 
Левски (София)                                            почива

                           VIII кръг

28 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград)                   0:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник)        0:5 
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА 1948 (София)                1:3 
Левски (София) - Национал (София)                         2:3 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Царско село 2015 (София)            0:11 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           IX кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
в кв.Требич, София:
ЦСКА 1948 (София) - Левски (София)                        0:1 
Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                  1:1 
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    9:1 
Царско село 2015 (София) - Беласица (Петрич)              5:1 
Ботев 57 СОУ (София) - Велбъжд (Кюстендил)                7:0 
Национал (София)                                          почива

                           VII кръг - отложен мач

7 ноември 2018 г., сряда, 14:00 ч:
Национал (София) - Локомотив 1929 (София)                 6:1 

                           X кръг

11 ноември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)              1:7 
Локомотив 1929 (София) - Пирин (Благоевград)              3:2 
Левски (София) - Миньор (Перник)                          2:0 
Национал (София) - ЦСКА 1948 (София)                      1:2 
11 ноември 2018 г., неделя, 12:30 ч:
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Ботев 57 СОУ (София)                  0:3 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           VI кръг - отложен мач

15 ноември 2018 г., четвъртък, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   2:7 

                           XI кръг

18 ноември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Миньор (Перник) - Национал (София)                        5:1 
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                      0:1 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)         2:0 
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   2:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Беласица (Петрич)                   0:2 
ЦСКА 1948 (София)                                         почива

                           XII кръг

3 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    0:1 
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София)             1:3 
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 отложен 
Пирин (Благоевград) - Национал (София)                    0:2 
Миньор (Перник) - ЦСКА 1948 (София)                       2:0 
13 март 2019 г., сряда, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 1:5 
Беласица (Петрич)                                         почива

                           XIII кръг

9 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София)                     6:0 
10 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Национал (София) - Царско село 2015 (София)               4:3 
Локомотив 1929 (София) - Велбъжд (Кюстендил)             11:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Беласица (Петрич)      1:2 
10 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград)                   2:0 
Миньор (Перник)                                           почива

                           XII кръг - отложен мач

13 март 2019 г., сряда, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                 1:5 

                           XIV кръг

17 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
в Петрич, ст."Цар Самуил":
Беласица (Петрич) - Локомотив 1929 (София)                0:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (София)                      0:5 
Ботев 57 СОУ (София) - Национал (София)                   0:1 
Царско село 2015 (София) - ЦСКА 1948 (София)              1:3 
Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник)                     1:3 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

                           XV кръг

23 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
ЦСКА 1948 (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  2:0 
24 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София)                1:0 
Национал (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    9:0 
Левски (София) - Беласица (Петрич)                        6:1 
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                4:0 
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           XVI кръг

29 март 2019 г., петък, 12:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Пирин (Благоевград)            2:1 
31 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)         0:9 
Беласица (Петрич) - Национал (София)                      0:1 
Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА 1948 (София)                   0:7 
Ботев 57 СОУ (София) - Миньор (Перник)                    1:1 
Локомотив 1929 (София)                                    почива

                           XVII кръг

7 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                     5:0 
Национал (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      10:0 
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                   5:3 
7 април 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София)                1:0 
7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
ЦСКА 1948 (София) - Беласица (Петрич)                     3:0 
Царско село 2015 (София)                                  почива

                           XVIII кръг

14 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Национал (София)                 отложен 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА 1948 (София)      1:0 
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)                       0:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)                 0:4 
Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)           0:2 
25 април 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Национал (София)                 1:8 
Левски (София)                                            почива

                           XIX кръг

21 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Велбъжд (Кюстендил)           11:1 
в Падеш:
Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич)                   3:1 
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1929 (София)                2:0 
Национал (София) - Левски (София)                         1:6 
21 април 2019 г., неделя, 13:00 ч:
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        2:0 
Ботев 57 СОУ (София)                                      почива

                           XVIII кръг - отложен мач

25 април 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Национал (София)                 1:8 

                           XX кръг

5 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Левски (София) - ЦСКА 1948 (София)                        3:0 
Локомотив 1929 (София) - Миньор (Перник)                  2:2 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Благоевград)    1:4 
Беласица (Петрич) - Царско село 2015 (София)              1:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София)                0:8 
Национал (София)                                          почива

                           XXI кръг

12 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Беласица (Петрич)                  3:3 
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              5:0 
Миньор (Перник) - Левски (София)                          1:2 
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
ЦСКА 1948 (София) - Национал (София)                      1:3 
13 май 2019 г., понеделник, 11:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)              1:3 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XXII кръг

16 май 2019 г., четвъртък, 15:00 ч:
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                      6:0 (2:0) Video
19 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Национал (София) - Миньор (Перник)                        4:2 
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         4:4 
Беласица (Петрич) - Велбъжд (Кюстендил)                  10:0 
19 май 2019 г., неделя, 13:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 57 СОУ (София)   1:2 
ЦСКА 1948 (София)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 2:3 3:0 2:0 5:3 4:1 6:0 6:0 6:1 8:1 11:0 2. Национал (София) 1:6 XXX 1:2 4:2 6:1 4:3 4:5 4:2 8:2 10:0 9:0 3. ЦСКА 1948 (София) 0:1 1:3 XXX 2:0 2:0 3:1 2:0 2:0 3:0 4:1 11:0 4. Миньор (Перник) 1:2 5:1 2:0 XXX 1:1 1:0 0:2 3:1 3:1 2:0 5:0 5. Локомотив 1929 (София) 2:7 1:8 1:3 2:2 XXX 4:4 3:2 3:2 5:0 4:0 11:0 6. Царско село 2015 (София) 1:5 0:1 1:3 1:0 2:0 XXX 4:0 2:1 5:1 5:0 11:1 7. Ботев 57 СОУ (София) 0:2 0:1 0:0 1:1 1:3 0:2 XXX 5:1 3:3 2:0 7:0 8. Пирин (Благоевград) 0:1 0:2 2:2 1:3 1:3 2:1 1:0 XXX 3:1 9:1 7:0 9. Беласица (Петрич) 0:5 0:1 0:1 0:0 0:1 1:0 0:3 0:0 XXX 4:1 10:0 10. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:9 0:2 1:0 0:5 1:6 1:7 1:2 1:4 1:2 XXX 7:1 11. Велбъжд (Кюстендил) 0:5 1:13 0:7 0:12 0:7 0:11 0:8 0:4 0:2 0:1 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Зона II

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Септември (София)                  20   17   1   2   83:7    52
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. ЦСКА (София)                       20   15   3   2   68:20   48
 3. Славия 1913 (София)                20   13   2   5   45:32   41
 4. Спортист 2009 (Своге)              20   12   2   6   39:31   38
 5. Левски Раковски (София)            20    9   1  10   24:25   28
 6. Чавдар (Етрополе)                  20    8   2  10   33:40   26 [1 0 1  1:1  3, 1 гол на чужд терен, -7 обща ГР]
 7. Олимпиец (София)                   20    8   2  10   20:33   26 [1 0 1  1:1  3, 1 гол на чужд терен, -13 обща ГР]
 8. Марек 1915 (Дупница)               20    6   2  12   24:32   20
 9. Струмска слава 1927 (Радомир)      20    4   4  12   30:58   16
10. Кюстендил (Кюстендил)              20    4   1  15   23:63   13
11. Барокко (София)                    20    3   2  15   12:60   11

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Барокко (София) - ст."Бонсист", София;
    - Кюстендил (Кюстендил) - ст."Странджата, Кюстендил;
    - Левски Раковски (София) - ст."Раковски", София;
    - Марек 1915 (Дупница) - ст."Бончук", Дупница;
    - Олимпиец (София) - ст."57-мо училище", София;
    - Септември (София) - в кв.Драгалевци, София;
    - Славия 1913 (София) - ст."Славия", София;
    - Спортист 2009 (Своге) - Градски стадион, Своге;
    - Струмска слава 1927 (Радомир) - Градски стадион, Радомир;
    - ЦСКА (София) - ст."Бонсист", София
    - Чавдар (Етрополе) - ст."Чавдар", Етрополе.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Септември (София) - ЦСКА (София)                          4:1 
9 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чавдар (Етрополе)         1:7 
Олимпиец (София) - Барокко (София)                        1:2 
Кюстендил (Кюстендил) - Славия 1913 (София)               2:2 
9 септември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Левски Раковски (София) - Спортист 2009 (Своге)           1:2 
Марек 1915 (Дупница)                                      почива

                           II кръг

14 септември 2018 г., петък, 17:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир)      2:0 
16 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София)             3:1 
Барокко (София) - Кюстендил (Кюстендил)                   3:2 
Чавдар (Етрополе) - Олимпиец (София)                      0:1 
16 септември 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Септември (София)                 0:2 
ЦСКА (София)                                              почива

                           V кръг - изтеглен мач

20 септември 2018 г., четвъртък, 15:30 ч:
ЦСКА (София) - Барокко (София)                            4:1 

                           III кръг

21 септември 2018 г., петък, 12:00 ч:
Олимпиец (София) - Марек 1915 (Дупница)                   1:0 
23 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
в Герман:
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   3:0 
23 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                 1:2 
Левски Раковски (София) - Барокко (София)                 1:0 
ЦСКА (София) - Спортист 2009 (Своге)                      5:3 
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           IV кръг

29 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        0:3 
30 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София)               2:0 
Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил)              4:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Олимпиец (София)          0:0 
30 септември 2018 г., неделя, 15:30 ч:
Барокко (София) - Септември (София)                       0:9 
Спортист 2009 (Своге)                                     почива

                           V кръг

20 септември 2018 г., четвъртък, 15:30 ч:
ЦСКА (София) - Барокко (София)                            4:1 
6 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Левски Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница)            0:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Славия 1913 (София)               2:3 
7 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)     5:3 
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     3:0 
ЦСКА (София) - Барокко (София)                            изтеглен 
Олимпиец (София)                                          почива

                           VI кръг

12 октомври 2018 г., петък, 15:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          0:8 
12 октомври 2018 г., петък, 15:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  0:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Барокко (София) - Спортист 2009 (Своге)                   0:2 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски Раковски (София)   3:7 
14 октомври 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - Кюстендил (Кюстендил)                  3:1 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Славия 1913 (София) - Барокко (София)                     3:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Левски Раковски (София) - Олимпиец (София)                0:1 
в Герман:
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)        11:0 
ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница)                       5:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Чавдар (Етрополе)                 2:1 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           VIII кръг

26 октомври 2018 г., петък, 14:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Спортист 2009 (Своге)              2:2 
27 октомври 2018 г., събота, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   2:3 
28 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - ЦСКА (София)              1:1 
Олимпиец (София) - Септември (София)                      0:4 
Кюстендил (Кюстендил) - Левски Раковски (София)           0:1 
Барокко (София)                                           почива

                           IX кръг

2 ноември 2018 г., петък, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница)                1:0 
2 ноември 2018 г., петък, 14:00 ч:
Барокко (София) - Чавдар (Етрополе)                       0:5 
4 ноември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
в Герман:
Септември (София) - Кюстендил (Кюстендил)                 6:0 
ЦСКА (София) - Олимпиец (София)                           3:0 
Спортист 2009 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир)     2:1 
Левски Раковски (София)                                   почива

                           X кръг

11 ноември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Барокко (София)                    2:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Славия 1913 (София)       1:4 
Олимпиец (София) - Спортист 2009 (Своге)                  0:1 
Кюстендил (Кюстендил) - ЦСКА (София)                      1:3 
Левски Раковски (София) - Септември (София)               0:3 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XI кръг

15 ноември 2018 г., четвъртък, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница)                  2:1 
15 ноември 2018 г., четвъртък, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски Раковски (София)                    2:0 
18 ноември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Кюстендил (Кюстендил)             5:0 
Славия 1913 (София) - Олимпиец (София)                    3:0 
Барокко (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)           1:4 
Септември (София)                                         почива

                           XII кръг

3 март 2019 г., неделя, 09:30 ч:
Барокко (София) - Олимпиец (София)                        0:0 
3 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Струмска слава 1927 (Радомир)         3:2 
Спортист 2009 (Своге) - Левски Раковски (София)           1:0 
ЦСКА (София) - Септември (София)                          2:0 
4 март 2019 г., понеделник, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - Кюстендил (Кюстендил)               5:0 
Марек 1915 (Дупница)                                      почива

                           XIII кръг

8 март 2019 г., петък, 11:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница)      3:0 
9 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
в Герман:
Септември (София) - Спортист 2009 (Своге)                 7:1 
10 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Олимпиец (София) - Чавдар (Етрополе)                      0:1 
10 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София)             1:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Барокко (София)                   4:0 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XIV кръг

15 март 2019 г., петък, 15:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Олимпиец (София)                   1:3 
16 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   0:4 
17 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Барокко (София) - Левски Раковски (София)                 1:2 
Спортист 2009 (Своге) - ЦСКА (София)                      0:4 
17 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Кюстендил (Кюстендил)                 2:0 
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           XV кръг

21 март 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Септември (София) - Барокко (София)                       9:0 
24 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        5:2 
24 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)               3:1 
Олимпиец (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)          1:0 
27 март 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)              1:4 
Спортист 2009 (Своге)                                     почива

                           XVI кръг

30 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Спортист 2009 (Своге)               0:2 
31 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил)     2:1 
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     отложен 
Барокко (София) - ЦСКА (София)                            1:3 
1 април 2019 г., понеделник, 11:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Левски Раковски (София)            0:1 
17 април 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     1:6 
Олимпиец (София)                                          почива

                           XVII кръг

5 април 2019 г., петък, 11:00 ч:
Левски Раковски (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)   3:1 
7 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Барокко (София)                   3:0 
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          1:1 
7 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Олимпиец (София)                  1:3 
10 април 2019 г., сряда, 17:00 ч:
в Герман:
Септември (София) - Марек 1915 (Дупница)                  4:0 
Славия 1913 (София)                                       почива

                           XVIII кръг

14 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА (София)                       1:2 
Чавдар (Етрополе) - Спортист 2009 (Своге)                 0:1 
Барокко (София) - Славия 1913 (София)                     0:2 
14 април 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Олимпиец (София) - Левски Раковски (София)                2:1 
15 април 2019 г., понеделник, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)         1:3 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           XVI кръг - отложен мач

17 април 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     1:6 

                           XIX кръг

19 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)              2:2 
21 април 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                   3:2 
в София, ст."57-мо училище":
Септември (София) - Олимпиец (София)                      2:0 
21 април 2019 г., неделя, 13:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Марек 1915 (Дупница)              3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
21 април 2019 г., неделя, 13:30 ч:
в Кюстендил, ст."Осогово":
Левски Раковски (София) - Кюстендил (Кюстендил)           0:1 
Барокко (София)                                           почива

                           XXI кръг - изтеглени мачове

25 април 2019 г., четвъртък, 18:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Септември (София) - Левски Раковски (София)               0:1 
1 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Барокко (София) - Марек 1915 (Дупница)                    2:1 

                           XX кръг

5 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Септември (София)                 0:3 
Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София)                0:1 
Чавдар (Етрополе) - Барокко (София)                       0:0 
5 май 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Олимпиец (София) - ЦСКА (София)                           1:4 
6 май 2019 г., понеделник, 16:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге)     0:0 
Левски Раковски (София)                                   почива

                           XXII кръг - изтеглен мач

9 май 2019 г., четвъртък, 11:00 ч:
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                    1:0 

                           XXI кръг

25 април 2019 г., четвъртък, 18:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Септември (София) - Левски Раковски (София)               0:1 
1 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Барокко (София) - Марек 1915 (Дупница)                    2:1 
12 май 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Барокко (София) - Марек 1915 (Дупница)                    изтеглен 
12 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Славия 1913 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)       5:2 
Спортист 2009 (Своге) - Олимпиец (София)                  5:2 
Септември (София) - Левски Раковски (София)               изтеглен 
12 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
ЦСКА (София) - Кюстендил (Кюстендил)                     10:0 
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XXII кръг

9 май 2019 г., четвъртък, 11:00 ч:
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                    1:0 
16 май 2019 г., четвъртък, 15:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе)                  4:1 
18 май 2019 г., събота, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Барокко (София)           3:0 
19 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                    изтеглен 
Кюстендил (Кюстендил) - Спортист 2009 (Своге)             3:2 
Олимпиец (София) - Славия 1913 (София)                    1:4 
Септември (София)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Септември (София) XXX 4:1 3:0 7:1 0:1 3:0 2:0 4:0 11:0 6:0 9:0 2. ЦСКА (София) 2:0 XXX 5:2 5:3 2:0 1:1 3:0 5:1 2:2 10:0 4:1 3. Славия 1913 (София) 0:4 0:3 XXX 0:2 3:1 3:2 3:0 1:0 5:2 5:0 3:1 4. Спортист 2009 (Своге) 0:2 0:4 2:3 XXX 1:0 2:1 5:2 3:0* 2:1 5:0 3:0 5. Левски Раковски (София) 0:3 1:0 1:1 1:2 XXX 3:1 0:1 0:1 3:1 0:1 1:0 6. Чавдар (Етрополе) 1:6 0:8 2:3 0:1 2:0 XXX 0:1 2:1 3:2 2:0 0:0 7. Олимпиец (София) 0:4 1:4 1:4 0:1 2:1 0:1 XXX 1:0 1:0 3:1 1:2 8. Марек 1915 (Дупница) 0:0 1:2 0:1 2:2 0:1 4:1 1:3 XXX 2:0 4:0 2:0 9. Струмска слава 1927 (Радомир) 1:3 1:1 1:4 0:0 3:7 1:7 0:0 3:0 XXX 2:1 3:0 10. Кюстендил (Кюстендил) 0:3 1:3 2:2 3:2 0:1 1:2 1:3 1:4 5:3 XXX 4:0 11. Барокко (София) 0:9 1:3 0:2 0:2 1:2 0:5 0:0 2:1 1:4 3:2 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал за 21-во място

                           Първа среща

22 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Барокко (София)                     0:3 сл. 

                           Реванш

29 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Барокко (София) - Велбъжд (Кюстендил)                     3:0 сл.; общ резултат: 6:0 

                           Финал за 19-то място

                           Първа среща

22 май 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Кюстендил (Кюстендил)                 1:3 

                           Реванш

29 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Витоша (Бистрица)                 2:0; общ резултат: 5:1 

                           Финал за 17-то място

                           Първа среща

22 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)         6:2 

                           Реванш

29 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич)         4:1; общ резултат: 6:7 

                           Финал за 15-то място

                           Първа среща

22 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)                3:0 сл. 

                           Реванш

29 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград)                0:3 сл.; общ резултат: 0:6 

                           Финал за 13-то място

                           Първа среща

22 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Олимпиец (София)                   3:1 

                           Реванш

30 май 2019 г., четвъртък, 14:30 ч:
Олимпиец (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   2:0; общ резултат: 3:3 

                           Финал за 11-то място

                           Първа среща

22 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)              2:0 

                           Реванш

29 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)              1:7; общ резултат: 1:9 

                           Финал за 9-то място

                           Първа среща

22 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)          5:0 

                           Реванш

29 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Левски Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          1:1; общ резултат: 1:6 

                           Финал за 7-мо място

                           Първа среща

22 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге)                   1:0 

                           Реванш

29 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
в Мировяне:
Спортист 2009 (Своге) - Миньор (Перник)                   0:0; общ резултат: 0:1 

                           Финал за 5-то място

                           Първа среща

22 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
в кв.Требич, София:
ЦСКА 1948 (София) - Славия 1913 (София)                   1:0 

                           Реванш

29 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА 1948 (София)                   0:1; общ резултат: 0:2 

                           Финал за 3-то място

                           Първа среща

27 май 2019 г., понеделник, 17:00 ч:
Национал (София) - ЦСКА (София)                           0:1 

                           Реванш

30 май 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Национал (София)                           5:2; общ резултат: 6:2 

                           Финал

                           Първа среща

29 май 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        1:0 Video

                           Реванш

5 юни 2019 г., сряда, 11:00 ч:
в Герман:
Септември (София) - Левски (София)                        1:2 (0:0); общ резултат: 1:3 Video

нагоре