Юноши младша възраст (род.2002-03):
« Варна - Зонална група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1945 (Разград)           20   20   0   0   92:6    60
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Шумен 2007 (Шумен)                 20   11   5   4   55:28   38
 3. Спартак 1918 (Варна)               20   10   3   7   49:25   33
 4. Черно море (Варна)                 20    9   4   7   21:20   31
 5. Волов (Шумен)                      20    9   3   8   31:48   30
 6. Дунав 2010 (Русе)                  20    6   7   7   38:30   25
 7. Добруджа 1919 (Добрич)             20    7   3  10   29:41   24
 8. Олимпик (Варна)                    20    7   2  11   23:45   23 [1 1 0  5:4  4]
 9. Светкавица Търговище (Търговище)   20    6   5   9   31:51   23 [0 1 1  4:5  1]
10. Доростол Силистра (Силистра)       20    5   6   9   18:32   21
11. Одесос 2014 (Варна)                20    1   0  19   13:74    3

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Волов (Шумен) - ст."Панайот Волов", Шумен;
    - Добруджа 1919 (Добрич) - ст."Дружба", Добрич;
    - Доростол Силистра (Силистра) - ст."Луи Айер", Силистра;
    - Дунав 2010 (Русе) - ст."Дунав", Русе;
    - Лудогорец 1945 (Разград) - комплекс "Гнездо на орли", Разград;
    - Одесос 2014 (Варна) - ст."Локомотив", Варна;
    - Олимпик (Варна) - НСБ "Спортпалас", кк Чайка;
    - Светкавица Търговище (Търговище) - ст."Димитър Бурков", Търговище;
    - Спартак 1918 (Варна) - ст."Локомотив", Варна;
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна;
    - Шумен 2007 (Шумен) - ст."Панайот Волов", Шумен.

                           I кръг

9 септември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Олимпик (Варна)                    2:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Волов (Шумен)                 10:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Одесос 2014 (Варна)              3:0 
9 септември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Черно море (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)         0:0 
Шумен 2007 (Шумен)                                        почива
Дунав 2010 (Русе)                                         почива
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           II кръг

16 септември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Олимпик (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                     3:1 
Волов (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)          2:2 
Доростол Силистра (Силистра) - Шумен 2007 (Шумен)         2:2 
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 0:1 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           III кръг

19 септември 2018 г., сряда, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Олимпик (Варна)                      2:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                 3:0 
Дунав 2010 (Русе) - Доростол Силистра (Силистра)          0:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Волов (Шумен)                    2:4 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива
Одесос 2014 (Варна)                                       почива

                           IV кръг

23 септември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Одесос 2014 (Варна)                       4:1 
Доростол Силистра (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)   0:3 
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                  5:1 
Шумен 2007 (Шумен) - Черно море (Варна)                   4:0 * 
* - по първоначална програма във Варна, по взаимна договорка
    домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Олимпик (Варна)                                           почива
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           V кръг

30 септември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Олимпик (Варна)                      5:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           3:0 
Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол Силистра (Сс)        1:0 
30 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    1:2 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива
Одесос 2014 (Варна)                                       почива
Волов (Шумен)                                             почива

                           VI кръг

6 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Доростол Силистра (Силистра) - Добруджа 1919 (Добрич)     1:0 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Олимпик (Варна) - Волов (Шумен)                           1:0 
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)   5:1 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             отложен 
Шумен 2007 (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                    1:1 
28 ноември 2018 г., сряда, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             отложен 
2 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:1 
Одесос 2014 (Варна)                                       почива

                           VII кръг

12 октомври 2018 г., петък, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Черно море (Варна)     3:1 
14 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Олимпик (Варна)                       2:3 
Лудогорец 1945 (Разград) - Шумен 2007 (Шумен)             5:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)             0:2 
Одесос 2014 (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)        отложен 
1 ноември 2018 г., четвъртък, 10:00 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)        2:4 
Волов (Шумен)                                             почива

                           VIII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               0:2 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:2 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                3:0 сл. 
Шумен 2007 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)     2:2 
Олимпик (Варна)                                           почива
Волов (Шумен)                                             почива
Доростол Силистра (Силистра)                              почива

                           IX кръг

28 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Олимпик (Варна)                6:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - Дунав 2010 (Русе)      1:1 
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)               2:1 
Одесос 2014 (Варна) - Черно море (Варна)                  1:2 
Волов (Шумен) - Доростол Силистра (Силистра)              1:0 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           VII кръг - отложен мач

1 ноември 2018 г., четвъртък, 10:00 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)        2:4 

                           X кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                      5:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Одесос 2014 (Варна)                  3:0 
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                2:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)     10:0 
Олимпик (Варна)                                           почива
Доростол Силистра (Силистра)                              почива
Черно море (Варна)                                        почива

                           XI кръг

11 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Олимпик (Варна)        3:3 
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)         2:3 
Волов (Шумен) - Черно море (Варна)                        2:1 
11 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                   1:6 
Шумен 2007 (Шумен)                                        почива
Спартак 1918 (Варна)                                      почива
Доростол Силистра (Силистра)                              почива

                           VI кръг - отложен мач

28 ноември 2018 г., сряда, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             отложен 

                           XII кръг

18 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Олимпик (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)            2:1 
Шумен 2007 (Шумен) - Волов (Шумен)                        3:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Одесос 2014 (Варна)            3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич)        3:2 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива
Черно море (Варна)                                        почива
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XIII кръг

25 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Олимпик (Варна)                  3:1 
Одесос 2014 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)    1:3 
Волов (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                         3:1 
Доростол Силистра (Силистра) - Спартак 1918 (Варна)       0:1 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива
Шумен 2007 (Шумен)                                        почива
Черно море (Варна)                                        почива

                           VI кръг - отложен мач

2 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:1 

                           XIV кръг

10 март 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                    0:3 
Волов (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)                  1:5 
Одесос 2014 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)              0:2 
10 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Доростол Силистра (Силистра) - Черно море (Варна)         0:1 
Шумен 2007 (Шумен)                                        почива
Дунав 2010 (Русе)                                         почива
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XX кръг - изтеглен мач

13 март 2019 г., сряда, 10:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:4 

                           XV кръг

17 март 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Олимпик (Варна)                     3:2 
Светкавица Търговище (Търговище) - Волов (Шумен)          0:1 
Шумен 2007 (Шумен) - Доростол Силистра (Силистра)         4:0 
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 0:0 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XVI кръг

24 март 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Олимпик (Варна) - Черно море (Варна)                      0:1 
Спартак 1918 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                 5:0 
Доростол Силистра (Силистра) - Дунав 2010 (Русе)          2:2 
Волов (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)                    4:1 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива
Одесос 2014 (Варна)                                       почива

                           XVII кръг

30 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                   0:1 * 
* - по първоначална програма в Шумен, по взаимна договорка домакинствата в
    мачовете между двата отбора са разменени.
31 март 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Волов (Шумен)                       1:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол Силистра (Силистра)   отложен 
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                  3:0 
11 април 2019 г., четвъртък, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол Силистра (Силистра)   4:0 
Олимпик (Варна)                                           почива
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XVIII кръг

3 април 2019 г., сряда, 10:00 ч:
Олимпик (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                      0:5 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    отложен 
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           отложен 
Доростол Силистра (Сс) - Светкавица Търговище (Тщ)        3:1 
16 май 2019 г., четвъртък, 12:00 ч:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    0:0 
23 май 2019 г., четвъртък, 11:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           2:3 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива
Одесос 2014 (Варна)                                       почива
Волов (Шумен)                                             почива

                           XIX кръг

7 април 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Олимпик (Варна)                           2:1 
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол Силистра (Силистра)     0:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)   3:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             отложен 
Дунав 2010 (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                    2:2 
17 април 2019 г., сряда, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             3:0 
Одесос 2014 (Варна)                                       почива

                           XVII кръг - отложен мач

11 април 2019 г., четвъртък, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол Силистра (Силистра)   4:0 

                           XX кръг

13 март 2019 г., сряда, 10:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:4 
14 април 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)             изтеглен 
Черно море (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)     отложен 
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             0:2 
14 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Олимпик (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                       1:0 
Доростол Силистра (Силистра) - Одесос 2014 (Варна)        3:0 
22 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)     1:0 
Волов (Шумен)                                             почива

                           XIX кръг - отложен мач

17 април 2019 г., сряда, 11:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             3:0 

                           XXI кръг

21 април 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                0:4 
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)               2:2 
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 2007 (Шумен)     3:3 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              3:0 
Олимпик (Варна)                                           почива
Волов (Шумен)                                             почива
Доростол Силистра (Силистра)                              почива

                           XXII кръг

25 април 2019 г., четвъртък, 10:00 ч:
Олимпик (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)                0:4 
1 май 2019 г., сряда, 10:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)      6:1 
Шумен 2007 (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)               4:1 
Черно море (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                  отложен 
Доростол Силистра (Силистра) - Волов (Шумен)              1:1 
31 май 2019 г., петък, 16:00 ч:
Черно море (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                  6:0 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XXIII кръг

5 май 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                      3:3 
Одесос 2014 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                  0:5 
6 май 2019 г., понеделник, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                0:2 
7 май 2019 г., вторник, 11:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Лудогорец 1945 (Разград)      0:2 
Олимпик (Варна)                                           почива
Доростол Силистра (Силистра)                              почива
Черно море (Варна)                                        почива

                           XXIV кръг

10 май 2019 г., петък, 10:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         9:0 
10 май 2019 г., петък, 11:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Одесос 2014 (Варна)                   5:1 
12 май 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Олимпик (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)        2:1 
Черно море (Варна) - Волов (Шумен)                        1:0 
Шумен 2007 (Шумен)                                        почива
Спартак 1918 (Варна)                                      почива
Доростол Силистра (Силистра)                              почива

                           XVIII кръг - отложен мач

16 май 2019 г., четвъртък, 12:00 ч:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    0:0 

                           XXV кръг

19 май 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Доростол Силистра (Силистра) - Олимпик (Варна)            1:0 
Волов (Шумен) - Шумен 2007 (Шумен)                        0:6 
Одесос 2014 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:9 
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)        3:1 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива
Черно море (Варна)                                        почива
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XX кръг - отложен мач

22 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)     1:0 

                           XVIII кръг - отложен мач

23 май 2019 г., четвъртък, 11:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           2:3 

                           XXII кръг - отложен мач

31 май 2019 г., петък, 16:00 ч:
Черно море (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                  6:0 

                           XXVI кръг

23 май 2019 г., четвъртък, 12:30 ч:
Олимпик (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                  2:0 
2 юни 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Волов (Шумен)                         3:0 
Спартак 1918 (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)       7:0 
2 юни 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Одесос 2014 (Варна)    2:1 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива
Шумен 2007 (Шумен)                                        почива
Черно море (Варна)                                        почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX 5:0 3:0 3:0 10:0 3:0 9:0 6:0 10:0 4:0 3:0* 2. Шумен 2007 (Шумен) 1:4 XXX 3:0 4:0 3:1 1:1 4:1 5:0 2:2 4:0 3:0 3. Спартак 1918 (Варна) 2:3 5:0 XXX 0:1 5:0 5:1 0:2 2:2 5:1 7:0 3:0* 4. Черно море (Варна) 0:1 0:1 0:0 XXX 1:0 0:0 0:2 2:0 1:0 0:0 6:0 5. Волов (Шумен) 1:5 0:6 3:3 2:1 XXX 3:1 4:1 2:1 2:2 1:0 4:1 6. Дунав 2010 (Русе) 0:2 2:2 3:0 1:2 3:0 XXX 2:2 2:3 6:1 0:0 5:1 7. Добруджа 1919 (Добрич) 2:3 2:1 0:2 2:2 2:4 0:2 XXX 3:1 3:1 0:0 3:0 8. Олимпик (Варна) 0:4 0:5 0:3 0:1 1:0 1:0 2:0 XXX 2:1 2:1 3:1 9. Светкавица Търговище (Търговище) 0:2 3:3 3:2 3:1 0:1 1:1 3:2 3:3 XXX 1:0 2:1 10. Доростол Силистра (Силистра) 0:3 2:2 0:1 0:1 1:1 2:2 1:0 1:0 3:1 XXX 3:0 11. Одесос 2014 (Варна) 0:9 0:5 0:4 1:2 1:2 1:6 0:2 3:2 1:3 2:4 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре