Юноши младша възраст (род.2002-03):
« Враца - Междуобластна група 2018/19 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ОФК Локомотив (Мездра)             12    9   2   1   51:12   29
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Чавдар 1957 (Бяла Слатина)         12    9   0   3   33:20   27
 3. Първа атомна (Козлодуй)            12    6   1   5   30:15   19
 4. Ботев (Криводол)                   12    3   1   8   17:39   10
 5. Кариана (Ерден)                    12    1   0  11   13:58    3

                           I кръг

19 септември 2018 г., сряда, 17:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Първа атомна (Козлодуй)      1:4 
Кариана (Ерден) - Ботев (Криводол)                        5:3 
ОФК Локомотив (Мездра)                                    почива

                           II кръг

26 септември 2018 г., сряда, 17:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                 4:1 
ОФК Локомотив (Мездра) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)       9:1 
Ботев (Криводол)                                          почива

                           III кръг

3 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - ОФК Локомотив (Мездра)                  2:4 
Ботев (Криводол) - Първа атомна (Козлодуй)                1:8 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           IV кръг

10 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Криводол)                10:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Кариана (Ерден)              6:1 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           V кръг

17 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - ОФК Локомотив (Мездра)          2:2 
20 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Ботев (Криводол) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)             2:4 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           VI кръг

24 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      0:2 
Ботев (Криводол) - Кариана (Ерден)                        2:1 
ОФК Локомотив (Мездра)                                    почива

                           VII кръг

31 октомври 2018 г., сряда, 15:00 ч:
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                 0:3 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - ОФК Локомотив (Мездра)       1:2 
Ботев (Криводол)                                          почива

                           VIII кръг

8 ноември 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Кариана (Ерден)                  8:0 
Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Криводол)                отложен 
22 март 2019 г., петък, 15:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Криводол)                3:0 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

                           IX кръг

29 март 2019 г., петък, 15:30 ч:
Ботев (Криводол) - ОФК Локомотив (Мездра)                 0:0 
Кариана (Ерден) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)              0:6 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           X кръг

5 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)             1:0 
ОФК Локомотив (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй)          1:0 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XI кръг

12 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                 3:1 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - ОФК Локомотив (Мездра)       2:1 
Ботев (Криводол)                                          почива

                           XII кръг

19 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Криводол)                 5:0 
Първа атомна (Козлодуй) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)      1:2 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XIII кръг

3 май 2019 г., петък, 17:00 ч:
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Кариана (Ерден)              6:0 
Ботев (Криводол) - Първа атомна (Козлодуй)                1:0 
ОФК Локомотив (Мездра)                                    почива

                           XIV кръг

10 май 2019 г., петък, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - ОФК Локомотив (Мездра)                  1:6 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)             1:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XV кръг

17 май 2019 г., петък, 17:00 ч:
Ботев (Криводол) - Кариана (Ерден)                        7:1 
ОФК Локомотив (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй)          3:2 
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)                                почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. --------------------------------------------------------------- 1. ОФК Локомотив (Мездра) XXX 9:1 1:0 10:1 8:0 XXX --- 3:2 5:0 --- 2. Чавдар 1957 (Бяла Слатина) 1:2 XXX 1:4 1:0 6:1 2:1 XXX --- 1:0 6:0 3. Първа атомна (Козлодуй) 2:2 0:2 XXX 3:0 4:1 --- 1:2 XXX --- 3:1 4. Ботев (Криводол) 0:0 2:4 1:8 XXX 2:1 --- --- 1:0 XXX 7:1 5. Кариана (Ерден) 2:4 0:6 0:3 5:3 XXX 1:6 --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------- нагоре