Юноши старша възраст (род.2000-01):
« Бургас - Междуобластна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Несебър (Несебър)                  18   17   1   0  112:11   52
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Черноморец 1919 (Бургас)           18   13   2   3   91:23   41
 3. Созопол (Созопол)                  18   12   0   6   67:32   36
 4. Поморие (Поморие)                  18    7   1  10   44:49   22
 5. Свети Никола (Бургас)              18    7   0  11   41:43   21
 6. Ямбол 1915 (Ямбол)                 18    5   0  13   31:65   15
 7. Стефан Караджа (Хаджидимитрово)    18    0   0  18   10:173   0

Бележки
  - Свети Никола (Бургас) играе домакинските си мачове в кв.Рудник, Бургас.

                           I кръг

19 септември 2018 г., сряда, 17:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                    3:8 
Свети Никола (Бургас) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово)      14:0 
Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)              6:1 
Поморие (Поморие)                                         почива

                           II кръг

27 септември 2018 г., четвъртък, 17:00 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Несебър (Несебър)       0:9 
Созопол (Созопол) - Свети Никола (Бургас)                 3:0 
Поморие (Поморие) - Ямбол 1915 (Ямбол)                    1:0 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           III кръг

3 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Поморие (Поморие)                 2:1 
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     6:1 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово)   12:2 
Ямбол 1915 (Ямбол)                                        почива

                           IV кръг

11 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас)              2:0 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     0:4 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Свети Никола (Бургас)                0:2 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово)                           почива

                           V кръг

17 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Несебър (Несебър) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   10:1 
Черноморец 1919 (Бургас) - Поморие (Поморие)              8:0 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Созопол (Созопол)       1:8 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           VI кръг

25 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Поморие (Поморие) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)      13:0 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Черноморец 1919 (Бургас)             0:6 
Свети Никола (Бургас) - Несебър (Несебър)                 1:7 
Созопол (Созопол)                                         почива

                           VII кръг

30 октомври 2018 г., вторник, 14:30 ч:
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                     3:1 
31 октомври 2018 г., сряда, 14:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)          4:1 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Ямбол 1915 (Ямбол)      2:6 
Несебър (Несебър)                                         почива

                           VIII кръг

8 ноември 2018 г., четвъртък, 14:30 ч:
Созопол (Созопол) - Ямбол 1915 (Ямбол)                    6:1 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Свети Никола (Бургас)   0:9 
Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)              1:1 
Поморие (Поморие)                                         почива

                           IX кръг

14 ноември 2018 г., сряда, 14:30 ч:
Несебър (Несебър) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)      19:0 
Свети Никола (Бургас) - Созопол (Созопол)                 0:1 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Поморие (Поморие)                    2:3 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           X кръг

22 ноември 2018 г., четвъртък, 14:30 ч:
Поморие (Поморие) - Свети Никола (Бургас)                 2:3 
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                     0:2 
Ст.Караджа (Хаджидимитрово) - Черноморец 1919 (Бургас)    1:14 
Ямбол 1915 (Ямбол)                                        почива

                           XI кръг

6 март 2019 г., сряда, 15:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол)              1:0 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                     4:0 
Свети Никола (Бургас) - Ямбол 1915 (Ямбол)                2:1 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово)                           почива

                           XII кръг

14 март 2019 г., четвъртък, 15:30 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                    0:5 
Поморие (Поморие) - Черноморец 1919 (Бургас)              1:1 
Созопол (Созопол) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)      11:1 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           XIII кръг

20 март 2019 г., сряда, 15:30 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Поморие (Поморие)       0:4 
Несебър (Несебър) - Свети Никола (Бургас)                 6:1 
21 март 2019 г., четвъртък, 15:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Ямбол 1915 (Ямбол)             6:0 
Созопол (Созопол)                                         почива

                           XIV кръг

27 март 2019 г., сряда, 15:30 ч:
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                     2:3 
28 март 2019 г., четвъртък, 15:30 ч:
в Бургас, ст."Черноморец":
Свети Никола (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)          1:4 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)      7:0 
Несебър (Несебър)                                         почива

                           XV кръг

3 април 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                    3:0 
Свети Никола (Бургас) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)   4:0 
Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)              5:2 
Поморие (Поморие)                                         почива

                           XVI кръг

11 април 2019 г., четвъртък, 11:00 ч:
Созопол (Созопол) - Свети Никола (Бургас)                 3:0 
11 април 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Несебър (Несебър)       0:8 
Поморие (Поморие) - Ямбол 1915 (Ямбол)                    2:1 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           XVII кръг

17 април 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Поморие (Поморие)                 1:2 
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     6:2 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово)   10:1 
Ямбол 1915 (Ямбол)                                        почива

                           XIX кръг - изтеглен мач

20 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Поморие (Поморие)              6:2 

                           XVIII кръг

24 април 2019 г., сряда, 17:00 ч:
в Царево:
Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас)              0:3 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     1:8 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Свети Никола (Бургас)                3:0 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово)                           почива

                           XIX кръг

20 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Поморие (Поморие)              6:2 
1 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Несебър (Несебър) - Ямбол 1915 (Ямбол)                    3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Черноморец 1919 (Бургас) - Поморие (Поморие)              изтеглен 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Созопол (Созопол)       2:13 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           XX кръг

9 май 2019 г., четвъртък, 18:00 ч:
Поморие (Поморие) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)       9:0 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Черноморец 1919 (Бургас)             0:9 
Свети Никола (Бургас) - Несебър (Несебър)                 0:3 сл. 
Созопол (Созопол)                                         почива

                           XXI кръг

15 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)          3:0 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Ямбол 1915 (Ямбол)      0:3 сл. 
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                     3:0 
Несебър (Несебър)                                         почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Несебър (Несебър) XXX 6:1 6:1 4:0 6:1 10:1 19:0 XXX 5:2 6:2 --- --- 3:0* --- 2. Черноморец 1919 (Бургас) 1:1 XXX 1:0 8:0 4:1 6:0 12:2 --- XXX --- 6:2 3:0 --- 10:1 3. Созопол (Созопол) 0:2 2:0 XXX 3:1 3:0 6:1 11:1 --- 0:3 XXX 3:0 3:0 --- --- 4. Поморие (Поморие) 0:4 1:1 2:3 XXX 2:3 1:0 13:0 1:8 --- --- XXX --- 2:1 9:0 5. Свети Никола (Бургас) 1:7 1:4 0:1 2:1 XXX 2:1 14:0 0:3* --- --- 1:2 XXX --- 4:0 6. Ямбол 1915 (Ямбол) 0:5 0:6 3:8 2:3 0:2 XXX 7:0 --- 0:9 3:0 --- 3:0 XXX --- 7. Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 0:9 1:14 1:8 0:4 0:9 2:6 XXX 0:8 --- 2:13 --- --- 0:3* XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре