Юноши старша възраст (род.2000-01):
« Ловеч - Междуобластна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Академик (Свищов)                  18   14   3   1   86:18   45
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Литекс (Ловеч)                     18   14   1   3   82:20   43
 3. Вихър (Славяново)                  18   12   0   6   50:28   36
 4. Партизан (Червен бряг)             18   10   1   7   60:38   31
 5. Трявна (Трявна)                    18    9   2   7   47:32   29
 6. Локомотив 1927 (Дряново)           18    9   0   9   50:52   27
 7. Левски 2007 (Левски)               18    7   0  11   43:70   21
 8. Пордим 2017 (Пордим)               18    5   2  11   30:48   17
 9. Ботев (Луковит)                    18    4   0  14   25:92   12
10. Севлиево (Севлиево)                18    1   1  16   13:88    4

                           I кръг

14 септември 2018 г., петък, 16:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Трявна (Трявна)                6:0 
Севлиево (Севлиево) - Вихър (Славяново)                   0:6 
Левски 2007 (Левски) - Пордим 2017 (Пордим)               5:2 
Академик (Свищов) - Партизан (Червен бряг)                2:2 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Луковит)                          8:0 

                           II кръг

21 септември 2018 г., петък, 16:00 ч:
Трявна (Трявна) - Ботев (Луковит)                         6:0 
Партизан (Червен бряг) - Литекс (Ловеч)                   1:5 
Пордим 2017 (Пордим) - Академик (Свищов)                  1:1 
Вихър (Славяново) - Левски 2007 (Левски)                  5:3 
25 септември 2018 г., вторник, 16:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Севлиево (Севлиево)            1:0 

                           III кръг

28 септември 2018 г., петък, 16:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Трявна (Трявна)                     2:2 
Левски 2007 (Левски) - Локомотив 1927 (Дряново)           2:7 
Академик (Свищов) - Вихър (Славяново)                     3:0 
Литекс (Ловеч) - Пордим 2017 (Пордим)                     6:1 
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)                  1:8 

                           IV кръг

4 октомври 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
в Царева ливада:
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Свищов)              3:2 
5 октомври 2018 г., петък, 15:00 ч:
Трявна (Трявна) - Партизан (Червен бряг)                  2:0 
Пордим 2017 (Пордим) - Ботев (Луковит)                    3:2 
Вихър (Славяново) - Литекс (Ловеч)                        2:1 
Севлиево (Севлиево) - Левски 2007 (Левски)                3:4 

                           V кръг

12 октомври 2018 г., петък, 15:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                    6:3 
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)                   6:0 
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1927 (Дряново)                 6:3 
Ботев (Луковит) - Вихър (Славяново)                       0:7 
Партизан (Червен бряг) - Пордим 2017 (Пордим)             4:2 

                           VI кръг

18 октомври 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
в Царева ливада:
Локомотив 1927 (Дряново) - Ботев (Луковит)               11:0 
19 октомври 2018 г., петък, 15:00 ч:
Трявна (Трявна) - Пордим 2017 (Пордим)                    4:1 
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг)                3:0 
Севлиево (Севлиево) - Литекс (Ловеч)                      0:4 
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                  2:8 

                           VII кръг

26 октомври 2018 г., петък, 15:00 ч:
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                       3:1 
Литекс (Ловеч) - Левски 2007 (Левски)                     7:1 
Ботев (Луковит) - Севлиево (Севлиево)                     4:1 
Партизан (Червен бряг) - Локомотив 1927 (Дряново)         3:5 
Пордим 2017 (Пордим) - Вихър (Славяново)                  5:0 

                           VIII кръг

2 ноември 2018 г., петък, 15:00 ч:
Трявна (Трявна) - Вихър (Славяново)                       1:0 
в Царева ливада:
Локомотив 1927 (Дряново) - Пордим 2017 (Пордим)           5:0 
Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг)              1:2 
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Луковит)                    6:1 
Академик (Свищов) - Литекс (Ловеч)                        1:1 

                           IX кръг

9 ноември 2018 г., петък, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Трявна (Трявна)                          3:0 
Ботев (Луковит) - Академик (Свищов)                       0:2 
Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски)             8:2 
Пордим 2017 (Пордим) - Севлиево (Севлиево)                3:0 
Вихър (Славяново) - Локомотив 1927 (Дряново)              0:1 

                           X кръг

15 март 2019 г., петък, 14:30 ч:
Трявна (Трявна) - Локомотив 1927 (Дряново)                6:0 
Вихър (Славяново) - Севлиево (Севлиево)                   6:0 
Пордим 2017 (Пордим) - Левски 2007 (Левски)               1:2 
Партизан (Червен бряг) - Академик (Свищов)                0:2 
Ботев (Луковит) - Литекс (Ловеч)                          0:3 

                           XI кръг

22 март 2019 г., петък, 14:30 ч:
Ботев (Луковит) - Трявна (Трявна)                         0:5 
Литекс (Ловеч) - Партизан (Червен бряг)                   4:2 
Академик (Свищов) - Пордим 2017 (Пордим)                  2:1 
Левски 2007 (Левски) - Вихър (Славяново)                  0:1 
Севлиево (Севлиево) - Локомотив 1927 (Дряново)            0:4 

                           XII кръг

29 март 2019 г., петък, 14:30 ч:
Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево)                     5:0 
Локомотив 1927 (Дряново) - Левски 2007 (Левски)           1:3 
Вихър (Славяново) - Академик (Свищов)                     1:2 
Пордим 2017 (Пордим) - Литекс (Ловеч)                     0:3 
Партизан (Червен бряг) - Ботев (Луковит)                  9:1 

                           XIII кръг

5 април 2019 г., петък, 15:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Трявна (Трявна)                  1:0 
Ботев (Луковит) - Пордим 2017 (Пордим)                    1:2 
Литекс (Ловеч) - Вихър (Славяново)                        6:1 
Академик (Свищов) - Локомотив 1927 (Дряново)             13:0 
Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево)                3:0 

                           XIV кръг

12 април 2019 г., петък, 15:00 ч:
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                    4:1 
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                   1:13 
Локомотив 1927 (Дряново) - Литекс (Ловеч)                 0:4 
Вихър (Славяново) - Ботев (Луковит)                       6:1 
Пордим 2017 (Пордим) - Партизан (Червен бряг)             2:3 

                           XV кръг

19 април 2019 г., петък, 15:00 ч:
Пордим 2017 (Пордим) - Трявна (Трявна)                    3:3 
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)                3:4 
Ботев (Луковит) - Локомотив 1927 (Дряново)                6:0 
Литекс (Ловеч) - Севлиево (Севлиево)                     13:0 
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)                  8:1 

                           XVI кръг

26 април 2019 г., петък, 15:00 ч:
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                       0:2 
Левски 2007 (Левски) - Литекс (Ловеч)                     0:4 
Севлиево (Севлиево) - Ботев (Луковит)                     2:4 
Локомотив 1927 (Дряново) - Партизан (Червен бряг)         2:4 
Вихър (Славяново) - Пордим 2017 (Пордим)                  3:0 

                           XVII кръг

3 май 2019 г., петък, 15:30 ч:
Вихър (Славяново) - Трявна (Трявна)                       4:2 
Пордим 2017 (Пордим) - Локомотив 1927 (Дряново)           2:1 
Партизан (Червен бряг) - Севлиево (Севлиево)              7:0 
Ботев (Луковит) - Левски 2007 (Левски)                    4:2 
Литекс (Ловеч) - Академик (Свищов)                        4:5 

                           XVIII кръг

10 май 2019 г., петък, 15:30 ч:
Трявна (Трявна) - Литекс (Ловеч)                          3:0 
Академик (Свищов) - Ботев (Луковит)                      11:0 
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)             0:3 
Севлиево (Севлиево) - Пордим 2017 (Пордим)                3:1 
Локомотив 1927 (Дряново) - Вихър (Славяново)              0:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Академик (Свищов) XXX 1:1 3:0 2:2 3:1 13:0 8:1 2:1 11:0 6:0 2. Литекс (Ловеч) 4:5 XXX 6:1 4:2 3:0 6:3 7:1 6:1 8:0 13:0 3. Вихър (Славяново) 1:2 2:1 XXX 3:0 4:2 0:1 5:3 3:0 6:1 6:0 4. Партизан (Червен бряг) 0:2 1:5 3:4 XXX 1:0 3:5 8:2 4:2 9:1 7:0 5. Трявна (Трявна) 0:2 3:0 1:0 2:0 XXX 6:0 4:1 4:1 6:0 5:0 6. Локомотив 1927 (Дряново) 3:2 0:4 0:1 2:4 6:0 XXX 1:3 5:0 11:0 1:0 7. Левски 2007 (Левски) 2:8 0:4 0:1 0:3 6:3 2:7 XXX 5:2 6:1 3:0 8. Пордим 2017 (Пордим) 1:1 0:3 5:0 2:3 3:3 2:1 1:2 XXX 3:2 3:0 9. Ботев (Луковит) 0:2 0:3 0:7 1:8 0:5 6:0 4:2 1:2 XXX 4:1 10. Севлиево (Севлиево) 1:13 0:4 0:6 1:2 2:2 0:4 3:4 3:1 2:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре