Юноши старша възраст (род.2000-01):
« Пловдив - Зонална група 2018/19 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак 1947 (Пловдив)             18   15   1   2   43:19   46            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Сокол (Марково)                    18   13   0   5   51:25   39            
 3. Хасково (Хасково)                  18   12   1   5   66:33   37            
 4. Марица 1921 (Пловдив)              18   12   0   6   50:30   36            
 5. Арда 1924 (Кърджали)               18    9   4   5   47:18   31             [0 2 0  3:3  2, 2 гола на чужд терен]
 6. Асеновец 2005 (Асеновград)         18    9   4   5   47:22   31             [0 2 0  3:3  2, 1 гол на чужд терен]
 7. Родопа Смолян (Смолян)             18    7   1  10   24:34   22            
 8. Борислав 2009 (Първомай)           18    3   0  15   10:68    9            
 9. Садово (Садово)                    18    2   1  15   22:71    7            
10. Палас (Рудозем)                    18    2   0  16   15:55    6 [*] Изваден

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Арда 1924 (Кърджали) - в Черноочене;
    - Асеновец 2005 (Асеновград) - ст."Шипка", Асеновград;
    - Борислав 2009 (Първомай) - Градски стадион, Първомай;
    - Марица 1921 (Пловдив) - ст."Марица", Пловдив;
    - Палас (Рудозем) - в Рудозем;
    - Родопа Смолян (Смолян) - ст."Септември", Смолян;
    - Садово (Садово) - в Болярци;
    - Сокол (Марково) - в Марково;
    - Спартак 1947 (Пловдив) - ст."Юрий Гагарин", Пловдив през есента и Работнически комплекс през пролетта;
    - Хасково (Хасково) - ст."Хасково", Хасково.
  - На полусезона Палас (Рудозем) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

20 септември 2018 г., четвъртък, 17:00 ч:
Палас (Рудозем) - Хасково (Хасково)                       2:5 
21 септември 2018 г., петък, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Садово (Садово)                         6:0 
21 септември 2018 г., петък, 17:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)            5:0 
24 септември 2018 г., понеделник, 11:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Арда 1924 (Кърджали)             1:0 
24 септември 2018 г., понеделник, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)     7:0 

                           II кръг

26 септември 2018 г., сряда, 17:00 ч:
Садово (Садово) - Палас (Рудозем)                         2:7 
27 септември 2018 г., четвъртък, 17:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив)             отложен 
29 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Хасково (Хасково)              0:9 
30 септември 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Сокол (Марково)                   4:3 
1 октомври 2018 г., понеделник, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян)       отложен 
30 ноември 2018 г., петък, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян)       отложен 
2 декември 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив)             1:2 
8 декември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян)       6:0 

                           III кръг

4 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Борислав 2009 (Първомай)         3:0 сл. 
Сокол (Марково) - Арда 1924 (Кърджали)                    отложен 
5 октомври 2018 г., петък, 16:00 ч:
Палас (Рудозем) - Марица 1921 (Пловдив)                   1:4 
8 октомври 2018 г., понеделник, 16:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       2:1 
9 октомври 2018 г., вторник, 16:00 ч:
Хасково (Хасково) - Садово (Садово)                       2:1 
13 декември 2018 г., четвъртък, 14:00 ч:
Сокол (Марково) - Арда 1924 (Кърджали)                    3:2 * 
* - датата е приблизителна.

                           IV кръг

11 октомври 2018 г., четвъртък, 13:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Спартак 1947 (Пловдив)           0:1 
11 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                 отложен 
Арда 1924 (Кърджали) - Палас (Рудозем)                    6:0 
13 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Садово (Садово)                1:6 
15 октомври 2018 г., понеделник, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)              отложен 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)              3:1 
3 декември 2018 г., понеделник, 13:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                 3:8 

                           V кръг

18 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Родопа Смолян (Смолян)                  отложен 
Садово (Садово) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:8 
19 октомври 2018 г., петък, 15:30 ч:
Палас (Рудозем) - Асеновец 2005 (Асеновград)              0:1 
19 октомври 2018 г., петък, 16:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)         3:0 сл. 
23 октомври 2018 г., вторник, 16:00 ч:
Хасково (Хасково) - Арда 1924 (Кърджали)                  отложен 
4 декември 2018 г., вторник, 12:00 ч:
Сокол (Марково) - Родопа Смолян (Смолян)                  3:1 
9 декември 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Хасково (Хасково) - Арда 1924 (Кърджали)                  3:0 

                           VI кръг

25 октомври 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Марица 1921 (Пловдив)          0:3 
25 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Палас (Рудозем)                  3:0 сл. 
26 октомври 2018 г., петък, 15:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Садово (Садово)                    8:0 
26 октомври 2018 г., петък, 16:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Сокол (Марково)                  2:1 
31 октомври 2018 г., сряда, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хасково (Хасково)            3:3 

                           VII кръг

29 октомври 2018 г., понеделник, 14:30 ч:
Садово (Садово) - Асеновец 2005 (Асеновград)              1:3 
1 ноември 2018 г., четвъртък, 14:30 ч:
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                3:0 сл. 
Марица 1921 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)              отложен 
2 ноември 2018 г., петък, 14:30 ч:
Палас (Рудозем) - Спартак 1947 (Пловдив)                  2:4 
6 ноември 2018 г., вторник, 14:30 ч:
Хасково (Хасково) - Родопа Смолян (Смолян)                5:0 
6 декември 2018 г., четвъртък, 14:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)              2:0 

                           VIII кръг

8 ноември 2018 г., четвъртък, 14:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Арда 1924 (Кърджали)           0:6 
8 ноември 2018 г., четвъртък, 14:30 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Садово (Садово)                  3:0 
Сокол (Марково) - Палас (Рудозем)                         3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
9 ноември 2018 г., петък, 14:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                2:1 
12 ноември 2018 г., понеделник, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        3:1 

                           IX кръг

15 ноември 2018 г., четвъртък, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)         отложен 
15 ноември 2018 г., четвъртък, 14:30 ч:
Садово (Садово) - Спартак 1947 (Пловдив)                  1:4 
Марица 1921 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)            2:3 (2:0) 
16 ноември 2018 г., петък, 14:30 ч:
Палас (Рудозем) - Борислав 2009 (Първомай)                3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
20 ноември 2018 г., вторник, 14:30 ч:
Хасково (Хасково) - Сокол (Марково)                       4:6 
22 ноември 2018 г., четвъртък, 14:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)         1:1 

                           IV кръг - отложен мач

25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)              3:1 

                           II кръг - отложени мачове

30 ноември 2018 г., петък, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян)       отложен 
2 декември 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив)             1:2 

                           IV кръг - отложен мач

3 декември 2018 г., понеделник, 13:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                 3:8 

                           V кръг - отложен мач

4 декември 2018 г., вторник, 12:00 ч:
Сокол (Марково) - Родопа Смолян (Смолян)                  3:1 

                           VII кръг - отложен мач

6 декември 2018 г., четвъртък, 14:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)              2:0 

                           II кръг - отложен мач

8 декември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян)       6:0 

                           V кръг - отложен мач

9 декември 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Хасково (Хасково) - Арда 1924 (Кърджали)                  3:0 

                           III кръг - отложен мач

13 декември 2018 г., четвъртък, 14:00 ч:
Сокол (Марково) - Арда 1924 (Кърджали)                    3:2 * 
* - датата е приблизителна.

                           X кръг

20 март 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Садово (Садово) - Сокол (Марково)                         0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
21 март 2019 г., четвъртък, 13:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)            1:2 (0:1) 
21 март 2019 г., четвъртък, 15:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)     0:6 
Арда 1924 (Кърджали) - Родопа Смолян (Смолян)             3:0 
Хасково (Хасково) - Палас (Рудозем)                       3:0 сл. 

                           XII кръг - изтеглен мач

27 март 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Садово (Садово) - Хасково (Хасково)                       3:6 

                           XI кръг

28 март 2019 г., четвъртък, 13:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)       2:2 
28 март 2019 г., четвъртък, 15:00 ч:
Палас (Рудозем) - Садово (Садово)                         0:3 сл. 
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)                   отложен 
29 март 2019 г., петък, 15:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)             1:1 Video
2 април 2019 г., вторник, 15:00 ч:
Хасково (Хасково) - Борислав 2009 (Първомай)              3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
31 май 2019 г., петък, 11:00 ч:
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.

                           XII кръг

27 март 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Садово (Садово) - Хасково (Хасково)                       3:6 
4 април 2019 г., четвъртък, 11:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Родопа Смолян (Смолян)         1:0 
4 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Сокол (Марково)                    3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Марица 1921 (Пловдив) - Палас (Рудозем)                   3:0 сл. 
Садово (Садово) - Хасково (Хасково)                       изтеглен 
8 април 2019 г., понеделник, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив)       0:1 

                           XIII кръг

11 април 2019 г., четвъртък, 15:30 ч:
Садово (Садово) - Борислав 2009 (Първомай)                2:3 
11 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Палас (Рудозем) - Арда 1924 (Кърджали)                    0:3 сл. 
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)              отложен 
12 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)           3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
16 април 2019 г., вторник, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)                 1:3 (1:1) 
29 май 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)              3:1 

                           XIV кръг

18 април 2019 г., четвъртък, 13:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Сокол (Марково)                  отложен 
18 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Спартак 1947 (Пловдив)         1:4 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Палас (Рудозем)              3:0 сл. 
Арда 1924 (Кърджали) - Хасково (Хасково)                  5:2 
Марица 1921 (Пловдив) - Садово (Садово)                   6:1 (3:1) 
22 май 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Сокол (Марково)                  1:2 * 
* - датата е приблизителна.

                           XV кръг

24 април 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Садово (Садово) - Арда 1924 (Кърджали)                    1:1 
25 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)          3:0 сл. 
Палас (Рудозем) - Родопа Смолян (Смолян)                  0:3 сл. 
26 април 2019 г., петък, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив)                  4:0 
30 април 2019 г., вторник, 16:00 ч:
Хасково (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)            4:0 

                           XVI кръг

25 април 2019 г., четвъртък, 13:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Хасково (Хасково)                1:2 
2 май 2019 г., четвъртък, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Садово (Садово)              5:0 
Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив)              2:0 (0:0) 
2 май 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)                1:4 
Спартак 1947 (Пловдив) - Палас (Рудозем)                  3:0 сл. 

                           XVII кръг

9 май 2019 г., четвъртък, 15:00 ч:
в Болярци:
Садово (Садово) - Родопа Смолян (Смолян)                  1:2 
9 май 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Борислав 2009 (Първомай)           3:0 сл. 
Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)        1:0 (0:0) 
Палас (Рудозем) - Сокол (Марково)                         0:3 сл. 
14 май 2019 г., вторник, 16:00 ч:
Хасково (Хасково) - Спартак 1947 (Пловдив)                5:1 

                           XVIII кръг

16 май 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Палас (Рудозем)                3:0 сл. 
Сокол (Марково) - Хасково (Хасково)                       3:0 сл. 
17 май 2019 г., петък, 13:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)            1:3 (1:1) 
17 май 2019 г., петък, 16:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Садово (Садово)                  3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
20 май 2019 г., понеделник, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда 1924 (Кърджали)         2:2 

                           XIII кръг - отложен мач

29 май 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)              3:1 

                           XIV кръг - отложен мач

22 май 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Сокол (Марково)                  1:2 * 
* - датата е приблизителна.

                           XI кръг - отложен мач

31 май 2019 г., петък, 11:00 ч:
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 1947 (Пловдив) XXX 2:1 2:1 5:0 1:1 2:1 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 2. Сокол (Марково) 4:0 XXX 3:0* 0:3* 3:2 3:1 3:1 3:0* 6:0 3:0* 3. Хасково (Хасково) 5:1 4:6 XXX 1:3 3:0 4:0 5:0 3:0* 2:1 3:0* 4. Марица 1921 (Пловдив) 1:2 4:3 3:8 XXX 2:0 1:0 2:3 3:0* 6:1 3:0* 5. Арда 1924 (Кърджали) 1:2 3:0* 5:2 2:0 XXX 1:1 3:0 3:0* 8:0 6:0 6. Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1 3:1 3:3 3:1 2:2 XXX 6:0 7:0 5:0 3:0* 7. Родопа Смолян (Смолян) 0:1 1:2 1:2 1:3 1:0 2:2 XXX 3:0* 3:0 3:0* 8. Борислав 2009 (Първомай) 1:4 1:4 0:9 0:3 0:6 0:6 1:0 XXX 1:6 3:0* 9. Садово (Садово) 1:4 0:3* 3:6 0:8 1:1 1:3 1:2 2:3 XXX 2:7 10. Палас (Рудозем) 2:4 0:3* 2:5 1:4 0:3* 0:1 0:3* 3:0* 0:3* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре