Деца подготвителна група (род.2008) - Футбол 11:
« Варна - Зонална група 2020/21


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Черно море (Варна) 18 16 1 1 73:4 49 [1 0 1 2:1 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Лудогорец 1945 (Разград) 18 16 1 1 72:4 49 [1 0 1 1:2 3] 3. Дунав (Русе) 18 11 4 3 53:15 37 4. Черно море II (Варна) 18 10 3 5 48:26 33 5. Олимпик (Варна) 18 8 4 6 39:31 28 6. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 18 7 3 8 30:52 24 7. Спартак 1918 (Варна) 18 4 3 11 29:60 15 8. Доростол-Светкавица (Силистра) 18 3 3 12 22:51 12 [1 0 1 5:4 3] 9. Шампиони 2014 (Варна) 18 4 0 14 17:53 12 [1 0 1 4:5 3] 10. Варна 2017 (Варна) 18 0 0 18 3:90 0 [*] Изваден
Бележки - Варна 2017 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна. - Лудогорец 1945 (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на орли" в Разград. - Олимпик (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка. - Рилци (кв.Рилци, Добрич) играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Дружба" във Добрич. - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна. - Черно море (Варна) и Черно море II (Варна) играят домакинските си мачове на ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна. - Шампиони 2014 (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. - На полусезона Варна 2017 (Варна) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 10 септември 2020 г., четвъртък, 17:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол-Светкавица (Сс) 4:0 12 септември 2020 г., събота, 10:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Черно море II (Варна) 2:5 Черно море (Варна) - Варна 2017 (Варна) 14:0 12 септември 2020 г., събота, 11:30 ч: Дунав (Русе) - Шампиони 2014 (Варна) 3:0 13 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Олимпик (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:0 II кръг 19 септември 2020 г., събота, 10:30 ч: Черно море II (Варна) - Варна 2017 (Варна) 8:0 Доростол-Светкавица (Силистра) - Дунав (Русе) 1:3 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:7 19 септември 2020 г., събота, 14:30 ч: Шампиони 2014 (Варна) - Черно море (Варна) 0:6 20 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Олимпик (Варна) 2:2 III кръг 26 септември 2020 г., събота, 10:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна) 8:0 Черно море (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 26 септември 2020 г., събота, 11:30 ч: Дунав (Русе) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 7:0 27 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Олимпик (Варна) - Черно море II (Варна) 1:1 27 септември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Варна 2017 (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) 1:5 IV кръг 3 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Черно море II (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) 5:0 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Черно море (Варна) 0:4 3 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Доростол-Светкавица (Силистра) - Варна 2017 (Варна) 6:0 3 октомври 2020 г., събота, 11:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Дунав (Русе) 0:3 4 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч: Олимпик (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море II (Варна) 4:0 Шампиони 2014 (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) 3:2 11 октомври 2020 г., неделя, 11:30 ч: Дунав (Русе) - Олимпик (Варна) 9:0 11 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч: Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 11 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Варна 2017 (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:6 VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Черно море II (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) 6:0 17 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Шампиони 2014 (Варна) 4:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав (Русе) 3:0 18 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Варна 2017 (Варна) 7:1 21 октомври 2020 г., сряда, 13:30 ч: Олимпик (Варна) - Черно море (Варна) 0:4 VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:0 Шампиони 2014 (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 4:2 Доростол-Светкавица (Сс) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:2 24 октомври 2020 г., събота, 11:30 ч: Дунав (Русе) - Черно море II (Варна) 2:2 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Варна 2017 (Варна) - Олимпик (Варна) 0:11 VIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Черно море II (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) отложен Лудогорец 1945 (Разград) - Варна 2017 (Варна) 3:0 сл. 31 октомври 2020 г., събота, 11:30 ч: Дунав (Русе) - Черно море (Варна) 2:2 1 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) 2:2 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Олимпик (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) 1:0 14 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч: Черно море II (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) отложен 6 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Черно море II (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:3 IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Черно море II (Варна) 3:0 сл. Шампиони 2014 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 8 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Доростол-Светкавица (Силистра) - Олимпик (Варна) 1:1 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спартак 1918 (Варна) 3:1 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Варна 2017 (Варна) - Дунав (Русе) 0:3 сл. VIII кръг - отложен мач 14 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч: Черно море II (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) отложен VIII кръг - отложен мач 6 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Черно море II (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:3 X кръг 13 март 2021 г., събота, 10:30 ч: Черно море II (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 5:0 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Олимпик (Варна) 0:4 Доростол-Светкавица (Сс) - Лудогорец 1945 (Разград) отложен Варна 2017 (Варна) - Черно море (Варна) 0:3 сл. 13 март 2021 г., събота, 12:30 ч: Шампиони 2014 (Варна) - Дунав (Русе) 0:2 11 май 2021 г., вторник, 16:00 ч: Доростол-Светкавица (Сс) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:8 XI кръг 19 март 2021 г., петък, 14:30 ч: Дунав (Русе) - Доростол-Светкавица (Силистра) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 20 март 2021 г., събота, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) 3:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 8:1 Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 1:1 20 март 2021 г., събота, 14:30 ч: Варна 2017 (Варна) - Черно море II (Варна) 0:3 сл. XII кръг 27 март 2021 г., събота, 10:30 ч: Черно море II (Варна) - Олимпик (Варна) отложен Доростол-Светкавица (Силистра) - Черно море (Варна) 0:6 27 март 2021 г., събота, 11:30 ч: Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дунав (Русе) 0:0 27 март 2021 г., събота, 12:30 ч: Шампиони 2014 (Варна) - Варна 2017 (Варна) 3:0 сл. 27 март 2021 г., събота, 16:00 ч: в кк Чайка, НСБ "Спортпалас": Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:7 13 май 2021 г., четвъртък, 14:00 ч: Черно море II (Варна) - Олимпик (Варна) 2:0 XIII кръг 10 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) отложен 10 април 2021 г., събота, 11:30 ч: Дунав (Русе) - Спартак 1918 (Варна) 7:0 10 април 2021 г., събота, 12:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Олимпик (Варна) 3:0 10 април 2021 г., събота, 14:00 ч: Шампиони 2014 (Варна) - Черно море II (Варна) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 10 април 2021 г., събота, 14:30 ч: Варна 2017 (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) 0:3 сл. 12 май 2021 г., сряда, 16:00 ч: Черно море (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 6:0 XIV кръг 17 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Черно море II (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Варна 2017 (Варна) 3:0 сл. Доростол-Светкавица (Силистра) - Шампиони 2014 (Варна) 3:1 17 април 2021 г., събота, 14:30 ч: Олимпик (Варна) - Дунав (Русе) 3:1 17 април 2021 г., събота, 16:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна) 0:5 XV кръг 24 април 2021 г., събота, 10:30 ч: Шампиони 2014 (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:3 Черно море (Варна) - Олимпик (Варна) 2:0 24 април 2021 г., събота, 11:00 ч: Доростол-Светкавица (Силистра) - Черно море II (Варна) 0:2 24 април 2021 г., събота, 11:30 ч: Дунав (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:0 24 април 2021 г., събота, 14:30 ч: Варна 2017 (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 0:3 сл. XVI кръг 30 април 2021 г., петък, 11:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) отложен 30 април 2021 г., петък, 12:00 ч: Черно море II (Варна) - Дунав (Русе) 0:4 30 април 2021 г., петък, 14:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) 4:0 30 април 2021 г., петък, 16:30 ч: Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Доростол-Светкавица (Сс) 2:1 1 май 2021 г., събота, 12:30 ч: Олимпик (Варна) - Варна 2017 (Варна) 3:0 сл. 19 май 2021 г., сряда, 10:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) 1:0 XVII кръг 8 май 2021 г., събота, 10:00 ч: Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Черно море II (Варна) 0:3 8 май 2021 г., събота, 11:30 ч: Доростол-Светкавица (Силистра) - Спартак 1918 (Варна) 1:2 8 май 2021 г., събота, 12:00 ч: Черно море (Варна) - Дунав (Русе) 4:1 8 май 2021 г., събота, 14:30 ч: Варна 2017 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 сл. 8 май 2021 г., събота, 17:00 ч: Шампиони 2014 (Варна) - Олимпик (Варна) 1:6 X кръг - отложен мач 11 май 2021 г., вторник, 16:00 ч: Доростол-Светкавица (Сс) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:8 XIII кръг - отложен мач 12 май 2021 г., сряда, 16:00 ч: Черно море (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 6:0 XII кръг - отложен мач 13 май 2021 г., четвъртък, 14:00 ч: Черно море II (Варна) - Олимпик (Варна) 2:0 XVIII кръг 15 май 2021 г., събота, 10:30 ч: Черно море II (Варна) - Черно море (Варна) 0:3 15 май 2021 г., събота, 11:30 ч: Дунав (Русе) - Варна 2017 (Варна) 3:0 сл. Лудогорец 1945 (Разград) - Шампиони 2014 (Варна) 3:0 Олимпик (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) отложен 15 май 2021 г., събота, 14:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:3 23 май 2021 г., неделя, 13:15 ч: Олимпик (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) 3:0 XVI кръг - отложен мач 19 май 2021 г., сряда, 10:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) 1:0 XVIII кръг - отложен мач 23 май 2021 г., неделя, 13:15 ч: Олимпик (Варна) - Доростол-Светкавица (Силистра) 3:0
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черно море (Варна) XXX 2:0 4:1 3:0* 2:0 6:0 3:0 3:0* 3:0 14:0 2. Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 XXX 3:0 4:0 3:0 8:1 8:0 4:0 3:0 3:0* 3. Дунав (Русе) 2:2 0:0 XXX 2:2 9:0 7:0 7:0 3:0* 3:0 3:0* 4. Черно море II (Варна) 0:3 0:4 0:4 XXX 2:0 3:3 5:0 6:0 5:0 8:0 5. Олимпик (Варна) 0:4 0:4 3:1 1:1 XXX 3:0 1:1 3:0 1:0 3:0* 6. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:4 0:7 0:0 0:3 0:4 XXX 3:1 2:1 4:0 3:0* 7. Спартак 1918 (Варна) 0:5 1:7 0:3 2:5 2:2 2:3 XXX 2:2 4:0 7:1 8. Доростол-Светкавица (Силистра) 0:6 0:8 1:3 0:2 1:1 2:2 1:2 XXX 3:1 6:0 9. Шампиони 2014 (Варна) 0:6 0:2 0:2 0:3* 1:6 0:3 4:2 3:2 XXX 3:0* 10. Варна 2017 (Варна) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:11 1:6 0:3* 0:3* 1:5 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Олимпик (Варна) 12 11 0 1 45:10 33 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. МФК Тича (Варна) 12 9 1 2 25:21 28 3. Марев старс (Варна) 12 5 1 6 19:27 16 [1 1 0 3:1 4] 4. Локомотив (Русе) 12 5 1 6 25:27 16 [0 1 1 1:3 1] 5. Гранд Про (Варна) 12 4 1 7 22:41 13 6. Калиакра 1923 (Каварна) 12 4 0 8 36:31 12 7. Велики Преслав (Велики Преслав) 12 2 0 10 14:29 6
Бележки - Гранд Про (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка. - Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Русе. - Марев старс (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка (I-VII кръг) и в Чернево (VIII-XIV кръг). - МФК Тича (Варна) играе домакинските си мачове в Тополи. - Олимпик (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 12 септември 2020 г., събота, 10:30 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Олимпик (Варна) 0:3 13 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Марев старс (Варна) 0:3 13 септември 2020 г., неделя, 12:30 ч: Гранд Про (Варна) - Локомотив (Русе) 2:5 МФК Тича (Варна) почива II кръг 19 септември 2020 г., събота, 16:30 ч: Олимпик (Варна) - Гранд Про (Варна) 4:2 20 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: МФК Тича (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:2 20 септември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Марев старс (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) 3:1 Локомотив (Русе) почива III кръг 27 септември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - МФК Тича (Варна) 1:2 Локомотив (Русе) - Олимпик (Варна) отложен 27 септември 2020 г., неделя, 12:30 ч: Гранд Про (Варна) - Марев старс (Варна) 1:7 30 октомври 2020 г., петък, 11:00 ч: Локомотив (Русе) - Олимпик (Варна) 2:5 Велики Преслав (Велики Преслав) почива IV кръг 4 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч: МФК Тича (Варна) - Гранд Про (Варна) 1:0 Велики Преслав (Велики Преслав) - Калиакра 1923 (Каварна) 7:1 4 октомври 2020 г., неделя, 12:30 ч: Марев старс (Варна) - Локомотив (Русе) 2:0 Олимпик (Варна) почива V кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:30 ч: Олимпик (Варна) - Марев старс (Варна) 2:0 11 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Гранд Про (Варна) 4:0 * * - по първоначална програма с домакинство за Гранд Про, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 11 октомври 2020 г., неделя, 11:30 ч: Локомотив (Русе) - МФК Тича (Варна) 4:1 Калиакра 1923 (Каварна) почива VI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 09:30 ч: МФК Тича (Варна) - Олимпик (Варна) 2:1 18 октомври 2020 г., неделя, 10:30 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Гранд Про (Варна) 3:4 18 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Локомотив (Русе) 0:1 Марев старс (Варна) почива VII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 12:30 ч: Олимпик (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) отложен 25 октомври 2020 г., неделя, 11:30 ч: Локомотив (Русе) - Калиакра 1923 (Каварна) 3:0 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Марев старс (Варна) - МФК Тича (Варна) 0:1 7 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Олимпик (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Гранд Про (Варна) почива III кръг - отложен мач 30 октомври 2020 г., петък, 11:00 ч: Локомотив (Русе) - Олимпик (Варна) 2:5 VII кръг - отложен мач 7 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Олимпик (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. VIII кръг 14 март 2021 г., неделя, 12:30 ч: Локомотив (Русе) - Гранд Про (Варна) 4:5 (3:3) 14 март 2021 г., неделя, 14:30 ч: Олимпик (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) 3:1 14 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: Марев старс (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) 1:0 МФК Тича (Варна) почива IX кръг 21 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: в Чернево: Гранд Про (Варна) - Олимпик (Варна) 1:7 21 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Марев старс (Варна) 10:0 Велики Преслав (Велики Преслав) - МФК Тича (Варна) 0:2 Локомотив (Русе) почива X кръг 28 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: в Тополи: МФК Тича (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) 5:4 28 март 2021 г., неделя, 14:30 ч: Олимпик (Варна) - Локомотив (Русе) отложен 28 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: в кк Чайка, НСБ "Спортпалас": Марев старс (Варна) - Гранд Про (Варна) 0:2 25 май 2021 г., вторник, 13:00 ч: Олимпик (Варна) - Локомотив (Русе) 2:1 Велики Преслав (Велики Преслав) почива XI кръг 7 април 2021 г., сряда, 11:00 ч: Гранд Про (Варна) - МФК Тича (Варна) 2:2 11 април 2021 г., неделя, 11:30 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Велики Преслав (Велики Преслав) 5:0 11 април 2021 г., неделя, 13:30 ч: Локомотив (Русе) - Марев старс (Варна) 1:1 Олимпик (Варна) почива XII кръг 18 април 2021 г., неделя, 11:30 ч: Гранд Про (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0 сл. */** * - по първоначална програма с домакинство за Велики Преслав, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. ** - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Марев старс (Варна) - Олимпик (Варна) 0:6 18 април 2021 г., неделя, 12:00 ч: МФК Тича (Варна) - Локомотив (Русе) отложен 22 май 2021 г., събота, 12:00 ч: МФК Тича (Варна) - Локомотив (Русе) 3:0 Калиакра 1923 (Каварна) почива XIII кръг 25 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: Гранд Про (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна) 0:4 25 април 2021 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив (Русе) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0 25 април 2021 г., неделя, 14:30 ч: Олимпик (Варна) - МФК Тича (Варна) 5:0 Марев старс (Варна) почива XIV кръг 1 май 2021 г., събота, 10:30 ч: МФК Тича (Варна) - Марев старс (Варна) 3:2 3 май 2021 г., понеделник, 12:30 ч: Калиакра 1923 (Каварна) - Локомотив (Русе) 6:1 4 май 2021 г., вторник, 16:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Олимпик (Варна) 1:4 Гранд Про (Варна) почива XII кръг - отложен мач 22 май 2021 г., събота, 12:00 ч: МФК Тича (Варна) - Локомотив (Русе) 3:0 X кръг - отложен мач 25 май 2021 г., вторник, 13:00 ч: Олимпик (Варна) - Локомотив (Русе) 2:1
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Олимпик (Варна) XXX 5:0 2:0 2:1 4:2 3:1 3:0* 2. МФК Тича (Варна) 2:1 XXX 3:2 3:0 1:0 5:4 3:2 3. Марев старс (Варна) 0:6 0:1 XXX 2:0 0:2 3:1 1:0 4. Локомотив (Русе) 2:5 4:1 1:1 XXX 4:5 3:0 3:0 5. Гранд Про (Варна) 1:7 2:2 1:7 2:5 XXX 0:4 3:0* 6. Калиакра 1923 (Каварна) 0:3 1:2 10:0 6:1 3:4 XXX 5:0 7. Велики Преслав (Велики Преслав) 1:4 0:2 0:3 0:1 4:0 7:1 XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре