Деца подготвителна група (род.2009) - Футбол 11:
« Варна - Зонална група 2021/22 »


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Дунав от Русе (Русе) 8 7 0 1 26:2 21 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Черно море (Варна) 8 6 1 1 33:6 19 3. Лудогорец 1945 (Разград) 7 6 0 1 34:1 18 4. Шампиони 2014 (Варна) 6 4 1 1 17:8 13 5. Черно море II (Варна) 8 2 1 5 13:20 7 [1 0 0 3:2 3] 6. Спартак 1918 (Варна) 8 2 1 5 6:26 7 [0 0 1 2:3 0] 7. Добруджа 1919 (Добрич) 8 1 3 4 9:23 6 8. Дунав от Русе II (Русе) 7 1 2 4 6:17 5 9. Волов (Шумен) 8 0 1 7 4:45 1
Бележки - Волов (Шумен) играе домакинските си мачове на ст."Панайот Волов" в Шумен. - Дунав от Русе (Русе) и Дунав от Русе II (Рисе) играят домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе. - Лудогорец 1945 (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на орли" в Разград. - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка. - Шампиони 2014 (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка. - Черно море (Варна) и Черно море II (Варна) играят домакинските си мачове на ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 11 септември 2021 г., събота, 11:00 ч: Дунав от Русе II (Русе) - Черно море (Варна) 1:6 Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) 0:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Волов (Шумен) 11:0 Черно море II (Варна) - Дунав от Русе (Русе) 0:3 Шампиони 2014 (Варна) почива II кръг 18 септември 2021 г., събота, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Дунав от Русе (Русе) 1:0 Волов (Шумен) - Шампиони 2014 (Варна) 0:5 Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:8 Дунав от Русе II (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1 Черно море II (Варна) почива III кръг 25 септември 2021 г., събота, 10:00 ч: Шампиони 2014 (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 4:0 25 септември 2021 г., събота, 11:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав от Русе II (Русе) 4:0 Черно море II (Варна) - Волов (Шумен) 7:0 25 септември 2021 г., събота, 13:30 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна) 2:7 Дунав от Русе (Русе) почива IV кръг 1 октомври 2021 г., петък, 18:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Черно море II (Варна) 2:3 2 октомври 2021 г., събота, 11:00 ч: Волов (Шумен) - Дунав от Русе (Русе) 0:3 Дунав от Русе II (Русе) - Шампиони 2014 (Варна) отложен Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 13 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Дунав от Русе II (Русе) - Шампиони 2014 (Варна) - Черно море (Варна) почива V кръг 9 октомври 2021 г., събота, 10:00 ч: Шампиони 2014 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 4:2 Дунав от Русе (Русе) - Спартак 1918 (Варна) 6:1 9 октомври 2021 г., събота, 11:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) отложен Черно море II (Варна) - Дунав от Русе II (Русе) 1:1 6 ноември 2021 г., събота, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) 3:0 Волов (Шумен) почива VI кръг 16 октомври 2021 г., събота, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Волов (Шумен) 12:0 Дунав от Русе II (Русе) - Дунав от Русе (Русе) 0:3 Лудогорец 1945 (Разград) - Шампиони 2014 (Варна) отложен 16 октомври 2021 г., събота, 13:30 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море II (Варна) 2:1 Спартак 1918 (Варна) почива VII кръг 23 октомври 2021 г., събота, 10:00 ч: Шампиони 2014 (Варна) - Черно море (Варна) 0:0 23 октомври 2021 г., събота, 10:30 ч: Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна) 1:2 23 октомври 2021 г., събота, 11:00 ч: Черно море II (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:5 (0:4) Дунав от Русе (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) 5:0 Дунав от Русе II (Русе) почива VIII кръг 29 октомври 2021 г., петък, 19:00 ч: Шампиони 2014 (Варна) - Черно море II (Варна) 4:1 30 октомври 2021 г., събота, 10:00 ч: Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 4:0 30 октомври 2021 г., събота, 11:00 ч: Дунав от Русе II (Русе) - Волов (Шумен) 3:1 Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав от Русе (Русе) 0:1 Добруджа 1919 (Добрич) почива V кръг - отложен мач 6 ноември 2021 г., събота, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) 3:0 IX кръг 6 ноември 2021 г., събота, 09:30 ч: в Русе, ст."Дунав": Спартак 1918 (Варна) - Дунав от Русе II (Русе) 1:0 6 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч: Черно море II (Варна) - Черно море (Варна) 0:3 сл. Дунав от Русе (Русе) - Шампиони 2014 (Варна) 5:0 Волов (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:2 Лудогорец 1945 (Разград) почива IV кръг - отложен мач 13 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: Дунав от Русе II (Русе) - Шампиони 2014 (Варна) - X кръг Черно море (Варна) - Дунав от Русе II (Русе) - Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) - Волов (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав от Русе (Русе) - Черно море II (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) почива XI кръг Дунав от Русе (Русе) - Черно море (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) - Волов (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав от Русе II (Русе) - Черно море II (Варна) почива XII кръг Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав от Русе II (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) - Волов (Шумен) - Черно море II (Варна) - Дунав от Русе (Русе) почива XIII кръг Дунав от Русе (Русе) - Волов (Шумен) - Черно море II (Варна) - Спартак 1918 (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) - Дунав от Русе II (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна) почива XIV кръг Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) - Шампиони 2014 (Варна) - Дунав от Русе II (Русе) - Черно море II (Варна) - Спартак 1918 (Варна) - Дунав от Русе (Русе) - Волов (Шумен) почива XV кръг Волов (Шумен) - Черно море (Варна) - Дунав от Русе (Русе) - Дунав от Русе II (Русе) - Черно море II (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) - Шампиони 2014 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна) почива XVI кръг Черно море (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море II (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав от Русе (Русе) - Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен) - Дунав от Русе II (Русе) почива XVII кръг Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна) - Волов (Шумен) - Дунав от Русе II (Русе) - Дунав от Русе (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море II (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) почива XVIII кръг Черно море (Варна) - Черно море II (Варна) - Шампиони 2014 (Варна) - Дунав от Русе (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) - Волов (Шумен) - Дунав от Русе II (Русе) - Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Дунав от Русе (Русе) XXX -:- -:- 5:0 -:- 6:1 5:0 -:- -:- 2. Черно море (Варна) 1:0 XXX -:- -:- -:- 4:0 -:- -:- 12:0 3. Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 3:0 XXX -:- -:- -:- -:- 4:0 11:0 4. Шампиони 2014 (Варна) -:- 0:0 -:- XXX 4:1 4:0 4:2 -:- -:- 5. Черно море II (Варна) 0:3 0:3* 0:5 -:- XXX -:- -:- 1:1 7:0 6. Спартак 1918 (Варна) -:- -:- 0:8 -:- 2:3 XXX -:- 1:0 -:- 7. Добруджа 1919 (Добрич) -:- 2:7 0:3 -:- 2:1 0:0 XXX -:- -:- 8. Дунав от Русе II (Русе) 0:3 1:6 -:- -:- -:- -:- 1:1 XXX 3:1 9. Волов (Шумен) 0:3 -:- -:- 0:5 -:- 1:2 2:2 -:- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски 2000 (Русе) 8 7 0 1 34:8 21 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Олимпик (Варна) 7 5 0 2 13:5 15 3. Марев старс (Варна) 6 4 1 1 20:6 13 4. МФК Тича (Варна) 5 4 0 1 36:5 12 5. Шумен 2007 (Шумен) 7 2 3 2 9:11 9 6. Белослав 1918 (Белослав) 5 2 1 2 10:4 7 7. Варна 2017 (Варна) 7 2 0 5 5:25 6 8. Смядово (Смядово) 7 1 1 5 14:31 4 9. Атлетик (Шумен) 6 1 0 5 14:14 3 10. Велики Преслав (Велики Преслав) 4 0 0 4 0:46 0 --. Гранд Про (Варна) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден
Бележки - Атлетик (Шумен) играе домакинските си мачове на ст."Панайот Волов" в Шумен. - Варна 2017 (Варна) играе домакинските си мачове в Старо Оряхово. - Гранд Про (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка. - Левски 2000 (Русе) играе домакинските си мачове в Батин. - Марев старс (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка. - МФК Тича (Варна) играе домакинските си мачове в Тополи. - Олимпик (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка. - Шумен 2007 (Шумен) играе домакинските си мачове на Ученически стадион в Шумен. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. - Гранд Про (Варна) се отказва непосредствено преди началото на сезона. Мачовете му се анулират. I кръг 10 септември 2021 г., петък, 17:00 ч: Олимпик (Варна) - Марев старс (Варна) 1:3 12 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Гранд Про (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) анулиран Смядово (Смядово) - Варна 2017 (Варна) 8:0 Белослав 1918 (Белослав) - Велики Преслав (В.Преслав) отложен Левски 2000 (Русе) - Атлетик (Шумен) 3:0 МФК Тича (Варна) почива II кръг 19 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Левски 2000 (Русе) 0:12 Шумен 2007 (Шумен) - Олимпик (Варна) 0:4 МФК Тича (Варна) - Гранд Про (Варна) анулиран 19 септември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Варна 2017 (Варна) - Белослав 1918 (Белослав) 0:5 Марев старс (Варна) - Смядово (Смядово) 9:1 Атлетик (Шумен) почива III кръг 26 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Смядово (Смядово) - Шумен 2007 (Шумен) 3:3 Атлетик (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав) 13:0 26 септември 2021 г., неделя, 12:00 ч: Левски 2000 (Русе) - Варна 2017 (Варна) 3:0 26 септември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Марев старс (Варна) 1:2 26 септември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Олимпик (Варна) - МФК Тича (Варна) 0:2 Гранд Про (Варна) почива IV кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: МФК Тича (Варна) - Смядово (Смядово) 7:1 3 октомври 2021 г., неделя, 13:30 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Белослав 1918 (Белослав) 1:1 3 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: Варна 2017 (Варна) - Атлетик (Шумен) 2:1 Марев старс (Варна) - Левски 2000 (Русе) 2:3 3 октомври 2021 г., неделя, 16:30 ч: Гранд Про (Варна) - Олимпик (Варна) анулиран Велики Преслав (Велики Преслав) почива V кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Смядово (Смядово) - Гранд Про (Варна) анулиран Атлетик (Шумен) - Марев старс (Варна) 0:4 Велики Преслав (Велики Преслав) - Варна 2017 (Варна) 0:3 10 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч: Левски 2000 (Русе) - Шумен 2007 (Шумен) 3:1 10 октомври 2021 г., неделя, 13:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - МФК Тича (Варна) отложен Олимпик (Варна) почива VI кръг 15 октомври 2021 г., петък, 17:00 ч: Гранд Про (Варна) - Белослав 1918 (Белослав) анулиран 17 октомври 2021 г., неделя, 10:00 ч: Марев старс (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) отложен 17 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Атлетик (Шумен) 2:0 17 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Олимпик (Варна) - Смядово (Смядово) 3:0 17 октомври 2021 г., неделя, 13:00 ч: МФК Тича (Варна) - Левски 2000 (Русе) 3:4 Варна 2017 (Варна) почива VII кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 10:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Олимпик (Варна) 0:1 24 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Атлетик (Шумен) - МФК Тича (Варна) отложен Велики Преслав (Велики Преслав) - Шумен 2007 (Шумен) отложен Варна 2017 (Варна) - Марев старс (Варна) отложен 24 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч: Левски 2000 (Русе) - Гранд Про (Варна) анулиран Смядово (Смядово) почива VIII кръг 29 октомври 2021 г., петък, 16:00 ч: Гранд Про (Варна) - Атлетик (Шумен) анулиран 31 октомври 2021 г., неделя, 10:45 ч: Смядово (Смядово) - Белослав 1918 (Белослав) 0:3 31 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: МФК Тича (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) 18:0 31 октомври 2021 г., неделя, 14:30 ч: Олимпик (Варна) - Левски 2000 (Русе) 1:0 31 октомври 2021 г., неделя, 15:30 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Варна 2017 (Варна) 2:0 Марев старс (Варна) почива IX кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Атлетик (Шумен) - Олимпик (Варна) 0:3 Велики Преслав (Велики Преслав) - Гранд Про (Варна) анулиран Варна 2017 (Варна) - МФК Тича (Варна) 0:6 7 ноември 2021 г., неделя, 11:30 ч: Левски 2000 (Русе) - Смядово (Смядово) 6:1 7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч: Марев старс (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) 0:0 Белослав 1918 (Белослав) почива X кръг 15 ноември 2021 г., понеделник, 11:00 ч: МФК Тича (Варна) - Марев старс (Варна) - Смядово (Смядово) - Атлетик (Шумен) - 15 ноември 2021 г., понеделник, 13:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Левски 2000 (Русе) - 15 ноември 2021 г., понеделник, 14:30 ч: Олимпик (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) - 15 ноември 2021 г., понеделник, 16:00 ч: Гранд Про (Варна) - Варна 2017 (Варна) анулиран Шумен 2007 (Шумен) почива XI кръг 22 ноември 2021 г., понеделник, 11:00 ч: Атлетик (Шумен) - Белослав 1918 (Белослав) - Велики Преслав (Велики Преслав) - Смядово (Смядово) - Шумен 2007 (Шумен) - МФК Тича (Варна) - 22 ноември 2021 г., понеделник, 14:30 ч: Варна 2017 (Варна) - Олимпик (Варна) - Марев старс (Варна) - Гранд Про (Варна) анулиран Левски 2000 (Русе) почива XII кръг пролет 2022 г.: Марев старс (Варна) - Олимпик (Варна) - Варна 2017 (Варна) - Смядово (Смядово) - Велики Преслав (В.Преслав) - Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Шумен) - Левски 2000 (Русе) - МФК Тича (Варна) почива Шумен 2007 (Шумен) почива XIII кръг Левски 2000 (Русе) - Велики Преслав (Велики Преслав) - Белослав 1918 (Белослав) - Варна 2017 (Варна) - Смядово (Смядово) - Марев старс (Варна) - Олимпик (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) - Атлетик (Шумен) почива МФК Тича (Варна) почива XIV кръг МФК Тича (Варна) - Олимпик (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) - Смядово (Смядово) - Марев старс (Варна) - Белослав 1918 (Белослав) - Варна 2017 (Варна) - Левски 2000 (Русе) - Велики Преслав (Велики Преслав) - Атлетик (Шумен) - XV кръг Атлетик (Шумен) - Варна 2017 (Варна) - Левски 2000 (Русе) - Марев старс (Варна) - Белослав 1918 (Белослав) - Шумен 2007 (Шумен) - Смядово (Смядово) - МФК Тича (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) почива Олимпик (Варна) почива XVI кръг МФК Тича (Варна) - Белослав 1918 (Белослав) - Шумен 2007 (Шумен) - Левски 2000 (Русе) - Марев старс (Варна) - Атлетик (Шумен) - Варна 2017 (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) - Олимпик (Варна) почива Смядово (Смядово) почива XVII кръг Велики Преслав (Велики Преслав) - Марев старс (Варна) - Атлетик (Шумен) - Шумен 2007 (Шумен) - Левски 2000 (Русе) - МФК Тича (Варна) - Смядово (Смядово) - Олимпик (Варна) - Варна 2017 (Варна) почива Белослав 1918 (Белослав) почива XVIII кръг Олимпик (Варна) - Белослав 1918 (Белослав) - МФК Тича (Варна) - Атлетик (Шумен) - Шумен 2007 (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав) - Марев старс (Варна) - Варна 2017 (Варна) - Смядово (Смядово) почива Левски 2000 (Русе) почива XIX кръг Варна 2017 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав) - МФК Тича (Варна) - Левски 2000 (Русе) - Олимпик (Варна) - Белослав 1918 (Белослав) - Смядово (Смядово) - Марев старс (Варна) почива Атлетик (Шумен) почива XX кръг Смядово (Смядово) - Левски 2000 (Русе) - Олимпик (Варна) - Атлетик (Шумен) - МФК Тича (Варна) - Варна 2017 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) - Марев старс (Варна) - Белослав 1918 (Белослав) почива Велики Преслав (Велики Преслав) почива XXI кръг Марев старс (Варна) - МФК Тича (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав) - Олимпик (Варна) - Атлетик (Шумен) - Смядово (Смядово) - Левски 2000 (Русе) - Белослав 1918 (Белослав) - Шумен 2007 (Шумен) почива Варна 2017 (Варна) почива XXII кръг Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Шумен) - Смядово (Смядово) - Велики Преслав (Велики Преслав) - Олимпик (Варна) - Варна 2017 (Варна) - МФК Тича (Варна) - Шумен 2007 (Шумен) - Левски 2000 (Русе) почива Марев старс (Варна) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски 2000 (Русе) XXX -:- -:- -:- 3:1 -:- 3:0 6:1 3:0 -:- --- 2. Олимпик (Варна) 1:0 XXX 1:3 0:2 -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- --- 3. Марев старс (Варна) 2:3 -:- XXX -:- 0:0 -:- -:- 9:1 -:- -:- --- 4. МФК Тича (Варна) 3:4 -:- -:- XXX -:- -:- -:- 7:1 -:- 18:0 --- 5. Шумен 2007 (Шумен) -:- 0:4 -:- -:- XXX 1:1 2:0 -:- 2:0 -:- --- 6. Белослав 1918 (Белослав) -:- 0:1 1:2 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- --- 7. Варна 2017 (Варна) -:- -:- -:- 0:6 -:- 0:5 XXX -:- 2:1 -:- --- 8. Смядово (Смядово) -:- -:- -:- -:- 3:3 0:3 8:0 XXX -:- -:- --- 9. Атлетик (Шумен) -:- 0:3 0:4 -:- -:- -:- -:- -:- XXX 13:0 --- 10. Велики Преслав (Велики Преслав) 0:12 -:- -:- -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- XXX --- 11. Гранд Про (Варна) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре