Деца (род.2004-05):
Варна - Областна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

пролет 2019 / IV кръг:
Шампиони 2014 (Варна) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)          - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак 1918 (Варна)                9    9   0   0   47:7    27    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Атлетик (кв.Макак, Шумен)           8    6   1   1   46:15   19    
 3. Девня 2005 (Девня)                  9    6   0   3   40:23   18    
 4. Калиакра (Каварна)                  9    5   1   3   23:19   16    
 5. Шампиони 2014 (Варна)               8    4   1   3   17:18   13    
 6. Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)   9    3   1   5   20:30   10    
 7. Аксаково 1948 (Аксаково)            9    3   0   6   13:24    9     [1 0 0  4:2  3]
 8. Вихър 2016 (Вълчи дол)              9    3   0   6   19:38    9     [0 0 1  2:4  0]
 9. Провадия (Провадия)                 9    2   0   7   26:30    6    
10. Хитрино (Хитрино)                   9    1   0   8    8:55    3    
--. Черноморец (Балчик)                 1    0   0   1    1:9     - [*]

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Аксаково 1948 (Аксаково) - в Аксаково;
    - Атлетик (кв.Макак, Шумен) - в кв.Макак, Шумен;
    - Вихър 2016 (Вълчи дол) - във Вълчи дол;
    - Девня 2005 (Девня) - в кв.Повеляново, Девня;
    - Калиакра (Каварна) - Градски стадион, Каварна;
    - Провадия (Провадия) - в Провадия;
    - Спартак 1918 (Варна) - ст."Локомотив", Варна;
    - Хитрино (Хитрино) - ст."Панайот Волов", Шумен;
    - Черноморец (Балчик) - в Оброчище;
    - Черноморец 2003 (Бяла) - в Бяла;
    - Шампиони 2014 (Варна) - НСБ "Спортпалас", кк Чайка.
  - След I кръг Черноморец (Балчик) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.

                           I кръг

15 септември 2018, събота, 10:00 ч:
Провадия (Провадия) - Спартак 1918 (Варна)                2:4 
Девня 2005 (Девня) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)    8:3 
Черноморец (Балчик) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)           1:9  /анулиран/ 
16 септември 2018, неделя, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Калиакра (Каварна)             1:4 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Шампиони 2014 (Варна)            1:2 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           II кръг

22 септември 2018, събота, 10:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)            2:2 
Шампиони 2014 (Варна) - Девня 2005 (Девня)                1:7 
Спартак 1918 (Варна) - Хитрино (Хитрино)                  8:0 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Провадия (Провадия)            3:0 
23 септември 2018, неделя, 10:00 ч:
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Черноморец (Балчик)   анулиран 
Вихър 2016 (Вълчи дол)                                    почива

                           III кръг

29 септември 2018, събота, 10:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Спартак 1918 (Варна)             0:7 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)    7:0 
30 септември 2018, неделя, 10:00 ч:
Провадия (Провадия) - Калиакра (Каварна)                  3:2 
Хитрино (Хитрино) - Аксаково 1948 (Аксаково)              0:4 
30 септември 2018, неделя, 12:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Шампиони 2014 (Варна)               анулиран 
Девня 2005 (Девня)                                        почива

                           IV кръг

6 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Шампиони 2014 (Варна) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)         отложен 
Спартак 1918 (Варна) - Девня 2005 (Девня)                 4:1 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Вихър 2016 (Вълчи дол)         4:2 
7 октомври 2018, неделя, 10:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)    6:2 
Провадия (Провадия) - Хитрино (Хитрино)                  12:0 
пролет 2019:
Шампиони 2014 (Варна) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)          - 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           V кръг

13 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Аксаково 1948 (Аксаково)             5:0 
13 октомври 2018, събота, 14:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 (Варна)                анулиран 
14 октомври 2018, неделя, 10:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Калиакра (Каварна)                    1:2 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Провадия (Провадия)              3:0 
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Шампиони 2014 (Варна)        2:2 
Атлетик (кв.Макак, Шумен)                                 почива

                           VI кръг

20 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)          9:1 
Провадия (Провадия) - Девня 2005 (Девня)                  1:5 
21 октомври 2018, неделя, 10:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Шампиони 2014 (Варна)                3:2 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Черноморец (Балчик)            анулиран 
21 октомври 2018, неделя, 12:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                5:6 
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)                         почива

                           VII кръг

27 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Хитрино (Хитрино)                    8:1 
Черноморец (Балчик) - Провадия (Провадия)                 анулиран 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Аксаково 1948 (Аксаково)      2:0 
в Обзор:
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Спартак 1918 (Варна)         0:3 
28 октомври 2018, неделя, 10:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Калиакра (Каварна)               4:0 
Шампиони 2014 (Варна)                                     почива

                           VIII кръг

3 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Шампиони 2014 (Варна)              3:1 
Провадия (Провадия) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)           3:5 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Девня 2005 (Девня)               3:5 
3 ноември 2018, събота, 12:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Черноморец (Балчик)                   анулиран 
4 ноември 2018, неделя, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)     0:3 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           IX кръг

10 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Калиакра (Каварна)                   0:3 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Хитрино (Хитрино)            12:0 
Шампиони 2014 (Варна) - Аксаково 1948 (Аксаково)          3:0 
11 ноември 2018, неделя, 10:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Вихър 2016 (Вълчи дол)              анулиран 
в Обзор:
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Провадия (Провадия)   5:3 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           X кръг

17 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Спартак 1918 (Варна)                 1:4 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)        0:10 
Девня 2005 (Девня) - Черноморец (Балчик)                  анулиран 
18 ноември 2018, неделя, 10:00 ч:
Провадия (Провадия) - Шампиони 2014 (Варна)               2:3 
Хитрино (Хитрино) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)     1:0 
Аксаково 1948 (Аксаково)                                  почива

                           XI кръг

24 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Девня 2005 (Девня)            7:1 
Спартак 1918 (Варна) - Аксаково 1948 (Аксаково)           5:1 
25 ноември 2018, неделя, 10:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)                  анулиран 
в Обзор:
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Вихър 2016 (Вълчи дол)       5:0 
Шампиони 2014 (Варна) - Хитрино (Хитрино)                 3:0 
Провадия (Провадия)                                       почива

                           IV кръг - отложен мач

пролет 2019:
Шампиони 2014 (Варна) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)          - 

                           XII кръг

пролет 2019:
Калиакра (Каварна) - Аксаково 1948 (Аксаково)              - 
Спартак 1918 (Варна) - Провадия (Провадия)                 - 
Шампиони 2014 (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол)             - 
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Девня 2005 (Девня)     - 
Хитрино (Хитрино)                                         почива
Атлетик (кв.Макак, Шумен)                                 почива

                           XIII кръг

Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Калиакра (Каварна)             - 
Девня 2005 (Девня) - Шампиони 2014 (Варна)                 - 
Хитрино (Хитрино) - Спартак 1918 (Варна)                   - 
Провадия (Провадия) - Аксаково 1948 (Аксаково)             - 
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)                         почива
Вихър 2016 (Вълчи дол)                                    почива

                           XIV кръг

Калиакра (Каварна) - Провадия (Провадия)                   - 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Хитрино (Хитрино)               - 
Спартак 1918 (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол)              - 
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)     - 
Девня 2005 (Девня)                                        почива
Шампиони 2014 (Варна)                                     почива

                           XV кръг

Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Калиакра (Каварна)     - 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Шампиони 2014 (Варна)          - 
Девня 2005 (Девня) - Спартак 1918 (Варна)                  - 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Аксаково 1948 (Аксаково)          - 
Хитрино (Хитрино) - Провадия (Провадия)                    - 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XVI кръг

Калиакра (Каварна) - Хитрино (Хитрино)                     - 
Провадия (Провадия) - Вихър 2016 (Вълчи дол)               - 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Девня 2005 (Девня)              - 
Шампиони 2014 (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)         - 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива
Атлетик (кв.Макак, Шумен)                                 почива

                           XVII кръг

Шампиони 2014 (Варна) - Калиакра (Каварна)                 - 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Спартак 1918 (Варна)           - 
Девня 2005 (Девня) - Провадия (Провадия)                   - 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Хитрино (Хитрино)                 - 
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)                         почива
Аксаково 1948 (Аксаково)                                  почива

                           XVIII кръг

Калиакра (Каварна) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                - 
Хитрино (Хитрино) - Девня 2005 (Девня)                     - 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)       - 
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)          - 
Провадия (Провадия)                                       почива
Шампиони 2014 (Варна)                                     почива

                           XIX кръг

Шампиони 2014 (Варна) - Спартак 1918 (Варна)               - 
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Аксаково 1948 (Аксаково)      - 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Провадия (Провадия)            - 
Девня 2005 (Девня) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                - 
Калиакра (Каварна)                                        почива
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           XX кръг

Калиакра (Каварна) - Девня 2005 (Девня)                    - 
Хитрино (Хитрино) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)              - 
Провадия (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)    - 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Шампиони 2014 (Варна)           - 
Вихър 2016 (Вълчи дол)                                    почива
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XXI кръг

Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                  - 
Шампиони 2014 (Варна) - Провадия (Провадия)                - 
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Хитрино (Хитрино)      - 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Вихър 2016 (Вълчи дол)         - 
Аксаково 1948 (Аксаково)                                  почива
Девня 2005 (Девня)                                        почива

                           XXII кръг

Девня 2005 (Девня) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)             - 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)        - 
Хитрино (Хитрино) - Шампиони 2014 (Варна)                  - 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Спартак 1918 (Варна)            - 
Калиакра (Каварна)                                        почива
Провадия (Провадия)                                       почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 1918 (Варна) XXX 9:1 4:1 -:- 3:1 -:- 5:1 -:- -:- 8:0 --- 2. Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:- XXX 7:1 -:- -:- 7:0 2:0 -:- -:- 12:0 --- 3. Девня 2005 (Девня) -:- -:- XXX 0:3 -:- 8:3 5:0 -:- -:- 8:1 --- 4. Калиакра (Каварна) 1:4 2:2 -:- XXX 3:2 6:2 -:- -:- -:- -:- --- 5. Шампиони 2014 (Варна) -:- -:- 1:7 -:- XXX -:- 3:0 -:- -:- 3:0 --- 6. Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 0:3 -:- -:- -:- 2:2 XXX -:- 5:0 5:3 -:- --- 7. Аксаково 1948 (Аксаково) -:- -:- -:- 1:4 -:- 0:3 XXX 4:2 3:0 -:- --- 8. Вихър 2016 (Вълчи дол) 0:7 0:10 3:5 4:0 1:2 -:- -:- XXX 3:0 -:- --- 9. Провадия (Провадия) 2:4 3:5 1:5 3:2 2:3 -:- -:- -:- XXX 12:0 --- 10. Хитрино (Хитрино) -:- -:- -:- 1:2 -:- 1:0 0:4 5:6 -:- XXX --- 11. Черноморец (Балчик) --- (1:9) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре