Деца (род.2004-05):
Варна - Областна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак 1918 (Варна)               18   16   1   1   89:14   49    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Девня 2005 (Девня)                 18   13   2   3   81:39   41    
 3. Атлетик (кв.Макак, Шумен)          18   10   2   6   63:39   32    
 4. Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав)    18    9   2   7   47:45   29     [1 1 0  4:3  4]
 5. Шампиони 2014 (Варна)              18    9   2   7   35:44   29     [0 1 1  3:4  1]
 6. Аксаково 1948 (Аксаково)           18    6   5   7   32:37   23    
 7. Вихър 2016 (Вълчи дол)             18    6   2  10   42:67   20    
 8. Провадия (Провадия)                18    4   2  12   41:58   14    
 9. Хитрино (Хитрино)                  18    3   2  13   26:83   11     [2 0 0  6:2  6]
10. Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)  18    3   2  13   30:60   11     [0 0 2  2:6  0]
--. Черноморец (Балчик)                 1    0   0   1    1:9     - [*]

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Аксаково 1948 (Аксаково) - в Аксаково;
    - Атлетик (кв.Макак, Шумен) - в кв.Макак, Шумен през есента; ст."Панайот Волов", Шумен през пролетта;
    - Вихър 2016 (Вълчи дол) - във Вълчи дол;
    - Девня 2005 (Девня) - в кв.Повеляново, Девня;
    - Калиакра (Каварна) - Градски стадион, Каварна;
    - Провадия (Провадия) - в Провадия;
    - Спартак 1918 (Варна) - ст."Локомотив", Варна;
    - Хитрино (Хитрино) - ст."Панайот Волов", Шумен през есента; Ученически стадион, Шумен през пролетта;
    - Черноморец (Балчик) - в Оброчище;
    - Черноморец 2003 (Бяла) - в Бяла;
    - Шампиони 2014 (Варна) - НСБ "Спортпалас", кк Чайка.
  - След I кръг Черноморец (Балчик) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Провадия (Провадия) - Спартак 1918 (Варна)                2:4 
Девня 2005 (Девня) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)    8:3 
Черноморец (Балчик) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)           1:9  /анулиран/ 
16 септември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Калиакра-Левски (Каварна)      1:4 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Шампиони 2014 (Варна)            1:2 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Калиакра-Левски (Каварна) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)     2:2 
Шампиони 2014 (Варна) - Девня 2005 (Девня)                1:7 
Спартак 1918 (Варна) - Хитрино (Хитрино)                  8:0 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Провадия (Провадия)            3:0 
23 септември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Черноморец (Балчик)   анулиран 
Вихър 2016 (Вълчи дол)                                    почива

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Спартак 1918 (Варна)             0:7 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)    7:0 
30 септември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Провадия (Провадия) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав)     3:2 
Хитрино (Хитрино) - Аксаково 1948 (Аксаково)              0:4 
30 септември 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Шампиони 2014 (Варна)               анулиран 
Девня 2005 (Девня)                                        почива

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Шампиони 2014 (Варна) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)         0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Спартак 1918 (Варна) - Девня 2005 (Девня)                 4:1 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Вихър 2016 (Вълчи дол)         4:2 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Калиакра-Левски (Каварна) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)    6:2 
Провадия (Провадия) - Хитрино (Хитрино)                  12:0 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Аксаково 1948 (Аксаково)             5:0 
13 октомври 2018 г., събота, 14:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 (Варна)                анулиран 
14 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна)   1:2 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Провадия (Провадия)              3:0 
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Шампиони 2014 (Варна)        2:2 
Атлетик (кв.Макак, Шумен)                                 почива

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)          9:1 
Провадия (Провадия) - Девня 2005 (Девня)                  1:5 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) - Шампиони 2014 (Варна)   3:2 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Черноморец (Балчик)            анулиран 
21 октомври 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                5:6 
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)                         почива

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Хитрино (Хитрино)                    8:1 
Черноморец (Балчик) - Провадия (Провадия)                 анулиран 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Аксаково 1948 (Аксаково)      2:0 
в Обзор:
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Спартак 1918 (Варна)         0:3 
28 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Калиакра-Левски (Каварна)        4:0 
Шампиони 2014 (Варна)                                     почива

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Шампиони 2014 (Варна)              3:1 
Провадия (Провадия) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)           3:5 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Девня 2005 (Девня)               3:5 
3 ноември 2018 г., събота, 12:30 ч:
Хитрино (Хитрино) - Черноморец (Балчик)                   анулиран 
4 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)     0:3 
Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна)                       почива

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав)      0:3 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Хитрино (Хитрино)            12:0 
Шампиони 2014 (Варна) - Аксаково 1948 (Аксаково)          3:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Вихър 2016 (Вълчи дол)              анулиран 
в Обзор:
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Провадия (Провадия)   5:3 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           X кръг

17 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) - Спартак 1918 (Варна)    1:4 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)        0:10 
Девня 2005 (Девня) - Черноморец (Балчик)                  анулиран 
18 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Провадия (Провадия) - Шампиони 2014 (Варна)               2:3 
Хитрино (Хитрино) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)     1:0 
Аксаково 1948 (Аксаково)                                  почива

                           XI кръг

24 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Девня 2005 (Девня)            7:1 
Спартак 1918 (Варна) - Аксаково 1948 (Аксаково)           5:1 
25 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав)     анулиран 
в Обзор:
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Вихър 2016 (Вълчи дол)       5:0 
Шампиони 2014 (Варна) - Хитрино (Хитрино)                 3:0 
Провадия (Провадия)                                       почива

                           XII кръг

9 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Провадия (Провадия)                7:1 
Шампиони 2014 (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол)            3:2 
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Девня 2005 (Девня)    3:3 
10 март 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Калиакра-Левски (Каварна) - Аксаково 1948 (Аксаково)      4:3 
Хитрино (Хитрино)                                         почива
Атлетик (кв.Макак, Шумен)                                 почива

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Калиакра-Левски (Каварна)     4:2 
Девня 2005 (Девня) - Шампиони 2014 (Варна)                5:1 
Хитрино (Хитрино) - Спартак 1918 (Варна)                  0:2 
17 март 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Провадия (Провадия) - Аксаково 1948 (Аксаково)            1:1 
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)                         почива
Вихър 2016 (Вълчи дол)                                    почива

                           XIV кръг

23 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол)            11:2 
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)    0:3 сл. 
24 март 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) - Провадия (Провадия)     3:0 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Хитрино (Хитрино)              4:1 
Девня 2005 (Девня)                                        почива
Шампиони 2014 (Варна)                                     почива

                           XV кръг

30 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Шампиони 2014 (Варна)         0:3 
Девня 2005 (Девня) - Спартак 1918 (Варна)                 4:2 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Аксаково 1948 (Аксаково)         1:1 
31 март 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Калиакра-Левски (Каварна)    1:5 
Хитрино (Хитрино) - Провадия (Провадия)                   1:1 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XVI кръг

6 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Девня 2005 (Девня)             2:2 
Шампиони 2014 (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)        3:2 
7 април 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) - Хитрино (Хитрино)   3:4 
Провадия (Провадия) - Вихър 2016 (Вълчи дол)              1:6 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива
Атлетик (кв.Макак, Шумен)                                 почива

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Спартак 1918 (Варна)          0:3 сл. 
Девня 2005 (Девня) - Провадия (Провадия)                  6:1 
14 април 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Хитрино (Хитрино)                2:2 
14 април 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Шампиони 2014 (Варна) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав)   1:1 
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)                         почива
Аксаково 1948 (Аксаково)                                  почива

                           XVIII кръг

20 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Калиакра-Левски (Каварна) - Вихър 2016 (Вълчи дол)        4:2 
Хитрино (Хитрино) - Девня 2005 (Девня)                    2:7 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)      2:2 
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)         3:0 
Провадия (Провадия)                                       почива
Шампиони 2014 (Варна)                                     почива

                           XIX кръг

4 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Провадия (Провадия)           1:5 
Девня 2005 (Девня) - Вихър 2016 (Вълчи дол)               6:3 
4 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
във Варна, ст."Локомотив":
Шампиони 2014 (Варна) - Спартак 1918 (Варна)              0:8 
5 май 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Аксаково 1948 (Аксаково)     1:3 
Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна)                       почива
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           XX кръг

11 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) - Девня 2005 (Девня)      отложен 
Хитрино (Хитрино) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)             3:4 
12 май 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Провадия (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)   3:0 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Шампиони 2014 (Варна)          3:1 
24 май 2019 г., петък, 15:00 ч:
Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) - Девня 2005 (Девня)      2:5 
Вихър 2016 (Вълчи дол)                                    почива
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XXI кръг

18 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав)    6:0 
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Хитрино (Хитрино)     2:5 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Вихър 2016 (Вълчи дол)        0:3 сл. 
18 май 2019 г., събота, 14:00 ч:
Шампиони 2014 (Варна) - Провадия (Провадия)               3:2 
Аксаково 1948 (Аксаково)                                  почива
Девня 2005 (Девня)                                        почива

                           XX кръг - отложен мач

24 май 2019 г., петък, 15:00 ч:
Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) - Девня 2005 (Девня)      2:5 

                           XXII кръг

24 май 2019 г., петък, 15:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)            3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)       2:1 
Хитрино (Хитрино) - Шампиони 2014 (Варна)                 0:3 сл. 
24 май 2019 г., петък, 16:30 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Спартак 1918 (Варна)           0:0 
Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна)                       почива
Провадия (Провадия)                                       почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 1918 (Варна) XXX 4:1 9:1 6:0 3:1 5:1 11:2 7:1 8:0 3:0 --- 2. Девня 2005 (Девня) 4:2 XXX 3:0* 0:3 5:1 5:0 6:3 6:1 8:1 8:3 --- 3. Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:3* 7:1 XXX 4:2 0:3 2:0 0:3* 1:5 12:0 7:0 --- 4. Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 1:4 2:5 2:2 XXX 3:2 4:3 4:2 3:0 3:4 6:2 --- 5. Шампиони 2014 (Варна) 0:8 1:7 0:3* 1:1 XXX 3:0 3:2 3:2 3:0 3:2 --- 6. Аксаково 1948 (Аксаково) 0:0 2:2 2:2 1:4 3:1 XXX 4:2 3:0 4:1 0:3 --- 7. Вихър 2016 (Вълчи дол) 0:7 3:5 0:10 4:0 1:2 1:1 XXX 3:0 2:2 2:1 --- 8. Провадия (Провадия) 2:4 1:5 3:5 3:2 2:3 1:1 1:6 XXX 12:0 3:0 --- 9. Хитрино (Хитрино) 0:2 2:7 3:4 1:2 0:3* 0:4 5:6 1:1 XXX 1:0 --- 10. Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 0:3 3:3 0:3* 1:5 2:2 1:3 5:0 5:3 2:5 XXX --- 11. Черноморец (Балчик) --- --- (1:9) --- --- --- --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре