Деца (род.2004-05):
« Пловдив - Областна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Атлетик (Куклен)                   18   14   2   2   43:11   44            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Юнайтед (Пловдив)                  18   12   3   3   64:28   39            
 3. Левски (Карлово)                   18   11   3   4   49:18   36            
 4. Металик 1938 (Сопот)               18   10   3   5   58:29   33            
 5. Тракия 06 (Стамболийски)           18    9   3   6   46:36   30            
 6. Брестник 1948 (Пловдив)            18    6   5   7   48:36   23            
 7. Борислав 2009 (Първомай)           18    4   3  11   21:53   15             [1 0 1  5:3  3]
 8. Кричим (Кричим)                    18    5   0  13   26:73   15             [1 0 1  3:5  3]
 9. Раковски 2018 (Раковски)           18    4   2  12   28:70   14            
10. Тополово (Тополово)                18    3   0  15   26:55    9 [*] Изваден

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Атлетик (Куклен) - в Куклен;
    - Борислав 2009 (Първомай) - Градски стадион, Първомай;
    - Брестник 1948 (Пловдив) - ст."Юрий Гагарин", Пловдив през есента; в Брестник през пролетта;
    - Кричим (Кричим) - в Кричим;
    - Левски (Карлово) - в Карлово;
    - Металик 1938 (Сопот) - в Сопот;
    - Раковски 2018 (Раковски) - ст."Г.С.Раковски", кв.Генерал Николаево, Раковски
    - Тополово (Тополово) - в Тополово
    - Тракия 06 (Стамболийски) - в Стамболийски;
    - Юнайтед (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив.
  - На полусезона Тополово (Тополово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

21 септември 2018 г., петък, 12:30 ч:
Левски (Карлово) - Тополово (Тополово)                    4:0 
22 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                1:1 
22 септември 2018 г., събота, 12:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Юнайтед (Пловдив)                  3:3 
23 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Раковски 2018 (Раковски)       4:3 
23 септември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Кричим (Кричим)                отложен 
2 декември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Кричим (Кричим)                3:0 сл. 

                           II кръг

29 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Раковски 2018 (Раковски) - Металик 1938 (Сопот)           0:0 
Левски (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив)                1:0 
30 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Кричим (Кричим)                    10:1 
Юнайтед (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)              1:1 
Атлетик (Куклен) - Тракия 06 (Стамболийски)               1:0 

                           III кръг

6 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Тополово (Тополово)             4:6 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Левски (Карлово)               1:1 
Металик 1938 (Сопот) - Атлетик (Куклен)                   0:1 
Кричим (Кричим) - Юнайтед (Пловдив)                       2:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Раковски 2018 (Раковски)       2:3 

                           IV кръг

13 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)        0:0 
13 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Юнайтед (Пловдив)                   3:5 
Левски (Карлово) - Металик 1938 (Сопот)                   2:2 
14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Раковски 2018 (Раковски) - Кричим (Кричим)                4:0 
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)               2:0 

                           V кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Тополово (Тополово)            3:0 сл. 
Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)               1:0 
Кричим (Кричим) - Атлетик (Куклен)                        отложен 
Юнайтед (Пловдив) - Раковски 2018 (Раковски)             10:3 
21 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Брестник 1948 (Пловдив)            0:2 
24 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Кричим (Кричим) - Атлетик (Куклен)                        0:5 

                           VI кръг

27 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)        7:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Металик 1938 (Сопот)           7:2 
28 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Раковски 2018 (Раковски)            3:1 
Атлетик (Куклен) - Юнайтед (Пловдив)                      2:0 
Левски (Карлово) - Кричим (Кричим)                        5:0 

                           VII кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Кричим (Кричим) - Брестник 1948 (Пловдив)                 1:4 
Юнайтед (Пловдив) - Левски (Карлово)                      3:2 
4 ноември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Тополово (Тополово)                4:2 
Борислав 2009 (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски)       2:4 
Раковски 2018 (Раковски) - Атлетик (Куклен)               1:4 

                           VIII кръг

10 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)               4:2 
10 ноември 2018 г., събота, 12:30 ч:
Левски (Карлово) - Раковски 2018 (Раковски)               4:1 
11 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Атлетик (Куклен)                    2:3 
Тракия 06 (Стамболийски) - Кричим (Кричим)                6:0 
Металик 1938 (Сопот) - Борислав 2009 (Първомай)          10:0 

                           IX кръг

18 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)              4:0 
Раковски 2018 (Раковски) - Брестник 1948 (Пловдив)        2:9 
Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово)                       2:0 
18 ноември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Тополово (Тополово)            3:0 сл. 
18 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Кричим (Кричим) - Металик 1938 (Сопот)                    3:5 

                           V кръг - отложен мач

24 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Кричим (Кричим) - Атлетик (Куклен)                        0:5 

                           I кръг - отложен мач

2 декември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Кричим (Кричим)                3:0 сл. 

                           X кръг

22 март 2019 г., петък, 15:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)                  2:0 
24 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Левски (Карлово)                    0:3 сл. 
Атлетик (Куклен) - Брестник 1948 (Пловдив)                1:0 
Раковски 2018 (Раковски) - Тракия 06 (Стамболийски)       0:3 сл. * 
* - първоначално 3:3, в последствие на Раковски 2018 е присъдена служебна
    загуба заради нердовен играч.
Кричим (Кричим) - Борислав 2009 (Първомай)                3:2 

                           XI кръг

31 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Кричим (Кричим) - Тополово (Тополово)                     3:0 сл. 
Борислав 2009 (Първомай) - Юнайтед (Пловдив)              1:5 
Металик 1938 (Сопот) - Раковски 2018 (Раковски)           8:0 
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                2:4 
3 април 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Атлетик (Куклен)               отложен 
27 май 2019 г., понеделник, 18:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Атлетик (Куклен)               0:2 

                           XII кръг

5 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Кричим (Кричим)                      10:2 
6 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Левски (Карлово) - Тракия 06 (Стамболийски)               5:0 
7 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Брестник 1948 (Пловдив)             0:3 сл. 
Атлетик (Куклен) - Металик 1938 (Сопот)                   3:0 
Раковски 2018 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)       3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XIII кръг

12 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Левски (Карлово)                   отложен 
13 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Тополово (Тополово)                   3:0 сл. 
Тракия 06 (Стамболийски) - Брестник 1948 (Пловдив)        2:2 
14 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Кричим (Кричим) - Раковски 2018 (Раковски)                4:0 
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               2:2 
24 май 2019 г., петък, 16:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Левски (Карлово)                   4:2 * 
* - датата е приблизителна.

                           XIV кръг

19 април 2019 г., петък, 17:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)            2:4 
21 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Тракия 06 (Стамболийски)            0:3 сл. 
във Ведраре:
Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)               3:0 
Атлетик (Куклен) - Кричим (Кричим)                        6:0 
Раковски 2018 (Раковски) - Юнайтед (Пловдив)              0:5 

                           XV кръг

25 април 2019 г., четвъртък, 15:30 ч:
Кричим (Кричим) - Левски (Карлово)                        1:4 
27 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Раковски 2018 (Раковски) - Тополово (Тополово)            3:0 сл. 
Юнайтед (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                      2:0 
Борислав 2009 (Първомай) - Брестник 1948 (Пловдив)        1:1 
Металик 1938 (Сопот) - Тракия 06 (Стамболийски)           8:0 

                           XVI кръг

3 май 2019 г., петък, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Юнайтед (Пловдив)                      0:0 
4 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Борислав 2009 (Първомай)       7:0 
5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Металик 1938 (Сопот)                0:3 сл. 
Брестник 1948 (Пловдив) - Кричим (Кричим)                 0:2 
Атлетик (Куклен) - Раковски 2018 (Раковски)               4:1 

                           XVII кръг

12 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Тополово (Тополово)                    3:0 сл. 
Юнайтед (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)               6:4 
Кричим (Кричим) - Тракия 06 (Стамболийски)                4:5 
Борислав 2009 (Първомай) - Металик 1938 (Сопот)           отложен 
13 май 2019 г., понеделник, 17:00 ч:
Раковски 2018 (Раковски) - Левски (Карлово)               0:7 
19 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Металик 1938 (Сопот)           0:2 

                           XVIII кръг

18 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Юнайтед (Пловдив)              1:2 
19 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Борислав 2009 (Първомай)            0:3 сл. 
Металик 1938 (Сопот) - Кричим (Кричим)                    3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Брестник 1948 (Пловдив) - Раковски 2018 (Раковски)        3:3 
Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен)                       2:1 

                           XIII кръг - отложен мач

24 май 2019 г., петък, 16:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Левски (Карлово)                   4:2 * 
* - датата е приблизителна.

                           XI кръг - отложен мач

27 май 2019 г., понеделник, 18:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Атлетик (Куклен)               0:2 

                           XVII кръг - отложен мач

19 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Металик 1938 (Сопот)           0:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Атлетик (Куклен) XXX 2:0 2:0 3:0 1:0 1:0 2:0 6:0 4:1 3:0* 2. Юнайтед (Пловдив) 2:0 XXX 3:2 2:0 4:0 6:4 1:1 10:2 10:3 3:0* 3. Левски (Карлово) 2:1 0:0 XXX 2:2 5:0 1:0 3:0 5:0 4:1 4:0 4. Металик 1938 (Сопот) 0:1 3:3 4:2 XXX 8:0 0:2 10:0 3:0* 8:0 4:2 5. Тракия 06 (Стамболийски) 0:2 1:2 1:1 7:2 XXX 2:2 7:0 6:0 4:3 3:0* 6. Брестник 1948 (Пловдив) 1:1 4:2 2:4 2:4 0:0 XXX 7:0 0:2 3:3 4:6 7. Борислав 2009 (Първомай) 2:2 1:5 1:0 0:2 2:4 1:1 XXX 3:0* 2:3 3:0* 8. Кричим (Кричим) 0:5 2:1 1:4 3:5 4:5 1:4 3:2 XXX 4:0 3:0* 9. Раковски 2018 (Раковски) 1:4 0:5 0:7 0:0 0:3* 2:9 3:0* 4:0 XXX 3:0* 10. Тополово (Тополово) 2:3 3:5 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3*10:1 3:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре