Деца (род.2003-04):
« Пловдив - Областна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сокол (Марково)                    18   17   1   0   95:6    52
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Пълдин (Пловдив)                   18   14   1   3   82:12   43
 3. Садово (Садово)                    18   14   0   4   67:14   42
 4. Спартак (Болярци)                  18   10   1   7   50:32   31
 5. Борислав 2009 (Първомай)           18    9   1   8   41:38   28
 6. Тополово (Тополово)                18    8   1   9   56:51   25
 7. Юнайтед (Пловдив)                  18    7   0  11   28:102  21
 8. Вихър (Строево)                    18    4   1  13   36:90   13
 9. Брестник 1948 (Пловдив)            18    2   0  16   24:71    6 [2 0 0 17:2  6]
10. Атлетик (Куклен)                   18    2   0  16   14:77    6 [0 0 2  2:17 0]

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Атлетик (Куклен) - в Куклен;
    - Борислав 2009 (Първомай) - в Първомай;
    - Брестник 1948 (Пловдив) - ст."Юрий Гагарин", Пловдив;
    - Вихър (Строево) - в Строево;
    - Пълдин (Пловдив) - в Труд;
    - Садово (Садово) - в Садово;
    - Сокол (Марково) - в Марково;
    - Спартак (Болярци) - в Болярци;
    - Тополово (Тополово) - в Тополово;
    - Юнайтед (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив.

                           I кръг

22 септември 2017, петък, 16:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)                     12:0 
24 септември 2017, неделя, 10:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Садово (Садово)                5:0 
24 септември 2017, неделя, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен)                        3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Вихър (Строево) - Брестник 1948 (Пловдив)                 4:1 
Тополово (Тополово) - Спартак (Болярци)                   4:3 

                           II кръг

29 септември 2017, петък, 16:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                0:6 
1 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Садово (Садово) - Спартак (Болярци)                       6:0 
Юнайтед (Пловдив) - Тополово (Тополово)                   2:10 
Атлетик (Куклен) - Вихър (Строево)                        4:1 
в кв.Дебър, Първомай:
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)                0:4 

                           III кръг

6 октомври 2017, петък, 16:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                      11:0 
Спартак (Болярци) - Юнайтед (Пловдив)                     6:0 
7 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Брестник 1948 (Пловдив)             9:0 
8 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Садово (Садово)                         отложен 
Вихър (Строево) - Борислав 2009 (Първомай)                3:5 
26 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
Сокол (Марково) - Садово (Садово)                         2:0 

                           IV кръг

13 октомври 2017, петък, 16:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак (Болярци)               0:2 
15 октомври 2017, неделя, 09:30 ч:
Садово (Садово) - Юнайтед (Пловдив)                       6:0 
15 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Тополово (Тополово)                    2:6 
Борислав 2009 (Първомай) - Пълдин (Пловдив)               1:3 
Сокол (Марково) - Вихър (Строево)                        17:0 

                           V кръг

20 октомври 2017, петък, 16:00 ч:
Спартак (Болярци) - Атлетик (Куклен)                      3:1 
21 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)               4:2 
21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Сокол (Марково)                        0:0 
22 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Вихър (Строево) - Садово (Садово)                         1:11 
Тополово (Тополово) - Борислав 2009 (Първомай)            отложен 
1 ноември 2017, сряда, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Борислав 2009 (Първомай)            1:2 

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Садово (Садово) - Брестник 1948 (Пловдив)                 9:0 
29 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Юнайтед (Пловдив)                      1:2 
Борислав 2009 (Първомай) - Спартак (Болярци)              0:0 
Вихър (Строево) - Пълдин (Пловдив)                        0:8 
29 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Сокол (Марково) - Тополово (Тополово)                     6:1 

                           V кръг - отложен мач

1 ноември 2017, сряда, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Борислав 2009 (Първомай)            1:2 

                           VII кръг

3 ноември 2017, петък, 15:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Садово (Садово)                        2:0 
Спартак (Болярци) - Сокол (Марково)                       0:4 
Брестник 1948 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                4:0 
4 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)              1:9 
5 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Вихър (Строево)                     7:3 

                           VIII кръг

10 ноември 2017, петък, 15:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Тополово (Тополово)                    отложен 
12 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Садово (Садово) - Атлетик (Куклен)                        3:0 сл. 
Борислав 2009 (Първомай) - Брестник 1948 (Пловдив)        отложен 
Вихър (Строево) - Спартак (Болярци)                       0:5 
12 ноември 2017, неделя, 12:00 ч:
Сокол (Марково) - Юнайтед (Пловдив)                      13:0 
25 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Тополово (Тополово)                    9:0 
25 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Брестник 1948 (Пловдив)        2:0 

                           IX кръг

17 ноември 2017, петък, 15:00 ч:
Спартак (Болярци) - Пълдин (Пловдив)                      0:1 
Брестник 1948 (Пловдив) - Сокол (Марково)                 0:4 
18 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Вихър (Строево)                       3:0 сл. 
19 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Садово (Садово)                     0:3 
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)               0:3 

                           VIII кръг - отложени мачове

25 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Тополово (Тополово)                    9:0 
25 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Брестник 1948 (Пловдив)        2:0 

                           III кръг - отложен мач

26 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
Сокол (Марково) - Садово (Садово)                         2:0 

                           X кръг

22 март 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Вихър (Строево)                 0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
22 март 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                      0:11 
23 март 2018, петък, 15:00 ч:
Спартак (Болярци) - Тополово (Тополово)                   отложен 
25 март 2018, неделя, 10:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                        0:3 сл. 
25 март 2018, неделя, 10:30 ч:
Садово (Садово) - Борислав 2009 (Първомай)                отложен 
27 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Садово (Садово) - Борислав 2009 (Първомай)                4:0 
27 май 2018, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Болярци) - Тополово (Тополово)                   4:2 

                           XI кръг

30 март 2018, петък, 16:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
31 март 2018, събота, 10:00 ч:
Спартак (Болярци) - Садово (Садово)                       0:1 
1 април 2018, неделя, 10:00 ч:
Тополово (Тополово) - Юнайтед (Пловдив)                   7:0 
1 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Вихър (Строево) - Атлетик (Куклен)                       10:1 
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                9:1 

                           XII кръг

6 април 2018, петък, 16:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Тополово (Тополово)             0:3 сл. 
7 април 2018, събота, 10:30 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Спартак (Болярци)                     3:7 
9 април 2018, понеделник, 10:30 ч:
Садово (Садово) - Сокол (Марково)                         0:3 сл. * 
* - първоначално 4:0, в последствие на Садово е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Борислав 2009 (Първомай) - Вихър (Строево)                3:4 
Атлетик (Куклен) - Пълдин (Пловдив)                       0:3 сл. 

                           XIII кръг

13 април 2018, петък, 16:00 ч:
Спартак (Болярци) - Брестник 1948 (Пловдив)               8:2 
Пълдин (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)               3:0 сл. 
15 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Атлетик (Куклен)                    3:0 сл. 
Вихър (Строево) - Сокол (Марково)                         0:8 
15 април 2018, неделя, 13:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Садово (Садово)                       0:8 

                           XIV кръг

20 април 2018, петък, 16:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)               2:3 
22 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Садово (Садово) - Вихър (Строево)                         3:0 
Атлетик (Куклен) - Спартак (Болярци)                      3:0 сл. 
22 април 2018, неделя, 12:00 ч:
Сокол (Марково) - Пълдин (Пловдив)                        2:1 
22 април 2018, неделя, 12:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Тополово (Тополово)            2:1 

                           XV кръг

27 април 2018, петък, 16:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Вихър (Строево)                        4:2 
27 април 2018, петък, 17:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Садово (Садово)                 0:3 сл. 
Юнайтед (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                      3:0 сл. 
27 април 2018, петък, 18:15 ч:
Спартак (Болярци) - Борислав 2009 (Първомай)              4:2 
29 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Сокол (Марково)                     0:6 

                           XVI кръг

3 май 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Сокол (Марково) - Спартак (Болярци)                       3:2 
6 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Садово (Садово) - Пълдин (Пловдив)                        4:1 
Вихър (Строево) - Тополово (Тополово)                     2:2 
Атлетик (Куклен) - Брестник 1948 (Пловдив)                2:13 
6 май 2018, неделя, 12:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Юнайтед (Пловдив)              0:1 

                           XVII кръг

11 май 2018, петък, 16:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)        0:3 сл. 
Спартак (Болярци) - Вихър (Строево)                       3:0 сл. 
13 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Садово (Садово)                        0:3 сл. 
Юнайтед (Пловдив) - Сокол (Марково)                       1:5 
Тополово (Тополово) - Пълдин (Пловдив)                    0:4 

                           XVIII кръг

18 май 2018, петък, 16:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Спартак (Болярци)                      0:3 сл. 
20 май 2018, неделя, 10:00 ч:
Сокол (Марково) - Брестник 1948 (Пловдив)                 3:0 сл. 
20 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Садово (Садово) - Тополово (Тополово)                     3:0 сл. 
Вихър (Строево) - Юнайтед (Пловдив)                       3:5 
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               3:0 сл. 

                           X кръг - отложени мачове

27 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Садово (Садово) - Борислав 2009 (Първомай)                4:0 
27 май 2018, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Болярци) - Тополово (Тополово)                   4:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Сокол (Марково) XXX 2:1 2:0 3:2 9:1 6:1 13:0 17:0 3:0* 3:0* 2. Пълдин (Пловдив) 0:0 XXX 2:0 0:3* 3:0* 9:0 12:0 4:2 3:0*11:0 3. Садово (Садово) 0:3* 4:1 XXX 6:0 4:0 3:0* 6:0 3:0 9:0 3:0* 4. Спартак (Болярци) 0:4 0:1 0:1 XXX 4:2 4:2 6:0 3:0* 8:2 3:1 5. Борислав 2009 (Първомай) 0:4 1:3 5:0 0:0 XXX 2:1 0:1 3:4 2:0 3:0* 6. Тополово (Тополово) 0:6 0:4 0:3 4:3 1:2 XXX 7:0 7:3 9:0 3:0* 7. Юнайтед (Пловдив) 1:5 0:11 0:8 3:7 1:9 2:10 XXX 3:0* 4:2 3:0* 8. Вихър (Строево) 0:8 0:8 1:11 0:5 3:5 2:2 3:5 XXX 4:1 10:1 9. Брестник 1948 (Пловдив) 0:4 0:6 0:3* 0:2 0:3* 0:3* 2:3 0:3* XXX 4:0 10. Атлетик (Куклен) 0:3* 0:3* 0:3* 3:0* 0:3 2:6 1:2 4:1 2:13 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре