Деца (род.2002-03):
Пловдив - Областна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Тракия 06 (Стамболийски)           14   10   4   0   49:13   34
-------------------------------------------------------------------
 2. Брестник 1948 (Пловдив)            14    9   2   3   46:13   29
 3. Сокол (Марково)                    14    9   0   5   35:28   27
 4. Раковски 2011 (Раковски)           14    6   2   6   50:35   20
 5. Брестовица (Брестовица)            14    5   3   6   27:35   18
 6. Гигант (Съединение)                14    4   3   7   23:35   15
 7. Спартак (Болярци)                  14    3   1  10   22:45   10
 8. Бенковски (Куртово Конаре)         14    2   1  11   16:64    7

Бележки
  - Брестник 1948 (Пловдив) играе домакинските си мачове през есента в Брестник, а през пролетта - на ст."Юрий Гагарин" в Пловдив.

                           I кръг

22 септември 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак (Болярци)               2:0 
24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Тракия 06 (Стамболийски)            2:2 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Бенковски (Куртово Конаре)              отложен 
Раковски 2011 (Раковски) - Брестовица (Брестовица)        6:3 
14 ноември 2016, понеделник, 11:00 ч:
Сокол (Марково) - Бенковски (Куртово Конаре)              0:1 

                           II кръг

30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Спартак (Болярци) - Раковски 2011 (Раковски)              4:3 
2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Тракия 06 (Стамболийски)     2:9 
Брестовица (Брестовица) - Гигант (Съединение)             отложен 
Сокол (Марково) - Брестник 1948 (Пловдив)                 2:1 
13 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Брестовица (Брестовица) - Гигант (Съединение)             4:0 

                           III кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Спартак (Болярци)                   3:3 
Тракия 06 (Стамболийски) - Брестовица (Брестовица)        3:0 сл. 
9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Бенковски (Куртово Конаре)     12:0 
в кв.Секирово, Раковски:
Раковски 2011 (Раковски) - Сокол (Марково)                4:1 

                           IV кръг

14 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Спартак (Болярци) - Тракия 06 (Стамболийски)              1:5 
16 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Брестовица (Брестовица)      2:2 
Сокол (Марково) - Гигант (Съединение)                     отложен 
Брестник 1948 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)        2:1 
1 ноември 2016, вторник, 11:00 ч:
Сокол (Марково) - Гигант (Съединение)                     2:1 

                           V кръг

22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Брестник 1948 (Пловдив)             0:4 
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол (Марково)                3:0 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Бенковски (Куртово Конаре)    10:0 
в Куртово Конаре:
Брестовица (Брестовица) - Спартак (Болярци)               3:0 сл. * 
* - първоначално 3:7, в последствие присъден служебно.

                           VI кръг

30 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Спартак (Болярци)            3:0 сл. 
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            2:3 
30 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Сокол (Марково) - Брестовица (Брестовица)                 6:1 
31 октомври 2016, понеделник, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)        2:2 

                           IV кръг - отложен мач

1 ноември 2016, вторник, 11:00 ч:
Сокол (Марково) - Гигант (Съединение)                     2:1 

                           VII кръг

5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Бенковски (Куртово Конаре)          3:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Раковски 2011 (Раковски)       2:0 
6 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Брестовица (Брестовица) - Брестник 1948 (Пловдив)         3:2 
7 ноември 2016, понеделник, 10:30 ч:
Спартак (Болярци) - Сокол (Марково)                       0:3 сл. * 
* - първоначално 6:0, в последствие на Спартак е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.

                           II кръг - отложен мач

13 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Брестовица (Брестовица) - Гигант (Съединение)             4:0 

                           I кръг - отложен мач

14 ноември 2016, понеделник, 11:00 ч:
Сокол (Марково) - Бенковски (Куртово Конаре)              0:1 

                           VIII кръг

27 март 2017, понеделник, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Гигант (Съединение)            4:0 
31 март 2017, петък, 16:00 ч:
Спартак (Болярци) - Брестник 1948 (Пловдив)               0:6 
2 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Сокол (Марково)              1:4 
2 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Брестовица (Брестовица) - Раковски 2011 (Раковски)        3:1 

                           IX кръг

5 април 2017, сряда, 17:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Бенковски (Куртово Конаре)     3:0 
8 април 2017, събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Брестовица (Брестовица)             1:1 
8 април 2017, събота, 12:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Сокол (Марково)                 2:0 
9 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Спартак (Болярци)              5:2 

                           X кръг

12 април 2017, сряда, 10:00 ч:
Спартак (Болярци) - Гигант (Съединение)                   3:4 
15 април 2017, събота, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Раковски 2011 (Раковски)                отложен 
Брестовица (Брестовица) - Тракия 06 (Стамболийски)        1:1 
19 април 2017, сряда, 17:00 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Брестник 1948 (Пловдив)      1:4 
25 май 2017, четвъртък, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Раковски 2011 (Раковски)                6:5 

                           XI кръг

20 април 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Спартак (Болярци)              3:0 сл. 
23 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Брестовица (Брестовица) - Бенковски (Куртово Конаре)      5:1 
Раковски 2011 (Раковски) - Брестник 1948 (Пловдив)        1:1 
25 април 2017, вторник, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Сокол (Марково)                     1:2 

                           XII кръг

28 април 2017, петък, 17:00 ч:
Спартак (Болярци) - Брестовица (Брестовица)               3:0 сл. 
30 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Раковски 2011 (Раковски)     3:4 
Брестник 1948 (Пловдив) - Гигант (Съединение)             3:0 сл. 
30 април 2017, неделя, 12:30 ч:
Сокол (Марково) - Тракия 06 (Стамболийски)                0:4 

                           XIV кръг - изтеглен мач

4 май 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Гигант (Съединение)          2:5 

                           XIII кръг

5 май 2017, петък, 18:00 ч:
Спартак (Болярци) - Бенковски (Куртово Конаре)            3:0 сл. 
6 май 2017, събота, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Брестник 1948 (Пловдив)        3:0 
Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)            0:3 сл. 
7 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Брестовица (Брестовица) - Сокол (Марково)                 1:4 

                           XIV кръг

4 май 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Гигант (Съединение)          2:5 
13 май 2017, събота, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Тракия 06 (Стамболийски)       5:5 
14 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Гигант (Съединение)          изтеглен 
Брестник 1948 (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)         отложен 
Сокол (Марково) - Спартак (Болярци)                       5:3 
24 май 2017, сряда, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)         5:0 

                           X кръг - отложен мач

25 май 2017, четвъртък, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Раковски 2011 (Раковски)                6:5 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Тракия 06 (Стамболийски) XXX 3:0 3:0 2:0 3:0* 4:0 3:0* 3:0 2. Брестник 1948 (Пловдив) 2:2 XXX 2:0 2:1 5:0 3:0* 2:0 12:0 3. Сокол (Марково) 0:4 2:1 XXX 6:5 6:1 2:1 5:3 0:1 4. Раковски 2011 (Раковски) 5:5 1:1 4:1 XXX 6:3 2:3 5:2 10:0 5. Брестовица (Брестовица) 1:1 3:2 1:4 3:1 XXX 4:0 3:0* 5:1 6. Гигант (Съединение) 2:2 0:4 1:2 0:3* 1:1 XXX 3:3 3:0 7. Спартак (Болярци) 1:5 0:6 0:3* 4:3 3:0* 3:4 XXX 3:0* 8. Бенковски (Куртово Конаре) 2:9 1:4 1:4 3:4 2:2 2:5 3:0* XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре