Деца (род.2004-05):
« Варна - Междуобластна група 2018/19 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Нови пазар)                 14   12   0   2   73:12   36
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Суворово 1 (Суворово)              14   10   2   2   57:6    32
 3. Велики Преслав (Велики Преслав)    14    9   0   5   44:26   27
 4. Атлетик (Провадия)                 14    7   4   3   25:14   25
 5. Септември 98 (Тервел)              14    5   0   9   27:43   15
 6. Устрем Д (Дончево)                 14    3   3   8   20:79   12
 7. Черноморец (Балчик)                14    3   0  11   24:36    9
 8. Камчиец 2015 (Старо Оряхово)       14    2   1  11   14:68    7

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Атлетик (Провадия) - в Провадия;
    - Ботев (Нови пазар) - в Нови пазар;
    - Велики Преслав (Велики Преслав) - във Велики Преслав;
    - Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - в Старо Оряхово;
    - Септември 98 (Тервел) - в Тервел;
    - Суворово 1 (Суворово) - в Суворово;
    - Устрем Д (Дончево) - в Дончево;
    - Черноморец (Балчик) - в Оброчище.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Устрем Д (Дончево)               13:0 
Ботев (Нови пазар) - Велики Преслав (Велики Преслав)      7:0 
Септември 98 (Тервел) - Атлетик (Провадия)                0:2 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Черноморец (Балчик)        2:1 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Атлетик (Провадия) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)         5:1 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел)   3:0 
Устрем Д (Дончево) - Ботев (Нови пазар)                   0:10 
Черноморец (Балчик)                                       почива
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Септември 98 (Тервел) - Устрем Д (Дончево)                7:1 
Камчиец 2015 (С.Оряхово) - Велики Преслав (В.Преслав)     4:7 
Черноморец (Балчик) - Атлетик (Провадия)                  0:2 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)     3:1 
Устрем Д (Дончево) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)         0:3 
Атлетик (Провадия)                                        почива
Септември 98 (Тервел)                                     почива
Ботев (Нови пазар)                                        почива
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Устрем Д (Дончево)                  9:0 
Атлетик (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав)      4:1 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива
Ботев (Нови пазар)                                        почива
Септември 98 (Тервел)                                     почива
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Устрем Д (Дончево) - Атлетик (Провадия)                   1:1 
Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар)                0:1 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива
Черноморец (Балчик)                                       почива
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Устрем Д (Дончево)     10:0 
28 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             0:4 
Ботев (Нови пазар)                                        почива
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива
Черноморец (Балчик)                                       почива
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)      3:0 
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                7:1 
Устрем Д (Дончево)                                        почива
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива
Атлетик (Провадия)                                        почива
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Ботев (Нови пазар)         0:10 
11 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Суворово 1 (Суворово)               1:2 
Септември 98 (Тервел)                                     почива
Атлетик (Провадия)                                        почива
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           X кръг

17 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Атлетик (Провадия)                1:1 
Ботев (Нови пазар) - Черноморец (Балчик)                  6:1 
Септември 98 (Тервел) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)      3:0 
Устрем Д (Дончево)                                        почива
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           XI кръг

24 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Септември 98 (Тервел)               2:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Суворово 1 (Суворово)   2:0 
24 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Атлетик (Провадия) - Ботев (Нови пазар)                   1:0 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           XII кръг

9 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Устрем Д (Дончево) - Суворово 1 (Суворово)                0:9 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Ботев (Нови пазар)      0:1 
Атлетик (Провадия) - Септември 98 (Тервел)                1:2 
Черноморец (Балчик) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)        6:0 

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Атлетик (Провадия)         0:3 
Септември 98 (Тервел) - Велики Преслав (Велики Преслав)   2:4 
Ботев (Нови пазар) - Устрем Д (Дончево)                   9:1 
Черноморец (Балчик)                                       почива
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           XIV кръг

23 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Устрем Д (Дончево) - Септември 98 (Тервел)                4:2 
Велики Преслав (В.Преслав) - Камчиец 2015 (С.Оряхово)    10:0 
Атлетик (Провадия) - Черноморец (Балчик)                  3:0 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XV кръг

30 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Велики Преслав (Велики Преслав)     0:3 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Устрем Д (Дончево)         4:4 
Атлетик (Провадия)                                        почива
Септември 98 (Тервел)                                     почива
Ботев (Нови пазар)                                        почива
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           XVI кръг

6 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Устрем Д (Дончево) - Черноморец (Балчик)                  5:1 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Атлетик (Провадия)      1:0 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива
Ботев (Нови пазар)                                        почива
Септември 98 (Тервел)                                     почива
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Атлетик (Провадия) - Устрем Д (Дончево)                   1:1 
Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово)                1:2 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива
Черноморец (Балчик)                                       почива
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XVIII кръг

20 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             6:0 
Устрем Д (Дончево) - Велики Преслав (Велики Преслав)      3:0 
Ботев (Нови пазар)                                        почива
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива
Черноморец (Балчик)                                       почива
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           XIX кръг

4 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Суворово 1 (Суворово)      0:10 
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                4:8 
Устрем Д (Дончево)                                        почива
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива
Атлетик (Провадия)                                        почива
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XX кръг

11 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Ботев (Нови пазар) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)         3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
11 май 2019 г., събота, 12:30 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Черноморец (Балчик)               3:0 
Септември 98 (Тервел)                                     почива
Атлетик (Провадия)                                        почива
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           XXI кръг

18 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Атлетик (Провадия) - Суворово 1 (Суворово)                0:0 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Септември 98 (Тервел)      0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
18 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар)                  1:4 
Устрем Д (Дончево)                                        почива
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           XXII кръг

1 юни 2019 г., събота, 11:30 ч:
Септември 98 (Тервел) - Черноморец (Балчик)               3:1 
Ботев (Нови пазар) - Атлетик (Провадия)                   6:1 
Суворово 1 (Суворово) - Велики Преслав (Велики Преслав)   4:0 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива
Устрем Д (Дончево)                                        почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Ботев (Нови пазар) XXX 1:2 7:0 6:1 7:1 9:1 6:1 3:0* 2. Суворово 1 (Суворово) 0:1 XXX 4:0 1:1 6:0 13:0 3:0 3:0 3. Велики Преслав (Велики Преслав) 0:1 2:0 XXX 1:0 3:0 10:0 3:1 10:0 4. Атлетик (Провадия) 1:0 0:0 4:1 XXX 1:2 1:1 3:0 5:1 5. Септември 98 (Тервел) 4:8 0:4 2:4 0:2 XXX 7:1 3:1 3:0 6. Устрем Д (Дончево) 0:10 0:9 3:0 1:1 4:2 XXX 5:1 0:3 7. Черноморец (Балчик) 1:4 1:2 0:3 0:2 2:0 9:0 XXX 6:0 8. Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:10 0:10 4:7 0:3 0:3* 4:4 2:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре