Деца (род.2003-04):
« Варна - Междуобластна група 2017/18 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Септември 98 (Тервел)              26   23   0   3  130:23   69
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Девня 2005 (Девня)                 26   18   3   5   89:25   57
 3. Атлетик (кв.Макак, Шумен)          26   18   0   8   97:34   54
 4. Одесос 2014 (Варна)                26   15   4   7   72:36   49 [1 1 0  4:2  4]
 5. Белослав 1918 (Белослав)           26   15   4   7   85:35   49 [0 1 1  2:4  1]
 6. Камчиец 2015 (Старо Оряхово)       26   16   0  10   83:49   48
 7. Велики Преслав (Велики Преслав)    26   15   0  11   71:44   45
 8. Суворово 1 (Суворово)              26   12   5   9   64:37   41
 9. Юнак (Варна)                       26   12   2  12   57:45   38
10. Провадия (Провадия)                26   10   3  13   78:73   33
11. Спортист (Михалич)                 26    8   1  17   39:76   25
12. Хитрино (Хитрино)                  26    5   0  21   36:132  15
13. Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)  26    2   0  24   21:195   6 [2 0 0  6:3  6]
14. Аксаково 1948 (Аксаково)           26    2   0  24   16:134   6 [0 0 2  3:6  0]

Бележки
  - Първоначално в групата заявява участие Вихър 2016 (Вълчи дол), но след това се отказва. Изготвена е нова програма за 14 отбора. Първоначалната програма е както следва:
    1.Белослав 1918 (Белослав)        - 16.почива
    2.Одесос 2014 (Варна)             - 15.Аксаково 1948 (Аксаково)
    3.Вихър 2016 (Вълчи дол)          - 14.Септември 98 (Тервел)
    4.Провадия (Провадия)             - 13.Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
    5.Юнак (Варна)                    - 12.Атлетик (кв.Макак, Шумен)
    6.Суворово 1 (Суворово)           - 11.Спортист (Михалич)
    7.Велики Преслав (Велики Преслав) - 10.Хитрино (Хитрино)
    8.Камчиец 2015 (Старо Оряхово)    -  9.Девня 2005 (Девня)
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Аксаково 1948 (Аксаково) - в Аксаково;
    - Атлетик (кв.Макак, Шумен) - ст."Панайот Волов", Шумен;
    - Белослав 1918 (Белослав) - в Белослав;
    - Велики Преслав (Велики Преслав) - във Велики Преслав;
    - Девня 2005 (Девня) - в кв.Повеляново, Девня;
    - Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - в Старо Оряхово;
    - Одесос 2014 (Варна) - ст."Локомотив", Варна;
    - Провадия (Провадия) - в Провадия;
    - Септември 98 (Тервел) - в Тервел;
    - Спортист (Михалич) - в Михалич;
    - Суворово 1 (Суворово) - в Суворово;
    - Хитрино (Хитрино) - в Хитрино;
    - Черноморец 2003 (Бяла) - в Бяла, обл.Варна;
    - Юнак (Варна) - НСБ "Спортпалас", кк Чайка.

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Септември 98 (Тервел)          0:1 
Провадия (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)         15:1 
Суворово 1 (Суворово) - Спортист (Михалич)                5:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Хитрино (Хитрино)       3:0 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Девня 2005 (Девня)         3:0 
10 септември 2017, неделя, 10:00 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Аксаково 1948 (Аксаково)            9:1 
Юнак (Варна) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)                  1:0 

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Девня 2005 (Девня)             0:14 
Хитрино (Хитрино) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)          1:10 
Спортист (Михалич) - Велики Преслав (Велики Преслав)      1:4 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Суворово 1 (Суворово)         5:0 
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Юнак (Варна)          3:11 
Септември 98 (Тервел) - Провадия (Провадия)               6:4 
17 септември 2017, неделя, 14:00 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Белослав 1918 (Белослав)            2:2 

                           III кръг

22 септември 2017, петък, 11:00 ч:
Провадия (Провадия) - Одесос 2014 (Варна)                 2:5 
23 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Аксаково 1948 (Аксаково)      10:3 
Юнак (Варна) - Септември 98 (Тервел)                      3:2 
Суворово 1 (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)        9:0 
Велики Преслав (В.Преслав) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)    0:7 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Спортист (Михалич)         4:1 
Девня 2005 (Девня) - Хитрино (Хитрино)                   11:0 

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Хитрино (Хитрино)              0:7 
Спортист (Михалич) - Девня 2005 (Девня)                   0:3 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Камчиец 2015 (С.Оряхово)      5:0 
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Велики Преслав (В.Преслав)   0:8 
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             4:0 
Белослав 1918 (Белослав) - Провадия (Провадия)            5:4 
30 септември 2017, събота, 12:30 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Юнак (Варна)                        1:0 

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Провадия (Провадия) - Аксаково 1948 (Аксаково)           13:1 
Юнак (Варна) - Белослав 1918 (Белослав)                   0:3 сл. * 
* - домакините не осигуряват охрана.
Велики Преслав (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел)   0:6 
Камчиец 2015 (С.Оряхово) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)     7:0 
Девня 2005 (Девня) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)            5:0 сл. * 
* - прекратен в 30' при 2:0 заради сбиване, след което гостите напускат
    терена.
Хитрино (Хитрино) - Спортист (Михалич)                    1:5 
7 октомври 2017, събота, 14:30 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Одесос 2014 (Варна)               0:2 

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Спортист (Михалич)             2:0 
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Девня 2005 (Девня)    0:9 
Септември 98 (Тервел) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)     11:2 
Белослав 1918 (Белослав) - Суворово 1 (Суворово)          1:1 
Провадия (Провадия) - Юнак (Варна)                        3:3 
14 октомври 2017, събота, 12:30 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав)     0:3 
15 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Хитрино (Хитрино)             9:0 

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Юнак (Варна) - Аксаково 1948 (Аксаково)                   3:0 
Суворово 1 (Суворово) - Провадия (Провадия)               2:4 
Велики Преслав (В.Преслав) - Белослав 1918 (Белослав)     2:0 
Девня 2005 (Девня) - Септември 98 (Тервел)                2:1 
Хитрино (Хитрино) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)     7:1 
Спортист (Михалич) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)            1:4 
22 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Одесос 2014 (Варна)        3:0 сл. * 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят, заради турне в
    чужбина.

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)      0:3 сл. 
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Спортист (Михалич)    0:2 
Септември 98 (Тервел) - Хитрино (Хитрино)                12:0 
Белослав 1918 (Белослав) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)   3:1 
Провадия (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав)     1:6 
Юнак (Варна) - Суворово 1 (Суворово)                      0:0 
28 октомври 2017, събота, 13:30 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Девня 2005 (Девня)                  0:0 

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Аксаково 1948 (Аксаково)          5:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Юнак (Варна)            3:0 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Провадия (Провадия)        4:2 
Девня 2005 (Девня) - Белослав 1918 (Белослав)             3:1 
Спортист (Михалич) - Септември 98 (Тервел)                0:8 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)   13:0 
5 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Одесос 2014 (Варна)                   1:9 

                           X кръг

11 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)     0:2 
Септември 98 (Тервел) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)         1:3 
Белослав 1918 (Белослав) - Хитрино (Хитрино)             12:0 
Провадия (Провадия) - Девня 2005 (Девня)                  1:1 
Суворово 1 (Суворово) - Велики Преслав (Велики Преслав)   0:2 
11 ноември 2017, събота, 12:30 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Спортист (Михалич)                  1:1 
11 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Юнак (Варна) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)               0:1 

                           XI кръг

18 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Велики Преслав (В.Преслав) - Аксаково 1948 (Аксаково)    12:0 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Суворово 1 (Суворово)      3:0 
Девня 2005 (Девня) - Юнак (Варна)                         1:0 
Хитрино (Хитрино) - Провадия (Провадия)                   3:4 
Спортист (Михалич) - Белослав 1918 (Белослав)             0:4 
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Септември 98 (Тервел)        1:8 
19 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Одесос 2014 (Варна)           2:1 

                           XII кръг

25 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Септември 98 (Тервел)          0:6 
Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)      1:5 
Провадия (Провадия) - Спортист (Михалич)                  2:1 
Суворово 1 (Суворово) - Девня 2005 (Девня)                0:1 
Велики Преслав (В.Преслав) - Камчиец 2015 (С.Оряхово)     4:1 
25 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Юнак (Варна) - Хитрино (Хитрино)                          3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
26 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)         11:0 

                           XIII кръг

2 декември 2017, събота, 10:00 ч:
Камчиец 2015 (С.Оряхово) - Аксаково 1948 (Аксаково)      10:1 
Девня 2005 (Девня) - Велики Преслав (Велики Преслав)      3:1 
Спортист (Михалич) - Юнак (Варна)                         1:2 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Провадия (Провадия)           3:0 
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Белослав 1918 (Белослав)     0:10 
3 декември 2017, неделя, 10:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Суворово 1 (Суворово)                 1:3 
Септември 98 (Тервел) - Одесос 2014 (Варна)               7:1 

                           XIV кръг

3 март 2018, събота, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Белослав 1918 (Белослав)          отложен 
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Провадия (Провадия)   отложен 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Юнак (Варна)                  отложен 
Спортист (Михалич) - Суворово 1 (Суворово)                отложен 
Хитрино (Хитрино) - Велики Преслав (Велики Преслав)       отложен 
Девня 2005 (Девня) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)         отложен 
4 март 2018, неделя, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Одесос 2014 (Варна)            отложен 
9 април 2018, понеделник, 14:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Одесос 2014 (Варна)            0:3 
Септември 98 (Тервел) - Белослав 1918 (Белослав)          3:0 
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Провадия (Провадия)   1:7 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Юнак (Варна)                  3:0 
Спортист (Михалич) - Суворово 1 (Суворово)                1:4 
Хитрино (Хитрино) - Велики Преслав (Велики Преслав)       0:3 
Девня 2005 (Девня) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)         2:1 

                           XV кръг

10 март 2018, събота, 10:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Аксаково 1948 (Аксаково)             7:1 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Хитрино (Хитрино)          3:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Спортист (Михалич)      6:2 
Суворово 1 (Суворово) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)         3:2 
Юнак (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)          9:2 
Провадия (Провадия) - Септември 98 (Тервел)               0:3 
11 март 2018, неделя, 10:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Одесос 2014 (Варна)            0:2 

                           XVI кръг

17 март 2018, събота, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Белослав 1918 (Белослав)       1:3 
Септември 98 (Тервел) - Юнак (Варна)                      6:2 
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Суворово 1 (Суворово)        0:7 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Велики Преслав (В.Преслав)    2:1 
Спортист (Михалич) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)         0:2 
Хитрино (Хитрино) - Девня 2005 (Девня)                    0:4 
18 март 2018, неделя, 14:00 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Провадия (Провадия)                 отложен 
5 април 2018, четвъртък, 11:00 ч:
в Провадия:
Одесос 2014 (Варна) - Провадия (Провадия)                 3:1 

                           XVII кръг

24 март 2018, събота, 10:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Аксаково 1948 (Аксаково)              отложен 
Девня 2005 (Девня) - Спортист (Михалич)                   отложен 
Камчиец 2015 (С.Оряхово) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)      отложен 
Велики Преслав (В.Преслав) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)   отложен 
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             отложен 
Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)            отложен 
25 март 2018, неделя, 14:30 ч:
Юнак (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                        отложен 
23 май 2018, сряда, 15:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Спортист (Михалич)                   4:1 
24 май 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Аксаково 1948 (Аксаково)              3:0 
Камчиец 2015 (С.Оряхово) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)      3:0 
Велики Преслав (В.Преслав) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)   3:0 
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             1:3 
Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)            1:1 
24 май 2018, четвъртък, 16:30 ч:
Юнак (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                        0:1 

                           XVIII кръг

31 март 2018, събота, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Провадия (Провадия)            1:3 
Белослав 1918 (Белослав) - Юнак (Варна)                   1:0 
Септември 98 (Тервел) - Велики Преслав (Велики Преслав)   3:1 
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Камчиец 2015 (С.Оряхово)     1:7 
Спортист (Михалич) - Хитрино (Хитрино)                    5:1 
31 март 2018, събота, 15:00 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Суворово 1 (Суворово)               0:0 
1 април 2018, неделя, 10:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Девня 2005 (Девня)            3:2 

                           XIX кръг

3 април 2018, вторник, 14:00 ч:
Спортист (Михалич) - Аксаково 1948 (Аксаково)             4:0 
Хитрино (Хитрино) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)             0:2 
Девня 2005 (Девня) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)    3:0 сл. 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Септември 98 (Тервел)      1:2 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Одесос 2014 (Варна)     0:2 
Суворово 1 (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав)          1:1 
Юнак (Варна) - Провадия (Провадия)                        3:0 

                           XVI кръг - отложен мач

5 април 2018, четвъртък, 11:00 ч:
в Провадия:
Одесос 2014 (Варна) - Провадия (Провадия)                 3:1 

                           XIV кръг - отложени мачове

9 април 2018, понеделник, 14:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Одесос 2014 (Варна)            0:3 
Септември 98 (Тервел) - Белослав 1918 (Белослав)          3:0 
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Провадия (Провадия)   1:7 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Юнак (Варна)                  3:0 
Спортист (Михалич) - Суворово 1 (Суворово)                1:4 
Хитрино (Хитрино) - Велики Преслав (Велики Преслав)       0:3 
Девня 2005 (Девня) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)         2:1 

                           XX кръг

14 април 2018, събота, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Юнак (Варна)                   0:2 
Провадия (Провадия) - Суворово 1 (Суворово)               1:3 
Белослав 1918 (Белослав) - Велики Преслав (В.Преслав)     3:0 сл. * 
* - първоначално 0:2, в последствие на Велики Преслав е присъдена служебна
    загуба заради нердовен играч.
Септември 98 (Тервел) - Девня 2005 (Девня)                1:0 
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Хитрино (Хитрино)     1:2 
15 април 2018, неделя, 10:00 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)        4:3 
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Спортист (Михалич)            9:0 

                           XXI кръг

21 април 2018, събота, 10:00 ч:
Спортист (Михалич) - Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)    4:1 
Хитрино (Хитрино) - Септември 98 (Тервел)                 0:8 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Белослав 1918 (Белослав)   2:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Провадия (Провадия)     3:0 сл. 
Суворово 1 (Суворово) - Юнак (Варна)                      1:3 
22 април 2018, неделя, 10:00 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Аксаково 1948 (Аксаково)      3:0 сл. 
Девня 2005 (Девня) - Одесос 2014 (Варна)                  3:1 

                           XXII кръг

28 април 2018, събота, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Суворово 1 (Суворово)          0:2 
Провадия (Провадия) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)        2:1 
Белослав 1918 (Белослав) - Девня 2005 (Девня)             3:0 
Септември 98 (Тервел) - Спортист (Михалич)                3:0 
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)    1:12 
28 април 2018, събота, 14:30 ч:
Юнак (Варна) - Велики Преслав (Велики Преслав)            4:1 
29 април 2018, неделя, 10:00 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Хитрино (Хитрино)                   5:1 

                           XXIII кръг

5 май 2018, събота, 10:00 ч:
Черноморец 2003 (Бяла, Вн) - Аксаково 1948 (Аксаково)     4:3 
Хитрино (Хитрино) - Белослав 1918 (Белослав)              3:6 
Девня 2005 (Девня) - Провадия (Провадия)                  7:1 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Юнак (Варна)               3:6 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Суворово 1 (Суворово)   1:3 сл. 
5 май 2018, събота, 12:30 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Септември 98 (Тервел)         1:7 
6 май 2018, неделя, 10:00 ч:
Спортист (Михалич) - Одесос 2014 (Варна)                  2:1 

                           XXIV кръг

12 май 2018, събота, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Велики Преслав (В.Преслав)     2:0 
Провадия (Провадия) - Хитрино (Хитрино)                   3:2 
Белослав 1918 (Белослав) - Спортист (Михалич)             4:0 
Септември 98 (Тервел) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)       13:1 
12 май 2018, събота, 14:30 ч:
Юнак (Варна) - Девня 2005 (Девня)                         2:3 
13 май 2018, неделя, 10:00 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)           2:1 
16 май 2018, сряда, 16:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)      3:1 

                           XXV кръг

19 май 2018, събота, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Аксаково 1948 (Аксаково)          3:0 
във Вълчи дол:
Спортист (Михалич) - Провадия (Провадия)                  4:1 
Хитрино (Хитрино) - Юнак (Варна)                          3:0 
Девня 2005 (Девня) - Суворово 1 (Суворово)                1:1 
Камчиец 2015 (С.Оряхово) - Велики Преслав (В.Преслав)     4:1 
19 май 2018, събота, 12:30 ч:
Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Белослав 1918 (Белослав)      0:2 
20 май 2018, неделя, 10:00 ч:
Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - Одесос 2014 (Варна)   1:6 

                           XVII кръг - отложени мачове

23 май 2018, сряда, 15:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Спортист (Михалич)                   4:1 
24 май 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Аксаково 1948 (Аксаково)              3:0 
Камчиец 2015 (С.Оряхово) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)      3:0 
Велики Преслав (В.Преслав) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)   3:0 
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             1:3 
Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)            1:1 
24 май 2018, четвъртък, 16:30 ч:
Юнак (Варна) - Одесос 2014 (Варна)                        0:1 

                           XXVI кръг

26 май 2018, събота, 10:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)   0:3 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Девня 2005 (Девня)      3:0 
Суворово 1 (Суворово) - Хитрино (Хитрино)                10:0 
Провадия (Провадия) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)           3:0 сл. 
Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 2003 (Бяла, Вн)     9:0 
26 май 2018, събота, 14:30 ч:
Юнак (Варна) - Спортист (Михалич)                         0:3 сл. 
27 май 2018, неделя, 12:00 ч:
Одесос 2014 (Варна) - Септември 98 (Тервел)               0:2 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Септември 98 (Тервел) XXX 1:0 1:3 7:1 3:0 11:2 3:1 4:0 6:2 6:4 3:0 12:0 13:1 3:0 2. Девня 2005 (Девня) 2:1 XXX 5:0* 3:1 3:1 2:1 3:1 1:1 1:0 7:1 4:1 11:0 3:0* 7:1 3. Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:7 3:2 XXX 2:1 0:2 5:0 2:1 5:0 3:0 3:0 9:0 9:0 13:0 3:0* 4. Одесос 2014 (Варна) 0:2 0:0 2:1 XXX 2:2 4:3 0:3 0:0 1:0 3:1 1:1 5:1 11:0 9:1 5. Белослав 1918 (Белослав) 0:1 3:0 1:5 0:2 XXX 3:1 3:0* 1:1 1:0 5:4 4:0 12:0 9:0 10:3 6. Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 1:2 3:0 3:0 3:0* 2:0 XXX 4:1 3:0 3:6 4:2 4:1 3:0 7:0 10:1 7. Велики Преслав (Велики Преслав) 0:6 3:0 0:7 0:2 2:0 4:1 XXX 1:3* 3:0 3:0* 6:2 3:0 3:0 12:0 8. Суворово 1 (Суворово) 1:3 0:1 3:2 0:2 1:1 3:1 0:2 XXX 1:3 2:4 5:0 10:0 9:0 5:0 9. Юнак (Варна) 3:2 2:3 1:0 0:1 0:3* 0:1 4:1 0:0 XXX 3:0 0:3* 3:0* 9:2 3:0 10. Провадия (Провадия) 0:3 1:1 3:0* 2:5 1:1 2:1 1:6 1:3 3:3 XXX 2:1 3:2 15:1 13:1 11. Спортист (Михалич) 0:8 0:3 1:4 2:1 0:4 0:2 1:4 1:4 1:2 4:1 XXX 5:1 4:1 4:0 12. Хитрино (Хитрино) 0:8 0:4 0:2 1:9 3:6 1:10 0:3 1:3 3:0 3:4 1:5 XXX 7:1 3:0 13. Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 1:8 0:9 1:12 1:6 0:10 1:7 0:8 0:7 3:11 1:7 0:2 1:2 XXX 4:3 14. Аксаково 1948 (Аксаково) 0:6 0:14 0:3* 0:3 1:3 0:3 2:0 0:2 0:2 1:3 2:0 0:7 0:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре