Деца (род.2004-05):
« Велико Търново - Зонална група 2018/19 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Враца)                      16   13   0   3   41:13   39
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Литекс (Ловеч)                     16   12   1   3   50:13   37
 3. Спартак 1919 (Плевен)              16   10   2   4   52:23   32
 4. Монтана 1921 (Монтана)             16    8   2   6   24:24   26
 5. Бдин 1923 (Видин)                  16    6   4   6   28:29   22
 6. Локомотив (Горна Оряховица)        16    6   1   9   27:29   19 [1 0 1  3:2  3]
 7. Кариана (Ерден)                    16    6   1   9   29:37   19 [1 0 1  2:3  3]
 8. Спартак (Плевен)                   16    5   1  10   27:50   16
 9. Пегас спорт (Видин)                16    0   0  16   11:71    0

Бележки
  - Пегас спорт (Видин) играе домакинските си мачове в Дреновец.

                           I кръг

13 септември 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Враца)                     4:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Кариана (Ерден)                  2:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин 1923 (Видин)           1:1 
Спартак (Плевен) - Пегас спорт (Видин)                    3:2 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           II кръг

20 септември 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Спартак (Плевен)                      5:2 
Кариана (Ерден) - Локомотив (Горна Оряховица)             0:2 
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    1:0 
Литекс (Ловеч) - Спартак 1919 (Плевен)                    4:1 
Пегас спорт (Видин)                                       почива

                           III кръг

27 септември 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                   0:3 
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца)               1:3 
Спартак (Плевен) - Кариана (Ерден)                        1:5 
Пегас спорт (Видин) - Бдин 1923 (Видин)                   0:6 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива

                           IV кръг

4 октомври 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
Кариана (Ерден) - Пегас спорт (Видин)                     4:0 
Ботев (Враца) - Спартак (Плевен)                          2:0 
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)              5:1 
Спартак 1919 (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)            2:1 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           V кръг

11 октомври 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1919 (Плевен)       2:0 
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч)                         0:3 
Пегас спорт (Видин) - Ботев (Враца)                       0:6 
Бдин 1923 (Видин) - Кариана (Ерден)                       3:1 
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

                           VI кръг

18 октомври 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
Ботев (Враца) - Бдин 1923 (Видин)                         2:1 
Литекс (Ловеч) - Пегас спорт (Видин)                      8:0 
Спартак 1919 (Плевен) - Спартак (Плевен)                 10:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)      2:1 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           VII кръг

25 октомври 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)                 3:0 
Пегас спорт (Видин) - Спартак 1919 (Плевен)               1:3 
Бдин 1923 (Видин) - Литекс (Ловеч)                        2:2 
Кариана (Ерден) - Ботев (Враца)                           1:2 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           VIII кръг

1 ноември 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Кариана (Ерден)                          3:0 
Спартак 1919 (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                 6:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Пегас спорт (Видин)              2:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)            4:2 
Ботев (Враца)                                             почива

                           IX кръг

8 ноември 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
Пегас спорт (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)         0:7 
Бдин 1923 (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)                5:1 
Кариана (Ерден) - Спартак 1919 (Плевен)                   2:3 
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            0:1 
Спартак (Плевен)                                          почива

                           X кръг

21 март 2019 г., четвъртък, 15:30 ч:
Ботев (Враца) - Спартак 1919 (Плевен)                     3:0 
Кариана (Ерден) - Монтана 1921 (Монтана)                  1:1 
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)           1:0 
Пегас спорт (Видин) - Спартак (Плевен)                    2:3 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           XI кръг

28 март 2019 г., четвъртък, 15:30 ч:
Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                      0:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Кариана (Ерден)             1:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    1:0 
Спартак 1919 (Плевен) - Литекс (Ловеч)                    4:0 
Пегас спорт (Видин)                                       почива

                           XII кръг

4 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                   1:0 
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)               4:0 
Кариана (Ерден) - Спартак (Плевен)                        4:2 
Бдин 1923 (Видин) - Пегас спорт (Видин)                   1:0 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива

                           XIII кръг

11 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Пегас спорт (Видин) - Кариана (Ерден)                     3:4 
Спартак (Плевен) - Ботев (Враца)                          2:3 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)              1:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак 1919 (Плевен)            2:2 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           XIV кръг

18 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)       3:0 
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)                         4:2 
Ботев (Враца) - Пегас спорт (Видин)                       3:1 
Кариана (Ерден) - Бдин 1923 (Видин)                       2:0 
Монтана 1921 (Монтана)                                    почива

                           XV кръг

23 април 2019 г., вторник, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Враца)                         1:4 
25 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Пегас спорт (Видин) - Литекс (Ловеч)                      0:7 
Спартак (Плевен) - Спартак 1919 (Плевен)                  4:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)      1:3 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XVI кръг

2 май 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен)                 2:0 
Спартак 1919 (Плевен) - Пегас спорт (Видин)               7:0 
Литекс (Ловеч) - Бдин 1923 (Видин)                        4:0 
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                           5:0 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XVII кръг

9 май 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - Литекс (Ловеч)                          1:5 
Бдин 1923 (Видин) - Спартак 1919 (Плевен)                 1:1 
Пегас спорт (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)              1:4 
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)            3:2 
Ботев (Враца)                                             почива

                           XVIII кръг

16 май 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Пегас спорт (Видин)         3:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Бдин 1923 (Видин)                3:1 
Спартак 1919 (Плевен) - Кариана (Ерден)                   4:1 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                            0:1 
Спартак (Плевен)                                          почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Враца) XXX 0:1 3:0 1:0 2:1 4:0 5:0 2:0 3:1 2. Литекс (Ловеч) 0:1 XXX 4:1 1:0 4:0 5:1 3:0 4:2 8:0 3. Спартак 1919 (Плевен) 4:2 4:0 XXX 2:1 6:0 3:0 4:1 10:0 7:0 4. Монтана 1921 (Монтана) 1:0 0:3 2:2 XXX 3:1 2:1 2:1 2:0 2:1 5. Бдин 1923 (Видин) 1:4 2:2 1:1 5:1 XXX 1:0 3:1 5:2 1:0 6. Локомотив (Горна Оряховица) 1:3 1:0 2:0 1:3 1:1 XXX 1:2 4:2 3:0 7. Кариана (Ерден) 1:2 1:5 2:3 1:1 2:0 0:2 XXX 4:2 4:0 8. Спартак (Плевен) 2:3 0:3 4:2 3:0 0:0 3:2 1:5 XXX 3:2 9. Пегас спорт (Видин) 0:6 0:7 1:3 1:4 0:6 0:7 3:4 2:3 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре