Деца (род.2003-04):
« Велико Търново - Зонална група 2017/18 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив (Горна Оряховица)        26   24   2   0  223:7    74
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Етър ВТ (Велико Търново)           26   21   2   3   98:27   65
 3. Спартак (Плевен)                   26   18   0   8  105:51   54
 4. Спартак 1919 (Плевен)              26   17   2   7  114:54   53
 5. Янтра (Полски Тръмбеш)             26   15   4   7   85:48   49
 6. Янтра Габрово (Габрово)            26   14   2  10   82:67   44
 7. Белица 2017 (Килифарево)           26   13   1  12   73:49   40
 8. Академик (Свищов)                  26   11   1  14   49:75   34
 9. Левски 2007 (Левски)               26   10   3  13   66:89   33
10. Павликени (Павликени)              26   10   2  14   56:82   32
11. Трявна (Трявна)                    26    8   3  15   42:89   27
12. Локомотив 1927 (Дряново)           26    5   2  19   45:122  17
13. Севлиево (Севлиево)                26    4   0  22   29:150  12
14. Гигант (Белене)                    26    0   0  26    7:164   0

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Гигант (Белене)                3:2 
Спартак 1919 (Плевен) - Севлиево (Севлиево)              13:0 
Белица 2017 (Килифарево) - Етър ВТ (Велико Търново)       2:3 
9 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                   1:5 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра Габрово (Габрово)          4:7 
Спартак (Плевен)                                          почива
Академик (Свищов)                                         почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           II кръг

13 септември 2017, сряда, 14:00 ч:
в Полски Тръмбеш: *
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)         0:1 
* - в Полски Тръмбеш по взаимна договорка.
Павликени (Павликени) - Локомотив (Горна Оряховица)       0:5 
Севлиево (Севлиево) - Трявна (Трявна)                     5:4 
Спартак (Плевен) - Академик (Свищов)                      7:0 
13 септември 2017, сряда, 15:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Левски 2007 (Левски)            6:1 
Гигант (Белене) - Спартак 1919 (Плевен)                   0:8 
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива

                           III кръг

16 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Белица 2017 (Килифарево) - Павликени (Павликени)          2:0 
Левски 2007 (Левски) - Етър ВТ (Велико Търново)           1:7 
16 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Трявна (Трявна) - Гигант (Белене)                         6:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Севлиево (Севлиево)        18:0 
19 септември 2017, вторник, 16:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Спартак (Плевен)               3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват заради липса на транспорт.
Академик (Свищов)                                         почива
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           IV кръг

23 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Севлиево (Севлиево) - Белица 2017 (Килифарево)            1:7 
Спартак (Плевен) - Спартак 1919 (Плевен)                  4:1 
Академик (Свищов) - Локомотив 1927 (Дряново)              4:0 
23 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш)            0:3 
Гигант (Белене) - Локомотив (Горна Оряховица)             0:24 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Левски 2007 (Левски)                                      почива
Трявна (Трявна)                                           почива

                           V кръг

30 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Академик (Свищов)                 6:1 
Белица 2017 (Килифарево) - Гигант (Белене)                3:0 
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)              2:2 
30 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Трявна (Трявна) - Спартак (Плевен)                        1:4 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Севлиево (Севлиево)              6:2 
Янтра Габрово (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)        1:4 
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           VI кръг

7 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Севлиево (Севлиево) - Левски 2007 (Левски)                1:4 
Локомотив 1927 (Дряново) - Спартак 1919 (Плевен)          1:7 
7 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Гигант (Белене) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  0:6 
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)            0:6 
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                       2:3 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Павликени (Павликени)                                     почива
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива

                           VII кръг

14 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Трявна (Трявна) - Локомотив 1927 (Дряново)                2:2 
Белица 2017 (Килифарево) - Спартак (Плевен)               0:3 
Левски 2007 (Левски) - Гигант (Белене)                    8:0 
14 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)           9:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Павликени (Павликени)           4:3 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           VIII кръг

18 октомври 2017, сряда, 14:00 ч:
Павликени (Павликени) - Етър ВТ (Велико Търново)          0:3 
Севлиево (Севлиево) - Янтра Габрово (Габрово)             1:3 
Спартак (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 0:3 
18 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Академик (Свищов) - Белица 2017 (Килифарево)              2:1 
Локомотив 1927 (Дряново) - Локомотив (Горна Оряховица)    0:9 
Спартак 1919 (Плевен) - Трявна (Трявна)                   отложен 
22 ноември 2017, сряда, 15:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Трявна (Трявна)                   6:0 
Гигант (Белене)                                           почива
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           IX кръг

21 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1919 (Плевен)      14:0 
Белица 2017 (Килифарево) - Локомотив 1927 (Дряново)       6:0 
Левски 2007 (Левски) - Спартак (Плевен)                   1:2 
21 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов)                4:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Гигант (Белене)                 7:1 
Етър ВТ (Велико Търново) - Севлиево (Севлиево)            3:0 
Трявна (Трявна)                                           почива
Павликени (Павликени)                                     почива

                           X кръг

28 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)                  5:1 
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра (Полски Тръмбеш)         1:7 
Спартак 1919 (Плевен) - Белица 2017 (Килифарево)          5:3 
28 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Гигант (Белене) - Етър ВТ (Велико Търново)                0:2 
Трявна (Трявна) - Локомотив (Горна Оряховица)             0:6 
Павликени (Павликени)                                     почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Спартак (Плевен)                                          почива

                           XI кръг

1 ноември 2017, сряда, 10:30 ч:
Белица 2017 (Килифарево) - Трявна (Трявна)                0:1 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак 1919 (Плевен)            2:1 
Левски 2007 (Левски) - Локомотив 1927 (Дряново)           8:0 
1 ноември 2017, сряда, 11:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак (Плевен)                отложен 
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево)               5:0 
30 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак (Плевен)                1:4 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Академик (Свищов)                                         почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Гигант (Белене)                                           почива

                           XII кръг

4 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Левски 2007 (Левски)              6:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Белица 2017 (Килифарево)   10:0 
4 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Гигант (Белене) - Павликени (Павликени)                   0:5 
Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)               5:7 
Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово)               2:1 
Трявна (Трявна) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  0:6 
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива

                           XIII кръг

11 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                    4:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)        0:1 
11 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив (Горна Оряховица)      0:4 
Етър ВТ (Велико Търново) - Академик (Свищов)              4:0 
Севлиево (Севлиево) - Гигант (Белене)                     4:0 
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива
Спартак (Плевен)                                          почива
Павликени (Павликени)                                     почива

                           XIV кръг

18 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Етър ВТ (Велико Търново)       0:10 
Спартак 1919 (Плевен) - Янтра Габрово (Габрово)           8:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - Левски 2007 (Левски)       14:0 
Белица 2017 (Килифарево) - Янтра (Полски Тръмбеш)         2:2 
18 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Спартак (Плевен) - Павликени (Павликени)                  6:0 
Гигант (Белене)                                           почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Академик (Свищов)                                         почива
Трявна (Трявна)                                           почива

                           VIII кръг - отложен мач

22 ноември 2017, сряда, 15:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Трявна (Трявна)                   6:0 

                           XV кръг

25 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Левски 2007 (Левски) - Белица 2017 (Килифарево)           3:1 
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак 1919 (Плевен)          0:1 
25 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Трявна (Трявна)                10:1 
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                 3:0 
Севлиево (Севлиево) - Спартак (Плевен)                    1:5 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива
Гигант (Белене)                                           почива

                           XI кръг - отложен мач

30 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак (Плевен)                1:4 

                           XVI кръг

2 декември 2017, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Павликени (Павликени)          3:5 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 2007 (Левски)             3:0 
2 декември 2017, събота, 11:30 ч:
Спартак (Плевен) - Гигант (Белене)                        7:0 
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)                   2:0 
Трявна (Трявна) - Етър ВТ (Велико Търново)                0:4 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра Габрово (Габрово)     9:0 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива

                           XVII кръг

9 декември 2017, събота, 10:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Белица 2017 (Килифарево)        3:0 
Павликени (Павликени) - Спартак 1919 (Плевен)             3:2 
Севлиево (Севлиево) - Локомотив 1927 (Дряново)            2:1 
9 декември 2017, събота, 11:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    1:1 
Гигант (Белене) - Академик (Свищов)                       0:2 
Левски 2007 (Левски)                                      почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Трявна (Трявна)                                           почива
Спартак (Плевен)                                          почива

                           XVIII кръг

3 март 2018, събота, 10:30 ч:
Гигант (Белене) - Локомотив 1927 (Дряново)                отложен 
Севлиево (Севлиево) - Спартак 1919 (Плевен)               отложен 
Етър ВТ (Велико Търново) - Белица 2017 (Килифарево)       отложен 
3 март 2018, събота, 11:30 ч:
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                   отложен 
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          отложен 
1 май 2018, вторник, 10:30 ч:
Гигант (Белене) - Локомотив 1927 (Дряново)                0:7 
Севлиево (Севлиево) - Спартак 1919 (Плевен)               1:8 
Етър ВТ (Велико Търново) - Белица 2017 (Килифарево)       2:1 
1 май 2018, вторник, 11:30 ч:
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                   5:2 
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          отложен 
17 май 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          3:3 
Спартак (Плевен)                                          почива
Академик (Свищов)                                         почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           XIX кръг

10 март 2018, събота, 10:30 ч:
Левски 2007 (Левски) - Янтра Габрово (Габрово)            0:2 
Спартак 1919 (Плевен) - Гигант (Белене)                   4:1 
10 март 2018, събота, 11:30 ч:
в Самоводене: *
Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ (Велико Търново)         0:1 
* - в Самоводене по взаимна договорка от II кръг.
Локомотив (Горна Оряховица) - Павликени (Павликени)      12:0 
Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево)                     3:0 
Академик (Свищов) - Спартак (Плевен)                      отложен 
14 март 2018, сряда, 11:30 ч:
Академик (Свищов) - Спартак (Плевен)                      1:4 
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива

                           XX кръг

17 март 2018, събота, 10:30 ч:
Спартак (Плевен) - Локомотив 1927 (Дряново)               8:5 
Павликени (Павликени) - Белица 2017 (Килифарево)          1:5 
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски 2007 (Левски)           4:0 
17 март 2018, събота, 11:30 ч:
Гигант (Белене) - Трявна (Трявна)                         0:3 
Севлиево (Севлиево) - Локомотив (Горна Оряховица)         0:13 
Академик (Свищов)                                         почива
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XXI кръг

21 март 2018, сряда, 14:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени)            отложен 
Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене)             отложен 
21 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Белица 2017 (Килифарево) - Севлиево (Севлиево)            отложен 
Спартак 1919 (Плевен) - Спартак (Плевен)                  отложен 
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Свищов)              отложен 
28 март 2018, сряда, 14:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени)            6:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене)             отложен 
28 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Белица 2017 (Килифарево) - Севлиево (Севлиево)            5:0 
Спартак 1919 (Плевен) - Спартак (Плевен)                  3:1 
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Свищов)              2:5 
7 април 2018, събота, 11:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене)            10:0 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Левски 2007 (Левски)                                      почива
Трявна (Трявна)                                           почива

                           XXII кръг

24 март 2018, събота, 10:30 ч:
Академик (Свищов) - Спартак 1919 (Плевен)                 отложен 
Гигант (Белене) - Белица 2017 (Килифарево)                отложен 
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)              отложен 
24 март 2018, събота, 11:30 ч:
Спартак (Плевен) - Трявна (Трявна)                        отложен 
Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш)              отложен 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово)        отложен 
29 май 2018, вторник, 15:00 ч:
Академик (Свищов) - Спартак 1919 (Плевен)                 2:4 
Спартак (Плевен) - Трявна (Трявна)                        8:0 
Гигант (Белене) - Белица 2017 (Килифарево)                0:7 
Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш)              0:4 
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)              1:3 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово)        5:2 
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XXI кръг - отложени мачове

28 март 2018, сряда, 14:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени)            6:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене)             отложен 
28 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Белица 2017 (Килифарево) - Севлиево (Севлиево)            5:0 
Спартак 1919 (Плевен) - Спартак (Плевен)                  3:1 
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Свищов)              2:5 

                           XXIII кръг

31 март 2018, събота, 10:30 ч:
Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево)                4:0 
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив 1927 (Дряново)          5:0 
31 март 2018, събота, 11:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Гигант (Белене)                  5:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)            4:0 
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                       1:2 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Павликени (Павликени)                                     почива
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива

                           XXI кръг - отложен мач

7 април 2018, събота, 11:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене)            10:0 

                           XXIV кръг

7 април 2018, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Трявна (Трявна)                0:4 
Спартак (Плевен) - Белица 2017 (Килифарево)               2:1 
Гигант (Белене) - Левски 2007 (Левски)                    1:8 
7 април 2018, събота, 11:30 ч:
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)           отложен 
Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово)           0:5 
3 май 2018, четвъртък, 11:30 ч:
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)           0:7 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           XXV кръг

14 април 2018, събота, 10:30 ч:
Белица 2017 (Килифарево) - Академик (Свищов)              2:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив 1927 (Дряново)   11:0 
Трявна (Трявна) - Спартак 1919 (Плевен)                   0:3 
14 април 2018, събота, 11:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Павликени (Павликени)          3:1 
Янтра Габрово (Габрово) - Севлиево (Севлиево)             3:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен)                 1:2 
Гигант (Белене)                                           почива
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           XXVI кръг

17 април 2018, вторник, 14:30 ч:
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)                1:3 
Гигант (Белене) - Янтра Габрово (Габрово)                 0:5 
Севлиево (Севлиево) - Етър ВТ (Велико Търново)            2:10 
17 април 2018, вторник, 15:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)       2:5 
Локомотив 1927 (Дряново) - Белица 2017 (Килифарево)       0:6 
Спартак (Плевен) - Левски 2007 (Левски)                   8:1 
Трявна (Трявна)                                           почива
Павликени (Павликени)                                     почива

                           XXVII кръг

21 април 2018, събота, 10:30 ч:
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                  1:5 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив 1927 (Дряново)         8:5 
Белица 2017 (Килифарево) - Спартак 1919 (Плевен)          отложен 
21 април 2018, събота, 11:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Гигант (Белене)                8:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Трявна (Трявна)             7:0 
26 май 2018, събота, 10:30 ч:
Белица 2017 (Килифарево) - Спартак 1919 (Плевен)          2:1 
Павликени (Павликени)                                     почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Спартак (Плевен)                                          почива

                           XXVIII кръг

28 април 2018, събота, 10:30 ч:
Трявна (Трявна) - Белица 2017 (Килифарево)                2:1 
Спартак 1919 (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)            3:3 
Локомотив 1927 (Дряново) - Левски 2007 (Левски)           3:3 
28 април 2018, събота, 11:30 ч:
Спартак (Плевен) - Янтра Габрово (Габрово)                1:3 
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени)               0:2 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Академик (Свищов)                                         почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Гигант (Белене)                                           почива

                           XVIII кръг - отложени мачове

1 май 2018, вторник, 10:30 ч:
Гигант (Белене) - Локомотив 1927 (Дряново)                0:7 
Севлиево (Севлиево) - Спартак 1919 (Плевен)               1:8 
Етър ВТ (Велико Търново) - Белица 2017 (Килифарево)       2:1 
1 май 2018, вторник, 11:30 ч:
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                   5:2 
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          отложен 

                           XXIV кръг - отложен мач

3 май 2018, четвъртък, 11:30 ч:
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)           0:7 

                           XXIX кръг

5 май 2018, събота, 10:30 ч:
Левски 2007 (Левски) - Спартак 1919 (Плевен)              5:2 
Белица 2017 (Килифарево) - Локомотив (Горна Оряховица)    0:3 
5 май 2018, събота, 11:30 ч:
Павликени (Павликени) - Гигант (Белене)                   8:0 
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)               3:1 
Янтра Габрово (Габрово) - Академик (Свищов)               6:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Трявна (Трявна)                  1:1 
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива

                           XXX кръг

12 май 2018, събота, 10:30 ч:
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                    3:3 
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра Габрово (Габрово)        0:2 
12 май 2018, събота, 11:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш)      8:0 
Академик (Свищов) - Етър ВТ (Велико Търново)              0:5 
Гигант (Белене) - Севлиево (Севлиево)                     1:5 
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива
Спартак (Плевен)                                          почива
Павликени (Павликени)                                     почива

                           XXXI кръг

15 май 2018, вторник, 14:30 ч:
Павликени (Павликени) - Спартак (Плевен)                  2:6 
15 май 2018, вторник, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1927 (Дряново)       4:1 
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак 1919 (Плевен)           0:5 
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Горна Оряховица)        0:6 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Белица 2017 (Килифарево)         2:4 
Гигант (Белене)                                           почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Академик (Свищов)                                         почива
Трявна (Трявна)                                           почива

                           XVIII кръг - отложен мач

17 май 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          3:3 

                           XXXII кръг

19 май 2018, събота, 10:30 ч:
Белица 2017 (Килифарево) - Левски 2007 (Левски)           5:2 
Спартак 1919 (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)          2:2 
19 май 2018, събота, 11:30 ч:
Трявна (Трявна) - Янтра Габрово (Габрово)                 4:3 
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 отложен 
Спартак (Плевен) - Севлиево (Севлиево)                   13:2 
7 юни 2018, четвъртък, 14:30 ч:
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 1:1 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива
Гигант (Белене)                                           почива

                           XXVII кръг - отложен мач

26 май 2018, събота, 10:30 ч:
Белица 2017 (Килифарево) - Спартак 1919 (Плевен)          2:1 

                           XXXIII кръг

26 май 2018, събота, 10:30 ч:
Павликени (Павликени) - Локомотив 1927 (Дряново)          2:0 
Левски 2007 (Левски) - Янтра (Полски Тръмбеш)             3:2 
26 май 2018, събота, 11:30 ч:
Гигант (Белене) - Спартак (Плевен)                        1:4 
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                   0:6 
Етър ВТ (Велико Търново) - Трявна (Трявна)                2:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)     3:3 
Спартак 1919 (Плевен)                                     почива
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива

                           XXII кръг - отложени мачове

29 май 2018, вторник, 15:00 ч:
Академик (Свищов) - Спартак 1919 (Плевен)                 2:4 
Спартак (Плевен) - Трявна (Трявна)                        8:0 
Гигант (Белене) - Белица 2017 (Килифарево)                0:7 
Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш)              0:4 
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)              1:3 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово)        5:2 

                           XXXIV кръг

2 юни 2018, събота, 10:30 ч:
Белица 2017 (Килифарево) - Янтра Габрово (Габрово)        7:0 
Спартак 1919 (Плевен) - Павликени (Павликени)             8:2 
Локомотив 1927 (Дряново) - Севлиево (Севлиево)            7:2 
2 юни 2018, събота, 11:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново)    5:1 
Академик (Свищов) - Гигант (Белене)                       5:0 
Левски 2007 (Левски)                                      почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Трявна (Трявна)                                           почива
Спартак (Плевен)                                          почива

                           XXXII кръг - отложен мач

7 юни 2018, четвъртък, 14:30 ч:
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 1:1 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Локомотив (Горна Оряховица) XXX 5:1 4:0 14:0 8:0 9:0 10:0 9:0 14:0 12:0 7:0 11:0 18:0 10:0 2. Етър ВТ (Велико Търново) 1:1 XXX 3:1 0:1 0:1 5:2 2:1 4:0 4:0 3:1 2:0 4:1 3:0 8:0 3. Спартак (Плевен) 0:6 5:7 XXX 4:1 0:3 1:3 2:1 7:0 8:1 6:0 8:0 8:5 13:2 7:0 4. Спартак 1919 (Плевен) 2:5 2:2 3:1 XXX 3:3 8:2 5:3 6:1 6:0 8:2 6:0 5:0 13:0 4:1 5. Янтра (Полски Тръмбеш) 0:4 0:1 1:2 2:1 XXX 4:7 2:4 4:0 3:0 6:0 1:1 8:5 6:2 5:0 6. Янтра Габрово (Габрово) 3:3 1:4 1:4 0:5 3:3 XXX 3:0 6:0 6:1 4:3 10:1 0:1 3:0 7:1 7. Белица 2017 (Килифарево) 0:3 2:3 0:3 2:1 2:2 7:0 XXX 2:1 5:2 2:0 0:1 6:0 5:0 3:0 8. Академик (Свищов) 0:7 0:5 1:4 2:4 1:3 2:1 2:1 XXX 5:1 1:1 2:3 4:0 2:0 5:0 9. Левски 2007 (Левски) 0:6 1:7 1:2 5:2 3:2 0:2 3:1 1:5 XXX 2:2 4:0 8:0 4:0 8:0 10. Павликени (Павликени) 0:5 0:3 2:6 3:2 0:3 0:5 1:5 3:0 1:3 XXX 5:2 2:0 5:0 8:0 11. Трявна (Трявна) 0:6 0:4 1:4 0:3 0:6 4:3 2:1 1:2 3:3 1:5 XXX 2:2 3:0 6:0 12. Локомотив 1927 (Дряново) 0:9 0:10 3:0* 1:7 1:7 0:2 0:6 2:5 3:3 3:5 0:4 XXX 7:2 3:2 13. Севлиево (Севлиево) 0:13 2:10 1:5 1:8 0:4 1:3 1:7 0:6 1:4 0:2 5:4 2:1 XXX 4:0 14. Гигант (Белене) 0:24 0:2 1:4 0:8 0:6 0:5 0:7 0:2 1:8 0:5 0:3 0:7 1:5 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре