Деца (род.2004-05):
« Ямбол - Междуобластна група 2018/19 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сливен 2000 (Сливен)               18   17   1   0  134:13   52
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Ямбол 2004 (Ямбол)                 18   15   1   2  129:28   46
 3. Тунджа 2006 (Тенево)               18   14   0   4   88:23   42
 4. Стралджа (Стралджа)                18   12   2   4   93:27   38
 5. Елхово (Елхово)                    18    7   2   9   27:47   23
 6. Сливен 2000 II (Сливен)            18    7   0  11   36:82   21
 7. Ямбол 2004 II (Ямбол)              18    4   2  12   41:68   14 [1 1 0  5:2  4]
 8. Ямбол 1915 (Ямбол)                 18    4   2  12   25:77   14 [0 1 1  2:5  1]
 9. Бенковски (Зимница)                18    4   0  14   40:117  12
10. Балкан (Лозенец)                   18    1   0  17   25:156   3

                           I кръг

30 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Ямбол 2004 (Ямбол)                 4:2 
Стралджа (Стралджа) - Ямбол 2004 II (Ямбол)               7:0 
Балкан (Лозенец) - Ямбол 1915 (Ямбол)                     2:5 
Бенковски (Зимница) - Елхово (Елхово)                     1:3 
Тунджа 2006 (Тенево) - Сливен 2000 II (Сливен)            8:0 

                           II кръг

6 октомври 2018 г., събота, 12:30 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Стралджа (Стралджа)                4:4 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Сливен 2000 II (Сливен)              9:0 
Елхово (Елхово) - Тунджа 2006 (Тенево)                    0:5 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Бенковски (Зимница)                  1:3 
7 октомври 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Ямбол 2004 II (Ямбол) - Балкан (Лозенец)                  4:2 

                           III кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Стралджа (Стралджа) - Ямбол 2004 (Ямбол)                  4:4 
Бенковски (Зимница) - Ямбол 2004 II (Ямбол)               6:1 
Тунджа 2006 (Тенево) - Ямбол 1915 (Ямбол)                12:0 
Сливен 2000 II (Сливен) - Елхово (Елхово)                 4:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Балкан (Лозенец) - Сливен 2000 (Сливен)                   0:12 

                           IV кръг

19 октомври 2018 г., петък, 16:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Елхово (Елхово)                      6:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Сливен 2000 II (Сливен)              1:7 
Сливен 2000 (Сливен) - Бенковски (Зимница)                9:0 
Стралджа (Стралджа) - Балкан (Лозенец)                    9:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Ямбол 2004 II (Ямбол) - Тунджа 2006 (Тенево)              3:5 

                           V кръг

26 октомври 2018 г., петък, 16:30 ч:
Елхово (Елхово) - Ямбол 1915 (Ямбол)                      3:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Балкан (Лозенец) - Ямбол 2004 (Ямбол)                     1:13 
Бенковски (Зимница) - Стралджа (Стралджа)                 0:8 
Тунджа 2006 (Тенево) - Сливен 2000 (Сливен)               0:5 
Сливен 2000 II (Сливен) - Ямбол 2004 II (Ямбол)           2:3 

                           VI кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Ямбол 1915 (Ямбол)                  13:1 
Стралджа (Стралджа) - Тунджа 2006 (Тенево)                1:2 
Балкан (Лозенец) - Бенковски (Зимница)                    4:8 
4 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Сливен 2000 II (Сливен)            7:0 
4 ноември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Ямбол 2004 II (Ямбол) - Елхово (Елхово)                   2:2 

                           VII кръг

10 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Сливен 2000 II (Сливен) - Стралджа (Стралджа)             0:6 
11 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Ямбол 2004 (Ямбол)                  0:11 
Тунджа 2006 (Тенево) - Балкан (Лозенец)                  12:1 
Елхово (Елхово) - Сливен 2000 (Сливен)                    0:8 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Ямбол 2004 II (Ямбол)                2:2 

                           VIII кръг

17 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Ямбол 2004 II (Ямбол)                7:2 
18 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Елхово (Елхово)                     3:0 
18 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Ямбол 1915 (Ямбол)                 7:0 
Балкан (Лозенец) - Сливен 2000 II (Сливен)                4:5 
Бенковски (Зимница) - Тунджа 2006 (Тенево)                0:4 

                           IX кръг

23 ноември 2018 г., петък, 10:30 ч:
Ямбол 2004 II (Ямбол) - Сливен 2000 (Сливен)              1:4 
25 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Стралджа (Стралджа)                  0:7 
25 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Ямбол 2004 (Ямбол)                 1:4 
Сливен 2000 II (Сливен) - Бенковски (Зимница)             3:0 
Елхово (Елхово) - Балкан (Лозенец)                        3:0 

                           X кръг

24 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Ямбол 2004 II (Ямбол) - Стралджа (Стралджа)               1:8 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Балкан (Лозенец)                     6:1 
Елхово (Елхово) - Бенковски (Зимница)                     3:1 
Сливен 2000 II (Сливен) - Тунджа 2006 (Тенево)            0:8 
24 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Сливен 2000 (Сливен)                 отложен 
1 май 2019 г., сряда, 12:00 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Сливен 2000 (Сливен)                 3:4 

                           XI кръг

31 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Сливен 2000 II (Сливен) - Ямбол 2004 (Ямбол)              1:10 
Тунджа 2006 (Тенево) - Елхово (Елхово)                    3:0 сл. 
Бенковски (Зимница) - Ямбол 1915 (Ямбол)                  0:2 
Балкан (Лозенец) - Ямбол 2004 II (Ямбол)                  3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
31 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Сливен 2000 (Сливен)                1:2 

                           XII кръг

5 април 2019 г., петък, 11:00 ч:
Елхово (Елхово) - Сливен 2000 II (Сливен)                 1:0 
7 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Балкан (Лозенец)                  30:0 
Ямбол 2004 II (Ямбол) - Бенковски (Зимница)              12:1 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Тунджа 2006 (Тенево)                 0:1 
7 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Стралджа (Стралджа)                  6:2 

                           XIII кръг

11 април 2019 г., четвъртък, 14:00 ч:
Елхово (Елхово) - Ямбол 2004 (Ямбол)                      0:1 
13 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Балкан (Лозенец) - Стралджа (Стралджа)                    1:11 
14 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Сливен 2000 II (Сливен) - Ямбол 1915 (Ямбол)              отложен 
Тунджа 2006 (Тенево) - Ямбол 2004 II (Ямбол)              6:1 
Бенковски (Зимница) - Сливен 2000 (Сливен)                0:14 
24 май 2019 г., петък, 10:30 ч:
Сливен 2000 II (Сливен) - Ямбол 1915 (Ямбол)              1:4 

                           XIV кръг

19 април 2019 г., петък, 16:30 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Елхово (Елхово)                      1:1 
21 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Балкан (Лозенец)                    15:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Тунджа 2006 (Тенево)               3:0 сл. 
21 април 2019 г., неделя, 12:30 ч:
Стралджа (Стралджа) - Бенковски (Зимница)                10:2 
21 април 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Ямбол 2004 II (Ямбол) - Сливен 2000 II (Сливен)           2:3 

                           XV кръг

26 април 2019 г., петък, 10:30 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Стралджа (Стралджа)                1:0 
26 април 2019 г., петък, 11:00 ч:
Елхово (Елхово) - Ямбол 2004 II (Ямбол)                   3:2 
26 април 2019 г., петък, 14:30 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Ямбол 2004 (Ямбол)                   0:6 
27 април 2019 г., събота, 09:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Балкан (Лозенец)                    8:1 
28 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Сливен 2000 II (Сливен) - Сливен 2000 (Сливен)            0:11 

                           X кръг - отложен мач

1 май 2019 г., сряда, 12:00 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Сливен 2000 (Сливен)                 3:4 

                           XVI кръг

5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Балкан (Лозенец) - Тунджа 2006 (Тенево)                   1:6 
Сливен 2000 (Сливен) - Елхово (Елхово)                    3:0 сл. 
Ямбол 2004 II (Ямбол) - Ямбол 1915 (Ямбол)                3:0 
5 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Бенковски (Зимница)                 12:5 
Стралджа (Стралджа) - Сливен 2000 II (Сливен)             3:0 сл. 

                           XVII кръг

12 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Сливен 2000 (Сливен)                 0:3 сл. 
Елхово (Елхово) - Стралджа (Стралджа)                     2:4 
Сливен 2000 II (Сливен) - Балкан (Лозенец)                3:0 сл. 
Тунджа 2006 (Тенево) - Бенковски (Зимница)               12:0 
12 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Ямбол 2004 II (Ямбол) - Ямбол 2004 (Ямбол)                0:3 сл. 

                           XVIII кръг

18 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Балкан (Лозенец) - Елхово (Елхово)                        2:6 
19 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Тунджа 2006 (Тенево)                 4:2 
Бенковски (Зимница) - Сливен 2000 II (Сливен)             5:7 
Сливен 2000 (Сливен) - Ямбол 2004 II (Ямбол)              4:2 
19 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Ямбол 1915 (Ямбол)                  5:1 

                           XIII кръг - отложен мач

24 май 2019 г., петък, 10:30 ч:
Сливен 2000 II (Сливен) - Ямбол 1915 (Ямбол)              1:4 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Сливен 2000 (Сливен) XXX 4:2 3:0* 4:4 3:0* 7:0 4:2 7:0 9:0 30:0 2. Ямбол 2004 (Ямбол) 3:4 XXX 4:2 6:2 6:0 9:0 7:2 13:1 12:5 15:1 3. Тунджа 2006 (Тенево) 0:5 1:4 XXX 1:0 3:0* 8:0 6:1 12:0 12:0 12:1 4. Стралджа (Стралджа) 1:2 4:4 1:2 XXX 3:0 3:0* 7:0 5:1 10:2 9:1 5. Елхово (Елхово) 0:8 0:1 0:5 2:4 XXX 1:0 3:2 3:1 3:1 3:0 6. Сливен 2000 II (Сливен) 0:11 1:10 0:8 0:6 4:0 XXX 2:3 1:4 3:0 3:0* 7. Ямбол 2004 II (Ямбол) 1:4 0:3* 3:5 1:8 2:2 2:3 XXX 3:0 12:1 4:2 8. Ямбол 1915 (Ямбол) 0:3* 0:6 0:1 0:7 1:1 1:7 2:2 XXX 1:3 6:1 9. Бенковски (Зимница) 0:14 0:11 0:4 0:8 1:3 5:7 6:1 0:2 XXX 8:1 10. Балкан (Лозенец) 0:12 1:13 1:6 1:11 2:6 4:5 3:0* 2:5 4:8 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре