Деца (род.2003-04):
« Ямбол - Областна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Стралджа 2015 (Стралджа)           16   15   0   1  114:5    45    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Тракиец (Кукорево)                 16   12   0   4   63:14   36     [1 0 1  7:4  3]
 3. Тунджа 2006 (Тенево)               16   12   0   4   91:23   36     [1 0 1  4:7  3]
 4. Елхово (Елхово)                    16    9   0   7   58:42   27    
 5. Ямбол 2004 (Ямбол)                 16    8   1   7   54:36   25    
 6. Бенковски (Зимница)                16    8   0   8   54:55   24    
 7. Ямбол 1915 (Ямбол)                 16    3   1  12   28:93   10    
 8. Балкан (Лозенец)                   16    2   2  12   19:121   8    
 9. Стефан Караджа (Хаджидимитрово)    16    1   0  15   15:107   3 [*]

Бележки
  - След XIII кръг Стеан Караджа (Хаджидимитрово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

1 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Тунджа 2006 (Тенево)                 0:6 
Бенковски (Зимница) - Тракиец (Кукорево)                  0:4 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Балкан (Лозенец)              18:0 
1 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Елхово (Елхово)                      1:3 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово)                           почива

                           II кръг

8 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Ямбол 2004 (Ямбол)                 0:5 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Ямбол 1915 (Ямбол)      0:8 
8 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Тракиец (Кукорево) - Стралджа 2015 (Стралджа)             3:1 
Елхово (Елхово) - Бенковски (Зимница)                     5:2 
Балкан (Лозенец)                                          почива

                           III кръг

14 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Елхово (Елхово)                7:0 
15 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)     11:0 
Бенковски (Зимница) - Тунджа 2006 (Тенево)                0:3 
15 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Балкан (Лозенец) - Тракиец (Кукорево)                     0:14 
Ямбол 1915 (Ямбол)                                        почива

                           IV кръг

22 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Елхово (Елхово) - Балкан (Лозенец)                        3:0 
Тунджа 2006 (Тенево) - Стралджа 2015 (Стралджа)           0:6 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Бенковски (Зимница)     0:10 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Ямбол 2004 (Ямбол)                   0:7 
Тракиец (Кукорево)                                        почива

                           V кръг

29 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Ямбол 1915 (Ямбол)                  5:2 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово)    3:0 
Балкан (Лозенец) - Тунджа 2006 (Тенево)                   0:14 
Тракиец (Кукорево) - Елхово (Елхово)                      3:0 
Ямбол 2004 (Ямбол)                                        почива

                           VI кръг

5 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Тракиец (Кукорево)                 1:6 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Балкан (Лозенец)        3:6 
Ямбол 2004 (Ямбол) - Бенковски (Зимница)                  2:3 
5 ноември 2017, неделя, 12:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Стралджа 2015 (Стралджа)             0:12 
Елхово (Елхово)                                           почива

                           VII кръг

11 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Ямбол 2004 (Ямбол)             5:1 
11 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Балкан (Лозенец) - Ямбол 1915 (Ямбол)                     1:7 
12 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Тракиец (Кукорево) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)      3:0 
Елхово (Елхово) - Тунджа 2006 (Тенево)                    1:7 
Бенковски (Зимница)                                       почива

                           VIII кръг

18 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Стралджа 2015 (Стралджа)            0:8 
19 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Елхово (Елхово)         2:10 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Тракиец (Кукорево)                   0:11 
19 ноември 2017, неделя, 12:00 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Балкан (Лозенец)                     4:0 
Тунджа 2006 (Тенево)                                      почива

                           IX кръг

26 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Балкан (Лозенец) - Бенковски (Зимница)                    1:5 
Тракиец (Кукорево) - Ямбол 2004 (Ямбол)                   0:3 
Елхово (Елхово) - Ямбол 1915 (Ямбол)                      8:1 
Тунджа 2006 (Тенево) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)   23:0 
Стралджа 2015 (Стралджа)                                  почива

                           X кръг

9 април 2018, понеделник, 10:30 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Ямбол 1915 (Ямбол)                 4:0 
Тракиец (Кукорево) - Бенковски (Зимница)                  5:1 
Балкан (Лозенец) - Стралджа 2015 (Стралджа)               0:17 
10 април 2018, вторник, 16:30 ч:
Елхово (Елхово) - Ямбол 2004 (Ямбол)                      4:2 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово)                           почива

                           XI кръг

15 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Тракиец (Кукорево)             1:0 
Бенковски (Зимница) - Елхово (Елхово)                     1:0 
Ямбол 2004 (Ямбол) - Тунджа 2006 (Тенево)                 0:6 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)      6:0 
Балкан (Лозенец)                                          почива

                           XII кръг

22 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Ямбол 2004 (Ямбол)      7:5 
Тунджа 2006 (Тенево) - Бенковски (Зимница)               10:0 
Елхово (Елхово) - Стралджа 2015 (Стралджа)                0:3 сл. 
Тракиец (Кукорево) - Балкан (Лозенец)                     4:0 
Ямбол 1915 (Ямбол)                                        почива

                           XIII кръг

29 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Тунджа 2006 (Тенево)           3:0 сл. 
Бенковски (Зимница) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)     7:3 
Ямбол 2004 (Ямбол) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   отложен 
29 април 2018, неделя, 12:00 ч:
Балкан (Лозенец) - Елхово (Елхово)                        2:13 
24 май 2018, четвъртък, 10:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   5:0 
Тракиец (Кукорево)                                        почива

                           XIV кръг

5 май 2018, събота, 10:30 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Бенковски (Зимница)                  1:9 
Ст.Караджа (Хаджидимитрово) - Стралджа 2015 (Стралджа)    0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Тунджа 2006 (Тенево) - Балкан (Лозенец)                   3:0 сл. 
Елхово (Елхово) - Тракиец (Кукорево)                      1:3 
Ямбол 2004 (Ямбол)                                        почива

                           XV кръг

13 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Тракиец (Кукорево) - Тунджа 2006 (Тенево)                 1:3 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Ямбол 1915 (Ямбол)            13:0 
Бенковски (Зимница) - Ямбол 2004 (Ямбол)                  0:2 
13 май 2018, неделя, 12:00 ч:
Балкан (Лозенец) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)        3:0 сл. 
Елхово (Елхово)                                           почива

                           XVI кръг

17 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Стралджа 2015 (Стралджа)             0:5 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Балкан (Лозенец)                     3:3 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Тракиец (Кукорево)      0:3 сл. 
Тунджа 2006 (Тенево) - Елхово (Елхово)                    8:1 
Бенковски (Зимница)                                       почива

                           XVII кръг

20 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Елхово (Елхово) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)         3:0 сл. 
Тракиец (Кукорево) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   3:0 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Бенковски (Зимница)            9:1 
20 май 2018, неделя, 12:00 ч:
Балкан (Лозенец) - Ямбол 2004 (Ямбол)                     3:3 
Тунджа 2006 (Тенево)                                      почива

                           XIII кръг - отложен мач

24 май 2018, четвъртък, 10:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   5:0 

                           XVIII кръг

27 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Балкан (Лозенец)                   10:0 
Ямбол 2004 (Ямбол) - Тракиец (Кукорево)                   3:0 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Елхово (Елхово)                      0:6 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Тунджа 2006 (Тенево)    0:3 сл. 
Стралджа 2015 (Стралджа)                                  почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Стралджа 2015 (Стралджа) XXX 1:0 3:0* 7:0 5:1 9:1 13:0 18:0 3:0 2. Тракиец (Кукорево) 3:1 XXX 1:3 3:0 0:3 5:1 3:0 4:0 3:0 3. Тунджа 2006 (Тенево) 0:6 1:6 XXX 8:1 0:5 10:0 4:0 3:0*23:0 4. Елхово (Елхово) 0:3* 1:3 1:7 XXX 4:2 5:2 8:1 3:0 3:0* 5. Ямбол 2004 (Ямбол) 0:5 3:0 0:6 1:3 XXX 2:3 5:0 4:0 11:0 6. Бенковски (Зимница) 0:8 0:4 0:3 1:0 0:2 XXX 5:2 10:0 7:3 7. Ямбол 1915 (Ямбол) 0:12 0:11 0:6 0:6 0:7 1:9 XXX 3:3 6:0 8. Балкан (Лозенец) 0:17 0:14 0:14 2:13 3:3 1:5 1:7 XXX 3:0* 9. Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 0:3* 0:3* 0:3* 2:10 7:5 0:10 0:8 3:6 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре