Деца (род.2002-03):
Ямбол - Областна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Тракиец (Кукорево)                 14   12   1   1   85:9    37
-------------------------------------------------------------------
 2. Стралджа (Стралджа)                14   11   2   1   76:19   35
 3. Тунджа 2006 (Тенево)               14    9   0   5   75:20   27
 4. Елхово (Елхово)                    14    7   2   5   53:26   23
 5. Ураган (Бояджик)                   14    6   1   7   47:36   19
 6. Ямбол 2004 (Ямбол)                 14    4   0  10   24:57   12
 7. Бенковски (Зимница)                14    3   2   9   40:61   11
 8. Балкан (Лозенец)                   14    0   0  14    8:180   0

Бележки
  - Първоначално в групата се включва Бакаджик (Чарган), но се отказва непосредствено преди началото на сезона. Изтеглена е нова програма за 8 отбора.
    Първоначалната програма:
    1. Бенковски (Зимница)  - 10. почива
    2. Бакаджик (Чарган)    - 9. Ямбол 2004 (Ямбол)
    3. Балкан (Лозенец)     - 8. Стралджа (Стралджа)
    4. Ураган (Бояджик)     - 7. Елхово (Елхово)
    5. Тунджа 2006 (Тенево) - 6. Тракиец (Кукорево)

                           I кръг

2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Ямбол 2004 (Ямбол)                  2:1 
Балкан (Лозенец) - Стралджа (Стралджа)                    1:18 
Тунджа 2006 (Тенево) - Тракиец (Кукорево)                 1:5 
2 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Елхово (Елхово)                        2:1 

                           II кръг

9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Стралджа (Стралджа) - Тунджа 2006 (Тенево)                4:1 
Елхово (Елхово) - Балкан (Лозенец)                       23:0 
Бенковски (Зимница) - Ураган (Бояджик)                    1:5 
9 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Тракиец (Кукорево)                   1:12 

                           III кръг

16 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Ураган (Бояджик) - Ямбол 2004 (Ямбол)                     3:0 сл. 
Балкан (Лозенец) - Бенковски (Зимница)                    3:17 
Тунджа 2006 (Тенево) - Елхово (Елхово)                    3:0 
16 октомври 2016, неделя, 11:30 ч:
Тракиец (Кукорево) - Стралджа (Стралджа)                  4:0 

                           IV кръг

22 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Елхово (Елхово) - Тракиец (Кукорево)                      0:7 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Стралджа (Стралджа)                  0:8 
Бенковски (Зимница) - Тунджа 2006 (Тенево)                0:4 
Ураган (Бояджик) - Балкан (Лозенец)                      16:0 

                           V кръг

28 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Елхово (Елхово)                     7:2 
30 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Балкан (Лозенец) - Ямбол 2004 (Ямбол)                     0:5 
Тунджа 2006 (Тенево) - Ураган (Бояджик)                   2:0 
Тракиец (Кукорево) - Бенковски (Зимница)                 11:1 

                           VI кръг

5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Елхово (Елхово)                      1:3 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Стралджа (Стралджа)                 1:7 
5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Тракиец (Кукорево)                     2:1 
5 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Балкан (Лозенец) - Тунджа 2006 (Тенево)                   1:19 

                           VII кръг

12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Елхово (Елхово) - Бенковски (Зимница)                     2:0 
12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Балкан (Лозенец)                    12:0 
14 ноември 2016, понеделник, 12:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Ямбол 2004 (Ямбол)                 9:0 
14 ноември 2016, понеделник, 15:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Ураган (Бояджик)                    4:2 

                           VIII кръг

2 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Бенковски (Зимница)                  2:1 
Елхово (Елхово) - Ураган (Бояджик)                        3:1 
Стралджа (Стралджа) - Балкан (Лозенец)                    3:0 сл. 
Тракиец (Кукорево) - Тунджа 2006 (Тенево)                 2:1 

                           IX кръг

8 април 2017, събота, 10:30 ч:
Тракиец (Кукорево) - Ямбол 2004 (Ямбол)                   5:0 
Тунджа 2006 (Тенево) - Стралджа (Стралджа)                1:4 
Ураган (Бояджик) - Бенковски (Зимница)                    4:4 
8 април 2017, събота, 13:00 ч:
Балкан (Лозенец) - Елхово (Елхово)                        0:9 

                           X кръг

23 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Балкан (Лозенец)                   12:0 
Елхово (Елхово) - Тунджа 2006 (Тенево)                    1:0 
23 април 2017, неделя, 13:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Тракиец (Кукорево)                  3:3 
24 април 2017, понеделник, 15:00 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Ураган (Бояджик)                     2:1 

                           XI кръг

29 април 2017, събота, 11:30 ч:
Стралджа (Стралджа) - Ямбол 2004 (Ямбол)                  2:0 
30 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Бенковски (Зимница)                6:0 
Балкан (Лозенец) - Ураган (Бояджик)                       2:8 
30 април 2017, неделя, 13:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Елхово (Елхово)                      2:0 

                           XII кръг

5 май 2017, петък, 17:00 ч:
Елхово (Елхово) - Стралджа (Стралджа)                     2:2 
7 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Балкан (Лозенец)                    10:1 
Бенковски (Зимница) - Тракиец (Кукорево)                  0:7 
8 май 2017, понеделник, 13:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Тунджа 2006 (Тенево)                   1:4 

                           XIII кръг

14 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Елхово (Елхово) - Ямбол 2004 (Ямбол)                      6:0 
Стралджа (Стралджа) - Бенковски (Зимница)                 8:0 
Тракиец (Кукорево) - Ураган (Бояджик)                     6:0 
Тунджа 2006 (Тенево) - Балкан (Лозенец)                  20:0 

                           XIV кръг

20 май 2017, събота, 11:30 ч:
Балкан (Лозенец) - Тракиец (Кукорево)                     0:8 
20 май 2017, събота, 12:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Елхово (Елхово)                     1:1 
20 май 2017, събота, 15:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Стралджа (Стралджа)                    2:6 
24 май 2017, сряда, 16:00 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Тунджа 2006 (Тенево)                 2:4 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Тракиец (Кукорево) XXX 4:0 2:1 2:0 6:0 5:0 11:1 12:0 2. Стралджа (Стралджа) 3:3 XXX 4:1 7:2 4:2 2:0 8:0 3:0* 3. Тунджа 2006 (Тенево) 1:5 1:4 XXX 3:0 2:0 9:0 6:0 20:0 4. Елхово (Елхово) 0:7 2:2 1:0 XXX 3:1 6:0 2:0 23:0 5. Ураган (Бояджик) 2:1 2:6 1:4 2:1 XXX 3:0* 4:4 16:0 6. Ямбол 2004 (Ямбол) 1:12 0:8 2:4 1:3 2:1 XXX 2:1 10:1 7. Бенковски (Зимница) 0:7 1:7 0:4 1:1 1:5 2:1 XXX 12:0 8. Балкан (Лозенец) 0:8 1:18 1:19 0:9 2:8 0:5 3:17 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре