Деца подготвителна група (род.2006) - Футбол 11:
« Пловдив - Междуобластна група 2018/19 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Пловдив)                    24   21   3   0  102:8    66    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Локомотив 1926 (Пловдив)           24   19   4   1  120:13   61    
 3. Векта (Пловдив)                    24   17   2   5  101:21   53    
 4. Орлета (Пазарджик)                 24   16   1   7  114:41   49    
 5. Спартак 1947 (Пловдив)             24   14   4   6   76:25   46    
 6. Борислав 2009 (Първомай)           24   11   4   9   65:59   37    
 7. Хебър 1918 (Пазарджик)             24   11   3  10   70:37   36    
 8. Родопа Смолян (Смолян)             24    9   5  10   53:47   32    
 9. Арда 1924 (Кърджали)               24    9   4  11   71:47   31    
10. Марица 1921 (Пловдив)              24    7   2  15   46:57   23    
11. Гигант (Съединение)                24    4   0  20   33:203  12    
12. Металик 1938 (Сопот)               24    1   0  23   16:156   3     [1 0 1  5:4  3]
13. Родопа 2018 (Смолян)               24    1   0  23    4:157   3 [*] [1 0 1  4:5  3]

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Арда 1924 (Кърджали) - в Черноочене;
    - Борислав 2009 (Първомай) - Градски стадион, Първомай през есента, в кв.Градина, Първомай през пролетта;
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив;
    - Векта (Пловдив) - комплекс "Векта" /"Работнически"/, Пловдив през есента и в Ягодово през пролетта;
    - Гигант (Съединение) - в Съединение;
    - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив", Пловдив;
    - Марица 1921 (Пловдив) - ст."Марица", Пловдив;
    - Металик 1938 (Сопот) - в Сопот;
    - Орлета (Пазарджик) - в Главиница;
    - Родопа Смолян (Смолян) - ст."Септември", Смолян;
    - Спартак 1947 (Пловдив) - ст."Тодор Диев", Пловдив през есента и Работнически комплекс, Пловдив през пролетта;
    - Хебър 1918 (Пазарджик) - _;
    - Юнайтед (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив.
  - На 2 октомври 2018 г. Юнайтед (Пловдив) се отказва от по-нататъшно участие, а резултатите му в първите шест кръга са анулирани. На негово място и с неговата програма в групата се включва Родопа 2018 (Смолян) като за първите шест мача в програмата на отбора се присъждат служебни загуби с 0:3. Резултатите на Юнайтед преди анулирането им са както следва:
    I кръг, 7 септември 2018 г., 17:00 ч: Юнайтед - Марица (Пд) 1:6;
    II кръг, 12 септември 2018 г., 10:30 ч: Юнайтед - Борислав 0:7;
    III кръг, 14 септември 2018 г., 10:00 ч: Спартак (Пд) - Юнайтед 12:0;
    IV кръг, 21 септември 2018 г., 17:00 ч: Юнайтед - Гигант 3:3;
    V кръг, 29 септември 2018 г., 10:30 ч: Хебър - Юнайтед 5:2;
    VI кръг, 5 октомври 2018 г., 16:00 ч: Юнайтед - Родопа Смолян 0:3 сл.

                           I кръг

7 септември 2018 г., петък, 17:00 ч:
Родопа 2018 (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)              0:3 сл. 
8 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                  1:0 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Орлета (Пазарджик)               0:1 
9 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Металик 1938 (Сопот)           отложен 
Гигант (Съединение) - Локомотив 1926 (Пловдив)            0:13 
9 септември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Ботев (Пловдив)                  1:1 
26 септември 2018 г., сряда, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Металик 1938 (Сопот)           3:0 
Арда 1924 (Кърджали)                                      почива

                           II кръг

12 септември 2018 г., сряда, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)         5:1 
Векта (Пловдив) - Гигант (Съединение)                    14:1 
Металик 1938 (Сопот) - Спартак 1947 (Пловдив)             0:4 
Родопа 2018 (Смолян) - Борислав 2009 (Първомай)           0:3 сл. 
12 септември 2018 г., сряда, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)              2:4 
Орлета (Пазарджик) - Родопа Смолян (Смолян)               7:1 
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           III кръг

14 септември 2018 г., петък, 10:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа 2018 (Смолян)             3:0 сл. 
15 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Векта (Пловдив)                  1:3 
16 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Марица 1921 (Пловдив)          2:0 
Гигант (Съединение) - Металик 1938 (Сопот)                5:2 
16 септември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:0 
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив)                    0:3 
Орлета (Пазарджик)                                        почива

                           IV кръг

21 септември 2018 г., петък, 17:00 ч:
Родопа 2018 (Смолян) - Гигант (Съединение)                0:3 сл. 
22 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Хебър 1918 (Пазарджик)             1:9 
Борислав 2009 (Първомай) - Спартак 1947 (Пловдив)         0:3 
23 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   9:1 * 
* - по първоначална програма на ст."Марица", по взаимна договорка
    домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
23 септември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Арда 1924 (Кърджали)                 7:1 
23 септември 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Векта (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                  1:2 
Локомотив 1926 (Пловдив)                                  почива

                           I кръг - отложен мач

26 септември 2018 г., сряда, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Металик 1938 (Сопот)           3:0 

                           V кръг

28 септември 2018 г., петък, 17:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                      2:1 
29 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)            отложен 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Родопа 2018 (Смолян)             3:0 сл. 
30 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)            0:12 
30 септември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив)           0:7 
30 септември 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Металик 1938 (Сопот)             3:0 сл. 
10 октомври 2018 г., сряда, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)            4:1 
Векта (Пловдив)                                           почива

                           VI кръг

5 октомври 2018 г., петък, 16:00 ч:
Родопа 2018 (Смолян) - Родопа Смолян (Смолян)             0:3 сл. 
6 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                0:1 
6 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Векта (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                    2:0 
6 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Гигант (Съединение)             16:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                0:3 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Хебър 1918 (Пазарджик)         1:1 
Металик 1938 (Сопот)                                      почива

                           V кръг - отложен мач

10 октомври 2018 г., сряда, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)            4:1 

                           VII кръг

12 октомври 2018 г., петък, 14:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Металик 1938 (Сопот)               8:0 
12 октомври 2018 г., петък, 16:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив)             0:6 
13 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Векта (Пловдив)                         2:0 
13 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив)           0:2 
14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Марица 1921 (Пловдив)               2:5 
14 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Борислав 2009 (Първомай)         2:1 
Родопа 2018 (Смолян)                                      почива

                           VIII кръг

19 октомври 2018 г., петък, 13:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          2:5 
19 октомври 2018 г., петък, 16:00 ч:
Родопа 2018 (Смолян) - Арда 1924 (Кърджали)               0:11 
20 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Векта (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                      4:1 
20 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Хебър 1918 (Пазарджик)              0:11 
20 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)           3:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Ботев (Пловдив)                    0:9 
Борислав 2009 (Първомай)                                  почива

                           IX кръг

26 октомври 2018 г., петък, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Металик 1938 (Сопот)                11:0 
27 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Родопа 2018 (Смолян)                    3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
27 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив)            3:0 
27 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                2:1 
27 октомври 2018 г., събота, 12:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Борислав 2009 (Първомай)           3:3 
28 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение)              8:1 
Спартак 1947 (Пловдив)                                    почива

                           X кръг

2 ноември 2018 г., петък, 11:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)             2:1 
3 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Локомотив 1926 (Пловдив)           0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
3 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Родопа 2018 (Смолян) - Орлета (Пазарджик)                 0:13 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Родопа Смолян (Смолян)           2:1 
4 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                   0:5 
4 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Ботев (Пловдив)                0:4 
Гигант (Съединение)                                       почива

                           XI кръг

10 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)                   12:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Борислав 2009 (Първомай)             4:4 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Родопа 2018 (Смолян)           3:0 сл. 
11 ноември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)            1:0 
Арда 1924 (Кърджали) - Гигант (Съединение)               10:0 
Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                  отложен 
6 декември 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                  2:0 
Хебър 1918 (Пазарджик)                                    почива

                           XII кръг

16 ноември 2018 г., петък, 14:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)               0:2 
17 ноември 2018 г., събота, 12:00 ч:
Родопа 2018 (Смолян) - Векта (Пловдив)                    0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Хебър 1918 (Пазарджик) - Арда 1924 (Кърджали)             1:0 
17 ноември 2018 г., събота, 12:30 ч:
Гигант (Съединение) - Ботев (Пловдив)                     0:14 
18 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)              4:1 
в Градина:
Борислав 2009 (Първомай) - Локомотив 1926 (Пловдив)       1:11 
Родопа Смолян (Смолян)                                    почива

                           XIII кръг

24 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  5:0 
25 ноември 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)         1:0 
25 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Гигант (Съединение)                 12:1 
Векта (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)                1:1 
25 ноември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Родопа Смолян (Смолян)             4:2 
25 ноември 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Родопа 2018 (Смолян)               5:1 
Марица 1921 (Пловдив)                                     почива

                           XI кръг - отложен мач

6 декември 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                  2:0 

                           XIV кръг

9 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
в Ягодово:
Векта (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                  4:1 
Орлета (Пазарджик) - Хебър 1918 (Пазарджик)               4:1 
9 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                  7:0 
10 март 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Гигант (Съединение)           10:0 
10 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Родопа 2018 (Смолян)              3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Металик 1938 (Сопот) - Борислав 2009 (Първомай)           0:13 
Арда 1924 (Кърджали)                                      почива

                           XV кръг

15 март 2019 г., петък, 17:00 ч:
в Пловдив, Работнически комплекс /"Векта"/:
Спартак 1947 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)             3:0 
16 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив)         1:7 
16 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Орлета (Пазарджик)               0:1 
17 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Векта (Пловдив)                     1:7 
17 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив)              3:1 
17 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Родопа 2018 (Смолян)           5:0 
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           XVI кръг

22 март 2019 г., петък, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)         8:1 
23 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
в Ягодово:
Векта (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  3:2 
23 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Родопа 2018 (Смолян) - Спартак 1947 (Пловдив)             0:13 
Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                    3:1 
24 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Гигант (Съединение)                3:4 
24 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)          2:1 
Орлета (Пазарджик)                                        почива

                           XVII кръг

29 март 2019 г., петък, 15:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Металик 1938 (Сопот)             6:0 
30 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)        10:0 
30 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   0:3 * 
* - по първоначална програма в кв.Коматево, Пловдив, по взаимна договорка
    домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
30 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Векта (Пловдив)                  0:7 
31 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Орлета (Пазарджик)                 0:1 
Гигант (Съединение) - Родопа 2018 (Смолян)                7:0 
Локомотив 1926 (Пловдив)                                  почива

                           XVIII кръг

3 април 2019 г., сряда, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)            6:2 
Орлета (Пазарджик) - Ботев (Пловдив)                      1:4 
3 април 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)           4:0 
3 април 2019 г., сряда, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)            0:0 
3 април 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Родопа 2018 (Смолян) - Хебър 1918 (Пазарджик)             0:10 
Металик 1938 (Сопот) - Родопа Смолян (Смолян)             отложен 
15 май 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Родопа Смолян (Смолян)             0:9 
Векта (Пловдив)                                           почива

                           XIX кръг

5 април 2019 г., петък, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Спартак 1947 (Пловдив)              1:5 
6 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Борислав 2009 (Първомай)         0:1 
6 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                отложен 
7 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив)                5:0 
Родопа Смолян (Смолян) - Родопа 2018 (Смолян)            11:0 
7 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Векта (Пловдив)                    0:5 
22 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                0:0 
Металик 1938 (Сопот)                                      почива

                           XX кръг

13 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)           1:2 
Векта (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                         1:2 
14 април 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)             7:0 
14 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Гигант (Съединение)               8:1 
Борислав 2009 (Първомай) - Родопа Смолян (Смолян)         2:0 
Металик 1938 (Сопот) - Арда 1924 (Кърджали)               отложен 
24 май 2019 г., петък, 12:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Арда 1924 (Кърджали)               2:5 * 
* - датата е приблизитлена.
Родопа 2018 (Смолян)                                      почива

                           XXI кръг

20 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Гигант (Съединение)              отложен 
20 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)                    3:0 сл. 
20 април 2019 г., събота, 12:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Векта (Пловдив)                      1:4 
21 април 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Спартак 1947 (Пловдив)           0:1 
21 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          4:1 
21 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Родопа 2018 (Смолян)              17:0 
2 юни 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Гигант (Съединение)             15:0 
Борислав 2009 (Първомай)                                  почива

                           XXII кръг

25 април 2019 г., четвъртък, 11:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Орлета (Пазарджик)                 0:9 
26 април 2019 г., петък, 10:00 ч:
Векта (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                0:0 
27 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)            0:1 
29 април 2019 г., понеделник, 11:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Арда 1924 (Кърджали)           1:0 
29 април 2019 г., понеделник, 12:00 ч:
Родопа 2018 (Смолян) - Ботев (Пловдив)                    0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
1 май 2019 г., сряда, 12:00 ч:
Гигант (Съединение) - Родопа Смолян (Смолян)              1:8 
Спартак 1947 (Пловдив)                                    почива

                           XXIII кръг

2 май 2019 г., четвъртък, 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)                4:1 
3 май 2019 г., петък, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Хебър 1918 (Пазарджик)           0:0 
4 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Векта (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   2:1 
4 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив)             0:0 
5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)          12:0 
5 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Родопа 2018 (Смолян)                15:0 
Гигант (Съединение)                                       почива

                           XXIV кръг

11 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  1:1 
12 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Векта (Пловдив)                    отложен 
12 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Гигант (Съединение) - Арда 1924 (Кърджали)                1:3 
Борислав 2009 (Първомай) - Орлета (Пазарджик)             3:1 
12 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)            0:0 
Родопа 2018 (Смолян) - Локомотив 1926 (Пловдив)           0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
21 май 2019 г., вторник, 13:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Векта (Пловдив)                    2:5 
Хебър 1918 (Пазарджик)                                    почива

                           XVIII кръг - отложен мач

15 май 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Родопа Смолян (Смолян)             0:9 

                           XXV кръг

18 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Гигант (Съединение)                    13:0 
18 май 2019 г., събота, 12:00 ч:
Векта (Пловдив) - Родопа 2018 (Смолян)                   14:0 
19 май 2019 г., неделя, 10:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Марица 1921 (Пловдив)              0:12 
19 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)       8:1 
19 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик)             отложен 
19 май 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив)               8:2 
31 май 2019 г., петък, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик)             0:0 
Родопа Смолян (Смолян)                                    почива

                           XXIV кръг - отложен мач

21 май 2019 г., вторник, 13:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Векта (Пловдив)                    2:5 

                           XIX кръг - отложен мач

22 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                0:0 

                           XX кръг - отложен мач

24 май 2019 г., петък, 12:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Арда 1924 (Кърджали)               2:5 * 
* - датата е приблизитлена.

                           XXVI кръг

19 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Арда 1924 (Кърджали)             0:0 
25 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив)                  0:2 
в Пловдив, ст."Тодор Диев":
Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         1:1 
25 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
Родопа 2018 (Смолян) - Металик 1938 (Сопот)               3:0 сл. 
26 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Орлета (Пазарджик)                  1:8 
Борислав 2009 (Първомай) - Векта (Пловдив)                0:3 
Марица 1921 (Пловдив)                                     почива

                           XXV кръг - отложен мач

31 май 2019 г., петък, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик)             0:0 

                           XXI кръг - отложен мач

2 юни 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Гигант (Съединение)             15:0 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Пловдив) XXX 0:0 2:0 2:1 2:0 4:1 5:0 7:0 3:1 9:1 13:0 3:0* 3:0* 2. Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 XXX 2:1 7:0 1:0 8:1 5:1 8:1 4:0 4:1 10:0 12:0 3:0* 3. Векта (Пловдив) 1:2 0:0 XXX 4:1 4:1 1:1 3:2 1:2 2:0 2:1 14:1 12:0 14:0 4. Орлета (Пазарджик) 1:4 0:6 1:4 XXX 8:2 4:4 4:1 7:1 7:1 5:0 12:1 11:0 15:0 5. Спартак 1947 (Пловдив) 1:1 1:1 1:0 0:2 XXX 10:0 1:2 3:0 2:1 4:1 16:1 3:0 3:0* 6. Борислав 2009 (Първомай) 0:4 1:11 0:3 3:1 0:3 XXX 1:1 2:0 1:0 2:0 6:2 3:0 5:0 7. Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2 1:7 1:3 0:1 0:2 0:1 XXX 2:1 1:0 3:0 15:0 6:0 3:0* 8. Родопа Смолян (Смолян) 1:1 0:0 0:7 0:1 0:1 2:1 0:0 XXX 0:0 1:0 8:1 3:0*11:0 9. Арда 1924 (Кърджали) 0:3 0:7 0:5 0:1 0:0 3:3 0:0 4:2 XXX 3:1 10:0 8:0 17:0 10. Марица 1921 (Пловдив) 0:3 2:5 0:5 0:1 0:0 2:1 0:1 0:0 2:4 XXX 8:1 4:1 3:0* 11. Гигант (Съединение) 0:14 0:13 1:7 1:8 1:5 0:12 0:11 1:8 1:3 2:5 XXX 5:2 7:0 12. Металик 1938 (Сопот) 0:9 0:3* 2:5 0:9 0:4 0:13 1:9 0:9 2:5 0:12 3:4 XXX 5:1 13. Родопа 2018 (Смолян) 0:3* 0:3* 0:3* 0:13 0:13 0:3* 0:10 0:3* 0:11 0:3* 0:3* 3:0* XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре