Деца подготвителна група (род.2005) - Футбол 11:
« Пловдив - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Пловдив)                    26   26   0   0  295:5    78
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Локомотив 1926 (Пловдив)           26   23   1   2  153:10   70
 3. Ботев II (Пловдив)                 26   20   2   4  133:15   62
 4. Левски (Паталеница)                26   18   1   7  114:39   55
 5. Векта (Пловдив)                    26   13   4   9   68:44   43
 6. Марица 1921 (Пловдив)              26   13   3  10   83:54   42 [1 0 1 10:4  3]
 7. Локомотив 1926 II (Пловдив)        26   13   3  10   96:74   42 [1 0 1  4:10 3]
 8. Асти АБ (Хасково)                  26   12   2  12   83:61   38
 9. Брестник 1948 (Пловдив)            26   12   1  13   60:70   37
10. Родопа Смолян (Смолян)             26    9   3  14   51:97   30
11. Асеновец 2005 (Асеновград)         26    5   0  21   55:166  15
12. Атлетик (Куклен)                   26    4   0  22   18:117  12
13. Раковски 2011 (Раковски)           26    2   0  24   29:181   6 [1 0 1 13:6  3]
14. Гигант (Съединение)                26    2   0  24   21:326   6 [1 0 1  6:13 3]

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Асеновец 2005 (Асеновград) - ст."Шипка", Асеновград;
    - Асти АБ (Хасково) - ст."Младост", Хасково;
    - Атлетик (Куклен) - в Куклен;
    - Ботев (Пловдив) и Ботев II (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив;
    - Брестник 1948 (Пловдив) - ст."Беркут", Брестник;
    - Векта (Пловдив) - Работнически комплекс /"Векта"/, Пловдив;
    - Гигант (Съединение) - в Съединение;
    - Левски (Паталеница) - в Паталеница;
    - Локомотив 1926 (Пловдив) и Локомотив 1926 II (Пловдив) - ст."Локомотив", Пловдив;
    - Марица 1921 (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив;
    - Раковски 2011 (Раковски) - ст."Петър Парчевич", кв.Секирово, Раковски;
    - Родопа Смолян (Смолян) - ст."Септември", Смолян.

                           I кръг

15 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Левски (Паталеница) - Ботев II (Пловдив)                  0:8 
16 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Гигант (Съединение) - Векта (Пловдив)                     0:11 
16 септември 2017, събота, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)            0:2 
17 септември 2017, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)        4:0 
Раковски 2011 (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград)     3:2 
17 септември 2017, неделя, 11:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Асти АБ (Хасково)                      0:3 сл. 
17 септември 2017, неделя, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)             6:0 

                           II кръг

20 септември 2017, сряда, 16:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Ботев II (Пловдив)                    1:2 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Паталеница)          1:13 
Брестник 1948 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)        7:1 
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          отложен 
Векта (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                  2:0 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Гигант (Съединение)        16:0 
Атлетик (Куклен) - Ботев (Пловдив)                        0:3 сл. 
11 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          0:4 

                           III кръг

22 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                      11:0 
23 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                    3:0 сл. 
23 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Левски (Паталеница) - Брестник 1948 (Пловдив)             6:0 
23 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Ботев II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)          17:0 
24 септември 2017, неделя, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Марица 1921 (Пловдив)          0:5 
24 септември 2017, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Локомотив 1926 II (Пловдив)      0:4 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                4:1 

                           IV кръг

27 септември 2017, сряда, 14:00 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)    отложен 
27 септември 2017, сряда, 16:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)            3:0 
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив)              0:3 сл. 
Векта (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)                3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Атлетик (Куклен) - Родопа Смолян (Смолян)                 0:3 сл. 
Ботев (Пловдив) - Гигант (Съединение)                    23:0 
28 септември 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Левски (Паталеница)               1:2 
9 ноември 2017, четвъртък, 10:30 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)    0:3 

                           V кръг

30 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Левски (Паталеница) - Векта (Пловдив)                     4:0 
30 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Гигант (Съединение) - Асти АБ (Хасково)                   2:11 
30 септември 2017, събота, 13:00 ч:
Ботев II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                5:0 
30 септември 2017, събота, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Ботев (Пловдив)                  0:9 
1 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив)      1:2 
1 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)               3:0 сл. 
Раковски 2011 (Раковски) - Локомотив 1926 II (Пловдив)    2:6 

                           VI кръг

7 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Ботев II (Пловдив)                      0:0 
7 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Гигант (Съединение) - Родопа Смолян (Смолян)              1:5 
8 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)        1:0 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Левски (Паталеница)         1:4 
Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски)               4:2 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                2:0 
8 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Брестник 1948 (Пловдив)               отложен 
1 ноември 2017, сряда, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Брестник 1948 (Пловдив)               3:1 

                           II кръг - отложен мач

11 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          0:4 

                           VII кръг

14 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Ботев II (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)          3:0 
14 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)           1:1 
14 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Векта (Пловдив)              0:3 
15 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Гигант (Съединение)           22:0 
Раковски 2011 (Раковски) - Ботев (Пловдив)                1:14 
Левски (Паталеница) - Атлетик (Куклен)                    3:0 сл. 
15 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Асти АБ (Хасково)                1:1 

                           VIII кръг

21 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:3 
21 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                 3:0 сл. 
22 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 12:2 
Ботев (Пловдив) - Левски (Паталеница)                     6:1 
Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)            3:0 сл. 
22 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)                 3:0 
Атлетик (Куклен) - Ботев II (Пловдив)                     0:6 

                           IX кръг

27 октомври 2017, петък, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен)             3:0 
28 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                   0:0 
28 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)              4:1 
29 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Левски (Паталеница) - Гигант (Съединение)                 3:0 сл. 
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)     0:2 
29 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Родопа Смолян (Смолян)         2:4 
30 октомври 2017, понеделник, 15:00 ч:
Ботев II (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                      0:5 

                           VI кръг - отложен мач

1 ноември 2017, сряда, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Брестник 1948 (Пловдив)               3:1 

                           X кръг

4 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Ботев II (Пловдив)                  0:17 
5 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)       3:1 
5 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Брестник 1948 (Пловдив)                0:3 сл. 
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             19:0 
5 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Векта (Пловдив)                       3:0 
5 ноември 2017, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Левски (Паталеница)              1:7 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)       3:0 сл. 

                           IV кръг - отложен мач

9 ноември 2017, четвъртък, 10:30 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)    0:3 

                           XI кръг

11 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)             1:3 
11 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Ботев II (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)               3:0 сл. 
12 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                  4:0 
12 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Левски (Паталеница) - Локомотив 1926 (Пловдив)            0:1 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)          9:1 
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 0:14 
12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Асти АБ (Хасково)              0:8 

                           XII кръг

18 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Векта (Пловдив)                        0:3 сл. 
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   9:0 
Гигант (Съединение) - Брестник 1948 (Пловдив)             0:13 
18 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Левски (Паталеница)            1:9 
19 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Локомотив 1926 II (Пловдив)           2:2 
19 ноември 2017, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)       5:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив)             1:0 

                           XIII кръг

25 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Ботев II (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)            17:0 
25 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                         0:7 
25 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Левски (Паталеница) - Асти АБ (Хасково)                   6:2 
26 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)     0:10 
Марица 1921 (Пловдив) - Гигант (Съединение)              12:1 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Атлетик (Куклен)            6:0 
27 ноември 2017, понеделник, 13:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)          2:1 

                           XIV кръг

9 март 2018, петък, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)        0:6 
10 март 2018, събота, 12:00 ч:
Ботев II (Пловдив) - Левски (Паталеница)                  0:0 
11 март 2018, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Ботев (Пловдив)             0:13 
Векта (Пловдив) - Гигант (Съединение)                    10:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)     отложен 
11 март 2018, неделя, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Атлетик (Куклен)                      3:0 сл. 
11 март 2018, неделя, 12:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)            1:1 
24 май 2018, четвъртък, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)     7:0 

                           XV кръг

17 март 2018, събота, 10:00 ч:
Ботев II (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                    5:0 
17 март 2018, събота, 10:30 ч:
Левски (Паталеница) - Асеновец 2005 (Асеновград)          6:0 
17 март 2018, събота, 12:00 ч:
Гигант (Съединение) - Локомотив 1926 II (Пловдив)         2:10 
18 март 2018, неделя, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                       22:0 
18 март 2018, неделя, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Брестник 1948 (Пловдив)        0:8 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          5:0 
18 март 2018, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Векта (Пловдив)                  отложен 
3 юни 2018, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Векта (Пловдив)                  2:0 

                           XVI кръг

23 март 2018, петък, 13:30 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)      0:0 
24 март 2018, събота, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                    5:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев II (Пловдив)           отложен 
25 март 2018, неделя, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                отложен 
Марица 1921 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)          4:0 
25 март 2018, неделя, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Ботев (Пловдив)                       отложен 
26 март 2018, понеделник, 15:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Паталеница)             отложен 
18 април 2018, сряда, 15:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Паталеница)             2:1 
1 май 2018, вторник, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев II (Пловдив)           0:11 
23 май 2018, сряда, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                0:0 
24 май 2018, четвъртък, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Ботев (Пловдив)                       0:6 

                           XVII кръг

30 март 2018, петък, 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)    7:0 
30 март 2018, петък, 14:00 ч:
Гигант (Съединение) - Ботев (Пловдив)                     1:25 
31 март 2018, събота, 10:30 ч:
Левски (Паталеница) - Марица 1921 (Пловдив)               4:1 
31 март 2018, събота, 12:00 ч:
Ботев II (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)              отложен 
31 март 2018, събота, 12:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Векта (Пловдив)                0:8 
1 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Асти АБ (Хасково)            1:6 
1 април 2018, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Атлетик (Куклен)                 3:0 сл. 
23 май 2018, сряда, 12:00 ч:
Ботев II (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)              3:0 

                           XVIII кръг

4 април 2018, сряда, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Локомотив 1926 (Пловдив)               0:11 
Векта (Пловдив) - Левски (Паталеница)                     3:1 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив)                0:5 
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      отложен 
4 април 2018, сряда, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Гигант (Съединение)                  21:0 
4 април 2018, сряда, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                 24:0 
4 април 2018, сряда, 12:30 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)   14:1 
11 април 2018, сряда, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      8:0 

                           XIX кръг

6 април 2018, петък, 09:30 ч:
Ботев II (Пловдив) - Векта (Пловдив)                      2:0 
6 април 2018, петък, 10:30 ч:
Левски (Паталеница) - Локомотив 1926 II (Пловдив)         3:1 
7 април 2018, събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        отложен 
9 април 2018, понеделник, 11:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)               отложен 
9 април 2018, понеделник, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение)             14:2 
9 април 2018, понеделник, 17:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен)               2:6 
12 април 2018, четвъртък, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                1:4 
26 април 2018, четвъртък, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        3:5 
16 май 2018, сряда, 11:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)               4:3 

                           XVIII кръг - отложен мач

11 април 2018, сряда, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      8:0 

                           XX кръг

14 април 2018, събота, 10:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Левски (Паталеница)                    0:8 
15 април 2018, неделя, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)               23:1 
15 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Локомотив 1926 (Пловдив)            0:21 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Ботев II (Пловдив)          0:7 
Векта (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              6:3 
във Войсил:
Марица 1921 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)           1:0 
15 април 2018, неделя, 12:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Родопа Смолян (Смолян)                3:2 

                           XVI кръг - отложен мач

18 април 2018, сряда, 15:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Паталеница)             2:1 

                           XXI кръг

20 април 2018, петък, 18:00 ч:
Ботев II (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                     6:0 
21 април 2018, събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 II (Пловдив)  4:6 
Левски (Паталеница) - Ботев (Пловдив)                     0:7 
22 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                 1:4 
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)           13:3 
22 април 2018, неделя, 11:00 ч:
в Пловдив, ст."Марица":
Марица 1921 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                 4:0 
22 април 2018, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)        12:0 

                           XIX кръг - отложен мач

26 април 2018, четвъртък, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        3:5 

                           XXII кръг

26 април 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Ботев II (Пловдив)                      6:0 
29 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Левски (Паталеница)                 0:22 
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)             3:1 
Векта (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:1 
29 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив)              1:2 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)     1:2 
29 април 2018, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Раковски 2011 (Раковски)         3:0 сл. 

                           XVI кръг - отложен мач

1 май 2018, вторник, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев II (Пловдив)           0:11 

                           XXIII кръг

2 май 2018, сряда, 10:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)       9:1 
4 май 2018, петък, 17:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Локомотив 1926 (Пловдив)       0:10 
5 май 2018, събота, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                       3:1 
5 май 2018, събота, 12:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)              0:11 
Ботев II (Пловдив) - Гигант (Съединение)                  3:0 сл. 
Левски (Паталеница) - Родопа Смолян (Смолян)              7:0 
6 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                3:0 сл. 

                           XXIV кръг

12 май 2018, събота, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Марица 1921 (Пловдив)                  0:4 
13 май 2018, неделя, 10:00 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Векта (Пловдив)             1:1 
13 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)          1:11 
Ботев (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                 9:0 
13 май 2018, неделя, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Раковски 2011 (Раковски)              3:0 
13 май 2018, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (Паталеница)            3:0 
Родопа Смолян (Смолян) - Ботев II (Пловдив)               0:5 

                           XIX кръг - отложен мач

16 май 2018, сряда, 11:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)               4:3 

                           XXV кръг

19 май 2018, събота, 10:00 ч:
Ботев II (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)             1:2 
19 май 2018, събота, 10:30 ч:
Левски (Паталеница) - Раковски 2011 (Раковски)            3:0 
20 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                        6:0 
в Пловдив, ст."Марица":
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   0:6 
Брестник 1948 (Пловдив) - Гигант (Съединение)             3:0 сл. 
20 май 2018, неделя, 11:00 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)           4:1 
20 май 2018, неделя, 13:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян)       6:3 

                           XVI кръг - отложен мач

23 май 2018, сряда, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                0:0 

                           XVII кръг - отложен мач

23 май 2018, сряда, 12:00 ч:
Ботев II (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)              3:0 

                           XIV кръг - отложен мач

24 май 2018, четвъртък, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)     7:0 

                           XVI кръг - отложен мач

24 май 2018, четвъртък, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Ботев (Пловдив)                       0:6 

                           XXVI кръг

26 май 2018, събота, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Векта (Пловдив)                        11:0 
26 май 2018, събота, 11:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Ботев II (Пловдив)             0:4 
27 май 2018, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)    11:0 
Гигант (Съединение) - Марица 1921 (Пловдив)               1:26 
Атлетик (Куклен) - Локомотив 1926 II (Пловдив)            0:3 сл. 
27 май 2018, неделя, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Левски (Паталеница)                   0:1 
27 май 2018, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Брестник 1948 (Пловдив)          3:0 сл. 

                           XV кръг - отложен мач

3 юни 2018, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Векта (Пловдив)                  2:0 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Ботев (Пловдив) XXX 2:0 6:0 6:1 11:0 9:0 6:0 11:0 9:0 24:0 19:0 22:0 23:1 23:0 2. Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4 XXX 1:0 3:0 4:1 5:0 7:0 4:1 4:0 12:0 11:0 3:0* 3:0*22:0 3. Ботев II (Пловдив) 0:5 1:2 XXX 0:0 2:0 5:0 3:0 5:0 3:0 3:0*17:0 6:0 17:0 3:0* 4. Левски (Паталеница) 0:7 0:1 0:8 XXX 4:0 4:1 3:1 6:2 6:0 7:0 6:0 3:0* 3:0 3:0* 5. Векта (Пловдив) 0:7 0:0 0:0 3:1 XXX 0:1 1:3 3:1 3:0* 2:0 6:3 6:0 3:0*10:0 6. Марица 1921 (Пловдив) 0:6 0:4 0:5 1:2 0:0 XXX 9:1 4:0 1:0 1:1 1:0 4:0 4:0 12:1 7. Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:13 0:3 0:7 1:4 1:1 3:1 XXX 4:1 1:2 0:0 12:2 6:0 14:1 16:0 8. Асти АБ (Хасково) 0:6 1:2 1:2 0:1 3:0 3:0 2:2 XXX 3:1 3:2 3:0 3:0* 3:0 21:0 9. Брестник 1948 (Пловдив) 0:14 0:6 0:3* 2:1 1:4 1:1 0:2 4:3 XXX 2:1 8:0 3:0* 7:1 3:0* 10. Родопа Смолян (Смолян) 0:9 0:3 0:5 1:7 2:0 0:2 0:4 1:1 3:0* XXX 5:1 3:0* 3:0*14:2 11. Асеновец 2005 (Асеновград) 0:11 0:10 0:11 1:13 0:3 3:5 4:6 1:6 1:2 6:3 XXX 3:0 7:0 9:1 12. Атлетик (Куклен) 0:3* 0:11 0:6 0:8 0:3* 0:4 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 3:1 XXX 4:2 5:0 13. Раковски 2011 (Раковски) 1:14 0:10 0:4 1:9 0:8 0:5 2:6 0:8 0:8 2:4 3:2 2:6 XXX 13:3 14. Гигант (Съединение) 1:25 0:21 0:17 0:22 0:11 1:26 2:10 2:11 0:13 1:5 1:11 3:0* 3:0* XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре