Деца подготвителна група (род.2004) - Футбол 11:
Пловдив - Междуобластна група 2016/17


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Пловдив)                    22   21   1   0  191:7    64
-------------------------------------------------------------------
 2. Локомотив 1926 (Пловдив)           22   19   2   1  139:17   59
 3. Спартак-С 94 (Пловдив)             22   13   2   7   51:43   41
 4. Ботев 2002 (Пловдив)               22   12   2   8   52:43   38
 5. Родопа Смолян (Смолян)             22    9   4   9   49:74   31
 6. Локомотив 1926 II (Пловдив)        22    7   7   8   37:47   28
 7. Марица (Пловдив)                   22    9   0  13   57:65   27
 8. Асеновец 2005 (Асеновград)         22    7   4  11   37:66   25 [0 2 0  4:4  2, 3 гола на чужд терен]
 9. Металик 1938 (Сопот)               22    6   7   9   43:68   25 [0 2 0  4:4  2, 1 гол на чужд терен]
10. Тракия 2004 (Пловдив)              22    6   2  14   31:70   20
11. Орлета (Пазарджик)                 22    5   1  16   23:107  16
12. Чавдар (Пловдив)                   22    2   0  20   19:122   6

Бележки
  - Ботев (Пловдив) играе домакинските си мачове на комплекс "Ботев 1912" в кв.Коматево, Пловдив.
  - Ботев 2002 (Пловдив) играе домакинските си мачове в Катуница.
  - Локомотив 1926 (Пловдив) и Локомотив 1926 II (Пловдив) играят домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Пловдив.
  - Марица играе домакинските си мачове през есента във Войсил, а през пролетта - в Труд.
  - Орлета (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в Пазарджик.
  - Спартак-С 94 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив.
  - Тракия 2004 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив.
  - Чавдар (Пловдив) играе домакинските си мачове в Оризари.

                           I кръг

9 септември 2016, петък, 17:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)              3:2 
11 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                     18:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица (Пловдив)               8:0 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                 3:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 II (Пловдив)  3:7 
11 септември 2016, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Металик 1938 (Сопот)             7:0 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Тракия 2004 (Пловдив)              1:1 
18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Локомотив 1926 II (Пловдив)          0:6 
Ботев 2002 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)         7:0 
Марица (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 3:4 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                2:2 
18 септември 2016, неделя, 12:00 ч:
Чавдар (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                 2:5 

                           III кръг - изтеглен мач

21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                  1:0 

                           IV кръг - изтеглен мач

22 септември 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Локомотив 1926 II (Пловдив)        1:1 

                           III кръг

21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                  1:0 
22 септември 2016, четвъртък, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Марица (Пловдив)                 3:0 
25 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)        2:4 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  0:8 
Тракия 2004 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                  изтеглен 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот)         1:1 
25 септември 2016, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)            14:0 

                           IV кръг

22 септември 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Локомотив 1926 II (Пловдив)        1:1 
2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Ботев 2002 (Пловдив)                 3:3 
Металик 1938 (Сопот) - Локомотив 1926 II (Пловдив)        изтеглен 
Чавдар (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             1:0 
Марица (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)                  3:1 
Ботев (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                  отложен 
2 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)         4:0 
1 ноември 2016, вторник, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                 13:0 

                           VI кръг - изтеглен мач

5 октомври 2016, сряда, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             13:0 

                           V кръг

7 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   0:9 
9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)               8:1 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)             1:2 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)            отложен 
Ботев 2002 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)               4:2 
9 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:6 
13 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)            4:2 

                           VI кръг

5 октомври 2016, сряда, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             13:0 
15 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Металик 1938 (Сопот)                 отложен 
16 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Чавдар (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                   1:2 
Марица (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)            2:3 
16 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)           4:0 
16 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              изтеглен 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)          8:1 
16 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Металик 1938 (Сопот)                 2:0 

                           VII кръг

21 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)            0:4 
22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Чавдар (Пловдив)                   4:1 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)     отложен 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Ботев (Пловдив)             0:6 
Ботев 2002 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                   2:0 
23 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Орлета (Пазарджик)               7:1 
1 ноември 2016, вторник, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)     2:6 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Марица (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)                   0:1 
29 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)    1:1 
29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                    3:0 
30 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив)                     2:0 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       1:2 
30 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Тракия 2004 (Пловдив)            3:0 

                           IV кръг - отложен мач

1 ноември 2016, вторник, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                 13:0 

                           VII кръг - отложен мач

1 ноември 2016, вторник, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)     2:6 

                           IX кръг

2 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                1:2 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Ботев (Пловдив)                    0:8 
6 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)      0:3 
Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)           0:9 
Чавдар (Пловдив) - Марица (Пловдив)                       1:8 
6 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян)       4:4 

                           X кръг

9 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)        2:3 
13 ноември 2016, неделя, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                       15:0 
Родопа Смолян (Смолян) - Локомотив 1926 II (Пловдив)      1:1 
13 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Марица (Пловдив)                     2:3 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)             0:3 
13 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)           4:1 

                           VI кръг - отложен мач

16 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Металик 1938 (Сопот)                 2:0 

                           XI кръг

17 ноември 2016, четвъртък, 19:30 ч:
в Пловдив, ст."Локомотив" - помощен терен:
Чавдар (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)               0:8 
19 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)       1:1 
19 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)             3:0 
19 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Спартак-С 94 (Пловдив)             1:2 
20 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Орлета (Пазарджик)           3:0 
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Марица (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                        0:10 

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 12:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Родопа Смолян (Смолян)             1:1 
12 март 2017, неделя, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Ботев (Пловдив)                      0:10 
Марица (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)               1:4 
Ботев 2002 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)              отложен 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)  отложен 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Чавдар (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 1:3 
24 май 2017, сряда, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)              2:1 
27 май 2017, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)  0:0 

                           XIII кръг

17 март 2017, петък, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Чавдар (Пловдив)                 4:1 
17 март 2017, петък, 15:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)              5:4 
19 март 2017, неделя, 10:00 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)          0:1 
19 март 2017, неделя, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев 2002 (Пловдив)         0:2 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                 3:1 
19 март 2017, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                2:3 

                           XIV кръг

25 март 2017, събота, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  6:0 
25 март 2017, събота, 10:30 ч:
в Главиница:
Орлета (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив)             0:11 
Металик 1938 (Сопот) - Асеновец 2005 (Асеновград)         3:3 
Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)        0:1 
25 март 2017, събота, 14:00 ч:
Марица (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                10:0 
27 март 2017, понеделник, 10:30 ч:
Чавдар (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)                  2:3 

                           XV кръг

31 март 2017, петък, 16:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                  отложен 
2 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Чавдар (Пловдив)             5:0 
2 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                 3:1 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:3 
2 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)        1:1 
Родопа Смолян (Смолян) - Ботев (Пловдив)                  0:9 
19 април 2017, сряда, 17:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                  0:3 

                           XVI кръг

6 април 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)                  10:0 
7 април 2017, петък, 17:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Ботев 2002 (Пловдив)               3:1 
9 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             2:3 
9 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Спартак-С 94 (Пловдив)               0:2 
Чавдар (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)            2:1 
9 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)         8:1 

                           XIX кръг - изтеглен мач

11 април 2017, вторник, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Марица (Пловдив)                   3:2 

                           XVII кръг

13 април 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)              0:3 
13 април 2017, четвъртък, 14:30 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Марица (Пловдив)            2:1 
13 април 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Орлета (Пазарджик)                 6:1 
14 април 2017, петък, 10:30 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          0:3 сл. 
14 април 2017, петък, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)           3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
14 април 2017, петък, 13:00 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                   6:0 

                           XV кръг - отложен мач

19 април 2017, сряда, 17:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                  0:3 

                           XVIII кръг

21 април 2017, петък, 15:00 ч:
Чавдар (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)                   3:4 
23 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Марица (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                   5:2 
23 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)            4:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:1 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)             7:0 
23 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Орлета (Пазарджик) - Родопа Смолян (Смолян)               1:2 

                           XIX кръг

11 април 2017, вторник, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Марица (Пловдив)                   3:2 
28 април 2017, петък, 15:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)            6:1 
30 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Чавдар (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                     1:3 
Металик 1938 (Сопот) - Марица (Пловдив)                   изтеглен 
Ботев 2002 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                    отложен 
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)    отложен 
30 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак-С 94 (Пловдив)       2:4 
11 май 2017, четвъртък, 19:00 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)    1:7 
17 май 2017, сряда, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                    2:3 

                           XX кръг

7 май 2017, неделя, 10:00 ч:
Марица (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                       8:0 
7 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)      2:1 
7 май 2017, неделя, 11:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)       5:0 
7 май 2017, неделя, 12:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)                   12:1 
8 май 2017, понеделник, 10:00 ч:
в Катуница:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)           5:1 
10 май 2017, сряда, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Тракия 2004 (Пловдив)                0:4 

                           XIX кръг - отложен мач

11 май 2017, четвъртък, 19:00 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)    1:7 

                           XXI кръг

12 май 2017, петък, 18:15 ч:
в кв.Коматево, Пловдив:
Чавдар (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                        0:13 
13 май 2017, събота, 10:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Локомотив 1926 (Пловдив)           1:4 
14 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)             0:0 
14 май 2017, неделя, 12:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тракия 2004 (Пловдив)        2:0 
15 май 2017, понеделник, 17:00 ч:
Марица (Пловдив) - Орлета (Пазарджик)                     3:2 
17 май 2017, сряда, 12:00 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)      1:1 

                           XIX кръг - отложен мач

17 май 2017, сряда, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                    2:3 

                           XXII кръг

19 май 2017, петък, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)             4:4 
19 май 2017, петък, 17:00 ч:
Тракия 2004 (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив)       1:3 
21 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Орлета (Пазарджик) - Асеновец 2005 (Асеновград)           1:2 
Ботев (Пловдив) - Марица (Пловдив)                       10:0 
21 май 2017, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Ботев 2002 (Пловдив)             1:3 
22 май 2017, понеделник, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)              20:1 

                           XII кръг - отложен мач

24 май 2017, сряда, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)              2:1 

                           XII кръг - отложен мач

27 май 2017, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)  0:0 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Пловдив) XXX 2:2 6:0 3:0 13:0 7:0 10:0 13:0 12:1 10:0 18:0 15:0 2. Локомотив 1926 (Пловдив) 2:3 XXX 4:0 5:1 8:1 1:1 8:0 2:1 4:1 8:1 14:0 20:1 3. Спартак-С 94 (Пловдив) 0:8 0:3 XXX 0:3 4:0 2:1 3:1 1:2 4:4 4:0 8:1 3:0 4. Ботев 2002 (Пловдив) 2:3 0:9 0:0 XXX 3:0 0:1 2:0 7:0 4:2 2:1 3:1 6:0 5. Родопа Смолян (Смолян) 0:9 0:6 3:0* 1:3 XXX 1:1 3:0 5:0 7:0 3:0 7:1 4:1 6. Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:6 1:7 0:3 2:4 1:1 XXX 2:1 0:0 1:1 1:1 0:1 4:2 7. Марица (Пловдив) 0:10 1:4 3:4 5:2 10:0 2:3 XXX 2:3 0:1 3:1 3:2 8:0 8. Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3 2:6 2:4 0:2 4:4 3:7 1:2 XXX 1:1 2:0 3:0 5:0 9. Металик 1938 (Сопот) 0:8 1:4 1:2 3:1 1:1 1:1 3:2 3:3 XXX 1:1 6:1 4:1 10. Тракия 2004 (Пловдив) 0:9 0:3* 0:4 3:2 6:1 1:3 0:3 2:3 5:4 XXX 1:2 1:0 11. Орлета (Пазарджик) 0:10 0:11 0:2 3:3 1:2 0:6 2:3 1:2 2:0 0:4 XXX 2:0 12. Чавдар (Пловдив) 0:13 0:8 1:3 1:2 2:5 2:1 1:8 1:0 3:4 2:3 1:3 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пълдин (Пловдив)                   18   15   2   1   58:14   47    
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (Карлово)                   18   15   1   2   87:10   46    
 3. Сокол (Марково)                    18   14   1   3   66:25   43    
 4. Тракия 1931 (Стамболийски)         18   10   2   6   51:39   32    
 5. Борислав 2009 (Първомай)           18    8   3   7   59:28   27    
 6. Атлетик (Куклен)                   18    7   3   8   35:46   24    
 7. Тополово (Тополово)                18    4   2  12   29:50   14 [*] [1 0 1  6:2  3]
 8. Брестник 1948 (Пловдив)            18    4   2  12   25:66   14     [1 0 1  2:6  3]
 9. Труд (Труд)                        18    3   1  14   34:51   10    
10. Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    18    1   1  16   16:131   4    

Бележки
  - Брестник 1948 (Пловдив) играе домакинските си мачове в Брестник.
  - Пълдин (Пловдив) играе домакинските си мачове в Труд.
  - Тополово (Тополово) се отказва от участие след II кръг, но отново се връща в групата преди VI кръг. Изиграните му в I и II кръг срещи, първоначално анулирани, отново се зачитат, а за мачовете му от III до VI кръг включително му се присъждат служебни загуби.

                           I кръг

18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Труд (Труд) - Тополово (Тополово)                         7:0 
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Тракия 1931 (Стамболийски)  0:3 сл. 
Левски (Карлово) - Сокол (Марково)                        5:0 
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               1:1 
Брестник 1948 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                1:2 

                           II кръг

23 септември 2016, петък, 10:30 ч:
Труд (Труд) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград)    12:3 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Пълдин (Пловдив)                    0:7 
Атлетик (Куклен) - Брестник 1948 (Пловдив)                1:2 
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                отложен 
Тракия 1931 (Стамболийски) - Левски (Карлово)             0:9 
1 ноември 2016, вторник, 12:30 ч:
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                3:3 

                           III кръг

2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Тополово (Тополово)     3:0 сл. 
Левски (Карлово) - Труд (Труд)                            5:1 
Борислав 2009 (Първомай) - Тракия 1931 (Стамболийски)     0:3 сл. * 
* - първоначално 5:1, в последствие присъден служебно.
Брестник 1948 (Пловдив) - Сокол (Марково)                 1:6 
2 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                       3:2 

                           IV кръг

9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Атлетик (Куклен)                    0:3 сл. 
Сокол (Марково) - Пълдин (Пловдив)                        2:3 
Тракия 1931 (Стамболийски) - Брестник 1948 (Пловдив)      5:1 
Труд (Труд) - Борислав 2009 (Първомай)                    1:5 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Левски (Карлово)        2:16 

                           V кръг

16 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Левски (Карлово) - Тополово (Тополово)                    3:0 сл. 
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)   11:1 
Брестник 1948 (Пловдив) - Труд (Труд)                     2:2 
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                        2:1 
16 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Тракия 1931 (Стамболийски)             2:1 

                           VI кръг

23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Сокол (Марково)                     1:3 
Тракия 1931 (Стамболийски) - Атлетик (Куклен)             1:1 
Труд (Труд) - Пълдин (Пловдив)                            отложен 
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Брестник 1948 (Пловдив)     0:0 
Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)               4:0 
17 ноември 2016, четвъртък, 12:30 ч:
Труд (Труд) - Пълдин (Пловдив)                            0:1 

                           VII кръг

30 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Тополово (Тополово)            5:2 
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                0:5 
Атлетик (Куклен) - Труд (Труд)                            2:1 
Сокол (Марково) - Тракия 1931 (Стамболийски)              3:2 
30 октомври 2016, неделя, 12:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)        8:0 

                           II кръг - отложен мач

1 ноември 2016, вторник, 12:30 ч:
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                3:3 

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Брестник 1948 (Пловдив)        4:0 
6 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Тракия 1931 (Стамболийски)          2:2 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Атлетик (Куклен)        0:10 
в Дъбене:
Левски (Карлово) - Пълдин (Пловдив)                       1:1 
8 ноември 2016, вторник, 15:00 ч:
Труд (Труд) - Сокол (Марково)                             1:2 

                           IX кръг

13 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Тополово (Тополово)             2:1 
в Скутаре:
Пълдин (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)               0:0 
Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово)                       0:4 
Сокол (Марково) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)         8:3 
Тракия 1931 (Стамболийски) - Труд (Труд)                  5:1 

                           VI кръг - отложен мач

17 ноември 2016, четвъртък, 12:30 ч:
Труд (Труд) - Пълдин (Пловдив)                            0:1 

                           X кръг

25 март 2017, събота, 13:00 ч:
Тракия 1931 (Стамболийски) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)  7:2 
25 март 2017, събота, 15:00 ч:
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                        3:0 
27 март 2017, понеделник, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Труд (Труд)                         3:0 сл. 
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)               0:5 
27 март 2017, понеделник, 16:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                2:0 

                           XI кръг

1 април 2017, събота, 14:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Тополово (Тополово)                    2:0 
2 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                отложен 
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)                1:2 
Левски (Карлово) - Тракия 1931 (Стамболийски)             8:0 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) - Труд (Труд)     1:8 
23 май 2017, вторник, 18:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                1:2 

                           XII кръг

7 април 2017, петък, 16:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Пълдин (Пловдив)                       0:3 
9 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    10:0 
Тракия 1931 (Стамболийски) - Борислав 2009 (Първомай)     1:0 
Сокол (Марково) - Брестник 1948 (Пловдив)                 7:1 
9 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Труд (Труд) - Левски (Карлово)                            0:2 

                           XIII кръг

14 април 2017, петък, 10:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Сокол (Марково)                        отложен 
Левски (Карлово) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)        3:0 сл. 
15 април 2017, събота, 10:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Труд (Труд)                    3:0 сл. 
15 април 2017, събота, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Тополово (Тополово)                    1:1 
15 април 2017, събота, 11:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Тракия 1931 (Стамболийски)      1:8 
25 май 2017, четвъртък, 11:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Сокол (Марково)                        0:3 

                           XIV кръг

21 април 2017, петък, 17:00 ч:
Тракия 1931 (Стамболийски) - Пълдин (Пловдив)             1:3 
23 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Левски (Карлово)                    0:1 
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Борислав 2009 (Първомай)    1:7 
23 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Труд (Труд) - Брестник 1948 (Пловдив)                     0:5 
23 април 2017, неделя, 14:30 ч:
Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен)                        6:1 

                           XV кръг

28 април 2017, петък, 17:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Труд (Труд)                            1:0 
30 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Тополово (Тополово)                     6:0 
Атлетик (Куклен) - Тракия 1931 (Стамболийски)             1:6 
Брестник 1948 (Пловдив) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)     8:0 
Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)               отложен 
24 май 2017, сряда, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)               0:2 

                           XVI кръг

7 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Борислав 2009 (Първомай)            4:3 
Левски (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив)                7:0 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Пълдин (Пловдив)        0:14 
Тракия 1931 (Стамболийски) - Сокол (Марково)              1:5 
8 май 2017, понеделник, 18:00 ч:
Труд (Труд) - Атлетик (Куклен)                            0:5 

                           XVII кръг

12 май 2017, петък, 17:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Левски (Карлово)                       3:1 
14 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Тракия 1931 (Стамболийски) - Тополово (Тополово)          2:0 
Атлетик (Куклен) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)        3:0 сл. 
Брестник 1948 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)        0:9 
14 май 2017, неделя, 13:00 ч:
Сокол (Марково) - Труд (Труд)                             3:0 сл. 

                           XVIII кръг

19 май 2017, петък, 18:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Пълдин (Пловдив)               2:3 
21 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Тополово (Тополово) - Брестник 1948 (Пловдив)             5:0 
Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен)                      11:0 
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Сокол (Марково)         0:3 сл. 
Труд (Труд) - Тракия 1931 (Стамболийски)                  0:3 сл. 

                           XI кръг - отложен мач

23 май 2017, вторник, 18:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                1:2 

                           XV кръг - отложен мач

24 май 2017, сряда, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)               0:2 

                           XIII кръг - отложен мач

25 май 2017, четвъртък, 11:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Сокол (Марково)                        0:3 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Пълдин (Пловдив) XXX 3:1 0:3 2:1 0:0 3:2 2:0 2:0 1:0 8:0 2. Левски (Карлово) 1:1 XXX 5:0 8:0 4:0 11:0 3:0* 7:0 5:1 3:0* 3. Сокол (Марково) 2:3 3:0 XXX 3:2 3:3 6:1 6:0 7:1 3:0* 8:3 4. Тракия 1931 (Стамболийски) 1:3 0:9 1:5 XXX 1:0 1:1 2:0 5:1 5:1 7:2 5. Борислав 2009 (Първомай) 2:3 0:2 1:2 0:3* XXX 1:1 5:2 4:0 3:0*11:1 6. Атлетик (Куклен) 0:3 0:4 2:1 1:6 0:5 XXX 1:1 1:2 2:1 3:0* 7. Тополово (Тополово) 0:7 0:1 1:3 2:2 4:3 0:3* XXX 5:0 3:0*10:0 8. Брестник 1948 (Пловдив) 1:2 0:5 1:6 1:8 0:9 1:2 2:1 XXX 2:2 8:0 9. Труд (Труд) 0:1 0:2 1:2 0:3* 1:5 0:5 7:0 0:5 XXX 12:3 10. Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 0:14 2:16 0:3* 0:3* 1:7 0:10 3:0* 0:0 1:8 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре