Юноши младша възраст (род.2002-03):
« Русе - Междуобластна група 2018/19 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кубрат 2016 (Кубрат)               16   10   3   3   35:15   33            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Аристон (Русе)                     16    9   4   3   48:17   31            
 3. Бенковски (Бяла, обл.Русе)         16    9   2   5   53:32   29            
 4. Вихър (Завет)                      16    9   1   6   44:28   28            
 5. Локомотив (Русе)                   16    8   1   7   34:42   25            
 6. Две могили (Две могили)            16    6   2   8   31:36   20            
 7. Черноломец 1919 (Попово)           16    2   1  13   11:71    7            
 8. Левски 2000 (Русе)                 15    7   0   8   34:30   21 [*] Изваден
 9. Черноломец 2017 (Попово)           15    3   2  10   16:35   11 [*] Изваден

Бележки
  - На полусезона Левски 2000 (Русе) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - На Черноломец 2017 (Попово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

22 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Левски 2000 (Русе) - Локомотив (Русе)                    12:2 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Вихър (Завет)                4:4 
Черноломец 1919 (Попово) - Кубрат 2016 (Кубрат)           0:0 
Две могили (Две могили) - Черноломец 2017 (Попово)        0:3 
Аристон (Русе)                                            почива

                           II кръг

29 септември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Две могили (Две могили)            3:2 
Вихър (Завет) - Черноломец 1919 (Попово)                  7:0 
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)             2:1 
Аристон (Русе) - Левски 2000 (Русе)                       0:2 
Черноломец 2017 (Попово)                                  почива

                           III кръг

6 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Аристон (Русе)               4:2 
Черноломец 1919 (Попово) - Локомотив (Русе)               0:3 
Две могили (Две могили) - Вихър (Завет)                   2:0 
Черноломец 2017 (Попово) - Кубрат 2016 (Кубрат)           0:0 
Левски 2000 (Русе)                                        почива

                           IV кръг

13 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Вихър (Завет) - Черноломец 2017 (Попово)                  4:2 
Локомотив (Русе) - Две могили (Две могили)                1:0 
Аристон (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)                 8:1 
Левски 2000 (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)           6:1 
Кубрат 2016 (Кубрат)                                      почива

                           V кръг

20 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Левски 2000 (Русе)             1:3 
Две могили (Две могили) - Аристон (Русе)                  1:1 
Черноломец 2017 (Попово) - Локомотив (Русе)               1:0 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Вихър (Завет)                      2:1 
Бенковски (Бяла, обл.Русе)                                почива

                           VI кръг

27 октомври 2018 г., събота, 11:30 ч:
Локомотив (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   1:4 
Аристон (Русе) - Черноломец 2017 (Попово)                 3:3 
Левски 2000 (Русе) - Две могили (Две могили)              6:0 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Черноломец 1919 (Попово)     8:0 
Вихър (Завет)                                             почива

                           VII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)      5:0 
Черноломец 2017 (Попово) - Левски 2000 (Русе)             0:2 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Аристон (Русе)                     0:0 
Вихър (Завет) - Локомотив (Русе)                          5:1 
Черноломец 1919 (Попово)                                  почива

                           VIII кръг

10 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Аристон (Русе) - Вихър (Завет)                            4:1 
Левски 2000 (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                 2:0 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Черноломец 2017 (Попово)     5:3 
Черноломец 1919 (Попово) - Две могили (Две могили)        2:3 
Локомотив (Русе)                                          почива

                           IX кръг

17 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
Черноломец 2017 (Попово) - Черноломец 1919 (Попово)       4:0 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)         0:3 
Вихър (Завет) - Левски 2000 (Русе)                        5:1 
Локомотив (Русе) - Аристон (Русе)                         3:3 
Две могили (Две могили)                                   почива

                           X кръг

23 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Локомотив (Русе) - Левски 2000 (Русе)                     3:0 сл. 
Вихър (Завет) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)                0:5 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Черноломец 1919 (Попово)           8:0 
Черноломец 2017 (Попово) - Две могили (Две могили)        0:3 сл. 
Аристон (Русе)                                            почива

                           XVIII кръг - изтеглен мач

23 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Аристон (Русе) - Локомотив (Русе)                         6:0 

                           XI кръг

30 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Две могили (Две могили) - Кубрат 2016 (Кубрат)            1:2 
Черноломец 1919 (Попово) - Вихър (Завет)                  0:2 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Локомотив (Русе)             5:1 
Левски 2000 (Русе) - Аристон (Русе)                       0:3 сл. 
Черноломец 2017 (Попово)                                  почива

                           XII кръг

13 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Аристон (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)               3:0 
Локомотив (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)               6:0 
Вихър (Завет) - Две могили (Две могили)                   5:1 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Черноломец 2017 (Попово)           3:0 сл. 
Левски 2000 (Русе)                                        почива

                           XIII кръг

20 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Черноломец 2017 (Попово) - Вихър (Завет)                  0:3 сл. 
Две могили (Две могили) - Локомотив (Русе)                1:5 
Черноломец 1919 (Попово) - Аристон (Русе)                 0:4 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Левски 2000 (Русе)           3:0 сл. 
Кубрат 2016 (Кубрат)                                      почива

                           XIV кръг

20 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Вихър (Завет) - Кубрат 2016 (Кубрат)                      3:2 
27 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Левски 2000 (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)             0:3 сл. 
Аристон (Русе) - Две могили (Две могили)                  6:0 
Локомотив (Русе) - Черноломец 2017 (Попово)               3:0 сл. 
Бенковски (Бяла, обл.Русе)                                почива

                           XV кръг

4 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Локомотив (Русе)                   3:0 
Черноломец 2017 (Попово) - Аристон (Русе)                 0:3 сл. 
Две могили (Две могили) - Левски 2000 (Русе)              3:0 сл. 
Черноломец 1919 (Попово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)     1:8 
Вихър (Завет)                                             почива

                           XVI кръг

11 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Две могили (Две могили)      2:2 
Левски 2000 (Русе) - Черноломец 2017 (Попово)             анулиран 
Аристон (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                     1:2 
Локомотив (Русе) - Вихър (Завет)                          3:1 
Черноломец 1919 (Попово)                                  почива

                           XVII кръг

18 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Вихър (Завет) - Аристон (Русе)                            0:1 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Левски 2000 (Русе)                 3:0 сл. 
Черноломец 2017 (Попово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)     0:3 сл. 
Две могили (Две могили) - Черноломец 1919 (Попово)        7:0 
Локомотив (Русе)                                          почива

                           XVIII кръг

23 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Аристон (Русе) - Локомотив (Русе)                         6:0 
24 май 2019 г., петък, 11:30 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Черноломец 2017 (Попово)       3:0 сл. 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)         1:3 
Левски 2000 (Русе) - Вихър (Завет)                        0:3 сл. 
25 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Аристон (Русе) - Локомотив (Русе)                         изтеглен 
Две могили (Две могили)                                   почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Кубрат 2016 (Кубрат) XXX 0:0 0:3 2:1 3:0 3:2 8:0 3:0* 3:0* 2. Аристон (Русе) 1:2 XXX 3:0 4:1 6:0 6:0 8:1 0:2 3:3 3. Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:3 4:2 XXX 4:4 5:1 2:2 8:0 3:0* 5:3 4. Вихър (Завет) 3:2 0:1 0:5 XXX 5:1 5:1 7:0 5:1 4:2 5. Локомотив (Русе) 1:4 3:3 2:1 3:1 XXX 1:0 6:0 3:0* 3:0* 6. Две могили (Две могили) 1:2 1:1 5:0 2:0 1:5 XXX 7:0 3:0* 0:3 7. Черноломец 1919 (Попово) 0:0 0:4 1:8 0:2 0:3 2:3 XXX 1:3 3:0* 8. Левски 2000 (Русе) 2:0 0:3* 6:1 0:3*12:2 6:0 0:3* XXX --- 9. Черноломец 2017 (Попово) 0:0 0:3* 0:3* 0:3* 1:0 0:3* 4:0 0:2 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре