Юноши младша възраст (род.2001-02):
« Русе - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски 2000 (Русе)                 15   12   0   3   50:15   36
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Кубрат 2016 (Кубрат)               15   10   2   3   53:20   32
 3. Локомотив (Русе)                   15    9   2   4   48:26   29
 4. Бенковски (Бяла)                   15    7   1   7   35:44   22
 5. Две могили (Две могили)            15    2   1  12   16:56    7
 6. Черноломец 1919 (Попово)           15    2   0  13   12:53    6

                           I кръг

23 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Две могили (Две могили) - Левски 2000 (Русе)              1:2 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Бяла)                   6:0 
Локомотив (Русе)                                          почива
Черноломец 1919 (Попово)                                  почива

                           II кръг

30 септември 2017, събота, 11:30 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Кубрат 2016 (Кубрат)           0:2 
Локомотив (Русе) - Две могили (Две могили)                5:0 
Бенковски (Бяла)                                          почива
Левски 2000 (Русе)                                        почива

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Левски 2000 (Русе)                 2:1 
Бенковски (Бяла) - Черноломец 1919 (Попово)               4:1 
Две могили (Две могили)                                   почива
Локомотив (Русе)                                          почива

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Левски 2000 (Русе) - Бенковски (Бяла)                     9:0 
Локомотив (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   2:2 
Черноломец 1919 (Попово)                                  почива
Две могили (Две могили)                                   почива

                           V кръг

21 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Две могили (Две могили)            5:0 
Бенковски (Бяла) - Локомотив (Русе)                       3:3 
Черноломец 1919 (Попово) - Левски 2000 (Русе)             0:2 

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Локомотив (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)               3:0 
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                0:7 
Левски 2000 (Русе)                                        почива
Кубрат 2016 (Кубрат)                                      почива

                           VII кръг

4 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Две могили (Две могили)        1:4 
Левски 2000 (Русе) - Локомотив (Русе)                     6:2 
Кубрат 2016 (Кубрат)                                      почива
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           VIII кръг

11 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Левски 2000 (Русе) - Две могили (Две могили)              7:1 
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   отложен 
1 юни 2018, петък, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   1:5 
Локомотив (Русе)                                          почива
Черноломец 1919 (Попово)                                  почива

                           IX кръг

18 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Черноломец 1919 (Попово)           8:0 
Две могили (Две могили) - Локомотив (Русе)                0:6 
Бенковски (Бяла)                                          почива
Левски 2000 (Русе)                                        почива

                           X кръг

25 ноември 2017, събота, 11:30 ч:
Левски 2000 (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                 4:1 
Черноломец 1919 (Попово) - Бенковски (Бяла)               0:3 
Две могили (Две могили)                                   почива
Локомотив (Русе)                                          почива

                           XI кръг

17 март 2018, събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Левски 2000 (Русе)                     0:4 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Локомотив (Русе)                   3:1 
Черноломец 1919 (Попово)                                  почива
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XII кръг

24 март 2018, събота, 11:30 ч:
Две могили (Две могили) - Кубрат 2016 (Кубрат)            отложен 
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)                       отложен 
Левски 2000 (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)             отложен 
31 март 2018, събота, 11:30 ч:
Две могили (Две могили) - Кубрат 2016 (Кубрат)            1:1 
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)                       4:0 
Левски 2000 (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)             5:1 

                           XIII кръг

7 април 2018, събота, 11:30 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Локомотив (Русе)               0:5 
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                2:0 
Левски 2000 (Русе)                                        почива
Кубрат 2016 (Кубрат)                                      почива

                           XIV кръг

14 април 2018, събота, 11:30 ч:
Две могили (Две могили) - Черноломец 1919 (Попово)        5:1 
Локомотив (Русе) - Левски 2000 (Русе)                     1:2 
Кубрат 2016 (Кубрат)                                      почива
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           XV кръг

21 април 2018, събота, 11:30 ч:
Две могили (Две могили) - Левски 2000 (Русе)              0:2 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Бяла)                   3:0 
Локомотив (Русе)                                          почива
Черноломец 1919 (Попово)                                  почива

                           XVI кръг

28 април 2018, събота, 11:30 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Кубрат 2016 (Кубрат)           1:4 
Локомотив (Русе) - Две могили (Две могили)                3:0 
Бенковски (Бяла)                                          почива
Левски 2000 (Русе)                                        почива

                           XVII кръг

5 май 2018, събота, 11:30 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Левски 2000 (Русе)                 1:3 
Бенковски (Бяла) - Черноломец 1919 (Попово)               4:1 
Две могили (Две могили)                                   почива
Локомотив (Русе)                                          почива

                           XVIII кръг

12 май 2018, събота, 11:30 ч:
Левски 2000 (Русе) - Бенковски (Бяла)                     3:0 сл. 
Локомотив (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   5:4 
Черноломец 1919 (Попово)                                  почива
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XIX кръг

19 май 2018, събота, 11:30 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Две могили (Две могили)            6:1 
Бенковски (Бяла) - Локомотив (Русе)                       6:2 
Черноломец 1919 (Попово) - Левски 2000 (Русе)             3:0 

                           XX кръг

26 май 2018, събота, 11:30 ч:
Локомотив (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)               4:0 
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                3:5 
Левски 2000 (Русе)                                        почива
Кубрат 2016 (Кубрат)                                      почива

                           VIII кръг - отложен мач

1 юни 2018, петък, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   1:5 

                           XXI кръг

2 юни 2018, събота, 11:30 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Две могили (Две могили)        3:0 
Левски 2000 (Русе) - Локомотив (Русе)                     0:2 
Кубрат 2016 (Кубрат)                                      почива
Бенковски (Бяла)                                          почива

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Левски 2000 (Русе) XXX 4:1 6:2 9:0 7:1 5:1 XXX --- 0:2 3:0* --- --- 2. Кубрат 2016 (Кубрат) 2:1 XXX 3:1 6:0 5:0 8:0 1:3 XXX --- 3:0 6:1 --- 3. Локомотив (Русе) 1:2 2:2 XXX 4:0 5:0 3:0 --- 5:4 XXX --- 3:0 4:0 4. Бенковски (Бяла) 0:4 1:5 3:3 XXX 2:0 4:1 --- --- 6:2 XXX --- 4:1 5. Две могили (Две могили) 1:2 1:1 0:6 0:7 XXX 5:1 0:2 --- --- 3:5 XXX --- 6. Черноломец 1919 (Попово) 0:2 0:2 0:5 0:3 1:4 XXX 3:0 1:4 --- --- 3:0 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре