Юноши младша възраст (род.2000-01):
Русе - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кубрат 2007 (Кубрат)               21   17   2   2   71:14   53
-------------------------------------------------------------------
 2. Две могили (Две могили)            21   15   2   4   82:23   47
 3. Бенковски (Бяла)                   21   12   2   7   71:56   38
 4. Левски 2000 (Русе)                 21   11   4   6   64:46   37
 5. Локомотив (Русе)                   21    7   4  10   39:32   25
 6. Черноломец 04 (Попово)             21    7   3  11   34:47   24
 7. Вихър (Завет)                      21    4   0  17   21:109  12
 8. Бенковски 2016 (Исперих)           21    2   1  18   15:70    7

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Вихър (Завет) - Бенковски 2016 (Исперих)                  3:0 
17 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Левски 2000 (Русе) - Бенковски (Бяла)                     4:4 
в Русе, Градски стадион:
Локомотив (Русе) - Черноломец 04 (Попово)                 1:2 
Две могили (Две могили) - Кубрат 2007 (Кубрат)            0:2 

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Вихър (Завет)                    5:1 
24 септември 2016, събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   отложен 
Бенковски 2016 (Исперих) - Две могили (Две могили)        0:4 
Левски 2000 (Русе) - Локомотив (Русе)                     2:2 
26 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   3:3 

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Вихър (Завет) - Левски 2000 (Русе)                        1:6 
1 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Две могили (Две могили) - Черноломец 04 (Попово)          3:0 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Бенковски 2016 (Исперих)           3:0 
1 октомври 2016, събота, 16:30 ч:
в Русе, Градски стадион:
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)                       7:0 

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Локомотив (Русе) - Вихър (Завет)                          5:0 
8 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Бенковски 2016 (Исперих)               9:0 
Черноломец 04 (Попово) - Кубрат 2007 (Кубрат)             2:2 
Левски 2000 (Русе) - Две могили (Две могили)              4:4 

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Вихър (Завет) - Бенковски (Бяла)                          3:0 
15 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Две могили (Две могили) - Локомотив (Русе)                2:0 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Левски 2000 (Русе)                 4:0 
Бенковски 2016 (Исперих) - Черноломец 04 (Попово)         5:3 

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Вихър (Завет) - Две могили (Две могили)                   0:8 
22 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)                 2:1 
Левски 2000 (Русе) - Бенковски 2016 (Исперих)             5:2 
Локомотив (Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   1:2 

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Вихър (Завет)                     11:1 
29 октомври 2016, събота, 11:30 ч:
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                5:1 
Бенковски 2016 (Исперих) - Локомотив (Русе)               1:1 
Черноломец 04 (Попово) - Левски 2000 (Русе)               3:1 

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Бенковски 2016 (Исперих) - Вихър (Завет)                  3:0 
5 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Левски 2000 (Русе)                     4:1 
Черноломец 04 (Попово) - Локомотив (Русе)                 0:0 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Две могили (Две могили)            1:0 

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Вихър (Завет) - Черноломец 04 (Попово)                    1:4 
12 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Бенковски (Бяла)                   4:0 
Две могили (Две могили) - Бенковски 2016 (Исперих)        3:0 
Локомотив (Русе) - Левски 2000 (Русе)                     1:2 

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Левски 2000 (Русе) - Вихър (Завет)                        3:2 
19 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Локомотив (Русе)                       4:1 
Черноломец 04 (Попово) - Две могили (Две могили)          0:1 
Бенковски 2016 (Исперих) - Кубрат 2007 (Кубрат)           0:4 

                           II кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   3:3 

                           XI кръг

18 март 2017, събота, 11:00 ч:
Вихър (Завет) - Локомотив (Русе)                          1:4 
18 март 2017, събота, 11:30 ч:
Бенковски 2016 (Исперих) - Бенковски (Бяла)               2:5 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Черноломец 04 (Попово)             5:1 
Две могили (Две могили) - Левски 2000 (Русе)              2:2 

                           XII кръг

25 март 2017, събота, 11:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Вихър (Завет)                         13:0 
25 март 2017, събота, 11:30 ч:
Локомотив (Русе) - Две могили (Две могили)                1:2 
Левски 2000 (Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 4:0 
Черноломец 04 (Попово) - Бенковски 2016 (Исперих)         3:0 

                           XIII кръг

1 април 2017, събота, 11:00 ч:
Две могили (Две могили) - Вихър (Завет)                  14:0 
1 април 2017, събота, 11:30 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Бенковски (Бяла)                 2:5 
Бенковски 2016 (Исперих) - Левски 2000 (Русе)             2:3 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Локомотив (Русе)                   2:0 

                           XIV кръг

8 април 2017, събота, 11:00 ч:
Вихър (Завет) - Кубрат 2007 (Кубрат)                      0:9 
8 април 2017, събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                5:3 
Левски 2000 (Русе) - Черноломец 04 (Попово)               5:0 
9 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Локомотив (Русе) - Бенковски 2016 (Исперих)               3:0 

                           XV кръг

15 април 2017, събота, 11:00 ч:
Вихър (Завет) - Бенковски 2016 (Исперих)                  3:0 
15 април 2017, събота, 11:30 ч:
Локомотив (Русе) - Черноломец 04 (Попово)                 1:1 
Две могили (Две могили) - Кубрат 2007 (Кубрат)            2:0 
18 април 2017, вторник, 11:30 ч:
Левски 2000 (Русе) - Бенковски (Бяла)                     3:4 

                           XVI кръг

22 април 2017, събота, 11:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Вихър (Завет)                    2:1 
22 април 2017, събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   0:5 
Бенковски 2016 (Исперих) - Две могили (Две могили)        0:3 
Левски 2000 (Русе) - Локомотив (Русе)                     2:3 

                           XVII кръг

29 април 2017, събота, 11:00 ч:
Вихър (Завет) - Левски 2000 (Русе)                        0:5 
29 април 2017, събота, 11:30 ч:
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла)                       2:4 
Две могили (Две могили) - Черноломец 04 (Попово)          2:0 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Бенковски 2016 (Исперих)           3:0 

                           XVIII кръг

6 май 2017, събота, 11:00 ч:
Локомотив (Русе) - Вихър (Завет)                          3:0 
6 май 2017, събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Бенковски 2016 (Исперих)               3:0 
Черноломец 04 (Попово) - Кубрат 2007 (Кубрат)             0:3 
Левски 2000 (Русе) - Две могили (Две могили)              5:3 

                           XIX кръг

13 май 2017, събота, 11:00 ч:
Вихър (Завет) - Бенковски (Бяла)                          3:0 
13 май 2017, събота, 11:30 ч:
Две могили (Две могили) - Локомотив (Русе)                3:0 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Левски 2000 (Русе)                 3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Бенковски 2016 (Исперих) - Черноломец 04 (Попово)         0:3 

                           XX кръг

20 май 2017, събота, 11:00 ч:
Вихър (Завет) - Две могили (Две могили)                   1:11 
20 май 2017, събота, 11:30 ч:
Бенковски (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)                 4:0 
Левски 2000 (Русе) - Бенковски 2016 (Исперих)             3:0 
Локомотив (Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   0:2 

                           XXI кръг

27 май 2017, събота, 11:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Вихър (Завет)                      3:0 
27 май 2017, събота, 11:30 ч:
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                7:1 
Бенковски 2016 (Исперих) - Локомотив (Русе)               0:3 
Черноломец 04 (Попово) - Левски 2000 (Русе)               2:4 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Кубрат 2007 (Кубрат) XXX 1:0 4:0 4:0 2:0 5:1 11:1 3:0 XXX --- --- 3:0* --- --- 3:0 3:0 2. Две могили (Две могили) 0:2 XXX 5:1 2:2 2:0 3:0 14:0 3:0 2:0 XXX 7:1 --- 3:0 2:0 --- --- 3. Бенковски (Бяла) 3:3 5:3 XXX 4:1 4:1 2:1 13:0 9:0 0:5 --- XXX --- --- 4:0 --- 3:0 4. Левски 2000 (Русе) 4:0 4:4 4:4 XXX 2:2 5:0 3:2 5:2 --- 5:3 3:4 XXX 2:3 --- --- 3:0 5. Локомотив (Русе) 1:2 1:2 7:0 1:2 XXX 1:2 5:0 3:0 0:2 --- 2:4 --- XXX 1:1 3:0 --- 6. Черноломец 04 (Попово) 2:2 0:1 2:5 3:1 0:0 XXX 5:1 3:0 0:3 --- --- 2:4 --- XXX 2:1 --- 7. Вихър (Завет) 0:9 0:8 3:0 1:6 1:4 1:4 XXX 3:0 --- 1:11 3:0 0:5 --- --- XXX 3:0 8. Бенковски 2016 (Исперих) 0:4 0:4 2:5 2:3 1:1 5:3 3:0 XXX --- 0:3 --- --- 0:3 0:3 --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре