Юноши младша възраст (род.2002-03):
« София - Междуобластна група 2018/19 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Рилски спортист 2011 (Самоков)     14   10   2   2   62:11   32            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Спортист 2009 (Своге)              14    9   3   2   44:11   30            
 3. Балкан 1929 (Ботевград)            14    7   5   2   30:13   26            
 4. Германея (Сапарева баня)           14    7   1   6   24:25   22            
 5. Бенковски (гр.Костенец)            14    5   5   4   29:26   20            
 6. Рилец (Говедарци)                  14    3   1  10   17:40   10            
 7. Спортист 2006 (Драговищица)        14    0   1  13   11:96    1            
 8. ФК Рилски спортист (Самоков)       14    5   2   7   33:28   17 [*] Изваден

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Балкан 1929 (Ботевград) - ст."Христо Ботев", Ботевград;
    - Бенковски (гр.Костенец) - в гр.Костенец;
    - Германея (Сапарева баня) - в Сапарева баня;
    - Рилец (Говедарци) - в Говедарци;
    - Рилски спортист 2011 (Самоков) - ст."Искър", Самоков;
    - Спортист 2006 (Драговищица) - в Драговищица;
    - Спортист 2009 (Своге) - Градски стадион, Своге;
    - ФК Рилски спортист (Самоков) - ст."Искър", Самоков.
  - На 16 април 2019 г. ФК Рилски спортист (Самоков) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

13 септември 2018 г., четвъртък, 17:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилец (Говедарци)               4:0 
ФК Рилски спортист (Сам) - Спортист 2006 (Драговищица)   13:0 
Бенковски (гр.Костенец) - Рилски спортист 2011 (Сам)      2:1 
Спортист 2009 (Своге) - Германея (Сапарева баня)          4:1 

                           II кръг

20 септември 2018 г., четвъртък, 17:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Германея (Сапарева баня)              0:3 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2009 (Своге)    1:0 
Спортист 2006 (Драговищица) - Бенковски (гр.Костенец)     1:8 
Балкан 1929 (Ботевград) - ФК Рилски спортист (Самоков)    1:1 

                           III кръг

27 септември 2018 г., четвъртък, 17:00 ч:
ФК Рилски спортист (Самоков) - Рилец (Говедарци)          5:1 
Бенковски (гр.Костенец) - Балкан 1929 (Ботевград)         2:2 
Спортист 2009 (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица)       отложен 
Германея (Сапарева баня) - Рилски спортист 2011 (Сам)     1:4 
14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица)      11:0 

                           IV кръг

4 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        0:4 
Спортист 2006 (Драговищица) - Германея (Сапарева баня)    0:6 
Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге)           2:2 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Бенковски (гр.Костенец)    3:1 

                           V кръг

11 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Рилец (Говедарци)               3:0 
Спортист 2009 (Своге) - ФК Рилски спортист (Самоков)      4:0 
Германея (Сапарева баня) - Балкан 1929 (Ботевград)        отложен 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Спортист 2006 (Драговищица) 19:1 
1 ноември 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Балкан 1929 (Ботевград)        0:5 

                           III кръг - отложен мач

14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица)      11:0 

                           VI кръг

18 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Спортист 2006 (Драговищица)           5:1 
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)      2:1 
Бенковски (гр.Костенец) - Спортист 2009 (Своге)           2:2 
18 октомври 2018 г., четвъртък, 18:00 ч:
ФК Рилски спортист (Самоков) - Германея (Сапарева баня)   4:0 

                           VII кръг

25 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Рилец (Говедарци)                 4:1 
Германея (Сапарева баня) - Бенковски (гр.Костенец)        2:1 
Рилски спортист 2011 (Сам) - ФК Рилски спортист (Сам)     0:0 
Спортист 2006 (Драговищица) - Балкан 1929 (Ботевград)     0:3 

                           V кръг - отложен мач

1 ноември 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Балкан 1929 (Ботевград)        0:5 

                           VIII кръг

28 март 2019 г., четвъртък, 15:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Балкан 1929 (Ботевград)               0:0 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Бенковски (гр.Костенец)      5:0 
Германея (Сапарева баня) - Спортист 2009 (Своге)          1:0 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - ФК Рилски спортист (Сам)    1:6 

                           IX кръг

4 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Рилец (Говедарци)              2:0 
Спортист 2009 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    2:2 
Бенковски (гр.Костенец) - Спортист 2006 (Драговищица)     1:1 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Балкан 1929 (Ботевград)    1:5 

                           X кръг

11 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Рилец (Говедарци) - ФК Рилски спортист (Самоков)          3:0 сл. 
Балкан 1929 (Ботевград) - Бенковски (гр.Костенец)         1:1 
Спортист 2006 (Драговищица) - Спортист 2009 (Своге)       1:3 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Германея (Сапарева баня)     4:1 

                           XI кръг

18 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Рилец (Говедарци)        5:1 
Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград)           1:0 
Бенковски (гр.Костенец) - ФК Рилски спортист (Самоков)    3:0 сл. 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Спортист 2006 (Драговищица)    4:2 

                           XII кръг

2 май 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Бенковски (гр.Костенец)               3:5 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Спортист 2009 (Своге)      0:3 сл. 
Балкан 1929 (Ботевград) - Германея (Сапарева баня)        1:0 
Спортист 2006 (Драговищица) - Рилски спортист 2011 (Сам)  1:10 

                           XIII кръг

9 май 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)      3:0 
Германея (Сапарева баня) - ФК Рилски спортист (Самоков)   3:0 сл. 
Спортист 2009 (Своге) - Бенковски (гр.Костенец)           5:0 
12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Рилец (Говедарци)           1:3 

                           XIV кръг

16 май 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Спортист 2009 (Своге)                 0:3 
Бенковски (гр.Костенец) - Германея (Сапарева баня)        0:0 
ФК Рилски спортист (Сам) - Рилски спортист 2011 (Сам)     0:3 сл. 
Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2006 (Драговищица)     4:1 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Рилски спортист 2011 (Самоков) XXX 1:0 3:0 4:1 5:0 5:1 19:1 0:0 2. Спортист 2009 (Своге) 2:2 XXX 1:0 4:1 5:0 4:1 11:0 4:0 3. Балкан 1929 (Ботевград) 2:1 2:2 XXX 1:0 1:1 4:0 4:1 1:1 4. Германея (Сапарева баня) 1:4 1:0 0:5 XXX 2:1 2:0 4:2 3:0* 5. Бенковски (гр.Костенец) 2:1 2:2 2:2 0:0 XXX 3:0 1:1 3:0* 6. Рилец (Говедарци) 0:4 0:3 0:0 0:3 3:5 XXX 5:1 3:0* 7. Спортист 2006 (Драговищица) 1:10 1:3 0:3 0:6 1:8 1:3 XXX 1:6 8. ФК Рилски спортист (Самоков) 0:3* 0:3* 1:5 4:0 3:1 5:1 13:0 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре