Юноши младша възраст (род.2001-02):
« София - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        18   15   1   2   69:15   46
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Ком 98 (Годеч)                     18   12   1   5   75:28   37 [1 0 1  5:3  3]
 3. Металург 1957 (Перник)             18   12   1   5   54:34   37 [1 0 1  3:5  3]
 4. Ботев 1937 (Ихтиман)               18   11   0   7   58:50   33
 5. Балкан 1929 (Ботевград)            18    9   2   7   52:31   29
 6. ФК Рилски спортист (Самоков)       18    9   0   9   57:44   27 [1 0 1  5:4  3]
 7. Рилски спортист 2011 (Самоков)     18    8   3   7   45:34   27 [1 0 1  4:5  3]
 8. Спортист 2009 (Своге)              18    5   1  12   33:49   16
 9. Германея (Сапарева баня)           18    3   2  13   36:84   11
10. Струмска слава 1927 (Радомир)      18    0   1  17   21:131   1

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Балкан 1929 (Ботевград) - ст."Христо Ботев", Ботевград;
    - Ботев 1937 (Ихтиман) - ст."Христо Ботев", Ихтиман;
    - Германея (Сапарева баня) - Градски стадион, Сапарева баня;
    - Ком 98 (Годеч) - в Годеч;
    - Металург 1957 (Перник) - ст."Металург", кв.Изток, Перник;
    - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - ст."Левски", гр.Елин Пелин;
    - Рилски спортист 2011 (Самоков) - ст."Искър", Самоков;
    - Спортист 2009 (Своге) - Градски стадион, Своге;
    - Струмска слава 1927 (Радомир) - Градски стадион, Радомир;
    - ФК Рилски спортист (Самоков) - ст."Спортно училище", Самоков.

                           I кръг

21 септември 2017, четвъртък, 16:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - ФК Рилски спортист (Самоков)    1:0 
21 септември 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Рад) - Германея (Сапарева баня)      4:4 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Металург 1957 (Перник)      0:3 
Ком 98 (Годеч) - Спортист 2009 (Своге)                    3:1 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     6:1 

                           II кръг

28 септември 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Рилски спортист 2011 (Сам)     0:4 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)       4:3 
Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград)           1:1 
Металург 1957 (Перник) - Ком 98 (Годеч)                   3:2 
Струмска слава 1927 (Рад) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)   3:8 

                           III кръг

4 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Струмска слава 1927 (Радомир)           15:1 
5 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Германея (Сапарева баня)    8:0 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Спортист 2009 (Своге)              4:2 
Рилски спортист 2011 (Сам) - ФК Рилски спортист (Сам)     3:1 
7 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Металург 1957 (Перник)          1:3 

                           IV кръг

12 октомври 2017, четвъртък, 10:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Балкан 1929 (Ботевград)   0:8 
12 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - ФК Рилски спортист (Самоков)   2:7 
Спортист 2009 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    1:5 
Металург 1957 (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)             4:3 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ком 98 (Годеч)              3:0 

                           V кръг

19 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Германея (Сапарева баня)                 6:0 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Струмска слава 1927 (Радомир)      8:0 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Металург 1957 (Перник)   1:1 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Спортист 2009 (Своге)      6:2 
22 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     0:1 

                           VI кръг

26 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Спортист 2009 (Своге)          2:0 
Металург 1957 (Перник) - ФК Рилски спортист (Самоков)     2:1 
Струмска слава 1927 (Рад) - Рилски спортист 2011 (Сам)    1:7 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)        5:0 
Ком 98 (Годеч) - Балкан 1929 (Ботевград)                  отложен 
23 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Балкан 1929 (Ботевград)                  5:2 

                           VII кръг

2 ноември 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Германея (Сапарева баня)        7:1 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Ком 98 (Годеч)                     1:6 
Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)  2:2 
ФК Рилски спортист (Сам) - Струмска слава 1927 (Рад)      4:2 
Спортист 2009 (Своге) - Металург 1957 (Перник)            2:1 

                           VIII кръг

9 ноември 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Металург 1957 (Перник)         1:5 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - ФК Рилски спортист (Сам)    1:0 
Ком 98 (Годеч) - Рилски спортист 2011 (Самоков)           3:0 
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)            3:0 
10 ноември 2017, петък, 15:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге)     0:4 

                           IX кръг

16 ноември 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня)           3:0 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)      2:1 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Ком 98 (Годеч)             1:3 
Спортист 2009 (Своге) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)       1:4 
Металург 1957 (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)    6:2 

                           VI кръг - отложен мач

23 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Балкан 1929 (Ботевград)                  5:2 

                           X кръг

22 март 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Рад)      отложен 
Металург 1957 (Перник) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)      отложен 
Спортист 2009 (Своге) - Ком 98 (Годеч)                    отложен 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Балкан 1929 (Ботевград)    отложен 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)     отложен 
7 май 2018, понеделник, 17:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Рад)      8:2 
Металург 1957 (Перник) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)      2:1 
Спортист 2009 (Своге) - Ком 98 (Годеч)                    2:1 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Балкан 1929 (Ботевград)    3:1 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)     1:3 

                           XI кръг

28 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - ФК Рилски спортист (Самоков)       4:3 
29 март 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Германея (Сапарева баня)     6:1 
Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге)           5:2 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Струмска слава 1927 (Рад)   7:0 
30 март 2018, петък, 15:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Металург 1957 (Перник)                   3:0 

                           XII кръг

5 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)    1:5 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ком 98 (Годеч)            0:5 
Металург 1957 (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)          0:2 
Спортист 2009 (Своге) - Ботев 1937 (Ихтиман)              0:1 
ФК Рилски спортист (Сам) - Рилски спортист 2011 (Сам)     4:1 

                           XIII кръг

11 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Металург 1957 (Перник)             4:1 
12 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
ФК Рилски спортист (Самоков) - Германея (Сапарева баня)   9:0 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2009 (Своге)    1:0 
Балкан 1929 (Ботевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)   8:1 
Ком 98 (Годеч) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)              0:3 сл. * 
* - първоначално 2:0, в последствие на Ком 98 е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.

                           XIV кръг

19 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Ком 98 (Годеч)                 3:4 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград)     2:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1937 (Ихтиман)      2:7 
Металург 1957 (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)   3:2 
Спортист 2009 (Своге) - ФК Рилски спортист (Самоков)      3:1 

                           XV кръг

26 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Германея (Сапарева баня)          2:6 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Металург 1957 (Перник)     5:2 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Струмска слава 1927 (Рад)    7:0 
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        2:5 
Балкан 1929 (Ботевград) - Ком 98 (Годеч)                  4:1 

                           XVI кръг

2 май 2018, сряда, 16:00 ч:
Струмска слава 1927 (Рад) - ФК Рилски спортист (Сам)      0:6 
2 май 2018, сряда, 17:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Спортист 2009 (Своге)            4:0 
3 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Балкан 1929 (Ботевград)        4:4 
Ком 98 (Годеч) - Ботев 1937 (Ихтиман)                     8:0 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Сам)  4:0 

                           X кръг - отложени мачове

7 май 2018, понеделник, 17:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Рад)      8:2 
Металург 1957 (Перник) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)      2:1 
Спортист 2009 (Своге) - Ком 98 (Годеч)                    2:1 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Балкан 1929 (Ботевград)    3:1 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)     1:3 

                           XVII кръг

10 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Германея (Сапарева баня)         4:1 
Спортист 2009 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир)     9:0 
ФК Рилски спортист (Сам) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)    0:6 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ком 98 (Годеч)           2:2 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)            5:3 

                           XVIII кръг

16 май 2018, сряда, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Металург 1957 (Перник)    3:10 
17 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Ботев 1937 (Ихтиман)           2:4 
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)      1:0 
Ком 98 (Годеч) - ФК Рилски спортист (Самоков)             8:2 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Спортист 2009 (Своге)       4:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) XXX 3:0 0:3 5:0 2:0 1:0 4:0 4:1 8:0 7:0 2. Ком 98 (Годеч) 0:3* XXX 3:0 8:0 5:2 8:2 3:0 3:1 6:0 15:1 3. Металург 1957 (Перник) 2:1 3:2 XXX 4:3 0:2 2:1 3:2 4:0 4:1 6:2 4. Ботев 1937 (Ихтиман) 2:5 1:6 4:1 XXX 5:3 4:3 6:1 4:2 3:0 8:0 5. Балкан 1929 (Ботевград) 0:1 4:1 1:3 3:0 XXX 1:0 1:0 5:2 7:1 8:1 6. ФК Рилски спортист (Самоков) 0:6 1:3 5:2 4:3 3:1 XXX 4:1 6:2 9:0 4:2 7. Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:2 2:2 1:1 1:3 2:1 3:1 XXX 1:0 6:1 7:0 8. Спортист 2009 (Своге) 1:4 2:1 2:1 0:1 1:1 3:1 1:5 XXX 2:6 9:0 9. Германея (Сапарева баня) 1:5 3:4 1:5 2:4 4:4 2:7 0:4 2:0 XXX 8:2 10. Струмска слава 1927 (Радомир) 3:8 0:5 3:10 2:7 0:8 0:6 1:7 0:4 4:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре