Юноши младша възраст (род.2000-01):
София - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Струмска слава 1927 (Радомир)      14    9   3   2   51:20   30     [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен]
-------------------------------------------------------------------
 2. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        14   10   0   4   36:19   30     [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен]
 3. Ком 98 (Годеч)                     14    9   2   3   45:28   29    
 4. Миньор (Перник)                    14    9   0   5   56:25   27    
 5. Балкан 1929 (Ботевград)            14    6   5   3   30:18   23    
 6. Ботев 1937 (Ихтиман)               14    3   1  10   24:61   10    
 7. Рилски спортист 2011 (Самоков)     14    2   2  10   20:50    8    
 8. Драгоман (Драгоман)                14    1   1  12    9:50    4 [*]

Бележки
  - Първоначално в групата се включва Искра 2009 (Искрец), но след като отлага мача си от I кръг се отказва от участие. На негово място в групата е включен Драгоман (Драгоман).
  - Ботев 1937 (Ихтиман) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Ихтиман.
  - Драгоман (Драгоман) играе домакинските си мачове на ст."Белица" в Костинброд.
  - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) играе домакинските си мачове на ст."Левски" в град Елин Пелин.
  - Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник.
  - На полусезона Драгоман (Драгоман) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Миньор (Перник) - Ком 98 (Годеч)                          6:3 
Драгоман (Драгоман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         отложен 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)      2:2 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1937 (Ихтиман)     11:1 
21 септември 2016, сряда, 10:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         1:2 

                           II кръг

24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Ботев 1937 (Ихтиман)                     6:3 
Балкан 1929 (Ботевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)   0:0 
Миньор (Перник) - Драгоман (Драгоман)                    11:0 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Сам)  4:0 

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Ком 98 (Годеч)                      0:3 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Миньор (Перник)          0:5 
Струмска слава 1927 (Рад) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)   2:0 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)            1:3 

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Балкан 1929 (Ботевград)                  4:1 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)        4:0 
Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)           3:5 
9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      1:1 

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ком 98 (Годеч)           1:4 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Драгоман (Драгоман)       6:1 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Перник)                    1:6 
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     1:3 

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)                 0:3 
Драгоман (Драгоман) - Ботев 1937 (Ихтиман)                6:1 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Струмска слава 1927 (Рад)    0:5 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)              3:2 

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ком 98 (Годеч)            3:3 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     6:0 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Миньор (Перник)             отложен 
30 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Драгоман (Драгоман)             5:0 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Миньор (Перник)             2:5 

                           VIII кръг

8 април 2017, събота, 10:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Миньор (Перник)                          4:1 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Драгоман (Драгоман)         3:0 сл. 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Струмска слава 1927 (Радомир)      1:2 
9 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)      4:0 

                           IX кръг

22 април 2017, събота, 10:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Миньор (Перник)                     0:3 сл. 
23 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Ком 98 (Годеч)                     3:1 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Балкан 1929 (Ботевград)   2:2 
25 април 2017, вторник, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)  0:3 

                           X кръг

29 април 2017, събота, 10:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Драгоман (Драгоман)                      3:0 сл. 
30 април 2017, неделя, 10:30 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Струмска слава 1927 (Рад)   3:1 
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)            1:1 
30 април 2017, неделя, 14:00 ч:
Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)          3:0 

                           XI кръг

7 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ком 98 (Годеч)                  2:2 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник)           3:1 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Драгоман (Драгоман)      3:0 сл. 
10 май 2017, сряда, 15:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        0:4 

                           XII кръг

13 май 2017, събота, 10:30 ч:
Драгоман (Драгоман) - Струмска слава 1927 (Радомир)       0:3 сл. 
Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)                    7:2 
14 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Рилски спортист 2011 (Самоков)           6:1 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград)     3:1 

                           XIII кръг

20 май 2017, събота, 10:30 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Драгоман (Драгоман)                3:0 сл. 
21 май 2017, неделя, 10:30 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ком 98 (Годеч)              3:0 
Балкан 1929 (Ботевград) - Миньор (Перник)                 2:0 
Струмска слава 1927 (Рад) - Рилски спортист 2011 (Сам)    6:2 

                           XIV кръг

27 май 2017, събота, 10:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)    10:1 
Миньор (Перник) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)             5:0 
28 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Струмска слава 1927 (Радомир)            3:2 
Драгоман (Драгоман) - Балкан 1929 (Ботевград)             0:3 сл. 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Струмска слава 1927 (Радомир) XXX 2:0 3:3 3:1 2:2 11:1 6:2 6:1 2. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:1 XXX 3:0 2:5 3:1 4:0 4:0 3:0* 3. Ком 98 (Годеч) 3:2 3:2 XXX 4:1 4:1 6:3 6:1 3:0* 4. Миньор (Перник) 3:5 5:0 6:3 XXX 0:3 7:2 3:0 11:0 5. Балкан 1929 (Ботевград) 0:0 1:3 2:2 2:0 XXX 1:1 4:0 5:0 6. Ботев 1937 (Ихтиман) 1:2 0:4 3:1 1:6 1:3 XXX 6:0 3:0* 7. Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:5 0:3 1:4 0:5 2:2 10:1 XXX 3:0* 8. Драгоман (Драгоман) 0:3* 1:2 0:3 0:3* 0:3* 6:1 1:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре