Юноши младша възраст (род.2002-03):
« Варна - Междуобластна група 2018/19 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец (Балчик)                20   14   4   2   67:20   46 [1 1 0  6:4  4]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Суворово 1 (Суворово)              20   15   1   4   73:25   46 [0 1 1  4:6  1]
 3. Велики Преслав (Велики Преслав)    20   13   4   3   55:26   43
 4. Септември 98 (Тервел)              20   13   0   7   71:44   39
 5. Ботев (Нови пазар)                 20   10   2   8   49:32   32
 6. Белослав 1918 (Белослав)           20    7   3  10   37:46   24
 7. Атлетик (Провадия)                 20    6   5   9   35:43   23
 8. Камчиец 2015 (Старо Оряхово)       20    6   4  10   33:48   22 [1 0 1  5:3  3]
 9. Устрем Д (Дончево)                 20    7   1  12   42:71   22 [1 0 1  3:5  3]
10. Тополи 2010 (Тополи)               20    4   2  14   32:81   14
11. Аврен (Аврен)                      20    1   2  17   22:80    5

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Аврен (Аврен) - в Аврен;
    - Атлетик (Провадия) - в Провадия;
    - Белослав 1918 (Белослав) - в Белослав;
    - Ботев (Нови пазар) - в Нови пазар;
    - Велики Преслав (Велики Преслав) - във Велики Преслав;
    - Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - в Старо Оряхово;
    - Септември 98 (Тервел) - в Тервел;
    - Суворово 1 (Суворово) - в Суворово;
    - Тополи 2010 (Тополи) - в Тополи;
    - Устрем Д (Дончево) - в Дончево;
    - Черноморец (Балчик) - в Оброчище.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Аврен (Аврен)                      8:2 
Суворово 1 (Суворово) - Устрем Д (Дончево)                8:0 
Ботев (Нови пазар) - Велики Преслав (Велики Преслав)      1:0 
Септември 98 (Тервел) - Атлетик (Провадия)                5:2 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Черноморец (Балчик)        0:8 
Белослав 1918 (Белослав)                                  почива

                           II кръг

19 септември 2018 г., сряда, 10:00 ч:
Аврен (Аврен) - Суворово 1 (Суворово)                     0:3 сл. 
22 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)         1:2 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел)   3:0 
Устрем Д (Дончево) - Ботев (Нови пазар)                   0:7 
Белослав 1918 (Белослав) - Тополи 2010 (Тополи)           1:4 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав)          6:0 
Ботев (Нови пазар) - Аврен (Аврен)                        5:1 
Септември 98 (Тервел) - Устрем Д (Дончево)                8:1 
Камчиец 2015 (С.Оряхово) - Велики Преслав (В.Преслав)     2:2 
Черноморец (Балчик) - Атлетик (Провадия)                  6:0 
Тополи 2010 (Тополи)                                      почива

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)     1:0 
Устрем Д (Дончево) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)         0:3 
Аврен (Аврен) - Септември 98 (Тервел)                     2:6 
Белослав 1918 (Белослав) - Ботев (Нови пазар)             2:1 
Тополи 2010 (Тополи) - Суворово 1 (Суворово)              1:4 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Тополи 2010 (Тополи)                 7:0 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Аврен (Аврен)              5:0 
Черноморец (Балчик) - Устрем Д (Дончево)                  6:1 
Атлетик (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав)      1:3 
13 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Белослав 1918 (Белослав)          3:0 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Атлетик (Провадия)                   1:2 
Аврен (Аврен) - Черноморец (Балчик)                       2:3 
Белослав 1918 (Белослав) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)   5:0 
Тополи 2010 (Тополи) - Септември 98 (Тервел)              3:9 
Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар)                0:2 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Тополи 2010 (Тополи)       6:2 
Атлетик (Провадия) - Аврен (Аврен)                        1:1 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Устрем Д (Дончево)      5:0 
28 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             4:1 
Черноморец (Балчик) - Белослав 1918 (Белослав)            3:0 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Аврен (Аврен) - Велики Преслав (Велики Преслав)           1:2 
Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Провадия)             1:2 
Тополи 2010 (Тополи) - Черноморец (Балчик)                1:0 
Суворово 1 (Суворово) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)      4:2 
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                2:3 
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Ботев (Нови пазар)         3:0 
Атлетик (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи)                 7:1 
Велики Преслав (В.Преслав) - Белослав 1918 (Белослав)     3:0 
Устрем Д (Дончево) - Аврен (Аврен)                        3:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Суворово 1 (Суворово)               3:1 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           X кръг

17 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Устрем Д (Дончево)             2:1 
Тополи 2010 (Тополи) - Велики Преслав (Велики Преслав)    0:6 
Суворово 1 (Суворово) - Атлетик (Провадия)                4:0 
Ботев (Нови пазар) - Черноморец (Балчик)                  0:5 
Септември 98 (Тервел) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)      3:0 
Аврен (Аврен)                                             почива

                           XI кръг

24 ноември 2018 г., събота, 09:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Септември 98 (Тервел)               5:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Суворово 1 (Суворово)   3:0 
24 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Ботев (Нови пазар)                   1:1 
Устрем Д (Дончево) - Тополи 2010 (Тополи)                 6:0 
Аврен (Аврен) - Белослав 1918 (Белослав)                  3:3 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива

                           XII кръг

9 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Аврен (Аврен) - Тополи 2010 (Тополи)                      0:3 
Устрем Д (Дончево) - Суворово 1 (Суворово)                2:6 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Ботев (Нови пазар)      3:0 
Атлетик (Провадия) - Септември 98 (Тервел)                1:4 
Черноморец (Балчик) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)        2:1 
Белослав 1918 (Белослав)                                  почива

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Атлетик (Провадия)         1:3 
Септември 98 (Тервел) - Велики Преслав (Велики Преслав)   2:5 
Ботев (Нови пазар) - Устрем Д (Дончево)                   5:0 
Суворово 1 (Суворово) - Аврен (Аврен)                     8:0 
Тополи 2010 (Тополи) - Белослав 1918 (Белослав)           1:6 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XIV кръг

23 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Суворово 1 (Суворово)          0:1 
Устрем Д (Дончево) - Септември 98 (Тервел)                5:2 
Велики Преслав (В.Преслав) - Камчиец 2015 (С.Оряхово)     1:1 
Атлетик (Провадия) - Черноморец (Балчик)                  2:2 
23 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Аврен (Аврен) - Ботев (Нови пазар)                        2:6 
Тополи 2010 (Тополи)                                      почива

                           XV кръг

30 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Велики Преслав (Велики Преслав)     3:3 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Устрем Д (Дончево)         2:3 
Ботев (Нови пазар) - Белослав 1918 (Белослав)             1:1 
Суворово 1 (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи)              4:1 
30 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Аврен (Аврен)                     6:1 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           XVI кръг

6 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Нови пазар)                 1:3 
Белослав 1918 (Белослав) - Септември 98 (Тервел)          2:0 
Устрем Д (Дончево) - Черноморец (Балчик)                  1:3 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Атлетик (Провадия)      1:1 
6 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Аврен (Аврен) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)              0:2 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Устрем Д (Дончево)                   2:2 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Белослав 1918 (Белослав)   2:2 
Септември 98 (Тервел) - Тополи 2010 (Тополи)              6:0 
Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово)                0:2 
13 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Аврен (Аврен)                       3:0 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           XVIII кръг

20 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             6:2 
Тополи 2010 (Тополи) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)       1:1 
Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец (Балчик)            2:4 
Устрем Д (Дончево) - Велики Преслав (Велики Преслав)      1:2 
20 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Аврен (Аврен) - Атлетик (Провадия)                        2:1 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XIX кръг

4 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)             4:0 
Черноморец (Балчик) - Тополи 2010 (Тополи)                0:0 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Суворово 1 (Суворово)      0:5 
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                4:1 
4 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Аврен (Аврен)           3:0 
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           XX кръг

11 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)         3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Тополи 2010 (Тополи) - Атлетик (Провадия)                 1:3 
Белослав 1918 (Белослав) - Велики Преслав (В.Преслав)     6:2 
11 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Черноморец (Балчик)               3:3 
Аврен (Аврен) - Устрем Д (Дончево)                        5:6 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XXI кръг

18 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Тополи 2010 (Тополи)    6:2 
Атлетик (Провадия) - Суворово 1 (Суворово)                1:2 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Септември 98 (Тервел)      0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
19 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар)                  4:1 
19 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Белослав 1918 (Белослав)             5:1 
Аврен (Аврен)                                             почива

                           XXII кръг

1 юни 2019 г., събота, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Черноморец (Балчик)               1:4 
Ботев (Нови пазар) - Атлетик (Провадия)                   3:0 
Суворово 1 (Суворово) - Велики Преслав (Велики Преслав)   5:1 
Тополи 2010 (Тополи) - Устрем Д (Дончево)                 2:4 
Белослав 1918 (Белослав) - Аврен (Аврен)                  3:0 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черноморец (Балчик) XXX 3:1 3:3 5:0 4:1 3:0 6:0 2:1 6:1 0:0 3:0 2. Суворово 1 (Суворово) 3:3 XXX 5:1 6:2 0:2 6:0 4:0 4:2 8:0 4:1 8:0 3. Велики Преслав (Велики Преслав) 1:0 3:0 XXX 3:0 3:0 3:0 1:1 1:1 5:0 6:2 3:0 4. Септември 98 (Тервел) 1:4 4:1 2:5 XXX 4:1 3:0 5:2 3:0 8:1 6:0 6:1 5. Ботев (Нови пазар) 0:5 0:2 1:0 2:3 XXX 1:1 3:0 3:0* 5:0 7:0 5:1 6. Белослав 1918 (Белослав) 2:4 0:1 6:2 2:0 2:1 XXX 1:2 5:0 2:1 1:4 3:0 7. Атлетик (Провадия) 2:2 1:2 1:3 1:4 1:1 4:0 XXX 1:2 2:2 7:1 1:1 8. Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:8 0:5 2:2 0:3* 3:0 2:2 1:3 XXX 2:3 6:2 5:0 9. Устрем Д (Дончево) 1:3 2:6 1:2 5:2 0:7 5:1 1:2 0:3 XXX 6:0 3:0 10. Тополи 2010 (Тополи) 1:0 1:4 0:6 3:9 1:3 1:6 1:3 1:1 2:4 XXX 8:2 11. Аврен (Аврен) 2:3 0:3* 1:2 2:6 2:6 3:3 2:1 0:2 5:6 0:3 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре