Юноши младша възраст (род.2001-02):
« Варна - Междуобластна група 2017/18 »

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец (Балчик)                18   13   1   4   65:29   40
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Светкавица Търговище (Търговище)   18   12   3   3   60:21   39
 3. Калиакра (Каварна)                 18   10   2   6   58:40   32
 4. Велики Преслав (Велики Преслав)    18    7   2   9   31:42   23
 5. Суворово 1 (Суворово)              18    6   2  10   24:41   20
 6. Аврен (Аврен)                      18    4   2  12   31:78   14
 7. Септември 98 (Тервел)              18    3   4  11   25:43   13

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Аврен (Аврен) - в Аврен;
    - Велики Преслав (Велики Преслав) - във Велики Преслав;
    - Калиакра (Каварна) - Градски стадион, Каварна;
    - Светкавица Търговище (Търговище) - ст."Димитър Бурков", Търговище;
    - Септември 98 (Тервел) - в Тервел;
    - Суворово 1 (Суворово) - в Суворово;
    - Черноморец (Балчик) - Градски стадион, Балчик.

                           I кръг

17 септември 2017, неделя, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Велики Преслав (Велики Преслав)   6:0 
Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)         4:1 
17 септември 2017, неделя, 11:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Аврен (Аврен)                        9:2 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           II кръг

24 септември 2017, неделя, 10:00 ч:
Велики Преслав (В.Преслав) - Светкавица Търговище (Тщ)    0:3 
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)                  0:3 
24 септември 2017, неделя, 11:00 ч:
Аврен (Аврен) - Суворово 1 (Суворово)                     0:2 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           III кръг

1 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Черноморец (Балчик)               2:1 
Септември 98 (Тервел) - Велики Преслав (Велики Преслав)   0:2 
1 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Аврен (Аврен)          8:1 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           IV кръг

8 октомври 2017, неделя, 09:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Светкавица Търговище (Търговище)    5:3 
8 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Суворово 1 (Суворово)                2:3 
8 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Аврен (Аврен) - Септември 98 (Тервел)                     2:0 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           V кръг

15 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Черноморец (Балчик)               1:2 
15 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)     4:3 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Аврен (Аврен)           2:1 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           VI кръг

22 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Велики Преслав (Велики Преслав)     8:0 
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел)                2:2 
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Тщ)         0:3 
Аврен (Аврен)                                             почива

                           VII кръг

29 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             4:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Калиакра (Каварна)      1:3 
29 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Аврен (Аврен) - Черноморец (Балчик)                       2:3 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           VIII кръг

5 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Суворово 1 (Суворово)   2:2 
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ)         0:1 
5 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Аврен (Аврен) - Калиакра (Каварна)                        2:6 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           IX кръг

12 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Велики Преслав (В.Преслав)    0:0 
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)                  4:2 
12 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Аврен (Аврен)                     1:3 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           X кръг

19 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Суворово 1 (Суворово)               3:1 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел)   3:0 
19 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Аврен (Аврен) - Светкавица Търговище (Търговище)          2:1 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XI кръг

26 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Черноморец (Балчик)    2:2 
Суворово 1 (Суворово) - Калиакра (Каварна)                0:3 
26 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Аврен (Аврен)                     3:3 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           XII кръг

11 март 2018, неделя, 10:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)     1:1 
Черноморец (Балчик) - Септември 98 (Тервел)               3:2 
11 март 2018, неделя, 11:00 ч:
Аврен (Аврен) - Велики Преслав (Велики Преслав)           1:3 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           XIII кръг

18 март 2018, неделя, 10:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)     2:4 
Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна)                3:1 
Светкавица Търговище (Тщ) - Суворово 1 (Суворово)         3:0 
Аврен (Аврен)                                             почива

                           XIV кръг

25 март 2018, неделя, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             отложен 
Калиакра (Каварна) - Велики Преслав (Велики Преслав)      отложен 
Черноморец (Балчик) - Аврен (Аврен)                       отложен 
31 март 2018, събота, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             2:0 
1 април 2018, неделя, 10:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Велики Преслав (Велики Преслав)      1:0 
1 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Аврен (Аврен)                       7:1 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XV кръг

15 април 2018, неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)        11:1 
Суворово 1 (Суворово) - Велики Преслав (Велики Преслав)   2:1 
15 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Аврен (Аврен)                        9:4 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XVI кръг

21 април 2018, събота, 14:00 ч:
Аврен (Аврен) - Суворово 1 (Суворово)                     2:0 
22 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Светкавица Търговище (Търговище)    2:0 
24 април 2018, вторник, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна)                1:2 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           XVII кръг

29 април 2018, неделя, 10:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)                  2:4 
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             1:1 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Аврен (Аврен)           9:2 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XVIII кръг

4 май 2018, петък, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)     6:2 
5 май 2018, събота, 12:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Суворово 1 (Суворово)               5:0 
6 май 2018, неделя, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Велики Преслав (Велики Преслав)   1:2 
Аврен (Аврен)                                             почива

                           XIX кръг

13 май 2018, неделя, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Тщ)         0:3 сл. 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)     1:5 
13 май 2018, неделя, 11:00 ч:
Аврен (Аврен) - Септември 98 (Тервел)                     2:2 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XX кръг

20 май 2018, неделя, 10:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Велики Преслав (В.Преслав)    3:0 
Калиакра (Каварна) - Суворово 1 (Суворово)                5:2 
20 май 2018, неделя, 11:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Аврен (Аврен)                       9:0 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XXI кръг

27 май 2018, неделя, 10:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Калиакра (Каварна)      3:0 сл. 
Септември 98 (Тервел) - Черноморец (Балчик)               3:0 сл. 
27 май 2018, неделя, 11:00 ч:
Аврен (Аврен) - Светкавица Търговище (Търговище)          1:4 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Черноморец (Балчик) XXX 5:3 0:3 8:0 3:1 7:1 3:2 XXX 2:0 --- --- 5:0 9:0 --- 2. Светкавица Търговище (Търговище) 2:2 XXX 4:3 0:0 3:0 8:1 4:1 --- XXX 6:2 3:0 --- --- 11:1 3. Калиакра (Каварна) 4:2 1:1 XXX 1:0 2:3 9:2 2:2 2:4 --- XXX --- 5:2 9:4 --- 4. Велики Преслав (Велики Преслав) 2:4 0:3 1:3 XXX 2:2 2:1 3:0 1:5 --- 3:0* XXX --- 9:2 --- 5. Суворово 1 (Суворово) 2:1 0:3 0:3 6:0 XXX 1:3 2:0 --- 0:3* --- 2:1 XXX --- 1:1 6. Аврен (Аврен) 2:3 2:1 2:6 1:3 0:2 XXX 2:0 --- 1:4 --- --- 2:0 XXX 2:2 7. Септември 98 (Тервел) 1:2 0:1 3:1 0:2 4:0 3:3 XXX 3:0* --- 1:2 1:2 --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре