Юноши старша възраст (род.2000-01):
« Пазарджик - Областна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Брацигово (Брацигово)              15   14   1   0  100:6    43    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Оборище (Панагюрище)               16   13   2   1   95:6    41    
 3. Чико Бунара (Бяга)                 16   10   2   4   58:28   32    
 4. Левски (Ракитово)                  16   10   0   6   48:45   30    
 5. Хебър 1918 (Пазарджик)             16    7   3   6   39:41   24    
 6. Спартак (Калугерово)               16    4   1  11   27:64   13    
 7. Свобода 2011 (Пещера)              16    3   2  11   22:87   11     [1 0 1  5:3  3]
 8. Батак (Батак)                      15    3   2  10   18:50   11     [1 0 1  3:5  3]
 9. Тракиец 2005 (Главиница)           16    0   1  15    7:87    1    
--. Локомотив 2011 (Септември)          0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Локомотив 2011 (Септември) се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона. Мачовете му се анулират.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Оборище (Панагюрище)                 2:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Хебър 1918 (Пазарджик)       анулиран 
Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница)           4:1 
16 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Левски (Ракитово) - Батак (Батак)                         4:2 
Свобода 2011 (Пещера) - Брацигово (Брацигово)             0:12 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Локомотив 2011 (Септември)         анулиран 
Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга)                1:0 
23 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Тракиец 2005 (Главиница)                  2:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак (Калугерово)             7:1 
Левски (Ракитово) - Свобода 2011 (Пещера)                 6:1 

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Левски (Ракитово)                    5:1 
Спартак (Калугерово) - Оборище (Панагюрище)               0:9 
30 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Батак (Батак)                     1:3 
Локомотив 2011 (Септември) - Брацигово (Брацигово)        анулиран 
Тракиец 2005 (Главиница) - Хебър 1918 (Пазарджик)         0:3 

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Левски (Ракитово) - Локомотив 2011 (Септември)            анулиран 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Хебър 1918 (Пазарджик)                    2:3 
Оборище (Панагюрище) - Тракиец 2005 (Главиница)          12:0 
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово)              8:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Чико Бунара (Бяга)                1:6 

                           V кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Батак (Батак)                        8:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Свобода 2011 (Пещера)        анулиран 
Спартак (Калугерово) - Левски (Ракитово)                  3:5 
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)          0:14 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)             0:3 

                           VI кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Оборище (Панагюрище)                      0:3 
Брацигово (Брацигово) - Хебър 1918 (Пазарджик)            6:0 
Левски (Ракитово) - Тракиец 2005 (Главиница)              6:2 
Свобода 2011 (Пещера) - Спартак (Калугерово)              4:0 
Чико Бунара (Бяга) - Локомотив 2011 (Септември)           анулиран 

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Спартак (Калугерово) - Чико Бунара (Бяга)                 0:4 
28 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Батак (Батак)                анулиран 
Тракиец 2005 (Главиница) - Свобода 2011 (Пещера)          0:2 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (Ракитово)                1:4 
28 октомври 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово)              1:1 

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Брацигово (Брацигово)                     анулиран * 
* - първоначално 1:4, в последствие анулиран, заради нередовни футболисти и
    в двата отбора.
4 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Левски (Ракитово) - Оборище (Панагюрище)                  0:6 
Свобода 2011 (Пещера) - Хебър 1918 (Пазарджик)            2:3 
Чико Бунара (Бяга) - Тракиец 2005 (Главиница)             7:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Спартак (Калугерово)         анулиран 

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чико Бунара (Бяга)               2:2 
11 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Спартак (Калугерово) - Батак (Батак)                      2:2 
Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив 2011 (Септември)     анулиран 
Брацигово (Брацигово) - Левски (Ракитово)                12:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Свобода 2011 (Пещера)              7:0 

                           X кръг

16 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Левски (Ракитово)                         1:3 
Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Калугерово)           0:2 
17 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Свобода 2011 (Пещера)            16:1 
Оборище (Панагюрище) - Чико Бунара (Бяга)                 9:0 
Хебър 1918 (Пазарджик)                                    почива

                           XI кръг

23 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Спартак (Калугерово) - Хебър 1918 (Пазарджик)             1:3 
23 март 2019 г., събота, 11:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Брацигово (Брацигово)                1:3 
Свобода 2011 (Пещера) - Левски (Ракитово)                 0:2 
24 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Батак (Батак)                  2:3 
Оборище (Панагюрище)                                      почива

                           XII кръг

30 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Спартак (Калугерово)               6:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница)         6:0 
31 март 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Свобода 2011 (Пещера)                     0:4 
Левски (Ракитово) - Чико Бунара (Бяга)                    5:0 
Брацигово (Брацигово)                                     почива

                           XIII кръг

6 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Оборище (Панагюрище)           0:7 
Спартак (Калугерово) - Брацигово (Брацигово)              1:3 
6 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Свобода 2011 (Пещера)                9:0 
7 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Батак (Батак)                    отложен 
17 април 2019 г., сряда, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Батак (Батак)                    2:2 
Левски (Ракитово)                                         почива

                           XIV кръг

13 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Левски (Ракитово) - Спартак (Калугерово)                  4:0 
14 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Чико Бунара (Бяга)                        0:3 
Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница)         10:0 
Оборище (Панагюрище) - Хебър 1918 (Пазарджик)             7:0 
Свобода 2011 (Пещера)                                     почива

                           XIII кръг - отложен мач

17 април 2019 г., сряда, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Батак (Батак)                    2:2 

                           XV кръг

20 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Батак (Батак)                      отложен 
Спартак (Калугерово) - Свобода 2011 (Пещера)              отложен 
21 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)            1:4 
Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Ракитово)              отложен 
1 май 2019 г., сряда, 10:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Батак (Батак)                      4:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Ракитово)              0:4 
Спартак (Калугерово) - Свобода 2011 (Пещера)              4:2 
Чико Бунара (Бяга)                                        почива

                           XVI кръг

27 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Спартак (Калугерово)                 5:4 
Свобода 2011 (Пещера) - Тракиец 2005 (Главиница)          1:1 
Левски (Ракитово) - Хебър 1918 (Пазарджик)                2:5 
Брацигово (Брацигово) - Оборище (Панагюрище)              1:0 
Батак (Батак)                                             почива

                           XV кръг - отложени мачове

1 май 2019 г., сряда, 10:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Батак (Батак)                      4:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Ракитово)              0:4 
Спартак (Калугерово) - Свобода 2011 (Пещера)              4:2 

                           XVII кръг

4 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Батак (Батак)                     6:0 
Оборище (Панагюрище) - Левски (Ракитово)                  4:1 
5 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Свобода 2011 (Пещера)            3:3 
Тракиец 2005 (Главиница) - Чико Бунара (Бяга)             0:4 
Спартак (Калугерово)                                      почива

                           XVIII кръг

11 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Батак (Батак) - Спартак (Калугерово)                      1:4 
Чико Бунара (Бяга) - Хебър 1918 (Пазарджик)               2:0 
12 май 2019 г., неделя, 10:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Оборище (Панагюрище)              0:15 
Левски (Ракитово) - Брацигово (Брацигово)                 1:3 
Тракиец 2005 (Главиница)                                  почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Брацигово (Брацигово) XXX 1:0 1:0 12:0 6:0 8:0 16:1 6:0 10:0 --- 2. Оборище (Панагюрище) 1:1 XXX 9:0 4:1 7:0 6:1 7:0 4:0 12:0 --- 3. Чико Бунара (Бяга) 1:3 2:2 XXX 5:1 2:0 5:4 9:0 8:0 7:0 --- 4. Левски (Ракитово) 1:3 0:6 5:0 XXX 2:5 4:0 6:1 4:2 6:2 --- 5. Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4 0:3 2:2 1:4 XXX 7:1 3:3 2:2 6:0 --- 6. Спартак (Калугерово) 1:3 0:9 0:4 3:5 1:3 XXX 4:2 2:2 4:1 --- 7. Свобода 2011 (Пещера) 0:12 0:15 1:6 0:2 2:3 4:0 XXX 1:3 1:1 --- 8. Батак (Батак) --- 0:3 0:3 1:3 2:3 1:4 0:4 XXX 2:1 --- 9. Тракиец 2005 (Главиница) 0:14 0:7 0:4 0:4 0:3 0:2 0:2 2:3 XXX --- 10. Локомотив 2011 (Септември) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре