Юноши старша възраст (род.1999-00):
« Пазарджик - Областна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чико Бунара (Бяга)                 14   11   2   1   66:16   35            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Оборище /юмв/ (Панагюрище)         14   11   1   2   78:25   34            
 3. Локомотив 2011 (Септември)         14   10   0   4   75:24   30            
 4. Марица (Белово)                    14    7   3   4   33:23   24            
 5. Брацигово (Брацигово)              14    4   0  10   33:45   12             [2 0 0  5:2  6]
 6. Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик)       14    4   0  10   42:61   12             [0 0 2  2:5  0]
 7. Свобода 2011 (Пещера)              14    1   0  13   12:134   3            
 8. Зенит (Ветрен дол)                 14    5   0   9   43:54   15 [*] Изваден

Бележки
  - След XII кръг Зенит (Ветрен дол) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

23 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)           5:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Хебър 1918 (Пазарджик)       7:3 
24 септември 2017, неделя, 10:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Марица (Белово)                   0:5 
Брацигово (Брацигово) - Зенит (Ветрен дол)                1:3 

                           II кръг

30 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Марица (Белово) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  2:1 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Локомотив 2011 (Септември)   4:1 
1 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Чико Бунара (Бяга)                   1:4 
Свобода 2011 (Пещера) - Брацигово (Брацигово)             2:11 

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Свобода 2011 (Пещера)               12:0 
8 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово)                   1:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Зенит (Ветрен дол)           5:0 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)       1:8 

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Марица (Белово) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)              4:2 
Свобода 2011 (Пещера) - Локомотив 2011 (Септември)        0:6 
Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга)                0:1 
15 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Хебър 1918 (Пазарджик)               5:2 

                           V кръг

21 октомври 2017, събота, 11:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Марица (Белово)                      2:2 
22 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Брацигово (Брацигово)        6:0 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Свобода 2011 (Пещера)           12:0 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Зенит (Ветрен дол)           5:2 

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Марица (Белово) - Зенит (Ветрен дол)                      1:2 
29 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)        0:14 
Брацигово (Брацигово) - Хебър 1918 (Пазарджик)            2:1 
Чико Бунара (Бяга) - Локомотив 2011 (Септември)           6:1 

                           VII кръг

3 ноември 2017, петък, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чико Бунара (Бяга)               0:6 
Зенит (Ветрен дол) - Свобода 2011 (Пещера)               17:3 
3 ноември 2017, петък, 11:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово)        3:2 
5 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Марица (Белово)              6:1 

                           VIII кръг

17 март 2018, събота, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                7:0 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 2011 (Септември)       1:10 
18 март 2018, неделя, 09:45 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Чико Бунара (Бяга)           6:2 
18 март 2018, неделя, 10:30 ч:
Марица (Белово) - Свобода 2011 (Пещера)                   6:0 

                           IX кръг

24 март 2018, събота, 10:30 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)   отложен 
Чико Бунара (Бяга) - Зенит (Ветрен дол)                   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Брацигово (Брацигово) - Свобода 2011 (Пещера)             отложен 
25 март 2018, неделя, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица (Белово)                  отложен 
5 май 2018, събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица (Белово)                  2:0 
7 май 2018, понеделник, 10:30 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)   3:5 
Брацигово (Брацигово) - Свобода 2011 (Пещера)            12:2 

                           X кръг

31 март 2018, събота, 10:30 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Чико Бунара (Бяга)                0:10 
Зенит (Ветрен дол) - Локомотив 2011 (Септември)           2:8 
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Хебър 1918 (Пазарджик)       4:0 
1 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово)                   4:1 

                           XI кръг

7 април 2018, събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Зенит (Ветрен дол)               7:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Свобода 2011 (Пещера)       14:0 
Чико Бунара (Бяга) - Брацигово (Брацигово)                1:0 
9 април 2018, понеделник, 10:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Марица (Белово)              2:2 

                           XII кръг

14 април 2018, събота, 10:30 ч:
Марица (Белово) - Чико Бунара (Бяга)                      1:1 
Зенит (Ветрен дол) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)           3:9 
15 април 2018, неделя, 11:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Локомотив 2011 (Септември)        0:4 
Свобода 2011 (Пещера) - Хебър 1918 (Пазарджик)            2:8 

                           XIII кръг

21 април 2018, събота, 10:30 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Марица (Белово)                      0:3 сл. 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)            1:3 
21 април 2018, събота, 11:30 ч:
Оборище /юмв/ (Панагюрище) - Свобода 2011 (Пещера)        7:0 
22 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Чико Бунара (Бяга)           1:2 

                           XIV кръг

28 април 2018, събота, 10:30 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Хебър 1918 (Пазарджик)              11:3 
Брацигово (Брацигово) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)        0:8 
Свобода 2011 (Пещера) - Зенит (Ветрен дол)                3:0 сл. 
29 април 2018, неделя, 10:30 ч:
Марица (Белово) - Локомотив 2011 (Септември)              0:3 

                           IX кръг - отложени мачове

5 май 2018, събота, 10:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица (Белово)                  2:0 
7 май 2018, понеделник, 10:30 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Оборище /юмв/ (Панагюрище)   3:5 
Брацигово (Брацигово) - Свобода 2011 (Пещера)            12:2 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Чико Бунара (Бяга) XXX 5:1 6:1 2:2 1:0 11:3 12:0 3:0* 2. Оборище /юмв/ (Панагюрище) 6:2 XXX 4:1 2:2 3:2 4:0 7:0 5:2 3. Локомотив 2011 (Септември) 1:2 3:5 XXX 6:1 6:0 7:3 14:0 5:0 4. Марица (Белово) 1:1 4:2 0:3 XXX 4:1 2:1 6:0 1:2 5. Брацигово (Брацигово) 0:1 0:8 0:4 1:2 XXX 2:1 12:2 1:3 6. Хебър 1918 /юмв/ (Пазарджик) 0:6 1:8 1:10 2:0 1:3 XXX 12:0 7:1 7. Свобода 2011 (Пещера) 0:10 0:14 0:6 0:5 2:11 2:8 XXX 3:0* 8. Зенит (Ветрен дол) 1:4 3:9 2:8 0:3* 7:0 5:2 17:3 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре