Елитна група (U-19) 2021/22

Юноши старша възраст (род.2003-04):
« Елитна група (U-19) 2021/22


Първа фаза

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

4 декември 2021 г., събота, 11:00 ч / VII кръг:
ЦСКА (София) - Септември (София)                           - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ЦСКА (София) 10 8 1 1 20:7 25 2. Черно море (Варна) 10 8 0 2 22:9 24 3. Славия 1913 (София) 10 7 1 2 24:10 22 4. Септември (София) 10 7 0 3 26:15 21 5. Левски (София) 11 5 3 3 22:14 18 [2 0 0 6:4 6] 6. Национал (София) 11 6 0 5 32:20 18 [1 0 1 5:5 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7. Сокол (Марково) 11 6 0 5 23:18 18 [0 0 2 4:6 0] 8. ФК ЦСКА 1948 (София) 11 3 1 7 14:20 10 [+] 9. Спартак (Плевен) 11 2 3 6 11:25 9 [+] 10. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 11 2 2 7 10:19 8 11. Верея (Стара Загора) 11 1 2 8 5:24 5 [+] 12. Нефтохимик 1962 (Бургас) 9 1 1 7 7:35 4
Бележки - Левски (София) играе домакинските си мачове на ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - помощно игрище в София. - Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София. - Нефтохимик 1962 (Бургас) играе домакинските си мачове в Българово. - Септември (София) играе домакинските си мачове в Герман. - Славия 1913 (София) играе домакинските си мачове на ст."Славия" - помощно игрище в София. - Спартак (Плевен) играе домакинските си мачове на ст."Белите орли" в Плевен. - ФК ЦСКА 1948 (София) играе домакинските си мачове в кв.Требич, София. - ЦСКА (София) играе домакинските си мачове на комплекс "Панчарево" в София. - Черно море (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 21 август 2021 г., събота, 18:00 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) 2:1 Черно море (Варна) - Спартак (Плевен) 5:0 (2:0) Национал (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 8:2 в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София) 0:1 ФК ЦСКА 1948 (София) - Верея (Стара Загора) 2:0 Сокол (Марково) - ЦСКА (София) 1:2 II кръг 29 август 2021 г., неделя, 18:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 1:2 (1:2) Верея (Стара Загора) - Сокол (Марково) 1:2 (0:2) Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) отложен Нефтохимик 1962 (Бургас) - Витоша (Бистрица) 2:0 (0:0) Спартак (Плевен) - Национал (София) 0:6 (0:1) Септември (София) - Черно море (Варна) 1:2 (0:0) 8 септември 2021 г., сряда, 11:00 ч: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3 (0:1) III кръг 4 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:1 (0:0) Сокол (Марково) - Левски (София) 2:3 (1:1) 5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) 0:2 (0:0) /пряко по b1b.box/ Национал (София) - Септември (София) 3:1 (2:1) в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Спартак (Плевен) 1:1 (1:1) 8 септември 2021 г., сряда, 17:00 ч: в Герман: ЦСКА (София) - Верея (Стара Загора) 2:0 (2:0) II кръг - отложен мач 8 септември 2021 г., сряда, 11:00 ч: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3 (0:1) IV кръг 11 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Черно море (Варна) - Национал (София) 2:1 (1:0) 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Славия 1913 (София) - Верея (Стара Загора) 3:0 (2:0) Левски (София) - ЦСКА (София) 1:1 (1:1) Video Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сокол (Марково) 1:3 Спартак (Плевен) - ФК ЦСКА 1948 (София) 1:1 (1:1) Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2 (3:0) V кръг 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) 2:4 (0:2) Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна) 0:3 в кв.Бояна, София, Национална футболна база: ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (София) 1:4 ЦСКА (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 6:0 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Сокол (Марково) - Спартак (Плевен) 2:1 (1:0) Верея (Стара Загора) - Левски (София) 1:1 VI кръг 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) 2:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Верея (Стара Загора) 0:0 Спартак (Плевен) - ЦСКА (София) 0:1 Черно море (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София) 3:2 Национал (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3 (0:1) 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Септември (София) - Сокол (Марково) 3:2 (1:1) VII кръг 2 октомври 2021 г., събота, 10:30 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) отложен 2 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София) 1:1 Верея (Стара Загора) - Спартак (Плевен) 0:2 Левски (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 9:0 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: в София, ст."Летище": ФК ЦСКА 1948 (София) - Национал (София) 0:2 Сокол (Марково) - Черно море (Варна) 2:1 (0:1) 4 декември 2021 г., събота, 11:00 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) - VIII кръг 9 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: Славия 1913 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) отложен Спартак (Плевен) - Левски (София) 1:1 (0:0) Септември (София) - Верея (Стара Загора) 5:0 Черно море (Варна) - ЦСКА (София) отложен Национал (София) - Сокол (Марково) 3:2 в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК ЦСКА 1948 (София) 2:0 18 ноември 2021 г., четвъртък, 14:30 ч: Черно море (Варна) - ЦСКА (София) 4:1 (2:1) IX кръг 16 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Славия 1913 (София) отложен Сокол (Марково) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) отложен ЦСКА (София) - Национал (София) отложен Верея (Стара Загора) - Черно море (Варна) отложен Левски (София) - Септември (София) 3:1 17 октомври 2021 г., неделя, 15:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак (Плевен) 1:3 24 ноември 2021 г., сряда, 14:00 ч: Сокол (Марково) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0 (2:0) Верея (Стара Загора) - Черно море (Варна) 0:1 (0:0) 27 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: ЦСКА (София) - Национал (София) 2:0 (0:0) ФК ЦСКА 1948 (София) - Славия 1913 (София) 1:3 (1:0) X кръг 29 октомври 2021 г., петък, 14:30 ч: Славия 1913 (София) - Спартак (Плевен) 5:1 (3:0) 30 октомври 2021 г., събота, 14:30 ч: в София, ст."57-мо училище": Септември (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Национал (София) - Верея (Стара Загора) 5:1 (2:1) в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София) 0:1 30 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч: Черно море (Варна) - Левски (София) 1:0 (1:0) 31 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: в кв.Бояна, Софиа, Национална футболна база - изк.терен: ФК ЦСКА 1948 (София) - Сокол (Марково) 1:2 XI кръг 5 ноември 2021 г., петък, 14:30 ч: Сокол (Марково) - Славия 1913 (София) 1:2 (0:0) ЦСКА (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 2:0 (0:0) Верея (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1 Левски (София) - Национал (София) 3:2 (3:0) Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море (Варна) анулиран Спартак (Плевен) - Септември (София) 1:2 (0:0) VIII кръг - отложен мач 18 ноември 2021 г., четвъртък, 14:30 ч: Черно море (Варна) - ЦСКА (София) 4:1 (2:1) IX кръг - отложени мачове 24 ноември 2021 г., сряда, 14:00 ч: Сокол (Марково) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0 (2:0) Верея (Стара Загора) - Черно море (Варна) 0:1 (0:0) 27 ноември 2021 г., събота, 14:00 ч: ЦСКА (София) - Национал (София) 2:0 (0:0) ФК ЦСКА 1948 (София) - Славия 1913 (София) 1:3 (1:0) VII кръг - отложен мач 4 декември 2021 г., събота, 11:00 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) - XII кръг пролет 2022 г.: Славия 1913 (София) - Септември (София) - Спартак (Плевен) - Черно море (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Национал (София) - Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Верея (Стара Загора) - ФК ЦСКА 1948 (София) - ЦСКА (София) - Сокол (Марково) - XIII кръг ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - Сокол (Марково) - Верея (Стара Загора) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София) - Витоша (Бистрица) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Национал (София) - Спартак (Плевен) - Черно море (Варна) - Септември (София) - XIV кръг Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) - Септември (София) - Национал (София) - Спартак (Плевен) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София) - Сокол (Марково) - Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София) - XV кръг Верея (Стара Загора) - Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) - Левски (София) - Сокол (Марково) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Спартак (Плевен) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София) - Национал (София) - Черно море (Варна) - XVI кръг Славия 1913 (София) - Национал (София) - Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Спартак (Плевен) - Сокол (Марково) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЦСКА (София) - Левски (София) - Верея (Стара Загора) - XVII кръг Левски (София) - Славия 1913 (София) - Верея (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЦСКА (София) - Спартак (Плевен) - Сокол (Марково) - Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Национал (София) - XVIII кръг Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Национал (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Черно море (Варна) - Сокол (Марково) - Септември (София) - ЦСКА (София) - Спартак (Плевен) - Верея (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Левски (София) - XIX кръг Нефтохимик 1962 (Бургас) - Славия 1913 (София) - Левски (София) - Спартак (Плевен) - Верея (Стара Загора) - Септември (София) - ЦСКА (София) - Черно море (Варна) - Сокол (Марково) - Национал (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - XX кръг Славия 1913 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сокол (Марково) - Национал (София) - ЦСКА (София) - Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора) - Септември (София) - Левски (София) - Спартак (Плевен) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - XXI кръг Спартак (Плевен) - Славия 1913 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (София) - Левски (София) - Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора) - Национал (София) - ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сокол (Марково) - ФК ЦСКА 1948 (София) - XXII кръг Славия 1913 (София) - Сокол (Марково) - ФК ЦСКА 1948 (София) - ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Верея (Стара Загора) - Национал (София) - Левски (София) - Черно море (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (София) - Спартак (Плевен) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- 2:0 -:- -:- 2:0 6:0 2. Черно море (Варна) 4:1 XXX 0:2 -:- 1:0 2:1 -:- 3:2 5:0 -:- -:- -:- 3. Славия 1913 (София) 1:2 -:- XXX -:- 2:0 -:- -:- -:- 5:1 -:- 3:0 -:- 4. Септември (София) -:- 1:2 2:1 XXX -:- -:- 3:2 -:- -:- 4:2 5:0 3:0* 5. Левски (София) 1:1 -:- -:- 3:1 XXX 3:2 -:- 0:3 -:- -:- -:- 9:0 6. Национал (София) -:- -:- 2:4 3:1 -:- XXX 3:2 -:- -:- 0:3 5:1 8:2 7. Сокол (Марково) 1:2 2:1 1:2 -:- 2:3 -:- XXX -:- 2:1 4:0 -:- -:- 8. ФК ЦСКА 1948 (София) -:- -:- 1:3 1:4 -:- 0:2 1:2 XXX -:- -:- 2:0 3:1 9. Спартак (Плевен) 0:1 -:- -:- 1:2 1:1 0:6 -:- 1:1 XXX -:- -:- -:- 10. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1 0:3 1:1 -:- 0:1 -:- -:- 2:0 1:1 XXX -:- -:- 11. Верея (Стара Загора) -:- 0:1 -:- -:- 1:1 -:- 1:2 -:- 0:2 2:1 XXX -:- 12. Нефтохимик 1962 (Бургас) -:- --- -:- -:- -:- -:- 1:3 -:- 1:3 2:0 0:0 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Първа шестица

нагоре


Втора фаза

Втора шестица

нагоре