Юноши старша възраст (род.2000-01):
« Елитна група (U-19) 2018/19

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

17 август 2018, петък, 17:30 ч / II кръг:
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 1919 (Габрово)             4:0 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море (Варна)             0:2 (0:2) 
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        3:0 (1:0) 
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   3:0 (2:0) 
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                        0:3 
Марек 1915 (Дупница) - Берое (Стара Загора)               1:4 (0:2) 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)           8:2 (3:1) 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                2:1 (2:1) 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Септември (София)                   2    2   0   0    7:0     6    
-------------------------------------------------------------------
  . Черно море (Варна)                  2    2   0   0    7:0     6    
 3. Славия 1913 (София)                 2    2   0   0    5:1     6    
 4. Лудогорец 1945 (Разград)            2    2   0   0    4:1     6    
 5. Берое (Стара Загора)                2    1   1   0    4:1     4    
 6. Ботев (Пловдив)                     2    1   0   1    5:3     3     [1 0 0  4:1  3]
 7. Монтана 1921 (Монтана)              2    1   0   1    4:2     3     [0 0 0  0:0  0, +2 обща ГР]
 8. Левски (София)                      2    1   0   1    3:4     3     [0 0 0  0:0  0, -1 обща ГР]
 9. Марек 1915 (Дупница)                2    1   0   1    3:5     3     [0 0 0  0:0  0, -2 обща ГР]
10. Локомотив 1926 (Пловдив)            2    1   0   1    9:6     3     [0 0 1  1:4  0]
11. Нефтохимик 1962 (Бургас)            2    0   1   1    1:3     1     [0 1 0  1:1  1, -2 обща ГР]
12. ЦСКА (София)                        2    0   1   1    1:4     1     [0 1 0  1:1  1, -3 обща ГР]
13. Дунав 2010 (Русе)                   2    0   1   1    0:3     1     [0 0 0  0:0  0]
14. Пирин (Благоевград)                 2    0   0   2    1:5     0    
-------------------------------------------------------------------
15. Сливен 2000 (Сливен)                2    0   0   2    3:10    0 [+]
16. Янтра 1919 (Габрово)                2    0   0   2    0:9     0 [+]

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Берое (Стара Загора) - база "Берое" /ст."Локомотив"/, Стара Загора;
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив;
    - Дунав 2010 (Русе) - ст."Дунав", Русе;
    - Левски (София) - ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - помощен терен, София;
    - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив" - помощен терен, Пловдив;
    - Лудогорец 1945 (Разград) - комплекс "Гнездо на орли", Разград;
    - Марек 1915 (Дупница) - ст."Бончук", Дупница;
    - Монтана 1921 (Монтана) - ст."Огоста", Монтана;
    - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Градски стадион, Българово;
    - Пирин (Благоевград) - в Рилци;
    - Септември (София) - в Герман;
    - Славия 1913 (София) - ст."Славия" - помощен терен, София;
    - Сливен 2000 (Сливен) - ст."Хаджи Димитър", Сливен;
    - ЦСКА (София) - в Панчарево;
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна;
    - Янтра 1919 (Габрово) - _.

                           I кръг

11 август 2018, събота, 18:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)         2:0 (0:0) 
  [1:0 Илкер Будинов 60', 2:0 Хюсеин Кельовлуев 84']
Левски (София) - Септември (София)                        0:4 (0:2) 
  [0:1 Иван Стефанов 6', 0:2 Христо Киров 16', 0:3 Иван Гюров 49',
   0:4 Иво В.Димитров 64']
в Герман:
ЦСКА (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                   1:1 (0:0) 
  [0:1 Асан Смаил Ахмед 55', 1:1 Радослав Илиев 90'+4']
Черно море (Варна) - Янтра 1919 (Габрово)                 5:0 (2:0) 
  [1:0 Антоан Вълчев 23', 2:0 Денислав Ангелов 30', 3:0 Антоан Вълчев 58',
   4:0 Данаил Димов 67', 5:0 Денислав Ангелов 90']
12 август 2018, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                4:1 (4:1) 
  [0:1 Октай Юсеин 6', 1:1 Иван Василев 9', 3:1 Кристиан Добрев 37',40';
   4:1 Димитър Тонев 45'+3']
Сливен 2000 (Сливен) - Марек 1915 (Дупница)               1:2 (0:1) 
  [0:1 Стивън Ангелов 33', 0:2 Симеон Димитров 57', 1:2 Пламен Киров 74']
  [чк: Стоян Николов (С) 78', Цвети Чалъков (М) 82']
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                  0:0 
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                 1:2 (0:0) 
  [0:1 Димитър Ненчов 49', 1:1 Кирил Ангелов 76', 1:2 Христо Б.Иванов 85']
  [чк: Мартин Михайлов (С) 90']

                           II кръг

17 август 2018, петък, 17:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 1919 (Габрово)             4:0 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море (Варна)             0:2 (0:2) 
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        3:0 (1:0) 
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   3:0 (2:0) 
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                        0:3 
Марек 1915 (Дупница) - Берое (Стара Загора)               1:4 (0:2) 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)           8:2 (3:1) 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                2:1 (2:1) 

                           III кръг

24 август 2018, петък, 17:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)                   - 
Сливен 2000 (Сливен) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Левски (София) - Марек 1915 (Дупница)                      - 
Пирин (Благоевград) - Дунав 2010 (Русе)                    - 
ЦСКА (София) - Септември (София)                           - 
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                   - 
Янтра 1919 (Габрово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 

                           IV кръг

31 август 2018, петък, 17:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 
Славия 1913 (София) - Янтра 1919 (Габрово)                 - 
Септември (София) - Черно море (Варна)                     - 
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                           - 
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград)                 - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                  - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)            - 
Ботев (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)                     - 

                           V кръг

1 септември 2018, събота:
Сливен 2000 (Сливен) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                  - 
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)             - 
ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница)                        - 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
Янтра 1919 (Габрово) - Септември (София)                   - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Славия 1913 (София)             - 

                           VI кръг

15 септември 2018, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)               - 
Септември (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Дунав 2010 (Русе) - Янтра 1919 (Габрово)                   - 
Марек 1915 (Дупница) - Черно море (Варна)                  - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                    - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград)             - 
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                           - 
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)                - 

                           VII кръг

19 септември 2018, сряда:
Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
Левски (София) - Сливен 2000 (Сливен)                      - 
Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                      - 
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                    - 
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              - 
Янтра 1919 (Габрово) - Марек 1915 (Дупница)                - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Славия 1913 (София) - Септември (София)                    - 

                           VIII кръг

22 септември 2018, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)                 - 
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                    - 
Марек 1915 (Дупница) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Янтра 1919 (Габрово)            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)              - 
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                             - 
Сливен 2000 (Сливен) - Пирин (Благоевград)                 - 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                      - 

                           IX кръг

29 септември 2018, събота:
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)                 - 
ЦСКА (София) - Сливен 2000 (Сливен)                        - 
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                       - 
Янтра 1919 (Габрово) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Септември (София) - Дунав 2010 (Русе)                      - 

                           X кръг

3 октомври 2018, сряда:
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 2010 (Русе)                 - 
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                   - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)             - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
Ботев (Пловдив) - Янтра 1919 (Габрово)                     - 
Сливен 2000 (Сливен) - Черно море (Варна)                  - 
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        - 
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                       - 

                           XI кръг

6 октомври 2018, събота:
Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)               - 
ЦСКА (София) - Левски (София)                              - 
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                  - 
Янтра 1919 (Габрово) - Сливен 2000 (Сливен)                - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                 - 
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)             - 
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 
Дунав 2010 (Русе) - Марек 1915 (Дупница)                   - 

                           XII кръг

13 октомври 2018, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Марек 1915 (Дупница)              - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)               - 
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                      - 
Сливен 2000 (Сливен) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Берое (Стара Загора) - Янтра 1919 (Габрово)                - 
Левски (София) - Черно море (Варна)                        - 
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                         - 

                           XIII кръг

20 октомври 2018, събота:
ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана)                      - 
Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград)                   - 
Янтра 1919 (Габрово) - Левски (София)                      - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)            - 
Славия 1913 (София) - Сливен 2000 (Сливен)                 - 
Септември (София) - Ботев (Пловдив)                        - 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 
Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 

                           XIV кръг

27 октомври 2018, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)          - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Марек 1915 (Дупница)            - 
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                        - 
Сливен 2000 (Сливен) - Септември (София)                   - 
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 - 
Левски (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  - 
Пирин (Благоевград) - Янтра 1919 (Габрово)                 - 
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                          - 

                           XV кръг

3 ноември 2018, събота:
Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)                - 
Янтра 1919 (Габрово) - ЦСКА (София)                        - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пирин (Благоевград)             - 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       - 
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                   - 
Дунав 2010 (Русе) - Сливен 2000 (Сливен)                   - 
Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Пловдив)                     - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 

                           XVI кръг

23 февруари 2019, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)          - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
Марек 1915 (Дупница) - Сливен 2000 (Сливен)                - 
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                   - 
Септември (София) - Левски (София)                         - 
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                  - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЦСКА (София)                    - 
Янтра 1919 (Габрово) - Черно море (Варна)                  - 

                           XVII кръг

2 март 2019, събота:
Янтра 1919 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
Черно море (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              - 
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                         - 
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                    - 
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                         - 
Берое (Стара Загора) - Марек 1915 (Дупница)                - 
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 - 

                           XVIII кръг

6 март 2019, сряда:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив)                   - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Сливен 2000 (Сливен)            - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            - 
Марек 1915 (Дупница) - Левски (София)                      - 
Дунав 2010 (Русе) - Пирин (Благоевград)                    - 
Септември (София) - ЦСКА (София)                           - 
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                   - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Янтра 1919 (Габрово)            - 

                           XIX кръг

9 март 2019, събота:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Янтра 1919 (Габрово) - Славия 1913 (София)                 - 
Черно море (Варна) - Септември (София)                     - 
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                           - 
Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  - 
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Пловдив)                     - 

                           XX кръг

16 март 2019, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Сливен 2000 (Сливен)              - 
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                  - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)             - 
Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА (София)                        - 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                     - 
Септември (София) - Янтра 1919 (Габрово)                   - 
Славия 1913 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 

                           XXI кръг

30 март 2019, събота:
Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)               - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (София)               - 
Янтра 1919 (Габрово) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
Черно море (Варна) - Марек 1915 (Дупница)                  - 
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                    - 
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)             - 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                           - 
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)                - 

                           XXII кръг

6 април 2019, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора)              - 
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (София)                      - 
Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград)                      - 
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)              - 
Марек 1915 (Дупница) - Янтра 1919 (Габрово)                - 
Дунав 2010 (Русе) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Септември (София) - Славия 1913 (София)                    - 

                           XXIII кръг

13 април 2019, събота:
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                    - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Марек 1915 (Дупница)            - 
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                             - 
Пирин (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен)                 - 
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                      - 

                           XXIV кръг

20 април 2019, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София)                    - 
Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                 - 
Сливен 2000 (Сливен) - ЦСКА (София)                        - 
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                       - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Янтра 1919 (Габрово)            - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София)                 - 
Дунав 2010 (Русе) - Септември (София)                      - 

                           XXV кръг

27 април 2019, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Септември (София) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)             - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Пловдив)                     - 
Черно море (Варна) - Сливен 2000 (Сливен)                  - 
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                        - 
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                       - 

                           XXVI кръг

4 май 2019, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград)               - 
Левски (София) - ЦСКА (София)                              - 
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                  - 
Сливен 2000 (Сливен) - Янтра 1919 (Габрово)                - 
Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                 - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)               - 
Марек 1915 (Дупница) - Дунав 2010 (Русе)                   - 

                           XXVII кръг

11 май 2019, събота:
Марек 1915 (Дупница) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                      - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)            - 
Янтра 1919 (Габрово) - Берое (Стара Загора)                - 
Черно море (Варна) - Левски (София)                        - 
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                         - 

                           XXVIII кръг

18 май 2019, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)                      - 
Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)                   - 
Левски (София) - Янтра 1919 (Габрово)                      - 
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София)                 - 
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                        - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)            - 

                           XXIX кръг

25 май 2019, събота:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Марек 1915 (Дупница) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                        - 
Септември (София) - Сливен 2000 (Сливен)                   - 
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                 - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Левски (София)                  - 
Янтра 1919 (Габрово) - Пирин (Благоевград)                 - 
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                          - 

                           XXX кръг

1 юни 2019, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна)                - 
ЦСКА (София) - Янтра 1919 (Габрово)                        - 
Пирин (Благоевград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       - 
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                   - 
Сливен 2000 (Сливен) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
Ботев (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)                     - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Септември (София) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- 2. Черно море (Варна) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:0 3. Славия 1913 (София) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- -:- 4. Лудогорец 1945 (Разград) -:- -:- -:- XXX -:- 2:1 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Берое (Стара Загора) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- 6. Ботев (Пловдив) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 4:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Монтана 1921 (Монтана) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:0 8. Левски (София) 0:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 9. Марек 1915 (Дупница) -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 8:2 -:- 11. Нефтохимик 1962 (Бургас) -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 12. ЦСКА (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 XXX -:- -:- -:- -:- 13. Дунав 2010 (Русе) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 14. Пирин (Благоевград) -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 15. Сливен 2000 (Сливен) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 16. Янтра 1919 (Габрово) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре