Юноши старша възраст (род.2000-01):
« Елитна група (U-19) 2018/19

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

28 октомври 2018, неделя, 15:00 ч / XII кръг:
Монтана 1921 (Монтана) - Марек 1915 (Дупница)              - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)               - 
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                      - 
Сливен 2000 (Сливен) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Берое (Стара Загора) - Янтра 1919 (Габрово)                - 
Левски (София) - Черно море (Варна)                        - 
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                         - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черно море (Варна)                 11    8   2   1   41:6    26    
-------------------------------------------------------------------
 2. Септември (София)                   9    7   2   0   21:4    23    
 3. Лудогорец 1945 (Разград)           11    7   2   2   20:8    23    
 4. Ботев (Пловдив)                    11    7   1   3   27:11   22    
 5. ЦСКА (София)                       11    6   3   2   21:8    21    
 6. Берое (Стара Загора)               11    6   2   3   30:11   20    
 7. Левски (София)                     11    6   0   5   28:19   18     [1 0 0  3:1  3]
 8. Пирин (Благоевград)                11    6   0   5   15:16   18     [0 0 1  1:3  0]
 9. Славия 1913 (София)                11    5   2   4   21:13   17    
10. Локомотив 1926 (Пловдив)           11    4   2   5   21:20   14    
11. Монтана 1921 (Монтана)             10    4   1   5   17:14   13    
12. Янтра 1919 (Габрово)               11    3   2   6   11:30   11 [+]
13. Нефтохимик 1962 (Бургас)           11    1   4   6    9:24    7     [1 0 0  1:0  3]
14. Дунав 2010 (Русе)                  10    2   1   7    4:15    7     [0 0 1  0:1  0]
-------------------------------------------------------------------
15. Марек 1915 (Дупница)               11    2   0   9   10:41    6    
16. Сливен 2000 (Сливен)               11    0   0  11    7:63    0 [+]

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Берое (Стара Загора) - база "Берое" /ст."Локомотив"/, Стара Загора;
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив;
    - Дунав 2010 (Русе) - ст."Дунав", Русе;
    - Левски (София) - ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - помощен терен, София;
    - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив" - помощен терен, Пловдив;
    - Лудогорец 1945 (Разград) - комплекс "Гнездо на орли", Разград;
    - Марек 1915 (Дупница) - ст."Бончук", Дупница;
    - Монтана 1921 (Монтана) - ст."Огоста", Монтана;
    - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Градски стадион, Българово;
    - Пирин (Благоевград) - в Рилци;
    - Септември (София) - в Герман;
    - Славия 1913 (София) - ст."Славия" - помощен терен, София;
    - Сливен 2000 (Сливен) - ст."Хаджи Димитър", Сливен;
    - ЦСКА (София) - в Панчарево;
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна;
    - Янтра 1919 (Габрово) - ст."Априлов", Габрово.

                           I кръг

11 август 2018, събота, 18:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)         2:0 (0:0) 
  [1:0 Илкер Будинов 60', 2:0 Хюсеин Кельовлуев 84']
Левски (София) - Септември (София)                        0:4 (0:2) 
  [0:1 Иван Стефанов 6', 0:2 Христо Киров 16', 0:3 Иван Гюров 49',
   0:4 Иво В.Димитров 64']
в Герман:
ЦСКА (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                   1:1 (0:0) 
  [0:1 Асан Смаил Ахмед 55', 1:1 Радослав Илиев 90'+4']
Черно море (Варна) - Янтра 1919 (Габрово)                 5:0 (2:0) 
  [1:0 Антоан Вълчев 23', 2:0 Денислав Ангелов 30', 3:0 Антоан Вълчев 58',
   4:0 Данаил Димов 67', 5:0 Денислав Ангелов 90']
12 август 2018, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                4:1 (4:1) 
  [0:1 Октай Юсеин 6', 1:1 Иван Василев 9', 3:1 Кристиан Добрев 37',40';
   4:1 Димитър Тонев 45'+3']
Сливен 2000 (Сливен) - Марек 1915 (Дупница)               1:2 (0:1) 
  [0:1 Стивън Ангелов 33', 0:2 Симеон Димитров 57', 1:2 Пламен Киров 74']
  [чк: Стоян Николов (С) 78', Цвети Чалъков (М) 82']
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                  0:0 
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                 1:2 (0:0) 
  [0:1 Димитър Ненчов 49', 1:1 Кирил Ангелов 76', 1:2 Христо Б.Иванов 85']
  [чк: Мартин Михайлов (С) 90']

                           II кръг

17 август 2018, петък, 17:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 1919 (Габрово)             4:0 (1:0) 
  [1:0 Борислав Бренишки 23', 2:0 Стефан Каменов 56', 4:0 Борислав Бренишки 65',80']
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море (Варна)             0:2 (0:2) 
  [0:1 Данаил Димов 12', 0:2 Велислав Василев 42']
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        3:0 (1:0) 
  [1:0 Димитър Ненчов 22', 2:0 Христо Б.Иванов 74', 3:0 Пламен Петров 90'+1']
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   3:0 (2:0) 
  [2:0 Владимир Николов 5'-д,33'; 3:0 Иван Гюров 58']
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                        0:3 (0:1) 
  [0:1 Айвън Ангелов 35', 0:2 Ремзи Неджип 79', 0:3 Мартин П.Петков 88']
Марек 1915 (Дупница) - Берое (Стара Загора)               1:4 (0:2) 
  [0:1 Денислав Вълчев 22', 0:2 Божидар Димитров 41', 1:2 Николай Орозов 69',
   1:3 Мануел Иванов 76', 1:4 Иван Ив.Георгиев 87']
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)           8:2 (3:1) 
  [1:0 Октай Юсеин 10', 2:0 Петър Шопов 17', 3:0 Октай Юсеин 18',
   3:1 Пламен Киров 24', 4:1 Октай Юсеин 47'-д, 5:1 Филип Колев 58',
   8:1 Петър Шопов 68',74',80'; 8:2 Стилиан Петков 88']
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                2:1 (2:1) 
  [0:1 Димитър Балинов 19', 2:1 Димитър Митков 26'-д,33']

                           III кръг

24 август 2018, петък, 17:30 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:4 (0:4) 
  [0:1 Димитър Митков 15', 0:2 Кирил Янакиев 33', 0:3 Преслав Петков 38',
   0:4 Василен Марков 43']
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           1:2 (0:2) 
  [0:1 Илиян Томов 9', 0:2 Октай Юсеин 35', 1:2 Мануел Иванов 82']
Левски (София) - Марек 1915 (Дупница)                     7:1 (2:1) 
  [2:0 Ремзи Неджип 15',31'; 2:1 Симеон Ем.Димитров 40', 3:1 Мартин П.Петков 61',
   4:1 Ремзи Неджип 75', 5:1 Мартин П.Петков 78', 6:1 Кирил Киров 85',
   7:1 Симеон Кр.Димитров 90'+1']
Пирин (Благоевград) - Дунав 2010 (Русе)                   1:0 (0:0) 
  [1:0 Ивайло Михайлов 61']
  [чк: Теодор Иванов (Д) 86', Кирил Ангелов (П) 86']
ЦСКА (София) - Септември (София)                          0:1 (0:1) 
  [0:1 Мердихан Неязи 39']
Янтра 1919 (Габрово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           0:0 
26 август 2018, неделя, 17:30 ч:
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                  3:0 (2:0) 
  [1:0 Денислав Ангелов 13', 2:0 Данаил Димов 27', 3:0 Денислав Ангелов 66']
27 август 2018, понеделник, 17:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)                  2:0 (1:0) 
  [1:0 Благовест Данчев 44'-д, 2:0 Иван К.Василев 68']

                           IV кръг

30 август 2018, четвъртък, 17:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           1:0 (1:0) 
  [1:0 Петър Караангелов 43']
31 август 2018, петък, 17:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Нефтохимик 1962 (Бургас)         5:0 (2:0) 
  [1:0 Любомир Веселов 19', 2:0 Пиер Пиеров 45', 3:0 Борислав Бренишки 54',
   4:0 Никола П.Николов 75', 5:0 Румен Георгиев 89']
Славия 1913 (София) - Янтра 1919 (Габрово)                6:0 (2:0) 
  [1:0 Пламен Петров 16', 3:0 Димитър Стоянов 37',61'; 4:0 Христо Б.Иванов 67',
   5:0 Костадин Димитров 75', 6:0 Пламен Петров 90'+1']
Септември (София) - Черно море (Варна)                    3:2 (0:0) 
  [1:0 Октай Хамдиев 57'-д, 1:1 Данаил Димов 58', 1:2 Иван Ж.Иванов 75',
   2:2 Райко Алов 89', 3:2 Октай Хамдиев 90'+2']
в Русе, Градски стадион:
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                          1:3 (0:2) 
  [0:1 Митко Митков 22', 0:2 Андрей Йорданов 27', 1:2 Ертан Тахиров 70',
   1:3 Андрей Йорданов 75']
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград)                2:4 (1:2) 
  [1:0 Симеон Димитров 2', 1:1 Тодор Смиленски 13', 1:2 Валентин Шляков 19',
   2:2 Симеон Димитров 59', 2:3 Ивайло Михайлов 61', 2:4 Валентин Шляков 72']
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                 0:1 (0:0) 
  [0:1 Патрик-Габриел Галчев 51']
  [чк: Октай Юсеин (Лок) 90']
Ботев (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)                    5:1 (2:1) 
  [1:0 Димитър Тонев 3', 1:1 Мартин Иванов 19', 2:1 Евгени Димитров 43',
   3:1 Благовест Данчев 57', 4:1 Димитър Тонев 66', 5:1 Иван Василев 87']

                           V кръг

12 септември 2018, сряда, 17:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Монтана 1921 (Монтана)             0:3 (0:1) 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    2:1 (1:0) 
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 1:3 (0:2) 
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)            1:0 (0:0) 
ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница)                       отложен 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    4:0 (1:0) 
Янтра 1919 (Габрово) - Септември (София)                  0:0 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Славия 1913 (София)            2:2 (1:2) 
19 септември 2018, сряда, 17:00 ч:
ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница)                       4:0 (3:0) 

                           VI кръг

15 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                   0:1 
16 септември 2018, неделя, 14:00 ч:
Септември (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              3:0 
16 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Янтра 1919 (Габрово)                  1:2 
Марек 1915 (Дупница) - Черно море (Варна)                 0:7 
Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград)            0:1 
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          2:1 
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               0:14 
18 септември 2018, вторник, 17:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)              1:1 (1:1) 

                           V кръг - отложен мач

19 септември 2018, сряда, 17:00 ч:
ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница)                       4:0 (3:0) 

                           VII кръг

22 септември 2018, събота, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)             4:1 
Левски (София) - Сливен 2000 (Сливен)                     7:1 
Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                     1:2 
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   0:0 
23 септември 2018, неделя, 16:00 ч:
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)             5:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Марек 1915 (Дупница)               4:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Дунав 2010 (Русе)              1:0 
24 септември 2018, понеделник, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   0:2 (0:1) 

                           VIII кръг

28 септември 2018, петък, 15:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)                отложен 
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                   1:0 (0:0) 
Марек 1915 (Дупница) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           2:0 (0:0) 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Янтра 1919 (Габрово)           5:2 (1:0) 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             1:1 (1:1) 
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            0:1 (0:0) 
Сливен 2000 (Сливен) - Пирин (Благоевград)                1:2 (0:0) 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     2:1 (1:1) 

                           IX кръг

3 октомври 2018, сряда, 15:30 ч:
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                   3:1 (2:1) 
Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)                1:2 (1:2) 
ЦСКА (София) - Сливен 2000 (Сливен)                       7:1 (3:0) 
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      1:1 (0:1) 
Янтра 1919 (Габрово) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:1 (0:0) 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)       2:2 
Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница)                5:0 
Септември (София) - Дунав 2010 (Русе)                     отложен 

                           X кръг

7 октомври 2018, неделя, 14:00 ч:
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                      3:1 (0:1) 
7 октомври 2018, неделя, 15:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            2:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       5:2 
Ботев (Пловдив) - Янтра 1919 (Габрово)                    7:0 
Сливен 2000 (Сливен) - Черно море (Варна)                 отложен 
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       0:0 
8 октомври 2018, понеделник, 15:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 2010 (Русе)                1:0 (0:0) 
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  1:4 (0:4) 
12 октомври 2018, петък, 15:30 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Черно море (Варна)                 0:8 (0:5) 

                           XI кръг

19 октомври 2018, петък, 15:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)              2:1 (2:1) 
ЦСКА (София) - Левски (София)                             4:1 (2:0) 
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                 3:1 (2:1) 
Янтра 1919 (Габрово) - Сливен 2000 (Сливен)               3:0 (0:0) 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                1:2 
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)            2:1 (1:0) 
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)              1:1 (1:0) 
Дунав 2010 (Русе) - Марек 1915 (Дупница)                  1:0 (1:0) 

                           XII кръг

28 октомври 2018, неделя, 15:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Марек 1915 (Дупница)              - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)               - 
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                      - 
Сливен 2000 (Сливен) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Берое (Стара Загора) - Янтра 1919 (Габрово)                - 
Левски (София) - Черно море (Варна)                        - 
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                         - 

                           XIII кръг

4 ноември 2018, неделя, 14:30 ч:
ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана)                      - 
Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград)                   - 
Янтра 1919 (Габрово) - Левски (София)                      - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)            - 
Славия 1913 (София) - Сливен 2000 (Сливен)                 - 
Септември (София) - Ботев (Пловдив)                        - 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 
Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 

                           XIV кръг

24 ноември 2018, събота, 14:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)          - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Марек 1915 (Дупница)            - 
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                        - 
Сливен 2000 (Сливен) - Септември (София)                   - 
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 - 
Левски (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  - 
Пирин (Благоевград) - Янтра 1919 (Габрово)                 - 
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                          - 

                           XV кръг

1 декември 2018, събота, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)                - 
2 декември 2018, неделя, 14:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - ЦСКА (София)                        - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пирин (Благоевград)             - 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       - 
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                   - 
Дунав 2010 (Русе) - Сливен 2000 (Сливен)                   - 
Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Пловдив)                     - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 

                           XVI кръг

23 февруари 2019, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)          - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
Марек 1915 (Дупница) - Сливен 2000 (Сливен)                - 
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                   - 
Септември (София) - Левски (София)                         - 
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                  - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЦСКА (София)                    - 
Янтра 1919 (Габрово) - Черно море (Варна)                  - 

                           XVII кръг

2 март 2019, събота:
Янтра 1919 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
Черно море (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              - 
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                         - 
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                    - 
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                         - 
Берое (Стара Загора) - Марек 1915 (Дупница)                - 
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 - 

                           XVIII кръг

6 март 2019, сряда:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив)                   - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Сливен 2000 (Сливен)            - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            - 
Марек 1915 (Дупница) - Левски (София)                      - 
Дунав 2010 (Русе) - Пирин (Благоевград)                    - 
Септември (София) - ЦСКА (София)                           - 
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                   - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Янтра 1919 (Габрово)            - 

                           XIX кръг

9 март 2019, събота:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Янтра 1919 (Габрово) - Славия 1913 (София)                 - 
Черно море (Варна) - Септември (София)                     - 
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                           - 
Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  - 
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Пловдив)                     - 

                           XX кръг

16 март 2019, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Сливен 2000 (Сливен)              - 
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                  - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)             - 
Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА (София)                        - 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                     - 
Септември (София) - Янтра 1919 (Габрово)                   - 
Славия 1913 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 

                           XXI кръг

30 март 2019, събота:
Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)               - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (София)               - 
Янтра 1919 (Габрово) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
Черно море (Варна) - Марек 1915 (Дупница)                  - 
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                    - 
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)             - 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                           - 
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)                - 

                           XXII кръг

6 април 2019, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора)              - 
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (София)                      - 
Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград)                      - 
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)              - 
Марек 1915 (Дупница) - Янтра 1919 (Габрово)                - 
Дунав 2010 (Русе) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Септември (София) - Славия 1913 (София)                    - 

                           XXIII кръг

13 април 2019, събота:
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                    - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Марек 1915 (Дупница)            - 
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                             - 
Пирин (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен)                 - 
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                      - 

                           XXIV кръг

20 април 2019, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София)                    - 
Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                 - 
Сливен 2000 (Сливен) - ЦСКА (София)                        - 
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                       - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Янтра 1919 (Габрово)            - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София)                 - 
Дунав 2010 (Русе) - Септември (София)                      - 

                           XXV кръг

27 април 2019, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Септември (София) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)             - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Пловдив)                     - 
Черно море (Варна) - Сливен 2000 (Сливен)                  - 
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                        - 
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                       - 

                           XXVI кръг

4 май 2019, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград)               - 
Левски (София) - ЦСКА (София)                              - 
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                  - 
Сливен 2000 (Сливен) - Янтра 1919 (Габрово)                - 
Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                 - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)               - 
Марек 1915 (Дупница) - Дунав 2010 (Русе)                   - 

                           XXVII кръг

11 май 2019, събота:
Марек 1915 (Дупница) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                      - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)            - 
Янтра 1919 (Габрово) - Берое (Стара Загора)                - 
Черно море (Варна) - Левски (София)                        - 
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                         - 

                           XXVIII кръг

18 май 2019, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)                      - 
Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)                   - 
Левски (София) - Янтра 1919 (Габрово)                      - 
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София)                 - 
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                        - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)            - 

                           XXIX кръг

25 май 2019, събота:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Марек 1915 (Дупница) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                        - 
Септември (София) - Сливен 2000 (Сливен)                   - 
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                 - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Левски (София)                  - 
Янтра 1919 (Габрово) - Пирин (Благоевград)                 - 
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                          - 

                           XXX кръг

1 юни 2019, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна)                - 
ЦСКА (София) - Янтра 1919 (Габрово)                        - 
Пирин (Благоевград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       - 
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                   - 
Сливен 2000 (Сливен) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
Ботев (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)                     - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черно море (Варна) XXX -:- -:- 1:1 -:- 3:1 -:- -:- 3:0 5:0 -:- 5:0 -:- 4:0 -:- -:- 2. Септември (София) 3:2 XXX -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- 1:1 -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- 3. Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 -:- XXX 2:1 -:- 1:0 -:- 0:1 -:- -:- 2:0 -:- 5:2 -:- -:- -:- 4. Ботев (Пловдив) -:- -:- -:- XXX 0:1 -:- 2:1 -:- -:- 4:1 2:0 7:0 -:- -:- -:- 5:1 5. ЦСКА (София) -:- 0:1 0:0 -:- XXX -:- 4:1 -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- 4:0 7:1 6. Берое (Стара Загора) -:- -:- -:- 2:1 0:0 XXX 2:1 -:- -:- 1:2 4:1 -:- -:- 0:0 -:- -:- 7. Левски (София) -:- 0:4 1:3 -:- -:- -:- XXX 3:1 -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- 7:1 7:1 8. Пирин (Благоевград) -:- -:- -:- 1:2 -:- 1:2 -:- XXX 1:2 1:0 2:1 -:- -:- 1:0 -:- -:- 9. Славия 1913 (София) -:- 0:2 2:1 -:- 3:0 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 6:0 -:- -:- 5:0 -:- 10. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- 0:1 -:- 2:0 XXX -:- 5:2 -:- -:- -:- 8:2 11. Монтана 1921 (Монтана) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- XXX 4:0 5:0 1:0 -:- -:- 12. Янтра 1919 (Габрово) -:- 0:0 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX 0:0 -:- 4:1 3:0 13. Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2 -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- 2:2 2:2 -:- -:- XXX 1:0 -:- -:- 14. Дунав 2010 (Русе) -:- -:- -:- -:- 1:3 -:- 0:3 -:- 1:0 -:- -:- 1:2 -:- XXX 1:0 -:- 15. Марек 1915 (Дупница) 0:7 1:4 -:- -:- -:- 1:4 -:- 2:4 -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- XXX -:- 16. Сливен 2000 (Сливен) 0:8 -:- 0:4 -:- -:- 0:14 -:- 1:2 -:- -:- 0:3 -:- -:- -:- 1:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре